• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kuru yemişler

Sonuçlar

Kuru yemişler - Ithalat/Ihracat

 1. ALMENDRAS LLOPIS SA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Bu şirketin kökeni, Vicente Llopis Espinos'un Alicante'de İspanyol badem işine başladığı 1923'e dayanıyor. şu anda bilinen şekliyle "Almendras Llopis", 1974'te San Vicente Del Raspeig'deki canastell Sanayi bölgesine taşındığı sırada kuruldu. 1980'lerde, bugün de devam eden dünya çapında ihracata başladı. Çünkü çok yüksek kalite standartlarına ve müşteri hizmetlerine sahibiz ; bu her zaman bizi tanımlayan bir şey, çünkü yöntemler ve kalite ve pazar güvenliği talepleri muhtemelen değişti, ancak işi iyi yapma tutkusu devam ediyor. Badem bazlı işlenmiş ürünler. Soyulmuş ve kavrulmuş kuru meyveler. Diğer kurutulmuş meyveler. İhracatçı. Önde gelen uluslararası gıda şirketlerine badem tedarik ediyoruz. Badem işleme gıda sanayisi için yüksek kaliteli bir referans haline geldik.

 2. BIZIM ANADOLU TARIM

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Bizim Anadolu Tarım 1973 yılında kurulmuştur. Şirketimiz Yenilebilir Çekirdekler ve Kuruyemiş ürünlerinin tedariği ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Bugün, şirketimiz müşterilerimiz için en iyi ürünü yaratmak adına mevcut en son teknolojileri kullanan Avrupa'nın en büyük işleme tesislerinden birine sahiptir: Başta Kabak Çekirdeği, Ayçiçeği Çekirdeği, Kahve çekirdeği, Badem, Kaju, Hindistan Cevizi, Ceviz, Nohut ve Soya Fasulyesi gibi farklı bir dizi tohum sunuyoruz. Çekirdeklerimiz olağanüstü kalitesi ve tadıyla bilinmektedir. En yeni tesislerimiz, ürünün kalitesini garanti eden günde 80 tondan fazla işleme kapasitesine sahip en son teknoloji tohum işleme makineleriyle donatılmıştır. Tesis, her gün yüksek kaliteli ürünler üretmektedir. 50 yıllık tecrübemiz sayesinde Bizim Anadolu Tarım, Türkiye'nin en eski ve en çok bilinen tarımsal ürün ihracatçılarından biridir. Sürekli bir yenilik ve gelişme arayışı içindeyiz ve bu, işimizi Türkiye'de kısa sürede lider bir tarım şirketine dönüştürmemizi sağlamıştır. Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle ulusal ve uluslararası alanda yaygın olarak tanınıyoruz. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti Bizim Anadolu Tarım'da bir numaralı önceliğimizdir. Web sitemizi ziyaret edebilir veya her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 3. KTRACO

  Fransa

  Verified by europages badge

  KTRACO 20 yılı aşkın bir süredir, hem üreticiler hem de distribütörler için taze ve kuru meyve ve sebze sektöründe uzmanlaşmıştır. Şirket, hem tarım ürünleri, bunların çeşitleri, hem de bulunabilirliği konusundaki bilgi birikimi ve kalitesini garanti etme konusunda kendisini alanında profesyonel olarak konumlandırmaktadır. Sadece taze, kaliteli meyve ve sebzeler sunmaktadır. Bu, KTRACO'nun yalnızca çevrimiçi satış platformlarında mevcut olan günlük tedarikten ürünler sunma şeklidir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. PAL GARDENS COMPANY

  Filistin toprakları

  Verified by europages badge

  PAL GARDENS COMPANY, 2007 yılından bu yana Yüksek Kaliteli Medjoul Hurmaları üretiminde uzmanlaşmış bir şirkettir. Misyonumuz, hem yerel hem de uluslararası pazara yüksek kaliteli hurma ve tarım ürünleri sunmaktır. Ürün yelpazemizde Qamar, Sahara Crown ve Watani gibi premium hurma markaları bulunmaktadır. Yıllar içinde Filistin'de 20'den fazla ülkeye ihracat yapan lider bir hurma ihracatçısı olduk. Dünyanın önde gelen işletmeleri ile ortaklıklar kurarak alanımızı genişletmeyi ve ürünlerimizi yeni pazarlarda tanıtmayı istiyoruz. Tüm ürünlerimiz uluslararası standartlara uygun olarak yetiştirilmekte, paketlenmekte ve ihraç edilmektedir. Hurma paketleme ​​merkezimiz pazardaki en büyük ve en modern olanıdır. Hurmalarımız tam otomatik üretim hatlarında ağırlıklarına, kalitelerine ve boyutlarına göre özenle ayıklanmakta, ardından suyla yıkanıp paketlenmeden önce kurutulmaktadır. Ayrıca, yerel çiftçilere, onları desteklemenin ve sürdürülebilir çiftçiliği teşvik etmenin bir yolu olarak, temel gübreleme, hasat ve sulama konularında tavsiyelerde bulunuyoruz. ISO 22000 ve PS standartlarına göre sertifikalandırılmış olmaktan gurur duyuyoruz. Dikimden teslimata kadar üretimin tüm aşamalarında sıkı kalite kontrol ve yönetim sürecimiz, bu yüksek kalite, sağlık, çevre ve güvenlik standartlarını korumamızı sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. HORST WALBERG TROCKENFRUCHT IMPORT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Horst Walberg Trockenfrucht Import GmbH, kısa adıyla HOWA, size rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli kuru meyveler, fındık, fındık içi ve tohumlar sunar. IFS Gıda sertifikalı tesislerimizde ithalatçı, ihracatçı, toptancı ve hizmet sağlayıcı olarak faaliyet göstermekteyiz. Fason işleme hizmetlerimiz de dahil olmak üzere hizmet yelpazemiz, kuru yemişlerin ve kuru meyve, kabuklu yemişler ve içlerinin yanı sıra tohumların kavrulması, karıştırılması, paketlenmesi ve parçalanmasını içermektedir. Organik ve geleneksel tarım yöntemleri ile kontrollü olarak yetiştirilen tüm ürünlerimizi, Avrupa ve Alman gıda yasalarına sıkı sıkıya uygun olarak denetlemekteyiz. Dünya çapındaki tedarikçilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurarız ve sürdürülebilir üretim yöntemlerini genellikle biliriz. Elbette, ürünlerimizi doğrudan Almanya veya Avrupa'daki depolarınıza ve mağazalarınıza da teslim ediyoruz - nakliyecimizle uzun yıllara dayanan işbirliğimiz, güvenilir ve zamanında teslimatı garanti etmektedir. Şundan emin olabilirsiniz: HOWA'dan sadece en yüksek kalitede doğal ürünler alırsınız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BERNIS FOOD INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Gıda ticaretinde 20 yılı aşkın tecrübesiyle Bernis Gıda, en eşsiz ve organik kuru meyve ve sebzeleri sofralarınızda tatmanız için sizleri ağırlıyor. Kuru gıdalarımız yerel çiftçiler tarafından yerel olarak üretilmekte ve el emeği ile kurutulmaktadır. Kuru gıdalarımızla büyükannenizin sofrasının lezzetini bulacağınızın garantisini veriyoruz. %100 doğal ve yerli üretim kuru gıdaların lezzeti damaklarınızı önemli ölçüde etkileyecektir. Ürünlerimiz Anadolu'nun bereketli topraklarında yetiştirilmekte, güneşte kurutulmaktadır. Kurutma işlemimizi doğanın ilacı olan güneşten alıyor ve en katı hijyen yöntemlerini uyguluyoruz. Bernis Gıda olarak ürünlerimizi tazeliğini ve doğallığını bozmadan mutfaklarınıza ulaştırıyoruz. Yüksek kaliteli ürünlerimizi dünya çapında ve en iyi fiyatlarla teslim ediyoruz. Kuru meyve ve sebzeler konusunda kapsamlı bir ürün portföyüne sahibiz: •Kuru domates •Kuru incir •Kuru yeşil fasulye •Kuru muz •Kuru elma •Kuru çilek •Kuru üzüm •Kuru patlıcan •Kuru mantar, ürün yelpazemizi web sitemizdeki online kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz! Ürünlerimiz hiçbir kimyasal ve ilaç kullanılmadan yetiştirilmekte ve kurutulmaktadır. Doğadaki en güvenilir lezzetleri bizde bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. BERG TRADING COMPANY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co., global pazarda kapsamlı ticaret çözümleri sunan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Verimlilik, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine güçlü bir şekilde odaklanarak, uluslararası ticarette karmaşıklıklar arasında yolunu bulmak isteyen işletmeler için güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu ispatladık. Berg Trading Co. olarak uzmanlık alanımız, tarım ürünleri, enerji kaynakları, metaller ve diğer ham maddeler dahil olmak üzere çeşitli emtia alışverişini kolaylaştırmaktır. Geniş ürün yelpazemizde, dünyanın dört bir yanından tedarik edilen çok çeşitli meyveler, sebzeler, tahıllar, bakliyatlar, dondurulmuş/Canlı/taze Deniz Ürünleri ürünleri yer almaktadır. Elma, muz, portakal, çilek, domates, salatalık, marul, havuç, patates, soğan vb. gibi çok çeşitli taze ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Sosyal açıdan sorumluluk sahibi bir şirket olarak, sürdürülebilir uygulamalara ve çevre yönetimine derinden bağlıyız. Katı çevre standartlarına uyan, sürdürülebilir kaynak kullanımını ve sorumlu üretim yöntemlerini teşvik eden tedarikçilerle çalışmaktayız. Üretici, tedarikçi veya alıcı olmanız fark etmeksizin, Berg Trading Co. benzersiz ticaret ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik özel çözümler sunar. Kişisel hizmetler, hızlı uygulamalar ve alım satım sürecinin her aşamasında üstün destek sunarak beklentileri aşmaya çalışırız. Global pazardaki karmaşıklıklar arasında yolunuzu bulmanıza, sürdürülebilir büyüme ve başarı elde etmenize yardımcı olabiliriz.

 3. AGROAZ FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  AGROAZ FRANCE şirketi olarak yüksek kaliteli Cezayir hurmalarını müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktayız. Kalite konusunda taviz vermemek kuruluşumuzun temel prensibidir ve müşterilerimize kusursuz ve yüksek kaliteli ürünler sunmanın markamız için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Cezayir'in verimli topraklarında yetiştirilen hurma ağaçlarımız nesilden nesle aktarılan ata mirası bilgi ve deneyimin ürünüdür. Bu bilgi ve deneyim birikimi, bol güneşli ideal bir iklimle birleşince erilmez kalitede hurma yetiştirilmesine olanak sağlamaktadır. Gerçek hurma lezzetini, enfes olgunluğunu ve eşsiz tazeliğini size sunabilmek için her hurma tanesi el ile özenle seçilmektedir. Vazgeçilmez hurma bağımlısı biri olsanız da veya bu eşsiz lezzetli meyveyi ilk kez tadan biri olsanız da, AGROAZ FRANCE'da daima sizi büyüleyecek nefasette hurmaları bulabilirsiniz. Bir üründen çok daha olan AGROAZ FRANCE hurmaları sizin için benzersiz diyarlara yolculuğa davetiye olacaktır. Hurmalarımızın büyüleyici tadına ve ağız sulandıran nefasetine kendinizi bırakınız ve zevk ve lezzet dolu bir dünyaya adım atınız. AGROAZ FRANCE size pazarda bulabileceğiniz en mükemmel hurmaları sunmaktadır, bize güvenin, memnun kalacaksınız.

 4. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 5. KURUNE GIDA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Kurune Gıda, Türkiye merkezli profesyonel bir kuru meyve ve sebze üreticisidir. Gıda boyası ve katkı maddesi içermeyen bir ürün yelpazesi sunarak sağlığınıza öncelik veriyoruz. Misyonumuz, daha iyi bir yarın için bugün daha sağlıklı seçimlere ilham vermektir. Türkiye'nin farklı iklimlerinden ve verimli topraklarından yararlanarak, ürünlerimizi ülkenin dört bir yanındaki sağlıklı ve kaliteli çiftçilerden temin ediyoruz. Son teknoloji ürünü kurutma işlemimiz temiz, hijyenik bir kapalı ortamda gerçekleşiyor. Kuru Gıda İşleme Teknolojisini kullanarak toz, mikrop ve küf gibi kirletici risklerini ortadan kaldırıyoruz. Ürünlerimiz doğal olarak kurutulmakta, güneşe maruz kalmadan veya dış mekan temasına dayanmadan doğal faydalarını korumaktadır. Neden bizi seçmelisiniz? Kurutulmuş gıda ürünleri üstün dayanıklılık sağlar ve daha uzun süre saklanabilir, bu da onları çeşitli tarifler, atıştırmalıklar, sporcular için sağlıklı ve yüksek lifli gıdaların yanı sıra kamp ve seyahat için çok yönlü bir alternatif haline getirir. Kurune Gıda olarak taze, yüksek kaliteli malzemelerin kullanımına, hijyen kurallarına ve uygun üretim yöntemlerine sıkı sıkıya bağlı kalmaya önem veriyoruz. Kurune Gıda, tamamı gıda boyası ve katkı maddesi içermeyen geniş bir kurutulmuş meyve ve sebze yelpazesi sunmaktadır. Ürün yelpazemiz elma, çilek, muz, portakal, domates ve daha birçok sağlıklı meyve ve sebzeler gibi farklı tatları içermektedir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 1. BAYCELIK TARIM ÜRÜNLERI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1975 yılında kurulan Bayçelik Tarım, Denizli merkezli lider bir tarımsal tohum üreticisidir. Sektördeki 50 yıllık tecrübemizle, Türkiye'nin en eski ve en tanınmış tarım ürünleri ihracatçılarından biri haline geldik. Şirketimiz, yüksek kaliteli yenilebilir tohum ve kuruyemiş ürünlerinin üretimi ve tedariki konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimiz için olağanüstü ürünler yaratmak üzere en son teknolojilerle donatılmış, Avrupa'nın en kapsamlı işleme tesislerinden birine sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Bayçelik Tarım olarak, başta kabak çekirdeği, ay çekirdeği ve ceviz olmak üzere birinci sınıf tohumlar sunuyoruz. Ayçekirdeklerimiz Türkiye'nin en verimli ovalarından özenle seçilmekte ve üstün kalitelerini ve lezzetlerini sağlamak için titizlikle işlenmektedir. Yıllık 15.000 ton ay çekirdeği işleme kapasitesine sahip olan tesisimiz, artan talebi karşılamak için sürekli genişlemektedir. Müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaya kararlıyız. Türkiye'de lider bir tarım şirketi olmak için işimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çalışıyoruz. Bayçelik Tarım'da müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Ulusal ve uluslararası alanda yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunma konusundaki itibarımızla gurur duyuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa veya şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, web sitemizi ziyaret edebilir veya doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 2. MAISON BOTEH

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON BOTEH, Pers bölgesi/İran aromalarını barındıran gastronomi ürünlerinde uzmanlaşmış, bir anne ve oğlu tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Ürünlerimiz, yaratıcılığı ve İran mutfağına olan tutkuyu birleştiren el işçiliğiyle yapılır. Ayrıca iki hizmet daha sunuyoruz: Fransa'da üretilen Ürünler için Beyaz Etiket Oluşturulması & Ürünlerin Tedarik Edilmesi. Daha fazla ayrıntı da şöyle: Birkaç faaliyetimiz var: 1/ MAISON BOTEH ürün satışları: •Eşsiz bir ürün: L'Or Noir, İran'dan siyah limon ezmesi, •İran aromalı reçeller (ürünlere bakın). - Satış şekli: Perakende veya CHR : 100g - 500g / Oteller için: 28g, 42g, - Organik üretim mümkündür, - IFS Sertifikalı • Baharatlar (Safran, Sumak vs…), kuruyemişler (Antep fıstığı, yabani badem vb…) veya kurutulmuş ürünler (kurutulmuş çilek, İran'dan kurutulmuş mango, - Organik üretim mümkündür. 2/ Beyaz Etiketli Ürün Tedariki: - Sizin için reçeteler oluşturuyoruz, - Grafik tasarımcınız/grafikeriniz yoksa etiketi birlikte yapıyoruz, - Spesifikasyonlarınızı oluşturmanızda size destek oluyoruz. 3/ "Fransa Üretimi" Gastronomi Ürünleri Tedariği: - Fransa'da üretilmiş ürünler aramanızda size yardımcı olmamızı sağlayan bir ortaklar ağı. Yağ, çeşni, reçel vs… MAISON BOTEH ile her şey mümkün. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için size özel hizmetler sunuyoruz.

 1. SYNCHRO PAWEŁ KOTECKI

  Polanya

  Verified by europages badge

  SYNCHRO Organic Food Poland olarak, kuruyemiş, kuru meyve, baharat ve otlar konusunda uzmanlaştık ve 25 yılı aşkın süredir Polonya pazarında güvenilir bir işletme olarak kendimizi sağlam bir şekilde kanıtladık. Kapsamlı deneyimimiz sayesinde, dünyanın dört bir yanından birinci sınıf kuruyemişler, kuru meyveler, baharatlar ve otlar tedarik etme konusunda uzmanız. Çeşitlerimiz arasında egzotik kuru meyveler, kuruyemişler ve susam, çuha çiçeği, chia ve kabak çekirdeği gibi yağ preslemeye uygun tohumlar bulunmaktadır. Kuruyemiş dünyasından: fındık, badem, antep fıstığı, kaju fıstığı, macadamias ve karışık çeşitler. Benzersiz seçimler için özel kaynağınızız: sultanas, mango, hurma, kuru erik, kayısı ve şekerli meyveler. Baharat Senfonisi: Mercanköşk, karabiber, yenibahar, muskat ve daha fazlası. Tej patta, Madagaskar aframonu, köri yaprağı ve zaatar gibi niş baharatları keşfedin. Çeşitli baharat karışımlarımızla mutfak deneyiminizi geliştirin. Çaylar ve Botanik Harikalar: Siyah, yeşil ve beyaz çaylar da dahil olmak üzere Hindistan'dan seçtiğimiz çaylar ve bitkiler. Kendinizi Brahmi, Amla, Ashwagandha ve daha fazlasının büyüleyici özüne bırakın. Anavatandan, Polonya'dan: tahıl taneleri, darı taneleri, çuha çiçeği tohumu, keten tohumu, kabak çekirdeği, İtalyan (Yunan) fıstığı ve kurutulmuş havuç, maydanoz, keten tohumu, yeşil fasulye ve taze fasulye. Sertifikalı mükemmellik ve kaliteye olan bağlılığımızla, isteklerinizi karşılamak için özel olarak tasarlanmış olağanüstü organik ürünler sunuyoruz.

