• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri

Sonuçlar

Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. MACH SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Mach işletmesi, oteller, barlar, restoranlar, pastaneler, dondurmacılar ve benzeri toplu kullanım alanları için bardak yıkama, bulaşık yıkama makinelerinin, sanayi tipi komple bulaşık makinelerinin tasarımını, üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. 1988 yılından bu yana bu çok rekabetçi bir ortamda, sektörün önde gelen kuruluşlardan biri olmayı hedefledik ve son derece kararlı adımlarla yaptığımız geliştirmeler sayesinde, İtalya, Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika ülkelerindeki müşterilerimizin beğenilerinin de yansıttığı gibi mükemmel sonuçlara ulaştık.

 2. REWADI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  REWADI GMBH, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Babenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TEIKOS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  TEIKOS SRL, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sanayi mutfakları için cam kap yıkama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. OPTIMUM ENDUSTRIYEL TEM. VE KIM. URUNLER SAN. TIC. A. S.

  Türkiye

  Optimum Kimyasal A.Ş.; 1990 yılından beri Türkiye'nin birçok bölgesindeki hastane, okul, catering, fabrika, restoran ve kafelere "Ev Dışı Gıda ve Endüstriyel Temizlik Ürünleri" alanlarında hizmet vermektedir. Ayrıca KRL Kimya markamız ile Temizlik Kimyasalları üretim faalitlerimiz 15 yılı aşkın süredir devam etmektedir. Şirketimizin en önemli misyonu kaliteden ve inovasyondan ödün vermemesidir. Ar-Ge departmanımız, yeni ürün geliştirme faaliyetlerini sürekli sürdürdüğü gibi mevcut ürünlerimizi iyileştirme çalışmalarınada devam etmektedir. Krl Kimya olarak; 8 kategoride, 4 alt marka ile 215 farklı ürünü, 21 farklı ambalajda iç ve dış pazara sunmakta; tüm bu ürünlerin ar-ge, üretim ve pazarlama faaliyetlerini göstermekteyiz. Her yıl teknolojiye uygun olarak yenilenen tesisimizde şuan günlük 60.000 Lt üretim yapabilme kapasitesine sahibiz. Bununla beraber toplam 8 adet dolum makinamızda, Günde 12.960 adet endüstriyel (20 Lt) bidon, 11.520 adet perakende boyut olan (5 Lt) bidon ve 23.040 adet küçük ambalaj (sprey ve push kapak) doldurma ve paketleme gücüne sahibiz.

 5. VIRTUS GROUP GMBH

  Almanya

  Gastronomi ve toplu yemek için toptan ürünler

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LARUS KIMYA ENDÜSTRIYEL TEMIZLIK ÜRÜNLERI ÜRETIM SATIŞ

  Türkiye

 2. GASTRO-GERMANY

  Almanya

  GASTRO-GERMANY, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. ortak kullanım için bulaşık makinaları, sanayi mutfakları için cam kap yıkama makinaları, hareketli sepetli bulaşık yıkama makinası, bulaşık makinesi deterjanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lünen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SOMEPRODUCTS

  Belçika

  SOMEPRODUCTS, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Endüstriyel bakım - ürünler, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MFA GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  MFA GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Litzendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GASTRONOMIEEINRICHTER PETER ENGEL

  Almanya

  GASTRONOMIEEINRICHTER PETER ENGEL, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Obertshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SANTOS PALACE

  Belçika

  SANTOS PALACE, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Evde kullanılan kahve makineleri, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Evde kullanılan kahve makineleri, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. EUROTEC SRL - DIV. ELETTROBAR & COLGED

  İtalya

  EUROTEC SRL - DIV. ELETTROBAR & COLGED, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Legnago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. HOBART BELGIUM

  Belçika

  HOBART BELGIUM, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su yumuşatıcıları, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, çanak çömlek yıkama, Su yumuşatıcıları, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Mikserler ve küçük elektronik ev aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kampenhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. PHILCOM - VLEMAC

  Belçika

  PHILCOM - VLEMAC, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Merksem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ATA SRL

  İtalya

  ATA SRL, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, endüstriyel bulaşık makinaları, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, profesyonel mutfaklar, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Conselve, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GASTROSERVICE MEENS GMBH

  İsviçre

  GASTROSERVICE MEENS GMBH, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Meggen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. MIELE & CIE KG

  Almanya

  MIELE & CIE KG, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Gütersloh, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ELFRAMO SPA

  İtalya

  ELFRAMO SPA, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel bulaşık makinaları, bulaşık yıkama bandı, sanayi mutfaklar için fritözler, dondurma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CUISIWAN

  Belçika

  CUISIWAN, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, Evde kullanılan elektronik aletler - Büyük alet ve makineler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, Evde kullanılan elektronik aletler - Büyük alet ve makineler, elektromekanik bileşenler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Froidmont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. SISTEMA PROJECT ITALIA

  İtalya

  SISTEMA PROJECT ITALIA, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda endüstrisi için bulaşık makinesi, endüstriyel bulaşık makinaları, sanayi mutfakları için cam kap yıkama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfranco Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TEWA SP. Z O.O.

  Polanya

  TEWA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, tencereler, ızgaralar, profesyonel mutfaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. AL RAZANA

  Birleşik Arap Emirlikleri

  AL RAZANA, yılında kurulan ve Soğuk odalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 3. EVACO SP. Z O.O.

  Polanya

  EVACO SP. Z O.O., yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, fast-food ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kraków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. HORECA SERVICE

  Belçika

  HORECA SERVICE, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. FABAR S.R.L.

  İtalya

  FABAR S.R.L., yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otomatik Ayakkabı boya/cila makinaları, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, Otomatik Ayakkabı boya/cila makinaları, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Concesio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. S.I.A.T. SOCIETA' IMPIANTI ASSISTENZA TECNICA 2000 S.N.C.

  İtalya

  S.I.A.T. SOCIETA' IMPIANTI ASSISTENZA TECNICA 2000 S.N.C., yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, endüstriyel buzdolapları, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ciampino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. REIDER MARIA

  İtalya

  REIDER MARIA, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tüketim eşyaları onarımı, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, Tüketim eşyaları onarımı, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terlano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. HOMAG DI MAESTRONI G. & C. ( S.N.C. )

  İtalya

  HOMAG DI MAESTRONI G. & C. ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, lokantacılık hizmetleri için gereçler, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorla Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. KRUPPS S.R.L.

  İtalya

  KRUPPS S.R.L., yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, Otomatik Ayakkabı boya/cila makinaları, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, Otomatik Ayakkabı boya/cila makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SILANOS SRL

  İtalya

  SILANOS SRL, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sanayi mutfakları için cam kap yıkama makinaları, bulaşık yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pioltello, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

69 Şirketler