• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kurbağalar

Sonuçlar

Kurbağalar - Ithalat/Ihracat

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  30 yılı aşkın bir süredir Boulogne-sur-Mer merkezli Channel Sea Food, Avrupa'nın başlıca dondurulmuş deniz ürünleri ve etnik ürün tedarikçilerinden biri olmuştur: kabuklular, yumuşakçalar, balıklar, kafadanbacaklılar, kurbağa bacağı, meyveler, sebzeler ve işlenmiş ürünler… Fransa'ya vardıklarında ürünler özel bir depoda depolanır, bu da üretim çiftliğinden müşteriye kadar ürün izlenebilirliğine olanak tanır ve kombine sevkiyatlarda esneklik sunar.

 2. ROMANZINI SAS

  Fransa

  Fransız Romanzini şirketi; konserve salyangoz, kabuklu ve içi doldurulmuş salyangoz hazırlama alanında uzmanlaşmıştır. Salyangoz hazırlama, bir aile işidir. 1921 yılından bu yana, karından bacaklılar alanında faaliyet gösteren Romanzini: doğal salyangoz, soslu salyangoz, hazır salyangoz tabağı, salyangozlu tartelet, maydanozlu tereyağı, midye, kurbağa, konserve salyangoz tarifi, dondurulmuş salyangoz veya soğutulmuş salyangoz.

 3. FROOG

  Türkiye

  Froog, 2013 yılında kurulmuş T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylanmış projeli Türkiye'nin ilk tescilli kurbağa üretim tesisidir. Froog, bünyesinde çalışan yetkili mühendisler kontrolü altında "Rana Esculenta" olarak bilinen yenilebilir kaliteli yeşil su kurbağasının üretimi gerçekleştirmektedir.Bugüne kadar ülkemizde ve dünyada avlama yöntemiyle elde edilen bu türler, Froog bünyesinde uluslararası hijyen kurallarına uygun olarak 28 ton/yıl kapasitesiyle üretilmektedir.

 4. ÖZSAMBAY

  Türkiye

  Kurbaga üretimi yapmaktayız Canlı kurbaga ihraç yapmak istiyoruz Kurbaga çiftligimizde doğal üretim Bu yıl satış yapmak için müşteri ariyoruz Çiftligimiz Mugla ilinde Türkiye dedir

 5. ALBRASIL ME

  Brezilya

  ALBRASIL ME, yılında kurulan ve Kurbağalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, São José De Ribamar, Brezilya 'de bulunmaktadır.