 2. L'ARBRE PERSAN

  Fransa

  Verified by europages badge

  L'Arbre Persan, mevcut gıda standartlarına ve mevzuatına uygun, üstün kaliteli kuru meyveler ithal eden bir markadır. Markanın kurucuları, yemek pişirme ve fırıncılıkta kuru meyve kullanımının yaygın olduğu İran ve Afganistan'da yaşamışlardır. Ancak Fransa'ya geldiklerinde bu ülkelere özgü ürünleri bulmanın zor olduğunu fark etmişler ve bu boşluğu kaliteli kuru meyvelerin yanı sıra kuru meyve bazlı tozlar ve macunlar sunarak doldurmaya karar vermişlerdir. L'Arbre Persan farklı tüketici tercihlerini karşılamak üzere çeşitli koleksiyonlar sunmaktadır: Zamansız: İsfahan'dan Antep fıstığı, Samangan'dan badem, Badahşan'dan leblebi, Mazafati hurması ve Bohemya'dan zeytin. Gurme: İran'dan safranlı ürünler, gül aromalı bademler ve safranlı antep fıstığı. Meyvemsi: Meşhed'den böğürtlen, Parwan'dan erik, Gazne'den incir, Peşak ve Kishtai'den kuru kayısı gibi ürünlerin yanı sıra farklı sultani üzüm türleri. Taneli: Herat kavun çekirdeği, kabak çekirdeği ve kavrulmuş karpuz çekirdeği. Çiçeksi: Afgan safranı, Hatmi çiçeği ve İran gülü gibi ürünler. Pasta şefleri için L'Arbre Persan kuru meyve bazlı tozlar ve unlar sunmaktadır. Markamız aracılığıyla bu ülkelerdeki yerel tarımı desteklemeyi ve geliştirmeyi amaçlıyoruz.

 3. EURL AABS

  Fransa

  Verified by europages badge

  EURL AABS, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Kuru yemişler, Gazyağı, Sızma zeytinyağı, hurma, Kuru yemişler, bitkisel gıda sıvı yağları, yakıt, Dizel - yakıtlar, Gazyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thizy Les Bourgs, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PACS CORPORATION

  İspanya

  Verified by europages badge

  PACS International, Barselona merkezli bir İspanyol şirketidir ve dünya çapında hammadde, içerik, ambalaj (cam, plastik, alüminyum, PVC / PVDC) komple çözümlerinin dağıtımında ve üçüncü şahıslar ile ilaç endüstrisi, kozmetik, kişisel hijyen ve gıda sektörleri için üretimde uzmanlaşmıştır.

 5. LA CASARECCIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Merkezi Via Stabia a Sant' Antonio Abate (NA) adresinde bulunan La Casareccia, azami özen ile seçilen ve ambalajlanan domatesten baklagillere ve sebzelere kadar çeşitli gıdaların muhafaza edilmesi alaında faaliyet gösteren bir firmadır. Firma UNI EN ISO 9001 – ACCREDIA – CERMET – BRC FOOD belgeleri için gerekli standartları yerine getirir.

 6. AUTO LOGEX S.R.L.

  Romanya

  Verified by europages badge

  AUTO LOGEX, Romanya'nın ceviz bahçelerinin zengin mirasına derinlemesine kök salmış, 2011'deki kuruluşumuzdan bu yana mükemmelliğe olan bağlılığını somutlaştıran tanınmış bir şirkettir. Ana faaliyetimiz, üstün kaliteli ceviz yetiştiriciliği, üretimi ve dağıtımı etrafında dönmektedir. Kalite ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız, faaliyetlerimizin her alanında mükemmelliği benimseyerek küresel çapta üstün ceviz sunmamızı sağlıyor.

 7. GLORIOUS TRADE OF CA LIMITED LIABILITY COMPANY

  Özbekistan

  Verified by europages badge

  Glorious Trade, kuru meyvelerin toptan ticareti ile ilgilenir. Geleneksel meyve kurutma teknolojisi kullanılarak ürettiğimiz ürünlerimiz, ekolojik olarak temiz ve benzersiz bir iklimde yetiştirilmektedir. Dağ rüzgarı altında, sıcak güneş altında ve nehir sularıyla sulanmaktadır. Bu nedenle, ürünlerimiz benzersiz lezzetleri ve piyasadaki rekabetçiliği ile öne çıkmaktadır. Kuruyemiş ve kuru meyveler sunuyoruz: badem, badem içi, yer fıstığı, kabuksuz cevizler, antep fıstığı, antep fıstığı çekirdeği; siyah kuru üzüm, altın rengi kuru üzüm, kayısı ve kuru erik

 8. ECOFRUIT (GREEN DESERT LLC)

  Özbekistan

  Verified by europages badge

  EcoFruit, Özbekistan'da bulunan kurutulmuş ve taze meyve, sebze, baklagiller ve kuruyemiş, kavun ve komposto karışımlarının toptan tedarikçisidir. Küresel lojistiğin operasyonel kayıtlarını tutuyoruz; tüm dünyaya gönderiyor ve ihraç ediyoruz. Müşterilerimizi derinden önemsiyor ve ihtiyaçlarına göre bireysel bir yaklaşım uyguluyoruz. Doğal, çevre dostu ve her biri kalite belgeli 100'den fazla farklı ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Ürünlerimizin tadına bakmak için numune siparişi verebilirsiniz.

 1. SULTAN AGRO IMPEKS

  Özbekistan

  Verified by europages badge

  Sultan Agro, 5 yıldan fazla bir süredir kuru baklagiller, kuru meyve ve kuruyemişleri ihraç etmektedir. Tüm ürünlerimiz Özbekistanda iş gücü ile üretilmektedir. Ana hedefimiz, sürekli olarak memnun müşteri sayısını artırmaktır. Onlarca uzman tarafından çiftlikte ve depoda ürün kalitesini iki kez kontrol ediyoruz. Taşıma için konteyner seçimine dikkat ediyoruz, müşterilere siparişlerini takip etme şansı sağlıyoruz ve kusurumuz varsa tam tazminat sağlıyoruz.

 2. KHIDIR FARM

  Özbekistan

  Verified by europages badge

  KHIDIR FARM, yılında kurulan ve Kabuklu yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Kuru yemişler, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Kuru yemişler, fasulye, Kuru fasulye, yeşil fasulye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tashkent, Özbekistan 'de bulunmaktadır.

 3. BIOGUMUS FARM

  Özbekistan

  Verified by europages badge

  BIOGUMUS FARM, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kurutulmuş sebzeler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Kurutulmuş sebzeler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, biyolojik ürün, ISO 22000 sertifikası, Gıda üreticisi, Meyve ve sebze ithalat/ihracatı, üretimi ve satışı, badem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nukus, Özbekistan 'de bulunmaktadır.

 4. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Türkiye

  Verified by europages badge

  KAYADERELI CONSTRUCTION, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Binalar için eğilmez katı materyaller, Boru hatları, Endüstriyel borular, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Çimento ve harç katkı maddeleri, Kuru yemişler, taze meyveler, taze sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. PALIMEX

  Fransa

  Verified by europages badge

  PALIMEX, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kızartılmış kuru meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. RAYA - PRODUITS ALIMENTAIRE D'IRAN

  Fransa

  Verified by europages badge

  RAYA - PRODUITS ALIMENTAIRE D'IRAN, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Baharatlar, Özel gıdalar, Yiyecek ithalat - ihracatı, safran, kuru incir, incir, hurma, antep fıstığı, suyu alınmış meyvalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE

  Fransa

  Verified by europages badge

  VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağ bitkileri, Diyetik ve organik yiyecekler, Adil ticaret, Kakao ve çikolata, Yağ bitkileri, tohumlar, meyve ve sebze toptancısı, Diyetik ve organik yiyecekler, badem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montenay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. AGRI CEREAL MANDORLE

  İtalya

  Verified by europages badge

  AGRI CEREAL MANDORLE, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. badem işleme, AGRI CEREAL MANDORLE, badem, kuru meyveler, soyulmuş badem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riesi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. LES FRUITS DE CHEZ NOUS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES FRUITS DE CHEZ NOUS, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. badem, ceviz, fındık, Fındık yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gontaud De Nogaret, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. BRUNNER-ANLIKER MASCHINEN AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BRUNNER-ANLIKER MASCHINEN AG, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir, mango, kızartmalar, domates, sebzeler, Peynir, parmesan, kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Opfikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kuru yemişler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.624 Şirketler