• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • koyun ve keçiler

Sonuçlar

Koyun ve keçiler - Ithalat/Ihracat

 1. MR KOKO LTD

  Bulgaristan

  We; We are a team that obtained the first kokoreç production permits in the United States in 2012 and opened the first kokoreç sales point. We spend a lot of effort and bureaucracy in order not to leave our national product kokorec to other nations all over the world. Mr. As Koko, we started our European activities with R&D studies at the end of 2017, our priority is human health and life. We chose Varna, Bulgaria as the production center. Food health and hygiene in Bulgaria, a country of the European Union, is in European standards. Our production center; It is the only facility producing Turkish kokorec in Europe, which has HACCP plans suitable for kokorec production, approved by the Bulgarian Ministry of Food and Health (BFCA) and has a halal production certificate.

 2. NCM GLOBAL

  Türkiye

  NCM GLOBAL DIŞ TİC.VE İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Ali Ulvi ÖZBEDEN (Türkiye'nin ilk ve tek Canlı hayvan ihracat şirketi)

 3. ÇAKIR HAYVANCILIK

  Türkiye

  Kurbanlık Koyun Satışlarımız vardır. yün satışımız vardır yerimiz ankara/çubuk oyumiğde dir koyun ve yün kurbanlık hayvan

 4. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Almanya

  ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Koyun ve keçiler, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lohfelden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GREFFEUILLE AVEYRON

  Fransa

  GREFFEUILLE AVEYRON, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvanlar ve besicilik, Hayvanlar ve besicilik, besi hayvanı yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rignac, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Almanya

  ZOOFACHMARKT - MARCHE, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sığır, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar, Sığır, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heinsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AGROMILKTECK

  Portekiz

  AGROMILKTECK, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almada, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. GEBR. SCHOPPE VIEHHANDLUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  GEBR. SCHOPPE VIEHHANDLUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Messingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PAUL ROTTMANN GMBH

  Almanya

  PAUL ROTTMANN GMBH, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Sığır, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ahaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH

  Avusturya

  ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Judenburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. SOCIETE CADRAN BOISCHAUT MARCHE

  Fransa

  SOCIETE CADRAN BOISCHAUT MARCHE, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sığır, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Sığır, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chateaumeillant, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. VOLKER HAMEL GMBH

  Almanya

  VOLKER HAMEL GMBH, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir. Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romrod, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KOOLE & LIEBREGTS B.V.

  Hollanda

  KOOLE & LIEBREGTS B.V., yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Domuzlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lierderholthuis, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. GGI GERMAN GENETICS INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  GGI GERMAN GENETICS INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sığır, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cloppenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DISTRIBUCIONES Y REP. AZOR SL

  İspanya

  DISTRIBUCIONES Y REP. AZOR SL, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Baza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. CASEARIA CROTONESE CHIELLINO

  İtalya

  CASEARIA CROTONESE CHIELLINO, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. peynir ve süt ürünleri, koyun peyniri, toptan peynirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cutro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PURKHAUSER GMBH

  Avusturya

  PURKHAUSER GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolkersdorf Im Weinviertel, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. SVG SCHWEINEVERMARKTUNGSGESELLSCHAFT SCHLESWIG-HOLSTEIN MBH

  Almanya

  SVG SCHWEINEVERMARKTUNGSGESELLSCHAFT SCHLESWIG-HOLSTEIN MBH, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir. Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rendsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GRPT PRODUCTEUR PORCS MONT DE FLANDRE

  Fransa

  GRPT PRODUCTEUR PORCS MONT DE FLANDRE, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hondeghem, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. VIEHHANDLUNG KLINGER E.K.

  Almanya

  VIEHHANDLUNG KLINGER E.K., yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Höchstädt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KARL-HEINZ SCHMÄING VIEH- UND FLEISCHHANDEL

  Almanya

  KARL-HEINZ SCHMÄING VIEH- UND FLEISCHHANDEL, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Koyun ve keçiler, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Koyun ve keçiler, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HERMANOS DE PABLO ARRIBAS SL

  İspanya

  HERMANOS DE PABLO ARRIBAS SL, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Sığır, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aranda De Duero, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. GEBR. WIELAND GMBH

  Almanya

  GEBR. WIELAND GMBH, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir. Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pleinfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VIEHHANDEL PETER VOSS

  Almanya

  VIEHHANDEL PETER VOSS, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lüneburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GEUDER KG

  Almanya

  GEUDER KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ohrenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ADOLF SCHWEHNINHABERIN GABRIELE BETZE.K.

  Almanya

  ADOLF SCHWEHNINHABERIN GABRIELE BETZE.K., yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Koyun ve keçiler, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Koyun ve keçiler, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dillenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. JANFRIED UND JULIA LÜKE MAST-KG

  Almanya

  JANFRIED UND JULIA LÜKE MAST-KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SUDHOFF KG

  Almanya

  SUDHOFF KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Delbrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. RUPERT KLINGER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  RUPERT KLINGER GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Koyun ve keçiler, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Koyun ve keçiler, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arbesbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. BECKHOVE-AGRAR GMBH

  Almanya

  BECKHOVE-AGRAR GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senden, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz