• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kurşun levha ve bantlar

Sonuçlar

Kurşun levha ve bantlar - Ithalat/Ihracat

 1. JL GOSLAR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH, yüz yılı aşkın bir süredir Goslar üretim tesisinde kurşun, kalay ve alaşımlarının işlenmesinde uzmandır. Sektördeki ve araştırma alanındaki talep eden müşterilere, dünya çapında 3 radyasyondan korunma, aparat mühendisliği ve anot alanlarımızda öncü ürünler ve kişisel hizmetler sunuyoruz. Başarı öykümüz, ödün vermeden izlediğimiz felsefemize dayanmaktadır. Yenilikçi ruhu ve gelenek duygusunu en iyi şekilde bir araya getiriyoruz. Bizimle GÜVENLİ ELLERDESİNİZ. Daha güvenli, daha verimli, daha ekonomik ve daha çevre dostu çözümler arayışımız sürmektedir. Cesur yeni yaklaşımlar, bugün bizi yurt içinde ve yurt dışında aranan ortak haline getiren özel teknolojilere sahip olmamızı sağladı. Bunun arkasındaki insanlar ve her gün kullandıkları yüksek hizmet seviyesi, canlı pazarlara hizmet etmek için en son teknoloji ve kişisel bilgi birikimi ile desteklenmektedir.

 2. MOLTON-WEB ROLING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MOLTON-WEB ROLING GMBH, yılında kurulan ve Kurşun levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Freren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LAM LAVORAZIONE PIOMBO

  İtalya

  Verified by europages badge

  LAM LAVORAZIONE PIOMBO, yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun levha ve bantlar, kurşun ve alaşımları, Kurşun levha ve bantlar, kalay kurşun alaşımları, kurşun plakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Collegno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PTB SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PTB SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kurşun levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wiesbaum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SYMANZIK STAHL-, METALL- UND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SYMANZIK STAHL-, METALL- UND ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Kurşun levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolfenbüttel, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ISTANBUL KURSUN VE METAL SANAYI

  Türkiye

  As Istanbul Lead and Metal Industry, we manufacture High Purity Lead Products for the Purpose of Armoring the Rooms of Radiation and X-Ray Sources in the Medical Sector. All of our products are in European Standards and have CE Quality Certificate. With 6 Different Brands and Companies in our Group of Companies, we produce 104 different products in our own 100% local facilities and export to 42 different countries. In the field of Radiation Protection and Lead Products, Our Expert Engineers and Technical Staff Have Signed Many Patented Projects. As a Global Leading Company in Radiation Protection, We Offer The Highest Quality Products For You. Lead Plates are Used in Many Areas From Exterior Cladding in Buildings to Cable Manufacturing. The Lead Plates we produce are produced in High Purity and in accordance with the Radiation Insulation and Safety Regulations. It is Accepted in International Standards as the Most Ideal Armoring Material to be Used as an Armoring Material Against Lead Radiation. Due to the fact that a large part of our production is exported, our products are produced in European Standards (CE). Annual Periodic Standard Controls Are Made and Our Documents Are Renewed Every Year. We have 3 different companies in the field of radiation safety and we serve in many countries with our expert team in the field of Radiation Protection as Product Manufacturing, Domestic and International Project Consultancy.

 2. TURKEXPORTERS TRADE AND EXPORT AND IMPORT

  Türkiye

  XRAY ODALARI KURŞUN KAPLAMA www.rontgenxray.com iletişim 05323580057*05, mm levhadan 8 mm ye kadar kurşun panel*10 mm den 50 mm ye kadar kurşun tuğla duvar*kurşun kaplı laminat lambriler*kurşun kaplı mdf lam lambriler*kurşun kaplı kontra*Kurşun oda duvarları ve tavanlar için kurşun paneller*kurşun kaplama özel yer döşeme plakaları*kurşun kaplamalı alüminyum profiller*kurşun kapılar*kurşun tuğlalı radyasyon ve nötron zırhlı borax kapı(3000 kg)*özel projeler için beton ve kurşun zırhlı kapılar*kurşun cam*kurşun camlı kapılar*kurşun zırhlı hermetik kapılar*kurşun zırhlı çelik kapılar*kurşun önlük*kurşun separatörler*Radyoloji alanı için özel kurşun levhalar üretimi.*dinleme riski olan özel odalarda ses izolasyonu.

 3. EKOR KURSUN METAL

  Türkiye

  2005 yılından beri metal sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2014 yılında kendini yenileyerek EKOR METAL SAN. LTD ŞTİ olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.Firmamızın asıl üretim konusu kurşun madeninin işlenmesine dayanmaktadır. Bu metal ile ilgili olarak ise, başta kurşun levha olmak üzere kurşun pul ve kurşun şerit imalatı yapılmaktadır. Yenilikçi yaklaşımları kendisine ilke olarak benimseyen firmamız, müşterilerimizin isteği doğrultusunda farklı üretim kalemlerini de üretebilmektedir. Vizyonu gelişmek ve yenilenmek olan firmamız, yüksek kaliteyi ilke edinen üretim anlayışı ile müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

 4. MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Klasik bir döküm işletmesiyiz. Temel uzmanlık alanımız kurşun ve alaşımları ile kalay ve alaşımlarından yapılan üretimlerdir. Bunun yanı sıra enjeksiyon ile muhtelif sentetik parçalar da üretmekteyiz. Ürünlerimiz kurşun, kurşun bantlar, kurşun teller, kurşun ağırlıklar, kurşun granül, kurşun alaşımları, kurşun profiller, kurşun borular, kurşun atık, kurşun yün, kurşun perde ağırlıkları, radyasyon koruma bileşenleri ve birçok başka ürün bulunmaktadır.

 5. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Türkiye

 1. GLOBOND ALUMINUM CLADDING MATERIALS CO.,LTD

  Çin

  GLOBOND ALUMINUM CLADDING MATERIALS CO.,LTD, yılında kurulan ve Kurşun levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Daliang, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. CHEM-TEC BERT H. NAUJOKS GMBH

  Almanya

  CHEM-TEC BERT H. NAUJOKS GMBH, yılında kurulan ve Kurşun levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mülheim-Kärlich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GLOCON METALS LTD.

  Birleşik Krallık

  GLOCON METALS LTD., yılında kurulan ve Demir çelik ürünleri ticareti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kurşun levha ve bantlar, döküm baralar, bronz, bakır ve pirinç levhalar, Kurşun levha ve bantlar, Titanyum çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. CO.M.E.T.A. S.R.L.

  İtalya

  CO.M.E.T.A. S.R.L., yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun levha ve bantlar, Kurşun levha ve bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ardea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH

  Almanya

  DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kurşun ve alaşımlar, Kalay ve alaşımlar, Kurşun levha ve bantlar, Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller, Kurşun ve alaşımlar, Kalay ve alaşımlar, Kurşun levha ve bantlar, Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leverkusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EURO-K

  Ukrayna

  EURO-K, yılında kurulan ve Kurşun levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, kalay, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. GENA METALL GMBH

  Almanya

  GENA METALL GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kurşun ve alaşımlar, Kalay ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Kurşun levha ve bantlar, Kurşun ve alaşımlar, Kalay ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Kurşun levha ve bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KORTSA

  Türkiye

  KORTSA, yılında kurulan ve Kurşun levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. DELTA GROUP

  Türkiye

  DELTA GROUP, yılında kurulan ve Kurşun levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. S.S.E. EHLENBRÖKER GMBH

  Almanya

  S.S.E. EHLENBRÖKER GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun levha ve bantlar, Elektrik jeneratörleri, Kurşun levha ve bantlar, Elektrik jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Friesenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KEMMETECH LTD

  Birleşik Krallık

  KEMMETECH LTD, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun levha ve bantlar, Kauçuk ve plastik süngerler, Kurşun levha ve bantlar, Kauçuk ve plastik süngerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tonbridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. KOVOHUTE PRIBRAM, A.S. NQ

  Çek Cum.

  KOVOHUTE PRIBRAM, A.S. NQ, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun levha ve bantlar, Kurşun ve alaşımlar, Kurşun levha ve bantlar, Kurşun ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pribram, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. ANTON SCHNEIDER SÖHNE GMBH & CO. KG

  Almanya

  ANTON SCHNEIDER SÖHNE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kurşun levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. UZIMET B.V.

  Hollanda

  UZIMET B.V., yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun levha ve bantlar, Kurşun levha ve bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rijswijk Zh, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. PAVUSIN D.O.O.

  Hırvatistan

  PAVUSIN D.O.O., yılında kurulan ve Çatı kaplama materyalleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kurşun levha ve bantlar, Kurşun ve alaşımlar, Kurşun levha ve bantlar, Kurşun ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jastrebarsko, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 6. BRITANNIA REFINED METALS LTD

  Birleşik Krallık

 7. KC DIEROVNA, SPOL. S R.O.

  Slovakya

 8. C:MET GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  C:MET GMBH, yılında kurulan ve Kalay ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kalay alaşımları, Teneke levha ve bantlar, Kurşun ve alaşımlar, kalay, Kalay alaşımları, beyaz metal, Teneke levha ve bantlar, yuvarlak metal çubuklar, kurşun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wendelstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SARTEKS GRUP

  Türkiye

  25 yılı aşkın sektör tecrübemizle geniş ürün yelpazesi, deneyimli teknik kadro, son teknoloji makine parkuru, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle müşterilerimizin rekabet gücünü artırıyoruz. En hızlı üretim ve en hızlı lojistik firmaları ile iş ortaklarımıza çözümler sunuyoruz. Sarteks Grup olarak ticari balıkçılık ve tekstil alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Kapsamlı ürün yelpazemiz ile kurşun külçe, kurşun kütük, kurşun şerit bloklar, kurşun bilye kurşun levha, kurşun hatlar, kurşun teller, kurşun zincir, kurşun çubuklar, halkalar, balık ağı, çinko bant, şamandıra hattı üretiminde uzmanız. Fabrikamızın faaliyet alanı 1800 metrekare olup, gerekli tüm donanıma sahiptir. Aylık 150 ton kurşun üretim hacmimiz ve özverili, deneyimli ve donanımlı çalışanlarımızla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yenilikçi ve rekabetçi olmayı her zaman ön planda tutarız. Müşteri odaklı çalışarak binlerce çözüm üretiyor, sürekli olarak alternatif ürün ve teklifler sunabiliyoruz. Dünya pazarındaki değişim ve yenilikleri yakından takip ederek, dünyanın her yerindeki müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünler üretiyoruz. Sürekli olarak daha çevreci alternatif ürünler geliştiriyor, iş ortaklarımıza yenilikçi ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Sektöründe lider firma olarak her zaman en iyiyi hedefleyen ve sürekli üreten bir dünya devi firma olma yolundayız.

 10. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Aynı konunun coşku verdiği kişiler! Tüm iş alanındaki çalışanlarımızın müşteriler çaba göstermelerini ve bu düşünce ile Braun Şirketler Grubu'nun arkasında olmalarını istiyoruz. Orta ölçekli bir aile işletmesi olarak günlük işlerimizde açık, samimi ve istekli bir atmosfer istiyoruz. Hedefimiz, Baden-Württemberg eyaletindeki gelişmiş düşün-üret şirket kültürünün klasik bir örneği olmaktır. İş dışı ilişkilerimizde küresel düşünür ve yerel olarak hareket ederiz: İster sosyal kurumlara isterse de spor faaliyetlerine verilen destek olsun. Niteliksel ve etkinlik açısından, Braun Şirketler Grubu standartları belirler. Tecrübe ve teknik bilgi birikimimiz ile ürününüzü bir araya getiririz. Rutin, hızlı ve yüksek güvenilirlikli. Zorlukları severiz. Satın alma ve satıştaki çevrim içi veriler, müşterilerimize daima güncel olarak danışmanlık verebilmemize büyük ölçüde katkıda bulunur.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz