• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kuru havalı soğutucular

Sonuçlar

Kuru havalı soğutucular - Ithalat/Ihracat

 1. HAUSMANN LUFTTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAUSMANN LUFTTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kuru havalı soğutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FACO SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  FACO SPA, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru havalı soğutucular, Elektrik üretim birimleri, kanatlı borulu ısı eşanjörleri, aerotherm, Kuru havalı soğutucular, Elektrik üretim birimleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varallo Pombia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TERMOKAR INDUSTRIAL CHILLER SYSTEMS LTD.

  Türkiye

  Termokar was established in 1996 to produce Cooling Systems. By 2000, Termokar focused on producing Industrial Cooling Systems (Chillers) after its first export to Norway. Termokar has adopted the principle of using by-products of the world's leading manufacturers in the sector in Chillers production due to its quality understanding. In this way, the quality has automatically increased and minimized the need for technical service. With its wide application solutions, Termokar has succeeded in being the solution partner of sectors in Plastic and Rubber Industry, Chemical&Medical, Pharmaceutical, Food&Beverage, Automotive Industry, Industrial Machine Tools, Comfort Air Conditioning. The fields of activity of our company are Package Type of Chillers, Air Cooled Water Chillers with Screw and Scroll Compressors, Air Colled Water Chillers with Integrated Free Cooling, Integrated Dry Coolers Closed Circuit Water Cooling Systems (thermoconvector), Axial Fan Water Cooling Towers, Industrial Oil and Lubricants Cooling Systems, Refrigeration and Air Conditioning Systems, Shell&Tube Condensers etc. Our company produces these products by combining the criterias such as maximum customer satisfaction, modernity, efficient and trouble-free operation.

 4. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Üretim alanındaki uzmanlığını anahtar teslim proje uygulamalarındaki kazanımlarla birleştiren Frigoline Group, soğuk hava deposu üretimindeki inovatif tasarımları ve tecrübeleri ile kişiye özel, akılcı ve kalıcı çözümler sunmakta ve maksimum verim elde etmektedir. Frigoline Group, AR-GE / ÜR-GE tabanlı ürünler geliştirerek gıda, tarım, hayvancılık, sağlık, lojistik ve ihtiyacın oluştuğu her sektöre soğuk hava deposu ve ürün muhafazası için ekonomik ve yüksek verimli enerji tasarruflu hizmet çözümleri sunmaktadır. Global pazarda, anahtar teslim proje hizmetleri ile kalite, uzun ömürlü ürün ve teknolojik gelişmelere açık ekipmanları bir arada sunan firmamız aynı zamanda satış ve satış sonrası hizmetini tüm dünyaya ulaştırmaktadır.

 5. ISISO REFRIGERATION HEATING AND AIR CONDITION SYSTEM

  Türkiye

  Değerli Yetkili, 1975 yılından beri Endüstriyel Soğutma sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamız imalat zincirlerinde her yıl yenilikler ve teknolojik gelişmeler yaparak hem Türkiye ekonomisine hem de müşterilerin avantajına olumlu hizmetler sunmaktadır. Türkiye de revaçta olan Buz Paten Sahalarının Soğutulması için gerekli eksi 20oC evaparasyonda çalışabilen Chiller ( mono etilen glikol ile sirkülasyon yapan komple paket tip endüstriyel soğutma grupları ) imalatları 2007 yılından beri imalatlarımız arasında bulunmakta, hem yurtiçi hem yurtdışı pazarlarında özellikle tercih edilmektedir.Endüstriyel ve klasik kapasitelerdeki Su Soğutma Chiller imalatlarımız üretimlerimiz 1985 yılından beri devam etmektedir. Her yıl yeni model ve teknolojik gelişmeler ile Avrupa Standartlarını yakalamakta, hatta geçmekteyiz. Ürünlerimizin kalitesi yurtdışından gelen süpervizorlar tarafından fevkalade olarak nitelendirilmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COLDEX PRZEMYSŁOWE INSTALACJE CHŁODNICZE

  Polanya

  1992'den beri sürekli olarak endüstriyel soğutma sistemleri sağlıyoruz. Mazovia Bölgesinde, merkezi Płońsk'da bulunan, Coldex şirketini işletiyoruz. Uzun süreli geleneklerimize dayanarak çalışıyoruz. Yüksek kaliteli soğutma kompresörleri, soğuk odalar, su yoğunlaştırıcı ve soğutucular sunuyoruz. Dükkanlarımızda ayrıca hava soğutucuları, dondurma tünelleri, freon ve amonyak soğutucu sistemleri de satın alabilirsiniz. Sizinle iş yapmak için hazırız.

 2. AEROTECHNIK E. SIEGWART GMBH

  Almanya

  AEROTECHNIK E. SIEGWART GMBH, yılında kurulan ve Kuru havalı soğutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Friedrichsthal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GOHL-KTK GMBH

  Almanya

  GOHL-KTK GMBH, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kondensatör, Kuru havalı soğutucular, Kondensatör, Kuru havalı soğutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Durmersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CLIMAVIV

  Fransa

  CLIMAVIV, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru havalı soğutucular, Kuru havalı soğutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeurbanne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ROBERT GEIGER TECHNISCHE BAUTEILE GMBH

  Almanya

  ROBERT GEIGER TECHNISCHE BAUTEILE GMBH, yılında kurulan ve Kuru havalı soğutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ichenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN

  Almanya

  BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN, yılında kurulan ve Su soğutucuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Buzdolapları / Soğutucular, Kuru havalı soğutucular, su soğutucusu, Buzdolapları / Soğutucular, Kuru havalı soğutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PEK SERVIS SPOL. S.R.O.

  Çek Cum.

