• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kum taşı

Sonuçlar

Kum taşı - Ithalat/Ihracat

 1. DIME S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  DIME S.P.A., yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Fayans çiniler ve tabanlar/döşemeler, Kum taşı, Banyo - mobilyalar ve aksesuarlar, banyo odasının donatılması, döşemeler, Fayans çiniler ve tabanlar/döşemeler, seramik, Kum taşı, parkeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellanza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LCA CERÁMICAS

  İspanya

  Verified by europages badge

  LCA CERÁMICAS, yılında kurulan ve Seramik tabanlar/döşemeler ve kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. SERAMİKLER, kum taşı, sıhhi tesisatlar, banyo mobilyaları, KAPLAMALAR, KAPLAMALAR, SERAMİK sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Onda-Castellón, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. LES GRÈS DU CONDROZ

  Belçika

  Ereffe'de yer alan les grès du Condroz ocağı 3 nesildir Bolly ailesi tarafından işletilir. İnşaat için doğal taş çıkarılır & işlenir (moloz, açı, kalıp başı, sütun), park düzenleme, bahçe & su alanları (kuru taşlar, döşeme taşları, japon basamaklar, basamaklar, gabion, sütun, vs.), destek uygulama (kaya, nehir seti, geçişler), taş döşemeler için (kırık, drenaj taşı, kırık taş, çakıl taşı)

 4. VIA ROMA CERAMICHE - PRODUZIONE CERAMICHE E RIVESTIMENTI

  İtalya

  VIA ROMA Ceramiche, Roma Ceramiche markası altında, çeşitli format ve sonlandırmalar ve beyaz hamur seramik kaplamaları ile rektifiye porselen taş üreten bir İtalyan şirketidir. Ticari ve idari ofislere sahip Salerno genel merkezine ek olarak, Fiorano Modenese’da tüm üretimi keşfedebileceğiniz (MO) bir ofis ve bir showroom bulunmaktadır.

 5. VETRERIA RONDINA SILVIO SRL

  İtalya

  VETRERIA RONDINA SILVIO SRL, yılında kurulan ve Cam levhalar ve aynalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum taşı, düz cam, seramikten sanatsal iç mekan donanım malzemeleri, Kum taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'ippolito, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SMB STONE HUB

  Hindistan

  SMB STONE HUB, yılında kurulan ve Kum taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mermerler, granit, anıt mezar inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jodhpur, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 2. FORMENBAU TRÄNKL

  Almanya

  FORMENBAU TRÄNKL, yılında kurulan ve Kum taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Geretsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NATURAL STONE IMPEX

  Hindistan

  NATURAL STONE IMPEX, yılında kurulan ve Kum taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. diğer malzemeler - arduvaz, kuvarsit, kum taşı, inşaat için kumtaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kota, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 4. CONFORTGRES

  İspanya

  CONFORTGRES, yılında kurulan ve Kum taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. inşaat malzemeler, mozaik fayanslar, döşemeler, tuvalet mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chiclana De La Frontera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. CHARLES KESTELEYN

  Belçika

  CHARLES KESTELEYN, yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum taşı, Kum taşı, Çakıl, binalar için çakıllı malzemeler, çakıl kazma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. KORI HANDEL INH. RALF KOPLIN

  Almanya

  KORI HANDEL INH. RALF KOPLIN, yılında kurulan ve Kum taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yapı malzemeleri, banyo odasının donatılması, ölçüye göre banyo odası mobilyaları, duş kolektörü, Yapı malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lohmen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CARRIERE DE MOUZAIVE

  Belçika

  CARRIERE DE MOUZAIVE, yılında kurulan ve Kum taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bina ön yüzey tuğlaları, Çini ve kaldırım döşeme işleri yapan firmalar, Bina ön yüzey tuğlaları, Çini ve kaldırım döşeme işleri yapan firmalar, arduaz madenleri, inşaat için kumtaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouzaive, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. MONTEFIORE

  Belçika

  MONTEFIORE, yılında kurulan ve Kum taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal kumlama makinaları, Pompa aksesuarları, paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huizingen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. VANTO NATURAL STONES, S.R.O.

  Çek Cum.

  VANTO NATURAL STONES, S.R.O., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiremit, Kum taşı, Kayağantaşı, Kiremit, Kum taşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kunovice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. GALAXY IMPEX

  Hindistan

  GALAXY IMPEX, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum taşı, Silisli kireç taşı tuğlaları, Endüstriyel kireçtaşı, Kum taşı, inşaat için kumtaşı, Silisli kireç taşı tuğlaları, Endüstriyel kireçtaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jaipur, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 4. E.P. S.R.L.

  İtalya

  E.P. S.R.L., yılında kurulan ve Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kum taşı, bina reçineleri, seramik, Kum taşı, kum taşı karolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abano Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Almanya

  KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kum taşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kum taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Painten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FLEXSTONE INTERNATIONAL AG

  Almanya

  FLEXSTONE INTERNATIONAL AG, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum taşı, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Kütük odunlar, Kum taşı, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Kütük odunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ANGEL COMPANY SRL

  Romanya

  ANGEL COMPANY SRL, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kum taşı, Yapıştırıcı macun, Fayans, Çömlek eşyalar, Kum taşı, Yapıştırıcı macun, Fayans, Çömlek eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Almanya

  MÄRKER ZEMENT GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir. Kum taşı, Kayağantaşı, Endüstriyel tebeşir, Kum taşı, Kayağantaşı, Endüstriyel tebeşir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harburg , Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CARRIERE EMOND SA

  Belçika

  CARRIERE EMOND SA, yılında kurulan ve Kum taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, Mermer ve doğal taşlar, inşaat taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chassepierre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MIDOMO.DE

  Almanya

  MIDOMO.DE, yılında kurulan ve İnşaat tuğlaları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Granit, Kum taşı, Granit, inşaat için kumtaşı, Kum taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esslingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KINDSMÜLLER & PLONNER GBR

  Almanya

  KINDSMÜLLER & PLONNER GBR, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum taşı, Mezarlık taşı, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kum taşı, Mezarlık taşı, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mainburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OMNITECH TRADING S.A.

  Romanya

  OMNITECH TRADING S.A., yılında kurulan ve Kum taşı sektöründe faaliyet gösteren bir. Ev mobilyaları, Seramik dekoratif ürünler, Çömlek çiniler ve tabanlar/döşemeler, Mikrobilgisayarlarda elektronik veri oluşu, Ev mobilyaları, Seramik dekoratif ürünler, Çömlek çiniler ve tabanlar/döşemeler, Mikrobilgisayarlarda elektronik veri oluşu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. ATELIER SCHEIDEGGER & KUNZ STEINKUNST GMBH

  İsviçre

  ATELIER SCHEIDEGGER & KUNZ STEINKUNST GMBH, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum taşı, Mezarlık taşı, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kum taşı, Mezarlık taşı, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rothrist, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. ANTONIA ROSA CERAMICS

  Portekiz

  ANTONIA ROSA CERAMICS, yılında kurulan ve Kum taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemek masası için seramik ürünler, seramik, Yemek masası için seramik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maiorga-Alcobaça, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. RV STONE SUPPLY

  Hindistan

  RV STONE SUPPLY, yılında kurulan ve Taş ve mineraller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum taşı, siyah granit, Kum taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Visakhapatnam, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 8. Q-MINING QUARTZ PRODUCTS

  Türkiye

  Q-MINING QUARTZ PRODUCTS, yılında kurulan ve Kum taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. CARRIÈRE DAPSENS

  Belçika

  CARRIÈRE DAPSENS, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum taşı, Mermer, Kum taşı, Mermer sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yvoir, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. PUSHPA STONE IMPEX

  Hindistan

  PUSHPA STONE IMPEX, yılında kurulan ve Kum taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jaipur, Hindistan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz