• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • konteynerler

Sonuçlar

Konteynerler - Ithalat/Ihracat

 1. CONTAIN HAUS

  Almanya

  Verified by europages badge

  Contain Haus, konteyner sektörünün önde gelen şirketlerinden biridir. Almanya ve Türkiye'de üretim yapan firmamız aynı zamanda alanında ileri teknoloji kullanan lider bir Ar-Ge firmasıdır. Konteyner ve yapı sistemleri alanındaki en büyük atılımlardan biri olarak, Almanya'da ve tüm Avrupa'da standartları yeniden tanımlıyoruz. Containhaus olarak tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, özel planlar oluşturarak isteklere uygun çözümler sunuyoruz. Bunlar ofis konteynerleri, konut konteynerleri veya inşaat konteynerleri olarak idealdir. Konteynerler ve prefabrik yapılar giderek daha önemli hale geliyor, bu da modüler inşaat yöntemlerinin hem konut hem de ticari alanlarda giderek ilk tercih haline geldiği anlamına geliyor. Contain Haus olarak talebe uyduk ve yaşam konteynerlerimizi ticari sektörde de kullanılabilecek şekilde tasarladık. Özellikle yeni neslin üretiminde firmamızın geliştirdiği yüksek standartlar Alman standardına uygundur. Alman standartlarına göre üretilen ofis konteynerleri size modern bir ofis kazandırıyor. Hastane, AVM veya kurumsal binalar gibi büyük ölçekli projelerde ihtiyacınıza göre tek katlı veya çok katlı konteyner modelleri üretebiliyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 2. NC MANUFACTURING AND ENGINEERING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Türkiye'nin Kocaeli ilinde kurulu NC İmalat ve Mühendislik A.Ş., ısı eşanjörleri, kojenerasyon ve trijenerasyon sistemleri ve egzoz gazı teknolojisi sistemlerinin tasarımı ve imalatında uzmanlaşmış bir şirkettir. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz; •Borulu Tip Eşanjör •Kanatlı (Finli) Borulu Radyatör •Basınçlı Tank •Ekonomizer •Reküperatör •Çift borulu Isı eşanjörü •Kojenerasyon & Trijenerasyon Sistemleri Konteyneri •Mekanik Montaj ve İmalat •Baca ve Egzoz Hattı •Yakıt Tankı •Egzoz Gazı Susturucusu •Egzoz Gazı Isı Eşanjörü •3 Yollu Yönlü Damper Klape Proses ekipmanlarını güncel uluslararası kod ve standartlara göre tasarlamamızı sağlayan termal ve mekanik hesaplamalar yapmak için önde gelen yazılım programlarıyla donatılmıştır. Yüksek performans, düşük maliyet ve minimum çevresel etki açısından en etkili tasarımları elde etmek için kapsamlı mühendislik ve tasarım çalışmalarını çok yönlü bir şekilde sürdürüyoruz ve CAD araçlarını kullanarak, müşterilerimize istekleri doğrultusunda 2D ve 3D olarak detaylı imalat çizimleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. METALLBAU EMMELN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metallbau Emmeln DNV 2, 7-1 ve -2 ve EN 12079 standartlarına göre açık deniz konteynerlerinin üretimine odaklanmıştır. Burada geliştirme ve test / belgelendirme GL (Alman Loydu) ile işbirliği içinde yürütülmektedir. Ürünlerimiz: Trafo konteynerleri, yangın geçirmez konteynerler, gürültü geçirmez konteynerler, özel konteynerler, dağıtım panosu konteynerleri. Açık deniz sektöründe kullanılacak konteynerlere, diğer konteynerlerin karşılayamadığı kadar ağır koşullar getirilmiştir. Açık deniz konteynerler, sadece mal taşımak amacıyla değil, aynı zamanda makineler, tesisler ve kumanda üniteleri için depolama alanı olarak veya petrol ve gaz sondaj kulelerinin yanı sıra trafo platformlarında çalışanların ikameti için de kullanılır.

 4. BNS MODULBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  BNS MODULBAU - Konteynerler ve prefabrik yapılar konusunda uzmanlaşmış genç bir şirketiz. Konteyner projelerinizi kabul etmek ve bunları hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz. Verimli BNS MODULBAU ekibi, kapsamlı yetkinliği, müşteri yakınlığı, esnekliği ve modüler konteyner konstrüksiyon tasarımındaki bilgi birikimi sayesinde hızlı bir şekilde mevcut ve bireysel alan çözümleri sunar. Avantajlarımız nelerdir? Fiyat & Performans: Konteynerlerimiz ve prefabrik yapılarımız, her şeyden önce kaliteli oldukları için müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Fiyat olarak rakipsiz fiyatlar sunuyoruz. Böylelikle, prefabrik yapılar söz konusu olduğunda ilk tercih biziz. İç ve dış tasarım: Beton evlerin ve konteyner evlerin ısı ve ses yalıtım performansları esas itibarıyla aynıdır. Konteynerlerimiz yüksek kaliteli malzemelerden üretildiği için her türlü hava koşuluna uygundur. Konteynerlerimiz 2 yıl garantilidir. Herhangi bir zamanda değiştirilebilir: Konteynerlerin genişletilmesi her zaman mümkündür. Yeriniz yoksa istediğiniz gibi konteyner modülleri ekleyebiliriz. Böylece alan genişler ve başka bir yerde tekrar kullanabilirsiniz. Danışma ve satın alma: BNS müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Ekibimiz sizin için en uygun konteyneri oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Siparişten teslimata kadar müşteri hizmetleri her zaman sizin hizmetinizdedir. Böylelikle sahipsiniz

 5. MT CONTAINER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MT Container GmbH, konteyner alanında kendini kanıtlamış, dinamik ve başarılı bir şirkettir. Soğutucu konteyner alanında az sayıdaki üst düzey işletmeden biri olarak iş emirlerinizi düzenlemede kalite ve güvenilirlik önceliğimizdir. Müşteri duyarlılığı ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve bilgi-birikimimiz ile "MT Container GmbH" olarak müşteri isteklerine yardımcı oluyoruz. Faaliyet alanlarımız aşağıdaki alanlara kadar uzanır: Konteyner ticareti, konteyner kiralama, konteynır taşıma, soğutuculu konteyner bakım ve onarımı, Reefer servisi ve 24 saat acil servis, Pre Trip Inspection (PTI), depo ve deniz aşırı konteyner onarımları, depo ve terminal servisi.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EMPAC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EMPAC GmbH şirketi esnek dökme malzeme konteynerlerinin (Flexible Intermediate Bulk Container, FIBC) yanı sıra havaleli yükler (Liner) için de folyo dış kaplamalar üretir. 1980: EMPAC Verpackungs GmbH şirketinin kurulması 1993: NORDENIA Şirketler Grubu'na katılma 1996: Polonya’daki Starogard kentinde STARPAC üretim şirketinin kurulması 2012: İdarî bir satış sonucunda NORDENIA Şirketler Grubu'ndan çıkış – Ticarî faaliyetin EMPAC GmbH ve onun iştirakleri olan EMPAC Polska ve EMPAC France üzerinden yürütülmesi 2012- 2015: Satış ve dağıtım şirketi olarak EMPAC France / USA Satış ve dağıtım iş ortağı olarak 2017: EMPAC 5 yıldır sahiplerinin elinde

 2. LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  2016 yılından bu yana, LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL şirketi, özellikle yağlar (ayçiçek yağı, palmiye yağı, kolza tohumu yağı vb.), içeceklerin yanı sıra deniz ürünleri, balık ve et gibi dondurulmuş ürünlerin deniz taşımacılığında uzmanlaşmıştır. Şirket, başta Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Batı Afrika olmak üzere uluslararası alanda faaliyet göstermekte ve nakliye yapmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. SILVERSEA S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  SILVERSEA, nakliye konteynerlerinin kiralanması ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirket, sektörü modernize etme, müşterilere daha yakın ve şeffaf bir hizmet sunma ihtiyacından doğmuştur. Şirket, dijitalleşme çağını desteklemek ve pazar ihtiyaçlarına uyum sağlamak için her gün modernleşmeyi hedefemektedir. Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını verimli ve yaratıcı bir şekilde karşılamaktır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz aracılığıyla her zaman sürdürülebilirliği hedefleyerek, tedarik zincirinde maliyet tasarrufu sağlayarak, karbon ayak izini azaltmaya yardımcı olarak ve ürünlerimizin çevre dostu bir şekilde yeniden kullanımını teşvik ederek çalışıyoruz.

 4. CONTAINERTEC.DE

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kurulduğu 2020 yılından bu yana çok çeşitli ihtiyaçlar için birinci sınıf konteyner çözümleri sunan tanınmış bir şirketiz. Geniş ürün portföyümüz ofis konteynerleri, konut konteynerleri, depolama konteynerleri, portör konteynerleri, sıhhi konteynerler, duş konteynerleri, WC konteynerleri, engelli WC konteynerleri ve satış konteynerlerini içermektedir. Misyonumuz, sadece müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda en yüksek kalite standartlarını da yerine getiren yüksek kaliteli konteynerler sağlamaktır. Konteynerlerimiz farklı sektörlerin çeşitli gereksinimlerini karşılamak için sağlam, işlevsel ve esnektir. Sürdürülebilirliğe ve çevresel uyumluluğa büyük önem veriyoruz. Bu nedenle konteynerlerimiz yalnızca dayanıklı değil, aynı zamanda kaynakları koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Ekolojik ayak izinin azaltılmasına katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Uzmanlardan oluşan özel ekibimiz, bireysel gereksinimlerinizi anlamak ve size özel konteyner çözümleri geliştirmek için her zaman hazırdır. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti ve en üst düzeyde memnuniyeti sunmak için çalışıyoruz. Ofis, konut, depolama, güvenlik veya satış için emniyetli, yüksek kaliteli konteynerler arıyorsanız, Containertec.de'ye güvenebilirsiniz. Gereksinimlerinizi her açıdan karşılayan konteyner çözümleri için ilk tercihiniz biziz.

 5. PERMASALE

  Almanya

  Verified by europages badge

  Endüstriyel tesisinizin bakımı söz konusu olduğunda deneyimli hizmet sağlayıcılarınızız. Makinelerinizin veya tesislerinizin taşınması veya bakımı, sökülmesi veya geri dönüşümü olsun, en iyi ekipmana ve uzun yıllara dayanan pazar deneyimine sahip profesyonelleriz. Zamanında, deneyimli ve gerekli insan gücüyle, dünya çapında sorunsuz proje gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Tesislerinizin ve değerlerinizin korunmasının yanı sıra ilgili herkesin güvenliği ve sağlığı her zaman ön plandadır. Asıl işinize konsantre olabilmeniz için sorumluluk alıyoruz. Başarılı ve güvenilir - 25 yılı aşkın süredir.

 1. SCHNELL DIENSTLEISTUNGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Almanya merkezli bir konteyner şirketiyiz ve müşterilerimize birinci sınıf bir yaşam deneyimi sunmak için yenilikçi ve işlevsel konteyner çözümleri sunuyoruz. Yaşam konteynerleri, sıhhi konteynerler, yaşam konteynerleri, tuvalet konteynerleri, ofis konteynerleri, Tiny House'lar, mülteci konteynerleri, okul konteynerleri, güvenlik konteynerleri, kabinler ve havuz konteynerleri dahil olmak üzere çeşitli konteynerler üretiyor ve satıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için kalite ve dayanıklılığa büyük önem veriyoruz. Konteynerlerimizin her biri özenle tasarlanmış ve yüksek standartlarda üretilmiştir. Yenilikçiliğin peşindeyiz ve çağdaş yaşam tarzlarına uygun işlevsel çözümler sunmak için ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz müşterilerimizi her aşamada desteklemeye hazırdır. İhtiyaçlarınızı anlamak, projelerinizi değerlendirmek ve doğru konteyner çözümünü sunmak için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Sürdürülebilirlik ve çevre bilinci çalışmalarımızın önemli unsurlarıdır. Bu nedenle ürünlerimizin üretiminde çevre dostu malzemeler kullanıyor ve enerji verimliliğine önem veriyoruz. İşletmenizde dünya standartlarında bir deneyim sunmak için bize katılın. Konteyner ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin ve size en uygun çözümü sunalım.

 2. KARATSIALIS BROS & CO

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Selanik merkezli olan KARATSIALI BROS. & CO. GENERAL PARTNERSHIP ticari faaliyetlerini Yunanistan'ın tamamında ve diğer ülkelerde geliştirmektedir. Şirket, plastik, kağıt ve kumaşların geri dönüşümü sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. 1978 yılından bu yana firmamızın amacı plastik, kağıt, kumaş, paçavra vb. geri dönüştürülebilir malzemelerin ticareti, toplanması, tasnif edilmesi, nakliyesi ve işlenmesidir. Aynı zamanda şirket atık bertarafı ve yönetimi sektöründe de faaliyet göstermiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişerek ve başarılı bir yol izleyerek şirketi plastik, kağıt ve kumaş geri dönüşüm sektörünün en önemli isimlerinden biri haline getirmiştir. Sürekli ilerleme kaydederek, tamamen organize altyapımız ve deneyimli kadromuz sayesinde tüm Yunanistan'da ve diğer ülkelerde üst düzey hizmetler ve yüksek kaliteli ürünler sunarak faaliyet göstermeyi başardık. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 1. TBA PLASTOVE OBALY S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  TBA Plastové obaly, konteyner birçok taşımacılık & Depolama tedarikçileri arasında yer alan dinamik imalat & ticaret şirketidir. Müşterilerimiz, gıda, mühendislik, otomotiv, teknik ve tüketim sanayisinde faaliyet gösteren şirketlerdir. Başlıca hedefimiz en iyi fayda - maliyet oranı ile plastik paketleme tasarımı ve kullanımıdır. Bu konudaki faaliyet, bilgi & deneyim, lojistik gereksinimleriniz için en uygun ve detaylı çözümü seçmemiz yardımcı olmaktadır.

 2. OAG INDUSTRIES

  İtalya

  Verified by europages badge

  Elektrik enerjisi jeneratörleri, motorlu pompalar, aydınlatma kuleleri, alan koşullandırıcıları tasarlamai gerçekleştirme, satma ve kiralama alanında hem endüsriyel hem de sivil ve askeri sektörlerde faaliyet gösteriyoruz. Standart üretim yelpazemize girmeyen talepleri de karşılıyoruz. Garanti ettiğimiz hizmetler: satış sonrası destek, tüm dünyada, staj ve kurslar aracılığıyla operatörlere e kullanıcılara formasyon eğitimi. 1998 yılından beri Kalite Sertifikalı sistem. ISO 9001: 2015 kalite standardına uygundur.

 3. CERTUSS DAMPFAUTOMATEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge
 4. ASCO CARBON DIOXIDE LTD

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ASCO CARBON DIOXIDE LTD, yılında kurulan ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konteynerler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, kuru buz, şişeleme, nakliye, Konteynerler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, karbon dioksit, püskürteç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romanshorn, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. GESTION CONTAINER

  Fransa

  Verified by europages badge

  GESTION CONTAINER, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ikinci el konteynerler, Saklama kapları, Konteynerler - İmalat, Reefer konteynırları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chartres-De-Bretagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. NUOVA FORMIL SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  NUOVA FORMIL SRL, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konteynerler - Deniz taşımacılığı, prefabrik hangarlar, Konteynerler - Deniz taşımacılığı, endüstriyel küçük kulübeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DEUMOBA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEUMOBA GMBH, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ense, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SICOM SPA CONTAINERS

  İtalya

  Verified by europages badge

  SICOM SPA CONTAINERS, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konteynır ile karayolu taşımacılığı, modül evler, konteynerle taşıma, Konteynır ile karayolu taşımacılığı, nakliye ve teslimat, yerleşim ünitesi için konteynerler, eşyaların karadan taşınması ve gönderilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cherasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CONDECTA BAUMASCHINEN- UND BAUGERÄTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CONDECTA BAUMASCHINEN- UND BAUGERÄTE GMBH, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Geretsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BECA METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BECA METAL, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat çelikleri, akar yakıt tankları, çıkarma endüstrisi için uygulama yazılımları, tarım makinaları ile çalışmalar, İnşaat çelikleri, Küçük hassas parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. TWS TANKCONTAINER-LEASING GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TWS TANKCONTAINER-LEASING GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vellahn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VIOLLET INDUSTRIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  VIOLLET INDUSTRIES, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tanklar, SMALL METAL PARTS, Konteynerler, Metal tanklar, Sac levha işleri, Metal işi, metal kilitler, Mekanik kaynak, Metal işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alby-Sur-Cheran, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BEKUPLAST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEKUPLAST GMBH, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşıma konteynerleri, Plastik kasalar, Temiz odalar, boya paletleri, İstif kasaları, Dahili taşıma konteynerleri, Plastik taşıma konteynerleri, depolama ve stoklama için katlanır kaplar, plastik palet kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ringe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. COOPERATIVA COMUNALE LOGISTICA INDUSTRIALE INTEGRATA - SOCIETA' COOPERATIVA

  İtalya

  Verified by europages badge

  COOPERATIVA COMUNALE LOGISTICA INDUSTRIALE INTEGRATA - SOCIETA' COOPERATIVA, yılında kurulan ve Entegre lojistik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Lojistik depolar, yapılabilirlik analizleri, depolama hizmetli birleştirme taşeronluğu, Lojistik depolar, konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calderara Di Reno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. GORI CONTAINER

  İtalya

  Verified by europages badge

  GORI CONTAINER, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Depolar ve gümrük depoları, ikinci el konteynerler, Depolar ve gümrük depoları, yerleşim ünitesi için konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SUPREME TRADING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SUPREME TRADING GMBH, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Elmshorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. VASG COMPOSITE POLYESTER SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Türk - İtalyan Ortaklı VASG COMPOSITES ana faaliyet alanları içerisinde fiberglas polyesterden modüler yapı ürünleri yer almaktadır. Güvenlik kabinleri, seyyar tuvaletler, seyyar konteyner ofisler, yaşam kabinleri, kart okutma kabinleri, bilet satış kabinleri gibi ürünler ana kalemlerimizdir. Ayrıca hafif çelik kabinler, tuvaletler ve sandviç panel konteynerler de ürün gamımızdadır. Diğer bir ana faaliyet kolumuz, kapalı devre (RAS) balık ve aquaponik çiftlikleri için polyester balık havuzları üretimidir. İsviçre başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesine monteli veya demonteli canlı balık büyütme havuzları ve tankları sunmaktayız. Diğer bir faaliyet alanı da otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok sektörde polyesterden talep edilen makine parçaları, araç çamurlukları gibi proje bazlı ürünler üretmektir.

 10. KLAS PREFABRIK YAPI.INS. SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Klas Prefabrik tüm üretimlerinde dünyada önemli bir teknolojik gelişme olarak kabul görmüş özel tasarımlı kaynaksız yapı teknolojisi ve Türkiye'de ve dünyada kabul görmüş cephe panel sistemlerini kullanmaktadır. Satış, pazarlama, üretim ve montaj bölümlerinde çalışan konusunda 20 yıllık tecrübeye sahip uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Klas Prefabrik yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj, bina içi tesisat, boya ve satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye'de ve uluslararası platformlarda hizmet sunmaya devam etmektedir.Klas Prefabrik ülkemizde ve dünyada hızla yaygınlaşan sektörde söz sahibi olma konusunda gerekli yatırım ve hamleleri yaparak sektörde kalıcı bir yer edinmek için çalışmalarını sürdürmektedir.Sektörün ve teknolojinin gelişimiyle ürün skalasınıdaki çeşitliliği artırarak müşterilerine seçenekler sunmaktadır.Ülkemizde ve dünyadaki pazarını her geçen gün artıran prefabrik yapı, hafif çelik yapı, modüler yapı sistemleri, konteyner, kabin ve çelik depo atölye hangar yapıları konusunda ekonomik ürün ve hızlı üretim, montaj seçenekleriyle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Konteynerler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.931 Şirketler