  PEK SERVIS SPOL. S.R.O., yılında kurulan ve Klima/havalandırma - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuru havalı soğutucular, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Kuru havalı soğutucular, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kolin, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. VENTILEX B.V.

  Hollanda

  VENTILEX B.V., yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru havalı soğutucular, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Kuru soğutma kuleleri, Kuru havalı soğutucular, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Kuru soğutma kuleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heerde, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. AERVENT GROUP LTD

  İrlanda

  AERVENT GROUP LTD, yılında kurulan ve Soğutmalı vitrin ve standlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuru havalı soğutucular, Kuru havalı soğutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 3. YORK A.C.R. LTD

  İrlanda

 4. STEFANI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Soğutma sistemleri üretiminin merkezi olan Veneto'da doğan Stefani firması İtalyanlara özgü yaratıcılığı kuvvetli bir yenilikçi yaklaşım ile birleştirerek, hep daha güçlü performans gösteren havalı soğutucular, hızlı soğutucular, kondenserler ve kuru soğutucular üretir. Firma, projelendirme aşamasından teslimata kadar tam kapsamlı bir hizmet sunarak, müşterinin gereksinimlerini baz alan en iyi ebatlara sahip makineleri tedarik eder.

 5. FEMIA INDUSTRIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  FEMIA, sebze, tatlı mısır ve meyvelerin hazırlanması ve sürekli ısıl işlemeye alınması için makine ve ekipman tasarlamakta ve üretmektedir. FEMIA, neredeyse 60 yıldır her kıtada konserve, derin dondurma ve taze ürün endüstrilerine hizmet vermektedir. Fabrikada ürün alımından, paketleme veya dondurma hattına kadar, saatte 20 tona kadar geniş kapasiteyle her ihtiyacınıza cevap veriyoruz: Mal kabul ve hat besleme, temizleme, yıkama, ayırma, sınıflandırma, istifleme, kırpma, kesme, taşıma ve aktarma. Sürekli ısıl işleme: ağartma, soğutma, rehidrasyon, dehidrasyon, kurutma. İhtiyaçlarınızı karşılamak için makinelerimizi sürekli olarak yeniliyor ve geliştiriyoruz: Hatlarınızın verimini artırmak, ürünlerinizin kalitesini korumak, su ve enerji tüketimini azaltmak, bakım maliyetlerini basitleştirmek ve azaltmak, makinenizin ömrünü uzatmak.

 6. LEMVIG GAS DISTRIBUTION A/S

  Danimarka

  Verified by europages badge

  LEMVIG GASTRIBUTION A/S, temiz ve taşınabilir yakıt çözümleri sağlayan tek bir doldurma ünitesi olarak kurulmuş Danimarkalı bir gaz distribütörüdür. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesi sayesinde, dünyaya yayılmış lider LPG ve Endüstriyel Gaz çözüm sağlayıcısı olarak mevcut konumumuza meteorik bir yükseliş yaşadık. Rakipsiz ve Eşsiz Karışım: LEMVIG GASTRIBUTION A/S, entegre bir iş modeli ile her türlü Gaz, Kimyasal ve Mühendislik çözümleri için tek elden çözüm sunan TEK Firmadır. LEMVIG GASTRIBUTION A/S, geniş portföyümü içinde Dökme Sıvılar, Silindirler, ISO Tankları gibi ürünler dağıtmaktadır. Bugün LEMVIG GASTRIBUTION A/S, geniş müşteri tabanına hizmet etmek için dünyanın farklı yerlerinde stratejik olarak yer almaktadır. LPG ve Kriyojeniklerde devasa depolama kapasitesi, Dolum Tesisleri ve dökme ve paket gazlar için 100'den fazla kamyondan oluşan Dağıtım filosundan oluşan kapsamlı bir altyapıyla her yıl milyonlarca müşteriye hizmet veriyoruz. Web sitemizi ziyaret edin ve şirketiniz için en iyi çözümü bulun!

 7. DROOGIJS-SHOP

  Hollanda

  DROOGIJS-SHOP, yılında kurulan ve Buzdolapları / Soğutucular sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kuru buz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Middelharnis, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. VATBUZ CHILLER INDUSTRIAL COOLING & AIR CONDITIONING

  Türkiye

  1956 yılında kurulan Vatbuz 50 yılı aşan sektör yaşamında her zaman teknolojiyi yakından takip etmiş ve kendine bunu ilke edinmiştir. En iyi reklamın müşteri referansları olduğunu bilen, müşteri memnuniyetinin de kaliteden geçtiğine inanan şirketimiz, yıllardır müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretimini sürdürmektedir. Yüksek kaliteyi yakalamak için cihazlarımızda kullandığımız ürünlerde güvenilirliği yüksek markalar tercih edilmektedir. Teknolojideki değişmeler ve yenilikler yakından takip edilmekte ve esnek üretim yapısı sayesinde kısa sürede yeni teknolojilere geçiş yapılmaktadır. Özenle üretilen ürünlerimizin tamamı teslimden önce test amaçlı çalıştırılır, kalite ve operasyonel testlerinden geçirilir. Bir yıllık garanti ile satışa sunulan cihazlarımız için periyodik bakımları dışında da, garanti süresinden sonra bile her hangi bir arıza durumunda bize ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Geniş servis ağımız ile her hangi bir arıza anında size en kısa sürede ulaşarak müşteri memnuniyetini satıştan sonra da sürdürüyoruz. İddia ettiğimiz bu kaliteyi de CE, GOST-R, UKRSEPRO kalite sertifikaları alarak da belgeledik.

 1. GERCO KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  GERCO KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma - malzeme ve ekipman, Taşıma - malzeme ve ekipman, granüller için soğutucular, kuru hava filtreleri, Fırınlar ve sıcak havalı kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.