• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • krom kaplama

Sonuçlar

Krom kaplama - Ithalat/Ihracat

 1. METALLISIERWERK PETER SCHREIBER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metallisierwerk Peter Schreiber KG, 1923 yılında kurulmuştur. Şirket 1940'lara kadar ağırlıklı olarak dekoratif yüzey kaplamasıyla ilgilendi. 1950'den sonra fonksiyonel yüzeyler giderek daha önemli hale geldi. Bu noktadan itibaren, Peter Schreiber KG sert krom kaplama ve metalik yüzeylerin mekanik işlenmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Günümüzde sektörün en başarılıları arasında yer alan şirket, sahip olduğu Know-how'u birbirinden farkı endüstri dallarında uygulamaktadır. Patentli Tfe-Lok® kaplama, 1988 yılında Tfe-Lok® Peter Schreiber GmbH şirketinin kurulmasına uzandı. Çok sayıda proses varyantının geliştirilmesi, dünya çapında çok çeşitli uygulama alanlarında çözümlere yol açmıştır.

 2. KOLLER GROUP - STAMMWERK VITIS

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Jakuzi küvetleri, spa küvetleri, duşlar ve güçlü pompalar için yenilikçi sistemler ve bireysel bileşenlerin yanı sıra su ile yeniden canlandırma ve banyo katkılarına ilişkin ürünler. 40 yıldır su teknolojisinde lider. Pazar liderinin yüksek kaliteli bileşenlerine ve ihtiyaçlarınız için mümkün olan en iyi çözümü bulacak yüksek eğitimli uzman ekibine güvenmeye devam edebilirsiniz. Esnek, hızlı ve yalın – yüksek kaliteli pirinç, sac ve plastik parçalar ve aletler, isteklerinize göre geliştirilir ve üretilir. Koller Metall- und Kunststofftechnik, Koller International Group'un bir bölümüdür. Kereste toptancılığı, Koller International Group'un önemli başka bir bölümüdür. Viyana ve Vitis'teki ana lokasyonlarda çok çeşitli ahşap ürünler mevcuttur.

 3. OT-TORNESCH

  Almanya

  Verified by europages badge

  25 yılı aşkın deneyim ve teknik bilgi birikimimizle DIN ISO 9001 sertifikalı bir şirket olarak alüminyumun yüzey kaplaması konusunda uzmanız. Renksiz eloksallama ve geniş bir renk yelpazesinde daldırma boyama gibi çeşitli teknolojiler sunmaktayız. Hizmetlerimiz, kombine krom kaplama ve eloksallama işlemi olarak alüminyum bileşenlerin kısmî ıslahını da içermektedir. Sarı renkte krom kaplamanın yanı sıra SurTec 650 ile Reach uyumlu alüminyum pasifleştirme de hizmetlerimizin arasında. Bunların haricinde hizmetlerimiz ayrıca paslanmaz çelik aşındırma, pasifleştirme ve elektrolitik parlatma da hizmetlerimizin arasındadır. Modern sistemimizde 2000 mm uzunluk, 600 mm genişlik ve 1000 mm derinlikteki parçaları işleyebilmekteyiz. Teslimat tarihlerine, esnekliğe ve kaliteye yüksek bağlılık bizi rekabette öne çıkartmakta olup, ulusal ve uluslararası müşterilerimiz nezdinde itibar kazanmamızı sağlamaktadır. Kullandığımız prosedürler aşağıda listelenmiştir

 4. ATC ARMOLOY TECHNOLOGY COATINGS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  80'li yılların ortalarında, şirketin kurucuları arasında, aslen ABD kökenli olan ve Armoloy şirketi tarafından geliştirilmiş ince yoğun krom kaplama prosesine ilgi uyanmıştır. 1987 yılında şirketin üretim tesisi ve ofisleri Mosbach kentine yönetimi ise Solms-Oberbiel ve Aßlar'a taşınmıştır. Şirketin şu anda 25 çalışanı bulunmaktadır. Şirket Almanya ve diğer Avrupa ülkelerine sevkiyat yapmaktadır. İhracat oranı yakl. %25 seviyesinde olup önemli bir kısmı İsviçre, Avusturya, Fransa, Lüksemburg, İspanya ve İtalya'ya sevk edilmektedir. ATC kaplama, (magnezyum, titanyum, rezervasyonlu alüminyum hariç) tüm metaller üzerinde yüksek bir enerji işlemi ile birikim sağlandığı, son derece sert, yoğun, hassas, çok ince ve yüksek saflıkta bir krom kaplamadır. işlemin, özel düşük ısı teknolojisine bağlı olarak, 100°C sıcaklığın çok altında gerçekleştirilmesi nedeniyle, kaplanacak malzemelerde yapısal bir değişiklik olmaz.

 5. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  B&G işletmesi su, hava ve gaz donanımlarına monte edilen endüstriyel vanalar için bilyeler, elmas uçlu tezgahlarda tornalanmış ve yüksek hassasiyetli kalınlıkta krom kaplanmış bilyeler üretmektedir. Üretim farklı biçimlerde, pirinç çubuklardan veya dolu ya da içi boş pirinç döküm bilyelerden ya da kokil kalıpta şekillendirilmiş döküm bilyelerden hareketle gerçekleştirilmektedir. Ardından ürünler frezelenmekte, delikleri açılmakta ve elmas uçla tornalanmaktadır. Son olarak da bilyeler kromaj, nikelaj, teflon veya T.E.A. ® kaplama gibi yüzey işlemlerine tabi tutulmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STALDER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  STALDER AG, yılında kurulan ve Krom kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Engelburg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. IMHOF HARTCHROM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IMHOF HARTCHROM GMBH, yılında kurulan ve Krom kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. CNC çevrilmiş parçalar, şeritler, cilalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GESELLSCHAFT FÜR ROHRTECHNIK MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GESELLSCHAFT FÜR ROHRTECHNIK MBH, yılında kurulan ve Krom kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ohrdruf Ot Crawinkel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. METALLVEREDLUNG EMIL WEISS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALLVEREDLUNG EMIL WEISS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Krom kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mitwitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EUROCROM, S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  EUROCROM, S.L., yılında kurulan ve Krom kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nikel kaplama, klasik araç restorasyonu, motosiklet restorasyonu, mücevher restorasyonu, silah restorasyonu, antika eşya restorasyonu, parçaların kromla kaplanması, Nikel kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Onda, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. WITTKA OBERFLÄCHENTECHNIK GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  WITTKA OBERFLÄCHENTECHNIK GES.M.B.H., yılında kurulan ve Krom kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. J.D. GECK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  J.D. GECK GMBH, yılında kurulan ve Bölme duvarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme işleme, Krom kaplama, afiş çerçeveleri, sepetli el arabaları, afiş hazırlama, çengeller, Bükük tel parçaları, Plastik malzeme işleme, Galvanizasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altena, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CROMOSTAMP ITALIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  CROMOSTAMP ITALIA SRL, yılında kurulan ve Krom kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nikel kaplama, kalın kromaj kaplamalar, parlak krom kaplama, Nikel kaplama, mat krom kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carugate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. WILLY REMSCHEID GALVANISCHE ANSTALT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILLY REMSCHEID GALVANISCHE ANSTALT GMBH, yılında kurulan ve Krom kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HELCO METAL

  Yunanistan

  Metal cisimlere elektro-kaplama uygulayan HELCO SA olarak, yıllar boyunca her türlü metal ve alaşımın galvaniz kaplanması için gerekli prosedürleri müşteri ihtiyaçları ve yüksek standarda ulaşmak için geliştirdik. Galvaniz kaplama ürünlerin kalitesini artırmaya yardımcı olan ve piyasada rekabetçi olmasını sağlayan pek çok fayda sağlar. Metal parçaları kaplamak için farklı yöntemler kullanıyoruz: Nikel kaplama, bakır kaplama, pirinç kaplama, krom kaplama. Tüm elektro-kaplama işlerini garantili olarak teslim ediyoruz

 4. ERDEM MAKINA VE PARCALARI SANAYI VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Erdem Makina, 2002 yılında İstanbul - İkitellide kuruldu. Teknik elemanlarının, sert krom kaplama ve silindirik taşlama deneyimleri 30 seneyi aşmaktadır. Erdem Makina, Türkiye genelinde hem fabrikalarımızın hemde makine üreticilerimizin gereksinimlerini büyük ölçüde karşılamaktadır. Çalışılan sektörlere gelince; tekstil, deri, suni deri, elyaf, plastik, paketleme, matbaa, gıda, kağıt, karton, sunta ve mobilya, metal, çimento, gemicilik ve iş makinaları vs. dir. Sert krom kaplama: gerek uygun maliyeti gereksede malzemeye sağladığı yüksek teknik özellikleri sayesinde sanayide geniş bir uygulama alanı bulmaktadır.

 5. REMESUR SERVICIOS DE RECUBRIMIENTO S.L.

  İspanya

  Remesur'a hoşgeldiniz, paslanmaz ve dekoratif tekniklerle, ısılı boya konusunda uzman bir şirketiz. 1999 senesi boyunca, sürekli gelişim sürecinde, yeni dekoratif çinko ve krom tesisleri açtık. Remesur bu şekilde yerini aldı ve sektörün en rekabetçi şirketlerinden biridir.

 6. PGS PLASTIK AHSAP METAL KAPLAMA LTD.STI

  Türkiye

  Firmamız ABS plastik üzerine full otomatik kaplama tesisimizde Bakır, nikel, krom ve mat krom, Pearlglanz, Satillume saten Krom kaplamalar yapmaktadır.Ayrıca dileyen müşterilerimiz için plastik enjeksiyon baskılarınıda yapabilmekteyiz. Başlıca çalıştığımız sektörler; Otomotiv, Beyaz Eşya, Vitrifiye, Sıhhi Tesisat, Mobilya PGS Plastik has a one of the largest Plating on Plastic company in Turkey. Our capabilities; İnjection molding, Chrome plating, different colors Satin Chrome plating

 7. GALBAN MICHAŁ I TOMASZ BANKOWSCY SP.K.

  Polanya

  Manüel galvaniz tesisimiz sayesinde imalatçılarımızın ve özel müşterilerimizin ihtiyaçlarına esnek olarak cevap verebiliyoruz. Tek detaylar ve uzun seriler üretebiliyoruz. Daha büyük kontratlar için gereken yeni teknolojileri hızlı bir şekilde uygulayabiliyoruz. Metal yenilemede kapsamlı deneyimimiz vardır. Eski kroma parlaklık, antika objelere patina veriyoruz. Araba ve motosiklet parçalarındaki galvanik kaplamaları yeniliyoruz. Şunları sunuyoruz: parlak krom kaplama, saten krom kaplama...

 8. SOMEIL - ZAMAK DIE CASTING

  Portekiz

  SOMEIL - ZAMAK DIE CASTING, yılında kurulan ve Krom kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. süt kavanozu, Pres döküm, zamak kalıp parçalar, zamak enjeksiyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maceira Lra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. LOMBARDA RETTIFICHE SRL

  İtalya

  LOMBARDA RETTIFICHE SRL, yılında kurulan ve Krom kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. işlenmiş çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Somma Lombardo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GALVANICA ARICCI S.R.L.

  İtalya

  GALVANICA ARICCI S.R.L., yılında kurulan ve Galvanoteknik - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir. Krom kaplama, bakır kaplama, Krom kaplama, galvanik-teknik işlemler, galvanizleme tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ghisalba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. UVK INVEST INC

  Ukrayna

  UVK INVEST INC, yılında kurulan ve Krom kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik silindirlerin sert krom kaplaması, Sert krom kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. SAXONIA GALVANIK GMBH

  Almanya

  SAXONIA GALVANIK GMBH, yılında kurulan ve Krom kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. poliyamid, plastik madde galvanizasyonu, plastik madde dönüştürme, metallerin krom kaplama işlemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Halsbrücke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SA METRASUR

  Fransa

  SA METRASUR, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektroliz - Yüzey işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Krom kaplama, Elektroliz - Yüzey işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Krom kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Figeac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BOHLING GMBH & CO. KG

  Almanya

  BOHLING GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Krom kaplama, Yüzey işleme - Çelik ve metaller, frezeleme, yuvarlak yüzey üzerinde rektifikasyon, Krom kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osterholz-Scharmbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GRAINDORGE SAS

  Fransa

  GRAINDORGE SAS, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Krom kaplama, Nikel kaplama, Krom kaplama, Nikel kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CHROMAGE CENTRAL

  Belçika

  CHROMAGE CENTRAL, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nikel kaplama, krom kaplama, metal cilalama, bakır kaplama, Nikel kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evergem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. GALVAMETAL SA

  Fransa

  GALVAMETAL SA, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çinko elektrokaplama, Krom kaplama, Galvanizasyon, Çinko elektrokaplama, yağdan arındırma, Krom kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Embreville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. CROMKONTAKT KFT.

  Macaristan

  CROMKONTAKT KFT., yılında kurulan ve Galvanizlenmiş çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Krom kaplama, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Krom kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz