• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kurşun ve alaşımlar

Sonuçlar

Kurşun ve alaşımlar - Ithalat/Ihracat

 1. IDEALEX

  Fransa

  Verified by europages badge

  IDEALEX, 30 yıldır insanlar ve tesisler için radyolojik ve kontaminasyon risklerini azaltmak adına girişimsel radyasyondan korunma çözümleri tasarlamakta ve pazarlamaktadır. IDEALEX, kontrollü alanlarda güvenli müdahalelere izin veren çözümler geliştirmiştir: radyolojik koruma, uzaktan müdahale kelepçeleri, VOKKERO iletişim sistemi, muhafaza kutusu, BAG ve sıcak hücre bileşenleri, termal kaynak ünitesi ve kontrollü alan aspiratörü.

 2. FEINHÜTTE HALSBRÜCKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FEINHÜTTE HALSBRÜCKE GMBH, yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Halsbrücke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. C:MET GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  C:MET GMBH, yılında kurulan ve Kalay ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kalay alaşımları, Teneke levha ve bantlar, Kurşun ve alaşımlar, kalay, Kalay alaşımları, beyaz metal, Teneke levha ve bantlar, yuvarlak metal çubuklar, kurşun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wendelstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WESTFALENZINN J. JOST KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun ve alaşımlar, Kalay ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Kurşun ve alaşımlar, Kalay ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, Anotlar, yumuşak lehim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sundern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LAM LAVORAZIONE PIOMBO

  İtalya

  Verified by europages badge

  LAM LAVORAZIONE PIOMBO, yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun levha ve bantlar, kurşun ve alaşımları, Kurşun levha ve bantlar, kalay kurşun alaşımları, kurşun plakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Collegno, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV, yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko ve alaşımlar, çinko, kurşun, Çinko ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maastricht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. EMAG HANDELS - GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  EMAG HANDELS - GMBH, yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Klagenfurt Am Wörthersee, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. TURKEXPORTERS TRADE AND EXPORT AND IMPORT

  Türkiye

  XRAY ODALARI KURŞUN KAPLAMA www.rontgenxray.com iletişim 05323580057*05, mm levhadan 8 mm ye kadar kurşun panel*10 mm den 50 mm ye kadar kurşun tuğla duvar*kurşun kaplı laminat lambriler*kurşun kaplı mdf lam lambriler*kurşun kaplı kontra*Kurşun oda duvarları ve tavanlar için kurşun paneller*kurşun kaplama özel yer döşeme plakaları*kurşun kaplamalı alüminyum profiller*kurşun kapılar*kurşun tuğlalı radyasyon ve nötron zırhlı borax kapı(3000 kg)*özel projeler için beton ve kurşun zırhlı kapılar*kurşun cam*kurşun camlı kapılar*kurşun zırhlı hermetik kapılar*kurşun zırhlı çelik kapılar*kurşun önlük*kurşun separatörler*Radyoloji alanı için özel kurşun levhalar üretimi.*dinleme riski olan özel odalarda ses izolasyonu.

 4. EKOR KURSUN METAL

  Türkiye

  2005 yılından beri metal sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2014 yılında kendini yenileyerek EKOR METAL SAN. LTD ŞTİ olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.Firmamızın asıl üretim konusu kurşun madeninin işlenmesine dayanmaktadır. Bu metal ile ilgili olarak ise, başta kurşun levha olmak üzere kurşun pul ve kurşun şerit imalatı yapılmaktadır. Yenilikçi yaklaşımları kendisine ilke olarak benimseyen firmamız, müşterilerimizin isteği doğrultusunda farklı üretim kalemlerini de üretebilmektedir. Vizyonu gelişmek ve yenilenmek olan firmamız, yüksek kaliteyi ilke edinen üretim anlayışı ile müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

 5. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Türkiye

  TAŞDEMİR GLOBAL MADEN A.Ş OLARAK Hakkâri - KAYSERİ - ADANA - ERZİNCAN'DA OLMAK ÜZERE MADEN SAHALARIMIZ BULUNMAKTADIR. Çinko kullanım açısından demir dışı metaller içerisinde alüminyum ve bakırdan sonra gelenen önemli üç metalden birisidir. Bu üç metal başlıca, demir ve çeliğin korozyona karşıdirencinin artırılmasında, döküm sanayinde kullanılan özel alaşımlar ile pirinç alaşımlarınyapımında kullanılmaktadır. Çinko ayrıca, çinko plakaların yapımında, çatı kaplama malzemelerinde ve lastik sanayiinde de (ZnO olarak) kullanım alanı bulmaktadır. ÇİNKO MİNERALLERİDemir, alüminyum ve bakırdan sonra sanayide en çok kullanılan metaldir. Demir ve çeliğin korrazyona karşı direncinin artırılmasında, döküm sanayiinde kullanılan pirinç ve özel alaşımların yapımında, ayrıca çatı kaplama malzemeleri, lastik ve pil yapımında önemli miktarlarda çinko kullanılmaktadır. Görünür metal çinko rezervi dünyada yaklaşık 200 milyon ton, Türkiye’de 2.3 milyon tondur. Avustralya, ABD, Kanada, Çin en çok çinko rezervine sahip ülkelerdir. Dünyada çinko cevher üretimi 8 milyon ton, hurda çinko üretimi 0.5 milyon ton civarındadır.Türkiye’nin çinko metal tüketimi yılda 60 bin ton dolayındadır. Bunun 10 bin tonu geçici ihraç yoluyla yurtdışına gönderilen cevherlerden geri dönen metalle, bir bölümü hurdadan kazanılmakta, geri kalan 20-30 bin tonu ithalatla karşılanmaktadır.Doğada çinko metalinin üretildiği en önemli mineral sfalerittir. Genel olarak çinko mineralleri altıÇinko cevheri alımı için iletişime geçin

 1. LANHIT LTD

  Rusya

  LANHIT LTD, yüksek saflıkta kimyasal bileşiklerin üreticisidir: inorganik bazlar ve bileşikler, nadir toprak bileşikleri, iyoditler ile ihraç ve ithal edilen diğer kimyasal ürünler. Kimyasal maddelerin üreticisi, kendi Ar-Ge çalışmalarını baz alarak, periyodik sistemde yer alan 60 elementten oluşan 400'den fazla farklı bileşiği imal eder: kristal şeklinde, toz veya monodispers (tek dağılımlı) boncuklar (toplar) halinde susuz ve ultra-kuru metal halojenürler (klorürler, bromürler, iyoditler); %99, 9 - 99, 999 saflıkta nadir toprak metal bileşikleri (oksitler, halojenürler, karbonatlar, nitratlar, sülfatlar, asetatlar, oksalatlar); vakum altında ampullerde paketlenmiş alkali metaller dahil yüksek saflıkta metaller ve metal oksitler. Şirketin daimi çalışanlarının tümü üniversite mezunudur. Üst düzey yöneticilerin doktora ve yüksek lisans dereceleri bulunmaktadır. LANHIT tarafından üretilen temel kimyasallar ve türev ürünler, birçok bilim ve teknoloji dalında kullanılabilir: metalurji, mikroelektronik ve optoelektronik; organik sentez dalı, vb.

 2. OZTUGRUL METAL

  Türkiye

  Firmamız 2006 yılından bu yana Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini göstermektedir. Firmamızın ana faaliyet konusu ömrünü tamamlamış olan akülerden, hurda kurşunlardan kurşun elde etmektir. Bu doğrultuda Türkiye de ve yurtdışında külçe kurşun imalatçılarıyla ticaret yapmaktadır. Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışma sistemi benimsemiş, sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur. Bütçesi gün geçtikçe daha da büyüyen firmamız yatırım amaçlı gayrimenkulleriyle de farklı alanlarda da büyüme yolundadır. Yıllardır hurda akü sektöründeki tecrübe sahibi çalışanlarıyla her alanda iş kolaylıkları sağlamaktadır. Kullanıcıya sunduğu ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadır. Firmamızda müşterilerimizin isteklerine göre kurşun üretimi yapılmaktadır.

 1. MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Klasik bir döküm işletmesiyiz. Temel uzmanlık alanımız kurşun ve alaşımları ile kalay ve alaşımlarından yapılan üretimlerdir. Bunun yanı sıra enjeksiyon ile muhtelif sentetik parçalar da üretmekteyiz. Ürünlerimiz kurşun, kurşun bantlar, kurşun teller, kurşun ağırlıklar, kurşun granül, kurşun alaşımları, kurşun profiller, kurşun borular, kurşun atık, kurşun yün, kurşun perde ağırlıkları, radyasyon koruma bileşenleri ve birçok başka ürün bulunmaktadır.

 2. ULUKÖK KURŞUN

  Türkiye

  -1989 Yılından Beri Gaziantep'de Faaliyet Gösteren Firmamız Hurda Akü Geri Kazanım Tesisi Olarak Çalışmaktadır. -Kurşun Külçe/Saf Kurşun Ve Kurşun Levha olarak üretim yapılmaktadır.

 3. CO.M.E.T.A. S.R.L.

  İtalya

  CO.M.E.T.A. S.R.L., yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun levha ve bantlar, Kurşun levha ve bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ardea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. COM.A.V. SRL

  İtalya

  COM.A.V. SRL, yılında kurulan ve Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun ve alaşımlar, Pirinç, cam boyaları, Kurşun ve alaşımlar, kurşun profiller, Pirinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sansepolcro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PLOMBIER SECOURS

  İsviçre

  PLOMBIER SECOURS, yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Genève, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES

  Fransa

  SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, Serigrafi, Kurşun ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, Serigrafi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chevigny-Saint-Sauveur Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. FONDERIE DE GENTILLY

  Fransa

  FONDERIE DE GENTILLY, yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ris-Orangis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. "MEGATEX" LLC

  Ukrayna

  "MEGATEX" LLC, yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurşun ve alaşımları, kurşunlu aküler, kurşun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. CHUN & VOLLERIN S.R.L.

  İtalya

  CHUN & VOLLERIN S.R.L., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, Kurşun ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, metal alaşımları, nikel alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buccinasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. EL BAT JSC

  Bulgaristan

  EL BAT JSC, yılında kurulan ve Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun ve alaşımlar, Kurşun ve alaşımlar, Hurda akü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dolna Banya, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. PIOMBOLEGHE SRL

  İtalya

  PIOMBOLEGHE SRL, yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurşun plakalar, kurşun kalıpları, su tesisatı işleri, kurşun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugherio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ESTANEL - ESTANIFERA DA BEIRA LDA

  Portekiz

  ESTANEL - ESTANIFERA DA BEIRA LDA, yılında kurulan ve Kalay ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalay malzemeler, lehimleme işleri için kalay çubuklar, kurşun ve alaşımları, metal ve alaşımları ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bodiosa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. EL WAHAB TRADE

  Mısır

  EL WAHAB TRADE, yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, 02, Mısır 'de bulunmaktadır.

 6. MORIN GRAVURE

  Fransa

  MORIN GRAVURE, yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurşun, gravür, güvenlik mührü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Collegien, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. RITA JORDENS

  Belçika

  RITA JORDENS, yılında kurulan ve Bahçe tertibatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları, Heykeller, pınarlar, Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları, kurşun ve alaşımları, Heykeller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lier, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. METAL TRADING

  Fransa

  METAL TRADING, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kurşun ve alaşımlar, çinko, Kurşun ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Germain-En-Laye, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. ISOLA

  Fransa

  ISOLA, yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Biguglia, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. METAL BLANC

  Fransa

  METAL BLANC, yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bourg-Fidele, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz