• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • koyun ve keçiler

Sonuçlar

Koyun ve keçiler - Ithalat/Ihracat

 1. MR KOKO LTD

  Bulgaristan

  We; We are a team that obtained the first kokoreç production permits in the United States in 2012 and opened the first kokoreç sales point. We spend a lot of effort and bureaucracy in order not to leave our national product kokorec to other nations all over the world. Mr. As Koko, we started our European activities with R&D studies at the end of 2017, our priority is human health and life. We chose Varna, Bulgaria as the production center. Food health and hygiene in Bulgaria, a country of the European Union, is in European standards. Our production center; It is the only facility producing Turkish kokorec in Europe, which has HACCP plans suitable for kokorec production, approved by the Bulgarian Ministry of Food and Health (BFCA) and has a halal production certificate.

 2. NCM GLOBAL

  Türkiye

  NCM GLOBAL DIŞ TİC.VE İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Ali Ulvi ÖZBEDEN (Türkiye'nin ilk ve tek Canlı hayvan ihracat şirketi)

 3. ÇAKIR HAYVANCILIK

  Türkiye

  Kurbanlık Koyun Satışlarımız vardır. yün satışımız vardır yerimiz ankara/çubuk oyumiğde dir koyun ve yün kurbanlık hayvan

 4. AGROMILKTECK

  Portekiz

  AGROMILKTECK, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almada, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Almanya

  ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Koyun ve keçiler, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lohfelden, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Almanya

  ZOOFACHMARKT - MARCHE, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sığır, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar, Sığır, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heinsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GREFFEUILLE AVEYRON

  Fransa

  GREFFEUILLE AVEYRON, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvanlar ve besicilik, Hayvanlar ve besicilik, besi hayvanı yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rignac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SUDHOFF KG

  Almanya

  SUDHOFF KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Delbrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GEBR. WIELAND GMBH

  Almanya

  GEBR. WIELAND GMBH, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir. Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pleinfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VITO PACELLA

  İtalya

  VITO PACELLA, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Balvano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GEBR. SCHOPPE VIEHHANDLUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  GEBR. SCHOPPE VIEHHANDLUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Messingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRANZ PETZL

  Avusturya

  FRANZ PETZL, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Peter Am Kammersberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. VOLKER WEGNER GMBH & CO. KG

  Almanya

  VOLKER WEGNER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VIEHHANDLUNG KRÜMPEL GMBH

  Almanya

  VIEHHANDLUNG KRÜMPEL GMBH, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Koyun ve keçiler, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Koyun ve keçiler, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wettringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. JAG JÜTERBOGER AGRARGENOSSENSCHAFT EG

  Almanya

  JAG JÜTERBOGER AGRARGENOSSENSCHAFT EG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jüterbog, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GERHARD OPPENEDER

  Avusturya

  GERHARD OPPENEDER, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vorchdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH

  Avusturya

  ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Judenburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. GESING TIERZUCHT GMBH & CO. KG

  Almanya

  GESING TIERZUCHT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. VIEHHANDEL PETER VOSS

  Almanya

  VIEHHANDEL PETER VOSS, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lüneburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. INTERNATIONALE VIEHTRANSPORTE DIRK SCHULTZ

  Almanya

  INTERNATIONALE VIEHTRANSPORTE DIRK SCHULTZ, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silberstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LEG „OHRATAL“ GMBH

  Almanya

  LEG „OHRATAL“ GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sebzeler, kök, Fidanlık ve ormancılık, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Fidanlık ve ormancılık, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hohenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. UNIVO AG

  İsviçre

  UNIVO AG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herzogenbuchsee, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. GEFLUEGELHOF TANGER GEFLUEGELHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Almanya

  GEFLUEGELHOF TANGER GEFLUEGELHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hövelhof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AGRARGENOSSENSCHAFT OBERES ELBTAL REINHARDTSDORF E. G.

  Almanya

  AGRARGENOSSENSCHAFT OBERES ELBTAL REINHARDTSDORF E. G., yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reinhardtsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GEBR. ESCHER GMBH

  Almanya

  GEBR. ESCHER GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuenkirchen-Vörden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WILLI UND FRANK STIER GMBH

  Almanya

  WILLI UND FRANK STIER GMBH, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creglingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. EVERS VIEHHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  EVERS VIEHHANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Koyun ve keçiler, Sığır, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Koyun ve keçiler, Sığır, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ahlden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HARZER VORLAND FLEISCHHANDEL UG

  Almanya

  HARZER VORLAND FLEISCHHANDEL UG, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. keçi, çiğ keçi eti, keçi eti, keçi sosisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rodersdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. KURT WIESINGER

  Avusturya

  KURT WIESINGER, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sebzeler, kök, Fidanlık ve ormancılık, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Fidanlık ve ormancılık, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peuerbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. M+K GMBH VIEHHANDLUNG

  Almanya

  M+K GMBH VIEHHANDLUNG, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Sığır, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Sığır, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melle, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz