• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kuru haşlanmış ürünler

Sonuçlar

Kuru haşlanmış ürünler - Ithalat/Ihracat

 1. SEVAROME

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sevarome şirketinin temel faaliyetleri şekerli gıda aromaları (vanilya, kahve, limon, çilek, baharatlar, meyveler, çiçekler, spesiyaliteler), tuzlu gıda aromaları (pişirme yardımcıları), kabuklu yemiş preparatları (Antep fıstığı, fındık, aromalı preparatlar), diğer malzemelerin (vanilya çekirdekleri, gıda boyaları, stabilizatörler, katkı maddeleri...) üretimi ve imalatından oluşmaktadır. Üst düzey gıda ürünlerinin hazırlanmasına yönelik gıda aromaları üretiyoruz, en ünlü şeflerle işbirliği içinde çalışıyoruz ve hazırlayacağınız yiyeceklerde kesin başarı sağlayacak en mükemmel uygulamaları pazara sunuyoruz. Kurumsal prensibimiz damak zevkinin tutku haline getirilmesi, hedefimiz tam müşteri memnuniyeti. SEVAROME: Dondurma aromaları, sorbe aromaları, çikolata aromaları, diyet ürün aromaları, çay aromaları, kahve aromaları, bitki çayı aromaları, doğal bitki ve gıda aromaları, gıda boyaları ve benzeri ürünlerin Fransız geliştiricisi ve üreticisi.

 2. FOODILAB S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  FOODILAB S.R.L., yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru haşlanmış ürünler, Dondurulmuş besinler, derin dondurulmuş pizzalar, dondurulmuş besinler - üretim, Kuru haşlanmış ürünler, toptan dondurulmuş gıdalar, Dondurulmuş besinler, dondurulmuş gıdalar, derin dondurulmuş ekmek ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pomezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. IBIS TAHHUT INSAAT IHRACAT LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Katkisiz dogal tuz uretimi ve tedarikcisi firmamiz yurticinde satis ve yurtdisina tuz ihracati yapmaktadir. Tuzun icerigindeki mineraller: Magnezyum Mangan Potasyum Selenyum Lityum Vanadyum Zirkonyum Iyot Bakır Cinko Demir Fosfor Kalsiyum Altın Gümüs Sodyum Klorur icermez. Mineral ozellikleri yuksek, ogutulmus dogal tuz Faydalari: Iceriginde Sodyum Klorur veya baska kimyasal madde yoktur. Saglıga hicbir zarari yok. Trioid hastaligi, magnezyum eksikliği, kalsiyum eksikligi, çinko eksikligi, iyot eksikligini giderici ozelliklere sahiptir.

 4. DOGAN TICARET ANTEP FISTIGI ITHALAT IHRACAT

  Türkiye

  Antep fıstığının merkezi olan Gaziantep Gatem fıstıkçılar sitesinde dededen toruna en az 50 yıllık bir işletmeyiz amacımız Gaziantep fıstığını yurt içine ve yurt dışına en iyi şartlarda temin etmektir.

 5. INTERAL SA

  İspanya

  buylon, çorbalar, kurutulmuş gıdalar. Tetra Brik ürün.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FRUITOFOOD

  Fransa

  FRUITOFOOD, yılında kurulan ve Kuru haşlanmış ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fontaine-Simon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. INODRY

  Fransa

  INODRY, yılında kurulan ve Kuru haşlanmış ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Colombelles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. KUHOVAR LLC

  Ukrayna

  KUHOVAR LLC, yılında kurulan ve Kuru haşlanmış ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. LORA

  Ukrayna

  LORA, yılında kurulan ve Kuru haşlanmış ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. pide tepsileri, seramik fırın tepsileri, evde yemek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. LUXAS

  Türkiye

  LUXAS, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kuru haşlanmış ürünler, kurutulmuş aromatik bitkiler, gıda ürünleri ihracatı, Kuru haşlanmış ürünler, Gıdasal un sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. CULINOR

  Belçika

  CULINOR, yılında kurulan ve Kuru haşlanmış ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Destelbergen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. H. VOSSMANN & CO. GMBH

  Almanya

  H. VOSSMANN & CO. GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sakatat, Özel tadımlıklar, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Kuru haşlanmış ürünler, Sakatat, Özel tadımlıklar, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Kuru haşlanmış ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wildeshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LYO EUROPA SRL

  İtalya

  LYO EUROPA SRL, yılında kurulan ve Kuru haşlanmış ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. liyofilize besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontanellato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AKDAGLAR APRICOT

  Türkiye

  AKDAGLAR APRICOT, yılında kurulan ve Kuru haşlanmış ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kayısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malatya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. SEVANATUR—PRODUKT

  Almanya

  SEVANATUR—PRODUKT, yılında kurulan ve Meyve suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuru haşlanmış ürünler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Kuru haşlanmış ürünler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, elma ihracatı ithalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osnabrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LIODRY FOODS

  İtalya

  LIODRY FOODS, yılında kurulan ve Kuru haşlanmış ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gattatico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SA FRANCE CULINAIRE DEVELOPPEMENT

  Fransa

  SA FRANCE CULINAIRE DEVELOPPEMENT, yılında kurulan ve Kuru haşlanmış ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yiyecek ve içecek bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Gilles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. UNION REXI, S.L.

  İspanya

  UNION REXI, S.L., yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru haşlanmış ürünler, Kuru haşlanmış ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carlet, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. LE DELIZIE DI NEVIO

  İtalya

  LE DELIZIE DI NEVIO, yılında kurulan ve Kuru haşlanmış ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Borgorose, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE ROLMAX SP Z O O

  Polanya

  PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE ROLMAX SP Z O O, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş besinler, Kuru haşlanmış ürünler, Dondurulmuş besinler, Kuru haşlanmış ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Susz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. VIF ARGENT

  Fransa

  VIF ARGENT, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru haşlanmış ürünler, Kuru haşlanmış ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Gilles Croix De Vie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MARA DIORO IMPORT -EXPORT

  İspanya

  MARA DIORO IMPORT -EXPORT, yılında kurulan ve Kuru haşlanmış ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. normal portland çimentosu, şeker fabrikası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BROSS-WEINE GMBH

  Almanya

  BROSS-WEINE GMBH, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kuru haşlanmış ürünler, Kuru haşlanmış ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Appenweier, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ZO NOS PPP MILKAGRO A.S., PROVOZOVNA MASOKOMBINAT MARTINOV

  Çek Cum.

  ZO NOS PPP MILKAGRO A.S., PROVOZOVNA MASOKOMBINAT MARTINOV, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru haşlanmış ürünler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kuru haşlanmış ürünler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrava-Martinov, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. PEMAP S.R.O.

  Çek Cum.

  PEMAP S.R.O., yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kuru haşlanmış ürünler, Kuru haşlanmış ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prerov, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. STE ANGEVINE DES AIDES CULINAIRES SADAC

  Fransa

  STE ANGEVINE DES AIDES CULINAIRES SADAC, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuru haşlanmış ürünler, Kuru haşlanmış ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maulèvrier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. EISBERG SP. Z O.O.

  Polanya

  EISBERG SP. Z O.O., yılında kurulan ve Kuru haşlanmış ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Legnica, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. WITWOOD FOOD PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

 9. DACHY SA

  İspanya

 10. RHM FOODSERVICE LTD

  Birleşik Krallık

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz