• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kontrplak üretim - makine ve materyaller

Sonuçlar

Kontrplak üretim - makine ve materyaller - Ithalat/Ihracat

 1. 2LI SERVICE

  Fransa

  Verified by europages badge

  2013'ten bu yana, 2LI SERVICE şirketi, yalnızca Dom Tom Mauritius Madagaskar'daki bir bayi ağı aracılığıyla çalışan inşaat ve sanayi sektörlerindeki birçok şirketin temsilcisidir. Bu sektörde temsil ettiğimiz firmalar: - VRP Exclusif DUARIB (alüminyum ve çelik seyyar iskeleler, platformlar, sabit iskeleler, rampalar ve binaya özel seri), - E-Built Satış Temsilcisi (kalıp aksesuarları ve betonarme için özel ürünler), - Kalıp kontrplak/MDF/OSB ithalatçısı, - TELLURE RÔTA Satış Temsilcisi, - Tedarik hizmeti. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. ÖZTÜRK KONTRAPLAK LTD.ŞTI.

  Türkiye

  ÖZTÜRK KONTRAPLAK AHŞAP ÜR. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Firmamız 2005 yılında İstanbul Anadolu yakası Kartal bölgesinde kurulmuş olup faaliyet alanları içerisinde; Marin Kontrplak, Osb, Plywood, Kayın Marin Kontrplak, Kavak Kontrplak, Su Kontrası, Huş marin Kontrplak, Çam Marin Kontrplak, Filmli Kontrplak, Filmsiz Kontrplak, Filmli Plywood, Filmsiz Plywood, Hexa Petek Desen Plywood Esnek Kontrplak ve diğer Kontrplak Ürün çeşitlerinin Toptan ve Perakende satışını yapmaktadır. Firmamızın Yurt içi ve Yurt dışı Kontrplak Fabrika bayilikleri bulunmaktadır. En iyi çözüm ve en iyi fiyatları firmamızda bulabilirsiniz. Öztürk Kontraplak, size en iyi fiyatları sunacaktır. Kalite ve müşteri memnuniyeti denince ilk akla gelen kontrplak firmalarından biriyiz. Bu özelliğimizi 20 yıla yakın bir süredir kanıtladık ve geliştirmeye devam ediyoruz. Sizler de Kontrplak alacaksanız, bize sormadan kararınızı netleştirmeyin. +90(216) 452 77 32 telefon numaramızı arayın, hemen yardımcı olalım… Firmamızda Kontraplak fiyatları, kontrplak çeşitleri, su kontrası, su kontrası fiyatları, kavak kontrplak fiyatları, çam, kayın, huş, egzotik, kontrplak, beton kontrplak, marin kontraplak, çeşitleri, teknik detayları, ebatları, kullanım alanları, ölçüleri ve ayrıca plywood, plywood fiyatları ve kullanım alanlarını Kontrplak ürünleri hakkında fiyat Listesi ve kullanım alanlarını bulabilirsiniz. Amacımız en kaliteli malzemeyi en kısa zamanda müşterimizin hizmetine sunmaktır.

 3. SAGLAMLAR PLYWOOD & CONTRE PLAQUE FACTORY A.S.

  Türkiye

  As a plywood manufacturer and exporter, Sağlamlar Plywood presents its products with the surface qualities B/BB/C/CP to its valuable customers. Our production continues under the standards of CARB/EPA, EN, and CE. Besides, we also have an environmental certificate, FSC. We are serving our high-quality products to the global markets, and from the past to the present, our developing export network includes countries like America, Bulgaria, Belgium, Netherlands, Italia, Romania, Russia, Iraq, Egypt, and Morocco. And, we are willing to expand this network and to present our products to you by maintaining customer satisfaction at the highest level.

 4. CLAUDIO CONVENTO

  İtalya

  CLAUDIO CONVENTO, yılında kurulan ve Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir. freze makineleri, mantar parafin makineleri, ahşap levha fırça makineleri, endüstriyel planyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campolongo Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. RUDOLF ROST SPERRHOLZ GMBH

  Almanya

  RUDOLF ROST SPERRHOLZ GMBH, yılında kurulan ve Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaplanmış ve kontrplak kaplamalar, Kaplanmış ve kontrplak kaplamalar, Kaplama için ahşap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rellingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COOMANS

  Belçika

  COOMANS, yılında kurulan ve Kütük odunlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Endüstriyel ahşap, Kontrplak üretim - makine ve materyaller, Planyalanmamış kesilmiş tahta, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Endüstriyel ahşap, Kontrplak üretim - makine ve materyaller, Planyalanmamış kesilmiş tahta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laakdal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. AKTASLAR KONTRAPLAK VE KERESTE NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  AKTASLAR KONTRAPLAK VE KERESTE NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kavak, bileşik ahşap, çam kontrplak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tokat, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. JAYA INTERNATIONAL CO.LTD

  Çin

  JAYA INTERNATIONAL CO.LTD, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Kontrplak üretim - makine ve materyaller, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. FERGANA KERESTE

  Türkiye

  FERGANA KERESTE, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kontrplak üretim - makine ve materyaller, Kaplama tahtası / Kontrplak, esnek elemanlar, Kontrplak üretim - makine ve materyaller, Kaplama tahtası / Kontrplak, ahşap kontrplaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, İnegöl, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. AVRASYA KONTRPLAK SAN. TIC. LTD STI.

  Türkiye

  AVRASYA KONTRPLAK SAN. TIC. LTD STI., yılında kurulan ve Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kontrplak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Samsun, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. CMB SRL

  İtalya

  CMB SRL, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İmalat ve yapım denetimi, Kontrplak üretim - makine ve materyaller, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, her türlü yalıtıcı malzeme için tespit aksesuarları, İmalat ve yapım denetimi, Kontrplak üretim - makine ve materyaller, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casagiove, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CHANG I IN CO., LTD.

  Tayvan R.O.C.

  CHANG I IN CO., LTD., yılında kurulan ve Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaohsiung, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 1. MMW FEMIPARI ZRT.

  Macaristan

  MMW FEMIPARI ZRT., yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kontrplak üretim - makine ve materyaller, PVC ve Alüminyum Kapı ve Pencere imalat makineleri, Kağıt - Üretim, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Kontrplak üretim - makine ve materyaller, PVC ve Alüminyum Kapı ve Pencere imalat makineleri, Kağıt - Üretim, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marcali, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. SOMEGA

  İspanya

  SOMEGA, yılında kurulan ve Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. paslanmaz çelik bekleme koltukları, metalografik makina sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. JIGSEA

  Romanya

  JIGSEA, yılında kurulan ve Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Galati, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. BAYOU

  Türkiye

  BAYOU, yılında kurulan ve Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. PROCHAPA

  Kolombiya

  PROCHAPA, yılında kurulan ve Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kontrplak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Armenia, Kolombiya 'de bulunmaktadır.

 6. FABRICADOS INDUSTRIALES VIFESA SL

  İspanya

  FABRICADOS INDUSTRIALES VIFESA SL, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kontrplak üretim - makine ve materyaller, Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Talavera De La Reina, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. CHAUDRO TECHNIC

  Fransa

  CHAUDRO TECHNIC, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kontrplak üretim - makine ve materyaller, Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Authon Du Perche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. HK-PRÄZISIONSTECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  HK-PRÄZISIONSTECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kontrplak üretim - makine ve materyaller, Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. INDUSTRIAS EMONZÓN

  İspanya

  INDUSTRIAS EMONZÓN, yılında kurulan ve Kaplanmış ve kontrplak kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kontrplak üretim - makine ve materyaller, Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ateca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BASTAN TECNOLOGIES S.L

  İspanya

  BASTAN TECNOLOGIES S.L, yılında kurulan ve Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sant Pere De Ribes, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. LAB FAB INDIA

  Hindistan

  LAB FAB INDIA, yılında kurulan ve Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. laboratuarlar için mobilyalar, Fransız kırmızı şarapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, New Delhi, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 4. MOUTENET SAS

  Fransa

  MOUTENET SAS, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kontrplak üretim - makine ve materyaller, Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Nans, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. INDUSTRIA DE MAQUINARIA LUZZISA SL

  İspanya

  INDUSTRIA DE MAQUINARIA LUZZISA SL, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kontrplak üretim - makine ve materyaller, Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puig, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. LETERME DISTRIBUTION

  Fransa

  LETERME DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kontrplak üretim - makine ve materyaller, Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rouen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. LIANYUNGANG CHANTA INTERNATIONAL WOOD CO., LTD

  Çin

  LIANYUNGANG CHANTA INTERNATIONAL WOOD CO., LTD, yılında kurulan ve Kontrplak üretim - makine ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Linyi, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. MACULLO SA

  İsviçre

 9. OPTARE GROUP LTD

  Birleşik Krallık

 10. SE DES ETS CHEVASSU SAS

  Fransa

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz