• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kuru - temizleme makineleri

Sonuçlar

Kuru - temizleme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. ECKARDT SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bugünkü orta ölçekli aile şirketinin temelleri şirket yöneticileri olan Manfred Eckardt & Thomas Eckardt tarafından atıldı. 2002 yılında güvenilirlik, iyi servis, süreklilik ve büyümeyi temsil eden şirketimiz 25. yaşını kutladı. 2001 yılında şirket yöneticisi Manfred Eckardt hayatını kaybetti. Bundan kısa süre sonra Mart 2002'de oğlu Thomas Eckardt da hayatını kaybetti. O tarihten sonra Bayan Beate Eckardt şirket yöneticisi oldu (Mart 2002'den Mayıs 2005'e kadar). 01.06.2005 tarihinden bu yana Axel Eckardt. Eckardt & Sohn GmbH şirketinin yöneticisidir ve şirketi alıştığınız kalitede üretim yapacak biçimde yönetmeye devam etmektedir. Eckardt & Sohn şirketi hem yerel hem de global düzeyde faaliyet göstermektedir. Son derece kapsamlı ürün yelpazemiz ve uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde firmamız müşteri isteklerini karşılamaktadır.

 2. SEDA

  Fransa

  Verified by europages badge

  SEDA, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ayıklama makineleri, endüstriyel donanım kumlama, Aşındırıcılar , Metal ayıklama makineleri, genel renovasyon işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vers-En-Montagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ULT AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ULT AG, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Löbau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MICHELL INSTRUMENTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MICHELL INSTRUMENTS GMBH, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Friedrichsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KTS KAEMPFEL TROCKNUNGS-SERVICE

  Almanya

  Verified by europages badge

  KTS KAEMPFEL TROCKNUNGS-SERVICE, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wurmannsquick, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VAPOR-STAR DAMPFSAUGER

  Almanya

  Verified by europages badge

  VAPOR-STAR DAMPFSAUGER, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wiesenfelden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OSMA TROCKNERSYSTEME GMBH

  Avusturya

  OSMA TROCKNERSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Obervellach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. DFD - DENSE FLUID DEGREASING

  Fransa

  DFD - DENSE FLUID DEGREASING, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, sterilizasyon ve dezenfektasyon tıbbi ekipmanları, geridönüşüm makineleri tasarımı, tekstil makinesi satıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clermont-Ferrand, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. VAPUSTEAM UG

  Almanya

  VAPUSTEAM UG, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tıbbi olmayan dezenfektanlar, buhar makineleri, Tıbbi olmayan dezenfektanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emmendingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. OMNISEC S.N.C.

  İtalya

  OMNISEC S.N.C., yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, zarflama makinaları, konveyör, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cantù, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FLAMIGNI COINT S.L.

  İspanya

  FLAMIGNI COINT S.L., yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Pinto, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. VENETA 78 EOOD

  Bulgaristan

  VENETA 78 EOOD, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. INES II PPHU

  Polanya

  INES II PPHU, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. endüstriyel yıkama, otolar için donanımlar, flokaj (tiftikleme işlemleri), baskılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bielsko-Biała, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. BLUE AIR SYSTEMS GMBH

  Avusturya

  BLUE AIR SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nem gidericiler - Ekipmanlar, Nem gidericiler - Ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kundl, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. QUALITY KWIK DRY CLEANERS LTD

  Birleşik Krallık

  QUALITY KWIK DRY CLEANERS LTD, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Worthing, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. POLYGON AUSTRIA SERVICE GMBH

  Avusturya

  POLYGON AUSTRIA SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wiener Neudorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. CELSIUS CLEANING SRL

  Romanya

  CELSIUS CLEANING SRL, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. GRONINGER CLEANING SYSTEM

  Hollanda

  GRONINGER CLEANING SYSTEM, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Schiedam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. FIBIRITALIA SRL

  İtalya

  FIBIRITALIA SRL, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuru temizleme, self servis baskı, ütüleme ve kuru temizleme için buhar kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. H+B BECKMANN AG

  İsviçre

  H+B BECKMANN AG, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Kuru - temizleme makineleri, Hafif metal yapılar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Kuru - temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berschis, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. HGI RETE TECNICI ITALIA

  İtalya

  HGI RETE TECNICI ITALIA, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşır hizmetleri, Kuru - temizleme makineleri, ortak kullanım için çamaşır makinaları, endüstriyel çamaşır yıkama makinaları, Endüstriyel çamaşır hizmetleri, Kuru - temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sala Bolognese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. RÖSLER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  RÖSLER HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Değirmen - makine aletleri, Kuru - temizleme makineleri, Nem gidericiler - Ekipmanlar, Dahili kullanım amaçlı vantilatörler, Değirmen - makine aletleri, Kuru - temizleme makineleri, Nem gidericiler - Ekipmanlar, Dahili kullanım amaçlı vantilatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Petersberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ANKARA TEMIZLIK SIRKETLERI FIRMALARI

  Türkiye

  ANKARA TEMIZLIK SIRKETLERI FIRMALARI, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. CEA GROUP S.R.L.

  İtalya

  CEA GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru - temizleme makineleri, Endüstriyel çamaşır hizmetleri, self servis baskı, Kuru - temizleme makineleri, Endüstriyel çamaşır hizmetleri, Sanayi tipi yıkayıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. UNIWEX CHEMICZNE CZYSZCZENIE INSTALACJI

  Polanya

  UNIWEX CHEMICZNE CZYSZCZENIE INSTALACJI, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Tarnów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. SALERNO CONTRACT SERVICES DI SALERNO SALVATORE

  İtalya

  SALERNO CONTRACT SERVICES DI SALERNO SALVATORE, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Soğuk odalar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Mutfak mobilyaları, Soğuk odalar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Mutfak mobilyaları, Ofis ve mağaza planlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palagonia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. LA ROSA BLANCA

  İspanya

  LA ROSA BLANCA, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, San Juan De Alicante ( Alicante ), İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BM - BERNABEI S.R.L.

  İtalya

  BM - BERNABEI S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Kuru - temizleme makineleri, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Kuru - temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jesi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. PLEBANI MARCO

  İtalya

  PLEBANI MARCO, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Kuru - temizleme makineleri, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Kuru - temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lissone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. LOGICHEMA UAB

  Litvanya

  LOGICHEMA UAB, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kuru - temizleme makineleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Kuru - temizleme makineleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kuru - temizleme makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

583 Şirketler