• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kurşun geçirmez ceketler

Sonuçlar

Kurşun geçirmez ceketler - Ithalat/Ihracat

 1. KREA-COGITO

  Fransa

  Verified by europages badge

  Biz ithalat-ihracat, ticaret ve uluslararası iş fırsatları konusunda uzmanlaşmış bir şirketiz. Uzmanlık alanlarımız arasında hammaddeler, yüksek teknoloji, savunma ve güvenlik, çevresel araştırma ve geliştirme ve havaalanı sektörü yer almaktadır. KREA-COGITO © şirketinin özü, hammadde, yüksek teknoloji, savunma, çevresel araştırma ve geliştirme ve havaalanları alanlarında faaliyet gösteren satıcıları ve alıcıları bir araya getirme ve memnun etme arzumuzdan kaynaklanmaktadır. Asıl amacımız, özellikle Asya'dan yüksek teknoloji ithalat-ihracatı konusunda uzmanlaşmış şirketlerin ticari gelişimini desteklemekti. Tecrübe ve kültürlerarası değişimler sayesinde, ticari devredeki çeşitli oyuncuların güvenini garanti altına alma ihtiyacı belirgin hale geldi. Yaklaşımımızı karşılıklı güven, şeffaf iletişim ve karşılıklı saygıya dayandırarak müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve ortaklarımızla kalıcı ticari ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Amacımız, müşterilerimizin özel gereksinimlerine göre uyarlanmış ürün ve hizmetler sunarak onların özel ihtiyaçlarını belirleme ve bunlara yanıt verme becerimizle tanınmaktır.

 2. CHEPNI TEKSTIL TASARIM VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Dear Sir, I’d like to introduce our company Chepni Tekstil Tasarim ve Ticaret dealing in the bag business since 2000. We have 21 years of experience in every kind of bag trade with big brands like Flo, Kinetix, De Facto, Koton, Mavi, FujiFilm. Along with our strong position in the domestic market, we are expanding internationally. We’d like to provide our services for bag manufacture at competitive prices. Please contact me with your needs and inquiries you may have. Looking forward to your response and doing business with you.

 3. YILTEX TECNIK TEXTILE KONFEKSIYON A.Ş.

  Türkiye

  Firmamiz balistik yelek uretmektedir ayrica balistik plakalar kursun gecirmez levhalar baslik askeri unuformalar su gecirmez ozel askeri kiyafetler bomba imha elbisesi.

 4. RC-PROFIS IMPORT & SALES INHABER: THOMAS TRAUT

  Almanya

  RC-PROFIS IMPORT & SALES INHABER: THOMAS TRAUT, yılında kurulan ve Kurşun geçirmez ceketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Laupheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CONFECT SCHOCKAERT

  Belçika

  CONFECT SCHOCKAERT, yılında kurulan ve Erkek giysileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler, Kurşun geçirmez ceketler, İş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler, Kurşun geçirmez ceketler, kurşun geçirmez fanilalar, teknik kayış sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erondegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SANITÄT24 AG

  İsviçre

  SANITÄT24 AG, yılında kurulan ve Fizyoterapi cihaz ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kurşun geçirmez ceketler, Tıbbi malzemeler, defibrilatör, Kurşun geçirmez ceketler, ilk yardım malzemeleri, Tıbbi malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wohlen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. TACTICAL SECURITY CONTRAMEDIDAS ELECTRÓNICAS

  Meksika

  TACTICAL SECURITY CONTRAMEDIDAS ELECTRÓNICAS, yılında kurulan ve Kurşun geçirmez ceketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, México D.f., Meksika 'de bulunmaktadır.

 3. AROSA TEXTILE SRL

  Romanya

  AROSA TEXTILE SRL, yılında kurulan ve Kurşun geçirmez ceketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Maracineni, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. BROWNING INTERNATIONAL

  Belçika

  BROWNING INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun geçirmez ceketler, Kurşun geçirmez ceketler, karabina sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herstal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. YIWU FANGLV HOME APPLIANCES CO., LTD

  Çin

  YIWU FANGLV HOME APPLIANCES CO., LTD, yılında kurulan ve Kurşun geçirmez ceketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yiwu City, Zhejiang Province, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. MANUFACTURER OF BALLISTIC VESTS, OWNER OF THE BRAND CROSHIELD

  Hırvatistan

  MANUFACTURER OF BALLISTIC VESTS, OWNER OF THE BRAND CROSHIELD, yılında kurulan ve Kurşun geçirmez ceketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurşun geçirmez fanilalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zagreb, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 2. REDO, S.R.O.

  Çek Cum.

  REDO, S.R.O., yılında kurulan ve Kurşun geçirmez ceketler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Çantalar, evrak çantaları ve el çantaları, Seyahat aksesuarları, Çantalar, evrak çantaları ve el çantaları, Seyahat aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prostejov, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. MILITARY & OUTDOOR LTD

  Birleşik Krallık

  MILITARY & OUTDOOR LTD, yılında kurulan ve Kurşun geçirmez ceketler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kurşun geçirmez fanilalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. CHINAPARTNER INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

  Çin

  CHINAPARTNER INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD, yılında kurulan ve Kurşun geçirmez ceketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. BLINDACOL-IMPORTADORA PAOCCAS SL

  İspanya

  BLINDACOL-IMPORTADORA PAOCCAS SL, yılında kurulan ve Kurşun geçirmez ceketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. GENERAL SECURITY EQUIPMENT COSULTING

  Tunus

  GENERAL SECURITY EQUIPMENT COSULTING, yılında kurulan ve Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Kurşun geçirmez ceketler, kumaş ve tekstil ürünleri birleştirme işlemleri, Kurşun geçirmez ceketler, Websitesi dinamikleri, ses kesici kulaklı güvenlik kaskları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tunis Marsa, Tunus 'de bulunmaktadır.

 5. BAHER ASESORES INTEGRALES S.A. DE C.V.

  Meksika

  BAHER ASESORES INTEGRALES S.A. DE C.V., yılında kurulan ve Balistik - ekipmanlar ve test sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun geçirmez ceketler, güvenlik kaskları, koruyucu yelekler, Kurşun geçirmez ceketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mexico, Meksika 'de bulunmaktadır.

 6. ALEXISFAIRA GILEKA

  Yunanistan

  ALEXISFAIRA GILEKA, yılında kurulan ve Kurşun geçirmez ceketler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Athina, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 7. BALLISTIC PROTECTION IV

  İspanya

  BALLISTIC PROTECTION IV, yılında kurulan ve Kurşun geçirmez ceketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Paterna, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. SITMA S.R.L.

  Romanya

  SITMA S.R.L., yılında kurulan ve İş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun geçirmez ceketler, Kurşun geçirmez ceketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. VEP, SPOL. S R.O.

  Slovakya

  VEP, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve İş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kurşun geçirmez ceketler, Kurşun geçirmez ceketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bojnice , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 2. VÝZKUMNÝ ÚSTAV PLETARSKÝ, A.S.

  Çek Cum.

  VÝZKUMNÝ ÚSTAV PLETARSKÝ, A.S., yılında kurulan ve İş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kurşun geçirmez ceketler, Kurşun geçirmez ceketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. SIAMIDIS SA

  Yunanistan

  SIAMIDIS SA, yılında kurulan ve Kurşun geçirmez ceketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Inofita Viotia, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. STC SPECIAL FIBER CO., LTD.

  Çin

  STC SPECIAL FIBER CO., LTD., yılında kurulan ve Kurşun geçirmez ceketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. WENZHOU LEISON E & T., LTD.

  Çin

 6. FINK SOHNE AG

  İsviçre

 7. EUROTRADE S.A.

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  EUROtrade S.A. Bulletproof Constructions & Modular Buildings şirketi dünya çapında özel sipariş barınma ihtiyaçlarını karşılayan bir Yunan üreticisidir. 1979'dan beri kendi ürünlerimizi tasarlıyor, üretiyor ve ticaretini yapıyoruz. Ürün yelpazemiz, akredite kurşun geçirmez koruma kulübelerinden 3 kademeli modüler yapılara kadar uzanmaktadır. Üretimimiz arasında Kurşun Geçirmez Muhafaza Kulübeleri, korumalı Kontrol Odaları ve kontrol noktaları, konuşlandırılabilir ISO konteynerleri, havanlara karşı koruma (ISO konteynerleri), Personel barınakları, modüler ve taşınabilir barakalar, sıhhi ve yemek üniteleri ve ofisler bulabilirsiniz. Modüler yapılarımızın yelpazesi, tek kişilik bir kabinden (nöbetçi kulübeleri) taşınabilir sınıflara, komple okullara, hastanelere, ticari depolara ve hangarlara, şantiye ofislerine, basın ünitelerine, soyunma odalarına kadar uzanır. EUROtrade S.A., rakipsiz fiyatlarla son derece kaliteli ürünler üreterek bu pazarda öne çıkmaktadır.\n

 8. RACERS ARENA

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  RACERS ARENA, yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motorsiklet giysileri, Motosikletçi botları, Deri ceketler, motosiklet eldivenleri, motosiklet giysileri, motosiklet tulumları, motosikletçiler su geçirmez tulumlar, motosikletçi ceketleri, motosikletler için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. PARNISARI FRATELLI

  İtalya

  Parnisari şirketi 1949 yılından bu yana ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet göstermektedir. Asker ve sivillerin kullanımına yönelik kurşun geçirmez giysiler alanında yapmış olduğu çalışmalar sayesinde kuruluş uzun süreli deneyler ve testler sonucunda son derece esnek ve kurşun geçirmez yelekler tasarlamış ve geliştirmiştir: gömlek altına giyilenler (mod. 2.305 - 4.000) veya giysi üstüne giyilenler (mod. 6.000).

 10. IDL LEATHER

  Portekiz

  IDL LEATHER, yılında kurulan ve Deri ceketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kısa balıkçı ceketleri, motosikletçiler su geçirmez tulumlar, motosikletçi ceketleri, deri eldivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vale De Santarem, Portekiz 'de bulunmaktadır.