• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • konserve salyangozlar

Sonuçlar

Konserve salyangozlar - Ithalat/Ihracat

 1. PERLESCARGOTS LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  PERLESCARGOTS LTD, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve salyangozlar, Dondurulmuş yemekler, salyangoz, Yel değirmenleri, İhracata yönelik lüks gıda ürünleri, gıda sertifikaları, salyangoz yetiştiriciliği, hazır salyangoz, salyangoz yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevlievo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. MERCADO CARACOL

  İspanya

  Şirketimiz gücünü deneyiminden, müşterilerine gösterdiği dikkat ve özenden ve geleneksel çalışma yöntemleri konusunda sürekli yaptığı araştırmalardan almaktadır. Ürünlerimizin büyük çoğunluğu elle toplanır ve geleneksel yöntemlerle işlenir. Canlı salyangoz : Bover (Helix Aspersa) ve Viñal. Yerli ürün. Salyangoz konservesi : yanında en sevdiğiniz sosla birlikte tuzlu suda salyangoz, soslu salyangoz, salyangoz püresi, salyangoz ratatouille, Euskal Herria ve Navarrico salyangozu, vb.

 3. RAVLYKOVA KHATA

  Ukrayna

  RAVLYKOVA HATA, salyangoz toplama ve yetiştiriciliği konusunda uzmanlaşmış bir Ukraynalı şirkettir ve Ukrayna'da satış yapan en büyük distribütörlerden biridir! Avrupa ülkelerine salyangoz ihraç eden yeni bir yön açıyoruz. Firmamız bu alanda kalite ve miktar açısından lider konumdadır. Ürünlerimizin yüksek kalitesini ve çevre dostu olmasını garanti ettiğimizden birçok tüketici ürünlerimizi tercih etmektedir. İlgileniyorsanız, uygun işbirliği şartlarını görüşmeye hazırlanın.

 4. HELIFRUSA

  İspanya

  HELIFRUSA'da bizler, canlı, pişirilmiş, dondurulmuş doğal veya soslu salyangozların ticaretini yapmaktayız. Tüm endüstriyel süreç boyunca, temel hedefimiz sofralarınıza ve tabaklarınıza kaliteyi ve lezzeti getirmektir.

 5. ROMANZINI SAS

  Fransa

  Fransız Romanzini şirketi; konserve salyangoz, kabuklu ve içi doldurulmuş salyangoz hazırlama alanında uzmanlaşmıştır. Salyangoz hazırlama, bir aile işidir. 1921 yılından bu yana, karından bacaklılar alanında faaliyet gösteren Romanzini: doğal salyangoz, soslu salyangoz, hazır salyangoz tabağı, salyangozlu tartelet, maydanozlu tereyağı, midye, kurbağa, konserve salyangoz tarifi, dondurulmuş salyangoz veya soğutulmuş salyangoz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARDESEN RUTAY

  Türkiye

  • İnşaat i̇şleri̇mi̇z: • •mantolama, •alçi siva boya, •çeli̇k kapi üreti̇m ve montaji • organi̇k ürünler: temi̇ni̇: • •bal, •üzüm pekmezi̇, •kabuklu findik • yukarda beli̇rti̇ği̇mi̇z i̇nşaat i̇şleri̇nde 1. Sinif i̇ş yapilmaktadir malzemeli̇. Ayrica organi̇k ürünler üreti̇m ve temi̇ni̇ni̇ sorunsuz bi̇r şeki̇lde gerçekleşti̇rmekteyi̇z,

 2. HELIKOTURCA

  Türkiye

 3. CARACOLES PERIBÁÑEZ

  İspanya

  Llauna ve diğer yemek tiplerini hazırlamak için canlı, önceden pişirilmiş ve dondurulmuş salyangoz satışı.

 4. LUMACA ITALIA

  İtalya

  LUMACA ITALIA, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. salyangoz, biyolojik yetiştiricilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AGROFARMA

  Yunanistan

  AGROFARMA, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Larisa, Greece, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. LA LUMACA

  İtalya

  LA LUMACA, yılında kurulan ve Salyangoz sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve salyangozlar, Konserve salyangozlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viterbo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FEREIKOS

  Yunanistan

  FEREIKOS, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. canlı salyangozlar, salyangoz yetiştiriciliği, önceden pişirilmiş salyangozlar, dondurulmuş salyangozlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corinth, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. HÉLIX SANTA ANA

  İspanya

  HÉLIX SANTA ANA, yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve salyangozlar, salyangoz, Konserve salyangozlar, hazır salyangoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. HELIXLAND

  Yunanistan

  HELIXLAND, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. salyangoz yetiştiriciliği, paketlenmiş salyangozlar, hazır salyangoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kastoria, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. BIOCARACOL

  Portekiz

  BIOCARACOL, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kohlea, hazır salyangoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. LUMACHERIA ITALIANA S.R.L.

  İtalya

  LUMACHERIA ITALIANA S.R.L., yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cherasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EMIR-PA PAZARLAMA VE GIDA SAN. LTD. STI.

  Türkiye

  EMIR-PA PAZARLAMA VE GIDA SAN. LTD. STI., yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. HELIXMUR

  İspanya

  HELIXMUR, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve salyangozlar, salyangoz yetiştiriciliği, Konserve salyangozlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. LA LUMACA BAIATA

  İtalya

  LA LUMACA BAIATA, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. salyangoz yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paceco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. HELIXIRION SNAILS

  Yunanistan

  HELIXIRION SNAILS, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. salyangoz yetiştirme, kohlea, Yemeklik salyangoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volos, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. LA LUMACA BIANCA S.S. SOCIETÀ AGRICOLA

  İtalya

  LA LUMACA BIANCA S.S. SOCIETÀ AGRICOLA, yılında kurulan ve Biyolojik kozmetik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. BİYOLOJİK TARIM, Konserve salyangozlar, BİYOLOJİK TARIM, Konserve salyangozlar, Yemeklik salyangoz, salyangoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ghedi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AZIENDA AGRICOLA PRADA

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA PRADA, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. salyangoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brembate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. L'ESCARGOT FRAIS

  Belçika

  L'ESCARGOT FRAIS, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. salyangoz yetiştirme, zanaatsal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. HELIX ITALIA SRL

  İtalya

  HELIX ITALIA SRL, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Sassari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BAGES CARGOL S.L

  İspanya

  BAGES CARGOL S.L, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru mantar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fonollosa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. ESCARGOTS VIVANT, CHAIRS, COQUILLE

  Türkiye

  ESCARGOTS VIVANT, CHAIRS, COQUILLE, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. UAB BALTIC ESCARGOTS

  Litvanya

  UAB BALTIC ESCARGOTS, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 8. CHIOCCIOLA SILASARDA S.A.R.L.S.

  İtalya

  CHIOCCIOLA SILASARDA S.A.R.L.S., yılında kurulan ve Tarımsal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve salyangozlar, salyangoz yetiştiriciliği, Konserve salyangozlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Fiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. POLISH SNAIL HOLDING

  Polanya

  POLISH SNAIL HOLDING, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Elbląg, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. LA LUMACA PERFETTA

  İtalya

  LA LUMACA PERFETTA, yılında kurulan ve Konserve salyangozlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. salyangoz, canlı salyangozlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salerno, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz