• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kurbağalar

Sonuçlar

Kurbağalar - Ithalat/Ihracat

 1. SIRION SEAFOOD APS

  Danimarka

  Verified by europages badge

  SIRION SEAFOOD APS – Avrupa'daki deniz ürünleri LINK'iniz 2007 yılında København, Danimarka'da kurulan SIRION SEAFOOD APS, Avrupa'nın önde gelen deniz ürünleri Tedarik ve Kalite Kontrol şirketlerinden biri haline gelmiştir. Avrupa'da tek elden deniz ürünleri çözüm sağlayıcısı olarak, profesyonel hizmetlerimizle (Fabrika denetimi / Kalite kontrol / Yükleme denetimi / Ürün geliştirme) çok çeşitli Dondurulmuş / Taze Deniz Ürünleri sunabiliriz. Geniş ağımız, son derece deneyimli yöneticilerimiz, yetenekli QC ekibimiz, profesyonel hizmetimiz ve hızlı iletişimimiz sayesinde, İskandinavya deniz ürünleri endüstrilerinde Avrupa'daki tüm deniz ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak güvenilir bir ortak olarak sağlam bir itibar oluşturduk. Şu anda HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, HALAL sertifikalarına sahip birçok güvenilir fabrika ile işbirliği yapıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz başlıca pazarlar: Avrupa, ABD, Kanada, Asya (Japonya, Kore, vb.) ve diğerleri. Ana ürünlerimiz: Somon, Morina Balığı, Istakoz, Uskumru Balığı, Ahtapot, Ton Balığı, İstiridye, Alaska Pollock Balığı, Havyar / Paça, Domuz Eti, Sığır Eti, Hayvan Yemi. Karides (Kara Kaplan, Vannamei, Scampi, Kedi Kaplan, Vb), Pangasius/Swai, Vahşi Yakalanmış Balık (Ton Balığı, Mahi-Mahi, Orfoz, Etc), Çiftlikte Yetiştirilen Balık (Kırmızı/Siyah Tilapia, Barramundi, Vb), Kafadanbacaklılar (Ahtapot, Mürekkepbalığı, Kalamar), Yumuşakçalar (İstiridye, Yengeç), Katma Değerli Deniz Ürünleri (Suşi, Nobashi, Torpedo, Vb), Konserve Deniz Ürünleri, Diğerleri (Kurbağa, Surimi, Vb). Domuz Ayağı, Taze Kemiksiz Domuz Bacağı, Dondurulmuş Domuz Kuyruğu, Domuz Bonfile, Domuz Kaburga, Domuz Yarım Karkas, Dana Omasum

 2. CHANNEL SEA FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  30 yılı aşkın bir süredir Boulogne-sur-Mer merkezli Channel Sea Food, Avrupa'nın başlıca dondurulmuş deniz ürünleri ve etnik ürün tedarikçilerinden biri olmuştur: kabuklular, yumuşakçalar, balıklar, kafadanbacaklılar, kurbağa bacağı, meyveler, sebzeler ve işlenmiş ürünler… Fransa'ya vardıklarında ürünler özel bir depoda depolanır, bu da üretim çiftliğinden müşteriye kadar ürün izlenebilirliğine olanak tanır ve kombine sevkiyatlarda esneklik sunar.

 3. ROMANZINI SAS

  Fransa

  Fransız Romanzini şirketi; konserve salyangoz, kabuklu ve içi doldurulmuş salyangoz hazırlama alanında uzmanlaşmıştır. Salyangoz hazırlama, bir aile işidir. 1921 yılından bu yana, karından bacaklılar alanında faaliyet gösteren Romanzini: doğal salyangoz, soslu salyangoz, hazır salyangoz tabağı, salyangozlu tartelet, maydanozlu tereyağı, midye, kurbağa, konserve salyangoz tarifi, dondurulmuş salyangoz veya soğutulmuş salyangoz.

 4. FROOG

  Türkiye

  Froog, 2013 yılında kurulmuş T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylanmış projeli Türkiye'nin ilk tescilli kurbağa üretim tesisidir. Froog, bünyesinde çalışan yetkili mühendisler kontrolü altında "Rana Esculenta" olarak bilinen yenilebilir kaliteli yeşil su kurbağasının üretimi gerçekleştirmektedir.Bugüne kadar ülkemizde ve dünyada avlama yöntemiyle elde edilen bu türler, Froog bünyesinde uluslararası hijyen kurallarına uygun olarak 28 ton/yıl kapasitesiyle üretilmektedir.

 5. ÖZSAMBAY

  Türkiye

  Kurbaga üretimi yapmaktayız Canlı kurbaga ihraç yapmak istiyoruz Kurbaga çiftligimizde doğal üretim Bu yıl satış yapmak için müşteri ariyoruz Çiftligimiz Mugla ilinde Türkiye dedir

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALBRASIL ME

  Brezilya

  ALBRASIL ME, yılında kurulan ve Kurbağalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, São José De Ribamar, Brezilya 'de bulunmaktadır.