• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri

Sonuçlar

Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri - Ithalat/Ihracat

 1. CHRISTOPH & FRANZ ERDTMANN GMBH & CO. KG FABRIKATION UND GROSSHANDEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHRISTOPH & FRANZ ERDTMANN GMBH & CO. KG FABRIKATION UND GROSSHANDEL, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kanatlı hayvan besinleri, büyük kuş kafesleri, ayçiçek çekirdeği, kuşlar, dublörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FERRANTI - BOX E CUCCE PER CANI - GABBIE - VOLIERE

  İtalya

  Verified by europages badge

  FERRANTI - BOX E CUCCE PER CANI - GABBIE - VOLIERE, yılında kurulan ve Hayvancılık/Hayvan yetiştirme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. köpek kulübeleri, tavuk kafesleri, zootekni yemlikleri, büyük kuş kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montefalco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FERRANTI - BOX E CUCCE PER CANI - GABBIE - VOLIERE

  İtalya

  Verified by europages badge

  FERRANTI - BOX E CUCCE PER CANI - GABBIE - VOLIERE, yılında kurulan ve Hayvancılık/Hayvan yetiştirme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. köpek kulübeleri, tavuk kafesleri, zootekni yemlikleri, büyük kuş kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montefalco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SYKOR INTERNATIONAL

  Polanya

  Verified by europages badge

  SYKOR INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Ağaç ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ahşap ev eşyaları, Bahçe mobilyaları, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, kırlangıç yuvası, dekorasyon ahşap malzemeleri, kuşlar için malzemeler, ahşap el sanatları, böcek koleksiyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ketrzyn, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. C'EST BIEN DOUX

  Fransa

  Verified by europages badge

  C'EST BIEN DOUX, yılında kurulan ve Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. muhafazalar, evcil hayvanlar için kafesler, kuşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ivry-Sur-Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZER REKLAM ENDUSTRI LTD STI

  Türkiye

  3000 m² kapalı alana sahip fabrikamızda kutu harf, ışıklı & ışıksız tabela, totem-pilon tabela üretimimiz mevcuttur. Ayrıca patenti firmamıza ait özel tasarımımız olan modüler kuş kafesleri üretiyoruz. Üretim proseslerinin tamamını kendi tesislerimizde tamamlayıp, ürettiğimiz ürünleri dünya üzerinde 20 den fazla ülkeye ihraç ediyoruz.

 2. MONDORAPACI

  İtalya

  Mondorapaci, şahin yetiştirme konusunda uzman olan Giovanni Paone sayesinde, şahinlerin doğrudan kullanılması alanında uzmanlık kazanmış bir kuruluştur. Yırtıcı kuşlarımıza duyduğumuz saygı ve tutku günlük yaşantımızda bile bize rehberlik etmektedir. Yırtıcı kuşlarımızı çok iyi tanımamız onları çocuklara ve gençlere yönelik eğitici gösteriler, istenmeyen uçucuların uzaklaştırılması, kamuya açık toplu gösteriler gibi çeşitli alanlarda kullanma olanağı sağlamıştır.

 3. ISTANBUL KAFES

  Türkiye

  Pt shop ve evcil hayvan ürünleri akvaryum ve kedi köpek kuşlar ve papağanlar için kuş kafesleri ve aksesuarları imalatı, plastik enjeksiyon baskı ve kafes teli ve mangal ızgara teli imalatı salma kafes ve pvc kafes imalatı yapılmalktadır.

 4. HORÁCIO & TEIXEIRA, LDA

  Portekiz

  HORÁCIO & TEIXEIRA, LDA, yılında kurulan ve Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lousada, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. GAUN

  İspanya

  GAUN, yılında kurulan ve Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, kümes hayvanları için suluklar, tavşanlar için suluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Librilla-Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. OST BELGIUM

  Belçika

  OST BELGIUM, yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Su kanalları, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Su kanalları, besleme yalakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lille, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. IMOR, MANUEL OBRERO RUIZ, S.A.

  İspanya

  IMOR, MANUEL OBRERO RUIZ, S.A., yılında kurulan ve Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Palma Del Río-Córdoba, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. PRI.PA. SRL

  İtalya

  PRI.PA. SRL, yılında kurulan ve Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. evcil hayvanlar için kafesler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belpasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MB MEDŽIO AIDAS

  Litvanya

  MB MEDŽIO AIDAS, yılında kurulan ve Ağaç ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Ağaçtan oyuncaklar, Ahşap mobilyalar, Tahta kutular ve kasalar, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Ağaçtan oyuncaklar, Ahşap mobilyalar, Tahta kutular ve kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vidukle, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 3. PPH DREWKO

  Polanya

  PPH DREWKO, yılında kurulan ve Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznań, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. ORNIMANIA

  İspanya

  ORNIMANIA, yılında kurulan ve Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Sueca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. EREBO HEIMTIERPRODUKTE

  Almanya

  EREBO HEIMTIERPRODUKTE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Evcil kuşlar, Evcil hayvan gereçleri, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Balık, Evcil kuşlar, Evcil hayvan gereçleri, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boos, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. XNRN - BUSINESS, LDA.

  Portekiz

  XNRN - BUSINESS, LDA., yılında kurulan ve Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. muhafazalar, büyük kuş kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marinha Grande, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. RÚBEN MEIRELES

  Portekiz

  RÚBEN MEIRELES, yılında kurulan ve Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. muhafazalar, kuşlar için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lousada, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. PAJARERAS Y ACCESORIOS

  İspanya

  PAJARERAS Y ACCESORIOS, yılında kurulan ve Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Fuentes De Andalucia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. GARTENETAGE VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  GARTENETAGE VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. büyük kuş kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FOP S.P.A.

  İtalya

  FOP S.P.A., yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpek ve kediler için malzemeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Köpek ve kediler için malzemeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lonigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FLAIR PET S.R.L.

  İtalya

  FLAIR PET S.R.L., yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Köpek ve kediler için malzemeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Köpek ve kediler için malzemeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romano D'Ezzelino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GOLAVE

  Portekiz

  GOLAVE, yılında kurulan ve Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. muhafazalar, savak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, GAIA, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. PET VILLAGE S.R.L.

  İtalya

  PET VILLAGE S.R.L., yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Köpek ve kediler için malzemeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Köpek ve kediler için malzemeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ravenna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. IMAC S.R.L.

  İtalya

  IMAC S.R.L., yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpek ve kediler için malzemeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Köpek ve kediler için malzemeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arzignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ORNISUD S.R.L.

  İtalya

  ORNISUD S.R.L., yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Köpek ve kediler için malzemeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Köpek ve kediler için malzemeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Misterbianco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ITALSYSTEM S.A.S.

  İtalya

  ITALSYSTEM S.A.S., yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Köpek ve kediler için malzemeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Köpek ve kediler için malzemeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rimini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. RINALDO FRANCO S.P.A.

  İtalya

  RINALDO FRANCO S.P.A., yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Köpek ve kediler için malzemeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Köpek ve kediler için malzemeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. PAVEL MALIS

  Çek Cum.

  PAVEL MALIS, yılında kurulan ve Köpek ve kediler için malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evcil hayvan gereçleri, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Evcil hayvan gereçleri, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 5, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz