• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kum ve çakıl

Sonuçlar

Kum ve çakıl - Ithalat/Ihracat

 1. AVITEQ VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1939 yılından bu yana çeşitli sanayi sektörlerinde titreşimli konveyörler ve proses mühendisliği ürünleri için yüksek kaliteli ve güvenilir çözümler sunan AViTEQ dünya çapındaki servis ağıyla her zaman yanınızdadır.

 2. GESER SPEDITION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GESER SPEDITION GMBH, yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mintraching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LOCAROC SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LOCAROC SAS, yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Doğal taş işi, Agrega, gabyonlar, dekoratif çakıl sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dieulouard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ERIŞSAN BETON VE KUM SAN. A.Ş.

  Türkiye

  Erişsan Beton ve Kum Sanayi Şirketimiz 1970 Yılından Bu Yana Türkiye'nin Kum ve Agrega İhtiyacına Hızla Cevap Verebilmenin Haklı Gururunu Yaşamaktadır. 50 yıllık tecrübe ve 15 adet şantiyemizle kum, çakıl, Mıcır, moloz, bypass, ham kuvars ve silisli kum üreterek ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız. Şantiyelerimiz Ankara başta olmak üzere Bursa , Pamukova, Manisa ve Antalya illerinde faaliyet göstermektedir.Misyonumuz sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, ticari , ahlaki, hukuki kurallara saygılı , aynı zamanda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak dinamik bir yapı içerisinde olmaktır . Sektörümüzde üstün teknolojiyi kullanarak; kaliteli, çevreye, insana saygıyı hedefleyen gelişimimizi sürekli kılmak, ihracatımızla da Türk ekonomisinin gücüne güç katmaktadır.

 5. CEMEX DEUTSCHLAND AG

  Almanya

  Kalite sunarız. Ürünlerimiz sürekli kalite kontrollerine tabidir ve sertifikalı bir kalite yönetim sistemi güvencesi altındadır. Ayrıca, uygulamaya özel gereksinimleri karşılamaktadır. Hizmet sözü vermeye hazırız. Yüksek ürün performansı, kısa teslimat süreleri ve hızlı işlem: Kendimizi her gün yeniden ölçmemizi sağlayan işte bunlar. Sonuç olarak: Yapı malzemeleri = Kalite = CEMEX. Bize ihtiyacınız olan yerdeyiz. İş ortaklarımızla birlikte Almanya'da 100'ün üzerinde şubemiz vardır. Transmikserlerimiz ve silo kamyonlarımız ürünlerimizi müşterilerimize ülke çapında tam zamanında (just in time) ulaştırmaktadır. Bu şekilde, büyük siparişleri zamanında ele alabiliriz. Uluslararası faaliyet gösteren bir şirketin parçasıyız. CEMEX Deutschland AG, merkezi Monterrey, Meksika'da bulunan küresel bir şirket olan CEMEX S. A. B. de C. V.'in bir parçasıdır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARENAS SILÍCEAS GÓMEZ VALLEJO

  İspanya

  Arenas Silíceas Gómez Vallejo işletmesinde ana faaliyet konumuz, her biçimiyle silisli kum çıkartılması ve üretimidir: yıkanmış, kalibre edilmiş ve kuru. Ayrıca, köklü deneyimimiz sayesinde yurtiçinde ve uluslararası ölçekte ayrıcalıklı bir konuma ulaşmış işletmemiz kumun satışını da yapmaktadır.

 2. SACO ALBA

  İspanya

  Saco Alba, S.L. inşaat malzemeleri ve agrega çıkarma, ambalaj ve ticaret şirketidir. Kendi ocaklarına sahip olmanın yanı sıra, ürünlerinin dağıtımı için mükemmel bir altyapıya sahiptir. Chinchilla için kumunun kalitesi en göze çarpıcı ürünüdür ve mükemmel yönetimi sayesinde müşterilerin taleplerine en iyi cevap veren lider konumunu sağlar. Tüm malzeme siparişlerinizi rahat şekilde Saco Alba S.L’ye verebilirsiniz.

 3. MULTI-MIN (EGYPT) FOR MINING

  Mısır

  Şirketimiz, cam, seramik, boya, silikat ve çimento gibi ürünler için silis kumu, kireç taşı, dolomit, kaolin ve alçı gibi hammaddelerin madenciliğini yapıyor.

 4. ARIDOS DE SALVATIERRA

  İspanya

  Asfalt ve taş kaplı yol yapımının yanı sıra bahçe işleri, peyzajcılar, kaplama ve teraslara yönelik agrega ve mıcır malzeme türevlerini kırma fabrikası.

 5. SAYILI MADENCILIK LTD.STI

  Türkiye

  Şirketimiz kum çakıl üretimi ve diğer inşaat malzemeleri satışı yapmaktadır. Çimento, tuğla, alçı benzeri tüm inşaatlarla ilgili malzemelerin tedarikinde yanınızdayız.

 1. DORMANN GMBH & CO.

  Almanya

  DORMANN GMBH & CO., yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Eggolsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KIESWERK MENNEKE KARLS GMBH

  Almanya

  KIESWERK MENNEKE KARLS GMBH, yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brietlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DIEBOLD ERDAUFBEREITUNG INH. DANIEL DIEBOLD

  Almanya

  DIEBOLD ERDAUFBEREITUNG INH. DANIEL DIEBOLD, yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Albstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MSIS-GROUP

  Fransa

  MSIS-GROUP, yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. silikat kumu, Silis kumu, silis sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strasbourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. AIZKIBEL S.A.

  İspanya

  AIZKIBEL S.A., yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum ve çakıl, Kum ve çakıl sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Urnieta (gipuzkoa), İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. HEIDELBERGER BETON GMBH

  Almanya

  HEIDELBERGER BETON GMBH, yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Heidelberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CARRIÈRES FEIDT LUXEMBOURG

  Lüksemburg

  CARRIÈRES FEIDT LUXEMBOURG, yılında kurulan ve Taş merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kum ve çakıl, taş zeminler, Kum ve çakıl sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Folschette, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 6. TRANSPORTBEDRIJF VAN WEES MALDEN

  Hollanda

  TRANSPORTBEDRIJF VAN WEES MALDEN, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Kum ve çakıl, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Kum ve çakıl sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malden, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. P.H.U. LESZCZYŃSKI

  Polanya

  P.H.U. LESZCZYŃSKI, yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yapı / bina ve bayındırlık işleri, döşeme taşı işçilikleri, teraslama, seviye ayarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. CONECO

  Belçika

  CONECO, yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sönmemiş kireç, demir endüstrisi ürünleri, yol kaplamaları için kum, çakıl taşı ve mıcırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ham-sur-Heure, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SARL CM QUARTZ

  Fransa

  SARL CM QUARTZ, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum ve çakıl, Kum ve çakıl, quartz, granüle mermer sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Denis Catus, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LUCKAUER BETONWERK GMBH & CO. KG

  Almanya

  LUCKAUER BETONWERK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Luckau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SALDUZ GMBH

  Almanya

  SALDUZ GMBH, yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Frankenthal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. THOLEN GRONDWERKEN

  Belçika

  THOLEN GRONDWERKEN, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kum ve çakıl, Kum ve çakıl, bina molozları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bocholt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TRANS-BETON

  Belçika

  TRANS-BETON, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum ve çakıl, Yer döşeme malzemeleri - beton, beton santralleri, Kum ve çakıl, Yer döşeme malzemeleri - beton, çimentodan prefabrik monobloklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wingene, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. SIBELCO EGYPT INDUSTRIAL MINERALS

  Mısır

  SIBELCO EGYPT INDUSTRIAL MINERALS, yılında kurulan ve Seramik sanayi için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kum ve çakıl, silis, kum, Kum ve çakıl, cam üretimi için kum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cairo, Mısır 'de bulunmaktadır.

 7. REOR -TS BCN SLU

  İspanya

  REOR -TS BCN SLU, yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mataró Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. ARENA SILÍCEAS GÓMEZ VALLEJO

  İspanya

  ARENA SILÍCEAS GÓMEZ VALLEJO, yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Silis kumu, kum filtreleri, silis, kaolin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Segovia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. SCHAUWVLIEGHE

  Belçika

  SCHAUWVLIEGHE, yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. granit pazarlama, Silis kumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. SANDMIX SP. Z O.O.

  Polanya

  SANDMIX SP. Z O.O., yılında kurulan ve Kum ve çakıl sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Chróścice, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kum ve çakıl - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.901 Şirketler