• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • koyun eti

Sonuçlar

Koyun eti - Ithalat/Ihracat

 1. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  İspanya

  Verified by europages badge

  CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Peynir, dana eti, domuz eti, koyun eti, kümes hayvanı etleri, Peynir, hamburger sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Feliu De Guixols-Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. AŞSAN GIDA A.Ş.

  Türkiye

  1987 yılında kurulan AŞSAN GIDA A.Ş. Bölgesinin en köklü gıda kuruluşlarından biridir.Zaman içinde artan talepler doğrultusunda 2019 yılı itibariyle Türkiye genelinde 3 üretim tesisi ve 500 üzerinde yetişmiş personeliyle hizmet vermektedir. www.as-san.com www.aydilimi.com

  Tüm ürünler arasında "koyun eti"
 3. MESOPOTAMIA CASINGS GIDA ITH.IHR.LTD.STI.

  Türkiye

 4. ELIT ROCC E O O D

  Bulgaristan

 5. TOMATISFOOD LIMITED

  Birleşik Krallık

  TOMATISFOOD LIMITED, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. İthalat/İhracat - acentalar, İthalat/İhracat - acentalar, kuzular, koyun eti, kutsal süslemeler – dini eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EUROPEAN GULF COMPANY

  Hollanda

  EUROPEAN GULF COMPANY, yılında kurulan ve Koyun eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvanlar ve besicilik, Sığır, Hayvanlar ve besicilik, helal şarküteri, toptan et, Sığır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. KMC FOOD GROUP

  Birleşik Krallık

  KMC FOOD GROUP, yılında kurulan ve Taze tavuk ve piliç eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kümes hayvanı etleri, koyun eti, piliç filetosu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bilston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. MARIA TRADING SRL

  Romanya

  MARIA TRADING SRL, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. koyun eti, boğalar, dişi koyun, oğlak eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Constanta, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. OVEJAS Y CORDEROS C.B.

  İspanya

  OVEJAS Y CORDEROS C.B., yılında kurulan ve Koyun eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. derin dondurulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. DUFRAIS

  Belçika

  DUFRAIS, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Koyun eti, Sığır eti, Domuz eti, Koyun eti, Sığır eti, Domuz eti, kesimlik kümes hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. BOUSQUET VIANDE

  Fransa

  BOUSQUET VIANDE, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Domuz eti, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Koyun eti, Domuz eti, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, sığır eti, Koyun eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luc La Primaube, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ANZCO FOODS EUROPE

  Belçika

  ANZCO FOODS EUROPE, yılında kurulan ve Koyun eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Taze tavuk ve piliç eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oudenaarde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. D C O

  İspanya

  D C O, yılında kurulan ve Koyun eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuzu eti, derin dondurulmuş koyun etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Preses, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. EURASIA LTD

  Latviya

  EURASIA LTD, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. büyük baş hayvanlar, Düveler, koyun eti, boğalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 3. ANGEL APARICIO

  İspanya

  ANGEL APARICIO, yılında kurulan ve Koyun eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. GEIST-REICH

  Almanya

  GEIST-REICH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Kuru yemişler, Koyun eti, Meyve ve sebze suları, Meyveler, Kuru yemişler, Koyun eti, Meyve ve sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kunreuth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROMAIN BOUCHERIE

  Belçika

  ROMAIN BOUCHERIE, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sığır eti, Koyun eti, kasaplık, biyolojik kasaplık, Sığır eti, Koyun eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. VEVIBA

  Belçika

  VEVIBA, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Koyun eti, Dana eti, kasaplık, biyolojik kasaplık, Koyun eti, Dana eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bastogne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SEARA FROZEN FOODS

  Amerika Birleşik Devletleri

  SEARA FROZEN FOODS, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sığır eti, dondurulmuş domuz etleri, koyun eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Washington Dc, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 8. INTERVIANDES POITOU-CHARENTES

  Fransa

  INTERVIANDES POITOU-CHARENTES, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dana eti, koyun eti, Dana eti, taze et ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vouillé, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PG VIAN

  Belçika

  PG VIAN, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sığır eti, Domuz eti, Koyun eti, Sığır eti, Domuz eti, Koyun eti, taze kasap ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stembert, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. PROTEINA

  Suudi Arabistan

  PROTEINA, yılında kurulan ve Koyun eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Riyadh, Suudi Arabistan 'de bulunmaktadır.

 3. ALSIM MEAT DISTRIBUTION

  Romanya

  ALSIM MEAT DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. dondurulmuş sığır etleri, çiğ sığır eti, koyun eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dumbraveni, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. PORTCANTALEJO S.L

  İspanya

  PORTCANTALEJO S.L, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan et, koyun eti, koyun eti, kuzu eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cantalejo ( Segovia), İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. MONTEMIRAVETE, SL

  İspanya

  MONTEMIRAVETE, SL, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. şarküteri ürünleri, koyun eti, sığır eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. CARNICAS COVIHER

  İspanya

  CARNICAS COVIHER, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. koyun eti, keçi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Los Corrales (sevilla), İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. VLEVIA GROUP

  Belçika

  VLEVIA GROUP, yılında kurulan ve Koyun eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. CANAVESE & C. S.R.L.

  İtalya

  CANAVESE & C. S.R.L., yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Et ve şarküteri, Koyun eti, Et ve şarküteri, Koyun eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Priero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. OLIVIERI S.P.A.

  İtalya

  OLIVIERI S.P.A., yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, Koyun eti, Et ve şarküteri, Koyun eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pastrengo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SPIEDI' S.R.L.

  İtalya

  SPIEDI' S.R.L., yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Et ve şarküteri, Koyun eti, Et ve şarküteri, Koyun eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescara, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz