• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kuluçka makineleri

Sonuçlar

Kuluçka makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. EURAMAC BV

  Belçika

  Verified by europages badge

  EURAMAC BV, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Otoklavlar/basınçlı kaplar, endüstriyel soğutucular, dikey tornalar, lazerli kesme makinaları, ikinci el makineler, hidrolik presler, endüstriyel makineler, kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, De Panne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. EFE KULUCKA INCUBATOR LTD STI

  Türkiye

  Efe Kuluçka Makineleri kendi markasını oluşturarak ™ unvanına sahiptir ve tescillidir. Tüm kuluçkalık gereken yedek parçalar Efe Kuluçka Makineleri Şirketinde mevcuttur. Çok farklı yedek parçalar çeşitleri ile Türkiye'de Kuluçka online mağazalık haline gelmiştir. Toplam 128 farklı çeşitlerle sadece Türkiye piyasası değil ve bir çok dış ülkelere de ihracat yapmaktayız. Efe Kuluçka Makinesi neden tercih edilir: Biz Kurumsal bir şirket olarak müşteri memnuniyetini ön şart koşarız. Sloganımız: Önce Müşteri sonra kazanç. Bu düşüncemiz ile kısa bir zamanda değerli Müşterilerimiz sayesinde çok yol katlettik. 7/24 saat teknik servis hizmetimize her an ulaşmanız mümkündür. Tüm Kuluçka Makineleri ve bazı yedek parçalarımız 1 yıl EFE Kuluçka Makineleri garantisi ve güvencesi ile satılmaktadır.

 3. KULUÇMAK KULUÇKA MAKINELERI

  Türkiye

  KuluçMak Kuluçka Makineleri antalya alanyada 2016 yılında kurulmuş kısa sürede kuluçka sektöründe kendinden bahsettiren basarılı bir firma olmayı basarmış kuluçka sektöründe öncü firma olma ilkesiyle her gün yeni fikirler arge çalışmalarıyla başarısısı özerine basarı eklemyi basarmış basarmayada devam etmetedir kuluçmak kuluçka makineleri hem hobicileri hem yumurta sektöründen kazanç elde etmek isteyen ticari çiflikleri düşünerek en ayrı detayına kadar makineleri inceleyerek üreten firmadır 2 yılı aşan kuluçka sektöründeki firmamış çok sayıda hobici kanatlıseverlere kuluçka makinesi tedarigi saglamış ve her sorunda tüketicilerinin yanında olmuş onların sorunlarını hızlı bir şekilde çözmüş bir firmadır. aynı sekilde çiftlik tipi ticari kuluçka makinesi tedarigi yaptıgı çiftliklerin de her zaman yanıda olmuş onların sorunlarına gece gündüz demeden 24 saat teknik destek saglamayı basarmıştır, hobi kuluçka makineleri 7 yumurtadan başalayarak 112 yumurta kapasitesine kadar üretilmiş makinelerdir, ticari tip makineler 180 yumurta kapaitesinden başlayarak 2112 yumurta kapasitesine kadar üretilmiş 7 seri olarak hizmete sunulmuştur ticari kuluçka makinelerinde çıkım oraı çok önemlidir ondan dolayı en küçük ayrıntısına kadar incelenmiş avrupa sıtandarlarında üretilmiştir çünkü ticari tip makineler ticaret amacı güden çifliklerin gelir kaynagıdır en küçük bir hata yumurtaların zayi olmasına sebet olacaktır ondan dolayı makinenin içinde her bir parça yedeklenmiştir.

 4. ELIF KULUCKA MAKINALARI VE EKIPMANLARI

  Türkiye

  2016 yılından bu yana Kanatlı ve diğer pet hayvanları için Kuluçka makinaları , yetiştirme ve bakım üniteleri, kuluçka ve kümes ekipmanları üretim ve satışı yapan firmamız Hobicilere yönelik 32 ila 1200 tavuk yumurtası kapasiteli gelişim ve çıkım Kulucka makinaları , otomatik ısıtıcılı civciv büyütme kafesleri, Keklik, bıldırcın.güvercin ve damızlık yetiştirme kafesleri üretmektedir.Kümes kurulumu ve ekipmanları konusunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir.Ayrıca kulucka makinası ve ısıtma sistemleri yapımında kullanılan binlerce çeşit ekipman satışı yapmaktadır. 1. Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti 2 . Şeffaflık 3 . Dürüstlük 3 Ana prensip, işletmemizin olmazsa olmazlarındandır.

 5. QINGDAO XINGYI ELECTRONIC EQUIPMENT CO. LTD

  Çin

  QINGDAO XINGYI ELECTRONIC EQUIPMENT CO. LTD, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CHICK MASTER

  Birleşik Krallık

  CHICK MASTER, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Somerset, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. BRINSEA PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  BRINSEA PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuluçka makineleri, Kuluçka makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weston Super Mare, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. NOVITAL S.R.L.

  İtalya

  NOVITAL S.R.L., yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kanalları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Su kanalları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, tarım için öğütücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lonate Pozzolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. KIRKPATRICK

  Belçika

  KIRKPATRICK, yılında kurulan ve Teleskop sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuluçka makineleri, Bağlantı parçaları, mikromekanik, Kuluçka makineleri, bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Hulpe, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. FROILABO

  Fransa

  FROILABO, yılında kurulan ve Bilimsel aygıt ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Laboratuar ekipman ve aletleri, Kuluçka makineleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Laboratuar ekipman ve aletleri, Kuluçka makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meyzieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FRANCE ETUVES

  Fransa

  FRANCE ETUVES, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Endüstriyel ekipmanların kiralanması, endüstriyel kurutma dolapları, endüstriyel kullanım için etüvler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chelles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SCHEIBER GMBH

  Almanya

  SCHEIBER GMBH, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kreuzwertheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FERMA24

  Ukrayna

  FERMA24, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. arıcılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. MEDIPREMA

  Fransa

  MEDIPREMA, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuluçka makinaları, fototerapi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tauxigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. AGRICOLA ALBA DI DALL'IGNA ENZO

  İtalya

  AGRICOLA ALBA DI DALL'IGNA ENZO, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Castegnero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PTICEVOD.KZ

  Kazakistan

  PTICEVOD.KZ, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kuru yemişler, meyve kurutucusu, Kuru yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shymkent, Kazakistan 'de bulunmaktadır.

 5. ORMI GROUP

  İspanya

  ORMI GROUP, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuluçka makineleri, kümes hayvancılığı ürünleri, tavuklar, hunili yemlikler, Kuluçka makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. JÄGER UND PFROMMER BRUTAPPARATE INHABER GÜNTER VORLÄNDER E.K.

  Almanya

  JÄGER UND PFROMMER BRUTAPPARATE INHABER GÜNTER VORLÄNDER E.K., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Kuluçka makineleri, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Kuluçka makineleri, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wächtersbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. WALLONIA SPACE LOGISTICS WSL

  Belçika

  WALLONIA SPACE LOGISTICS WSL, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Angleur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. CRESCENT GAMEBIRD & POULTRY PRODUCTS SUPPLIERS LTD

  Birleşik Krallık

  CRESCENT GAMEBIRD & POULTRY PRODUCTS SUPPLIERS LTD, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. özel üretim kümes hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barking, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SCHIMMENTI DISTRIBUZIONE

  İtalya

  SCHIMMENTI DISTRIBUZIONE, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. zootekni ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villafrati, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BIOSKA SEDLČANY S.R.O. - DVOUKOMOROVÉ LÍHNĚ BIOS

  Çek Cum.

  BIOSKA SEDLČANY S.R.O. - DVOUKOMOROVÉ LÍHNĚ BIOS, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sedlcany, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. GRUMBACH BRUTGERÄTE GMBH

  Almanya

  GRUMBACH BRUTGERÄTE GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuluçka makineleri, Kuluçka makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asslar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PATRICK PINKER (GAME FARM) LTD

  Birleşik Krallık

  PATRICK PINKER (GAME FARM) LTD, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuluçka makineleri, Kuluçka makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ANKA KULUÇKA

  Türkiye

  ANKA KULUÇKA, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ordu, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. MEPLAST METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNGS GMBH

  Almanya

  MEPLAST METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNGS GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuluçka makineleri, Kuluçka makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Föritz Ot Mupperg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HEKA - BRUTGERÄTE CHRISTA HEMEL

  Almanya

  HEKA - BRUTGERÄTE CHRISTA HEMEL, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuluçka makineleri, Kuluçka makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rietberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PLUIMVEEVERWERKING JAN VAN EE B.V.

  Hollanda

  PLUIMVEEVERWERKING JAN VAN EE B.V., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuluçka makineleri, Kuluçka makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stroe, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. VGSKULUCKA

  Türkiye

  VGSKULUCKA, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. VIRTUEMADE INCUBATOR EQUIPMENT CO.,LTD.

  Çin

  VIRTUEMADE INCUBATOR EQUIPMENT CO.,LTD., yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. inkübatör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dezhou, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz