• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • koyun ve keçiler

Sonuçlar

Koyun ve keçiler - Ithalat/Ihracat

 1. MR KOKO LTD

  Bulgaristan

  We; We are a team that obtained the first kokoreç production permits in the United States in 2012 and opened the first kokoreç sales point. We spend a lot of effort and bureaucracy in order not to leave our national product kokorec to other nations all over the world. Mr. As Koko, we started our European activities with R&D studies at the end of 2017, our priority is human health and life. We chose Varna, Bulgaria as the production center. Food health and hygiene in Bulgaria, a country of the European Union, is in European standards. Our production center; It is the only facility producing Turkish kokorec in Europe, which has HACCP plans suitable for kokorec production, approved by the Bulgarian Ministry of Food and Health (BFCA) and has a halal production certificate.

 2. NCM GLOBAL

  Türkiye

  NCM GLOBAL DIŞ TİC.VE İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Ali Ulvi ÖZBEDEN (Türkiye'nin ilk ve tek Canlı hayvan ihracat şirketi)

 3. ÇAKIR HAYVANCILIK

  Türkiye

  Kurbanlık Koyun Satışlarımız vardır. yün satışımız vardır yerimiz ankara/çubuk oyumiğde dir koyun ve yün kurbanlık hayvan

 4. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Almanya

  ZOOFACHMARKT - MARCHE, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sığır, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar, Sığır, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heinsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GREFFEUILLE AVEYRON

  Fransa

  GREFFEUILLE AVEYRON, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvanlar ve besicilik, Hayvanlar ve besicilik, besi hayvanı yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rignac, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Almanya

  ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Koyun ve keçiler, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lohfelden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AGROMILKTECK

  Portekiz

  AGROMILKTECK, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almada, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. UNIVO AG

  İsviçre

  UNIVO AG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herzogenbuchsee, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. UWE LINDHORST VIEHHANDELS-GMBH

  Almanya

  UWE LINDHORST VIEHHANDELS-GMBH, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Sığır, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INTERNATIONALE VIEHTRANSPORTE DIRK SCHULTZ

  Almanya

  INTERNATIONALE VIEHTRANSPORTE DIRK SCHULTZ, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silberstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VOLKER HAMEL GMBH

  Almanya

  VOLKER HAMEL GMBH, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir. Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romrod, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HABROCK VIEHTRANSPORT GMBH

  Almanya

  HABROCK VIEHTRANSPORT GMBH, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GEBR. ESCHER GMBH

  Almanya

  GEBR. ESCHER GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuenkirchen-Vörden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP

  Romanya

  EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı, Kesimlik dana ve sığırlar, Koyun ve keçiler, sığır, Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı, Kesimlik dana ve sığırlar, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. GUT DARSS GMBH & CO. KG

  Almanya

  GUT DARSS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Born, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KOOLE & LIEBREGTS B.V.

  Hollanda

  KOOLE & LIEBREGTS B.V., yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Domuzlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lierderholthuis, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. VIEH UND FLEISCH M. KLEMM E.K.

  Almanya

  VIEH UND FLEISCH M. KLEMM E.K., yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir. Koyun ve keçiler, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar, Koyun ve keçiler, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hartmannsdorf-Reichenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. VOLKER WEGNER GMBH & CO. KG

  Almanya

  VOLKER WEGNER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PRO VIEH GMBH

  Almanya

  PRO VIEH GMBH, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Sığır, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar, Sığır, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Friesoythe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WERNER HANDLE GMBH

  Avusturya

  WERNER HANDLE GMBH, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Sığır, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar, Koyun ve keçiler, Sığır, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herrnbaumgarten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. CASEARIA CROTONESE CHIELLINO

  İtalya

  CASEARIA CROTONESE CHIELLINO, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. peynir ve süt ürünleri, koyun peyniri, toptan peynirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cutro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GEORG KÜHNLEIN UND KARL-HEINZ KÜHNLEIN

  Almanya

  GEORG KÜHNLEIN UND KARL-HEINZ KÜHNLEIN, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NORBERT GREVE VIEHHANDLUNG GMBH

  Almanya

  NORBERT GREVE VIEHHANDLUNG GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schaalby, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PURKHAUSER GMBH

  Avusturya

  PURKHAUSER GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolkersdorf Im Weinviertel, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. AQUARIUM SCHATZBERGER GMBH & CO KG

  Avusturya

  AQUARIUM SCHATZBERGER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Koyun ve keçiler, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Koyun ve keçiler, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schärding, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. FRIEDRICH ESCHLBÖCK

  Avusturya

  FRIEDRICH ESCHLBÖCK, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stroheim, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. GERHARD OPPENEDER

  Avusturya

  GERHARD OPPENEDER, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vorchdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. RASCHLE VIEHHANDEL AG

  İsviçre

  RASCHLE VIEHHANDEL AG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sebzeler, kök, Fidanlık ve ormancılık, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Fidanlık ve ormancılık, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tuttwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. HERMANN THESING VIEHHANDLUNG GMBH

  Almanya

  HERMANN THESING VIEHHANDLUNG GMBH, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir. Domuzlar, Sığır, Koyun ve keçiler, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Sığır, Koyun ve keçiler, Evcil hayvanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. VIEHHANDEL PETER VOSS

  Almanya

  VIEHHANDEL PETER VOSS, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lüneburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz