• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kum püskürterek temizleme ekipmanları

Sonuçlar

Kum püskürterek temizleme ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA, kumlama (cüruflu zımpara maddesi) ve çeşitli uygulamalar için diğer cüruf granüllerinin mekanik işlemlerinde yetkin iş ortağınızdır. CHEMEGRA, istenen granül büyüklüklerinde ve istenilen ambalajlarda, silikoz içermeyen, özel tek kullanımlık kumlama maddeleri üretmektedir. Bunlar örneğin korozyon koruması alanında köprü yenileme, kaportaların korozyon koruması, beton düzeltme, bina dış cephelerinin restorasyonu vb. için uygundur. Zımparalar, farklı boyutlarda taneciklere sahip ve parlak tanecikli zımpara üretiminin yanı sıra zemin iyileştirme ve dolgu için de malzeme üretimi. Fason boşalma / fason doldurma kapsamında kendi döküm malzemelerinizi veya toz şeklindeki malzemelerinizi birkaç gün içinde, Big Bags (esnek büyük torbalar) memnuniyetle bulundukları yerde paketliyoruz.

 2. WIWOX GMBH SURFACE SYSTEMS

  Almanya

  Verified by europages badge

  1984'ten beri profesyonel takım ve parça temizliği için prosesler tedarik ediyoruz. Kumlama teknolojisinden fason ultrason ve püskürtme odası temizliğine ve pirolize kadar temizlik konseptlerimiz, zorlu endüstriyel üretim ve bakımın sürekli yeni zorluklarına cevap vermektedir. Müşterilerimiz, dikey üretim yelpazemizden ve uzun yıllara dayanan deneyimimizden yararlanmaktadır. Özel uygulamanız için en ekonomik komple çözüm konusunda yetkin tavsiyeler alacaksınız. Şirket içi teknik merkezimizde karşılaştırma ve test işlemlerine ek olarak, müşterilerimiz sistem satın alma, sistem kiralama veya sözleşmeli temizlik arasında karar verirler. En önemli hedefimiz müşterilerimizin başarısıdır! Bu başarımızı işbirliği ve karşılıklı güvenin hakim olduğu şirket kültürü içinde memnun ve motive olmuş çalışanlarımızın aracılığıyla sağlıyoruz. Birlikte, kalite ve işlevselliği yaşanmış, sürekli ürün gelişimi olarak üretici ile kullanıcı arasında tanımlıyoruz. Veya ekonomiklik - burada da ürünlerimizin yüksek müşteri faydası, başarılı rekabetçilik için ölçüt olarak kabul edilir. Sistem üreticisi ve yüksek kaliteli işleme maddeleri için de tam kapsamlı tedarikçi olarak, iş güvenliği ve çevresel uyumluluğun öneminin farkındayız. Buna uygun olarak, müşterilerimizi gerekli onay sürecinden devreye alma ve tesis bakımına kadar takip ediyoruz. Sizin ile birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz!

 3. BF BLAST MACHINERY INDUSTRY AND TRADE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BF BLAST, kurulduğu 2019 yılından bu yana zengin bir geçmişe sahip, 15 yılı aşkın sektör deneyimi ile desteklenen prestijli bir Türk kumlama makineleri üreticisidir. Ürün portföyümüz, çeşitli uygulamalara hitap eden ve yenilikçi teknolojik gelişmelerle benzersiz müşteri memnuniyeti sağlayan son teknoloji çözümlere sahiptir. Önde gelen bir küresel marka olarak, birinci sınıf kumlama makineleri sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Portföyümüz: •Bilyalı Püskürtme Odası •Portatif Bilyalı Püskürtme Kazanı •Kum Püskürtme Kabini •Mermer ve Doğal Taş Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Kum Püskürtme Makinesi •Tambur tipi Bilyalı Püskürtme Makinesi •Döner Tablalı Püskürtme Makinesi •Sac Metal ve Profil Bilyalı Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Sürekli Sistem Bilyalı Püskürtme Makinesi •Boru ve Tüp Bilyalı Püskürtme Makinesi. En yüksek endüstri standartlarını kararlılıkla sürdürdüğümüz için uluslararası pazardaki yörüngemiz yükselmeye devam ediyor Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 4. SES GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SES GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saerbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ADL SAND- UND WASSERSTRAHLTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  ADL SAND- UND WASSERSTRAHLTECHNIK, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nottuln, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HASENFRATZ SANDSTRAHLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HASENFRATZ SANDSTRAHLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Aßling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WERNER RUMLER INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WERNER RUMLER INDUSTRIEBEDARF GMBH, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hilden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OLIVER FRITZ GMBH & CO. KG SANDSTRAHLTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  OLIVER FRITZ GMBH & CO. KG SANDSTRAHLTECHNIK, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Großenlüder, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RÖSLER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  RÖSLER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. COSER SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  COSER SRL, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, metal ufalama makinaları, kumlama makinaları, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, metaller için bilyeleme makineleri, BİLYELİ ZIMPARALAMA TEKNELERİ (kumlama) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poggio Torriana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SWARCO VESTGLAS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SWARCO VESTGLAS GMBH, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Recklinghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MICROBEADS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MICROBEADS AG, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brugg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. OTI OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OTI OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hörstel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. "SHG" SAKRESIV HANAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  "SHG" SAKRESIV HANAU GMBH, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hanau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SAYKAR KUMLAMA

  Türkiye

  Firmamız kumlama işlemi konusunu kendisine meslek olarak seçmiş Malz. ve Met. Yük. Mühendisi Ufuk Ali Saylan ve Alptuğ Karcı tarafından 2003 yılında SAYKAR adıyla kurulmuştur. Kumlama makineleri , kumlama ekipmanları , kumlama sarf malzemeleri üretimi ve kumlama tesisleri projelendirilmesi konularında uzmanlaşarak 10 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekteyiz.Saykar geçmişten günümüze 1600 e yakın firma ile çalışmış; 400' ün üzerinde kumlama makinası üretmiş ve 20' ye yakın sayıda kumlama tesisi kurmuştur. Makinelerimizin çalıştığı firmaların bir kısmını referanslarımız sayfasında bulabilirsiniz.Yatırımlarımızı özellikle teknolojik altyapımızı geliştirmek için kullanmaktayız. Tüm imalatlarıızı üç boyutlu ortamda tasarlarız. Kopya ürünler yerine özgün makine tasarımları yapar ve ardından imalat sürecine geçeriz. Seri imalat ürünlerimizin dışında müşterilerimiz bize sözlü veya yazılı olarak gereksinim duydukları makinaları anlatırlar ve biz buna dayanarak eşsiz makinalar tasarlarız.

 4. GLÄSNER SANDSTRAHL MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Gläsner Sandstrahl Maschinenbau GmbH şirketi özel makine imalatı yapan orta ölçekli bir kuruluştur. Şirketimiz, el sanatları ile uğraşanlar ve zanaatkârlar için en küçük sistemlerden, sanayi için büyük sistemlere kadar her boyda kumlama tesisi üretmektedir. Yüksek nitelikli çalışanlarımız sayesinde bu alanda pazar liderlerinden biri haline gelmiş bulunmaktayız.

 5. PURETEXX GMBH

  Almanya

  PURETEXX GMBH, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hohenbrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. STÜBINGER E.U.

  Avusturya

  STÜBINGER E.U., yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Trattenbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. OTH OBERFLÄCHEN TECHNIK HOLDENER AG

  İsviçre

  OTH OBERFLÄCHEN TECHNIK HOLDENER AG, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oberiberg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. ACF GERMANY

  Almanya

  ACF GERMANY, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mülheim An Der Ruhr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TEK STRAHLTECHNIK E.U.

  Avusturya

  TEK STRAHLTECHNIK E.U., yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wiener Neustadt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. AKTIENGESELLSCHAFT W. BRÜGGER

  İsviçre

  AKTIENGESELLSCHAFT W. BRÜGGER, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oberiberg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. FRIEDRICH GOLDMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRIEDRICH GOLDMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TORBO ENGINEERING KEIZERS GMBH

  Almanya

  TORBO ENGINEERING KEIZERS GMBH, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cephe yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GUYSON

  Fransa

  GUYSON, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kumlama kabini, Ultrasonik temizleyici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. MATTHES MASCHINEN-INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Almanya

  MATTHES MASCHINEN-INDUSTRIETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mettmann, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. RADLER & RUF

  Almanya

  RADLER & RUF, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alerheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ABRITEC AG

  İsviçre

  ABRITEC AG, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Aarwangen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. CARLO GENNARI SECOND HAND SAND BLASTERS

  İtalya

  CARLO GENNARI SECOND HAND SAND BLASTERS, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Milan, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. BREL JEAN

  Fransa

  BREL JEAN, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stains, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz