• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kurumsal yerler için kıyma makineleri

Sonuçlar

Kurumsal yerler için kıyma makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. C.EL.ME. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  C.EL.ME. işletmesi yıllardan beri lokantacılığa yönelik makineler sektörünün lideridir. Şirket etler, sosisler, peynir ve ekmekler için eloksallı alüminyum ve paslanmaz çelikten, yer çekimli ve dikey, otomatik ve dişli, elektrikli dilimleyiciler; şarküteri ve kasaplar için doğrayıcılar ve rendeler, pastaneler ve gastronomi restoranları için badem kesiciler; oteller, restoranlar ve kantinler için sebze kesiciler, mozzarella kesici ve lahana kesici üretmektedir.

 2. EGGERMONT

  Belçika

  EGGERMONT, yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, elektrikli küçük mutfak aletleri, sanayi mutfaklar için mutfak takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ieper, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. GARBY ANKA S.A

  Yunanistan

  GARBY ANKA S.A, yılında kurulan ve Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Kurumsal yerler için kıyma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ag.i. Rentis, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. BEAUVAL

  Belçika

  BEAUVAL, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesilmiş et, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Kesilmiş et, Kuzu eti, taze kasap ürünleri, Kurumsal yerler için kıyma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lessines, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SITON MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  SITON MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için kıyma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiangxi Pingxiang Shangli, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN

  Almanya

  BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reichenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MAVIC S.R.L.

  İtalya

  MAVIC S.R.L., yılında kurulan ve Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kurumsal yerler için kıyma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oggiona Con Santo Stefano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HARTMANN GMBH PRODUKTION UND VERTRIEB VON FLEISCHWAREN

  Almanya

  HARTMANN GMBH PRODUKTION UND VERTRIEB VON FLEISCHWAREN, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Kurumsal yerler için kıyma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AMADO CARDENES SA

  İspanya

  AMADO CARDENES SA, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Las Palmas De Gran Canari, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. INTERMIK SP. Z O.O.

  Polanya

 1. WILK INTERNATINAL - POLAND SP. Z O.O.

  Polanya

 2. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Anodize alüminyum alaşımından üretilmiş S220/AF model dilimleme makinesi, hızlı bakım ve mutlak bir hijyen ile eşanlamlıdır. Son derece hassas olan kesme kalınlığı düzenleyicisi ile isteğinize göre 0 ile 15 mm arasındaki kalınlıkları milimetrenin onda biri değerine kadar ayarlayabilirsiniz. Bileyleyicinin montajı son derece kolaydır, böylece kullanıcının işi basitleştirilmiş olmakta ürünün ilerleyen zaman içinde de mükemmel kesimler yapması garanti altına alınmış olmaktadır.

 1. CAGNONI ENRICO S.R.L.

  İtalya

  CAGNONI ENRICO S.R.L., yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallarate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KARAKUS IND. KITCH. EQ

  Türkiye

  Our Company In 1989, Ahmet KARAKUŞ, who has more than 30 years of knowledge and experience in the sector, It was established as a 'Family Business'. As Karakuş Family, we are professional in Industrial Kitchen Materials and Equipments. From transportation to storage and stacking equipment, from preparation to cooking equipment, from service to presentation equipment to dishwashing equipment, heater, cooker, cooler freezers, porcelain to cutlery, glass to salt shaker, 1500m2 showroom and warehouse with more than 15.000 items, stocked product range to meet all the needs of a kitchen and has knowledge and experience in the field. Our company is the leading producer and supplier of equipment Porcelain Steel Plastic Glass America Europe and Turkey is trying to meet industrial-type kitchen machines brand of customer satisfaction with the primary goal of making their dealership Best Regards

 3. S.A. WATHELET

  Belçika

  S.A. WATHELET, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, mutfak davlumbazları, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, ısıyayımlı fırın sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. HOMAG DI MAESTRONI G. & C. ( S.N.C. )

  İtalya

  HOMAG DI MAESTRONI G. & C. ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, lokantacılık hizmetleri için gereçler, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorla Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. M.I.L. IMPIANTI S.R.L.

  İtalya

 6. HILDEBRAND GMBH

  Almanya

 7. ATA SRL

  İtalya

  ATA SRL, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, endüstriyel bulaşık makinaları, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, profesyonel mutfaklar, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Conselve, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MARCHESINI COOKING

  İtalya

 1. EVACO SP. Z O.O.

  Polanya

  EVACO SP. Z O.O., yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, fast-food ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kraków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. EUROCOM DI USSEGLIO MATTIET BRUNO E CRISTIANO S.N.C.

  İtalya

  EUROCOM DI USSEGLIO MATTIET BRUNO E CRISTIANO S.N.C., yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, lokantacılık hizmetleri için gereçler, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giaveno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MABE S.N.C. DI BEATO ETTORE & MASCHERONI BARBARA

  İtalya

  MABE S.N.C. DI BEATO ETTORE & MASCHERONI BARBARA, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, ortak kullanım için mutfaklar, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albese Con Cassano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. S.I.A.T. SOCIETA' IMPIANTI ASSISTENZA TECNICA 2000 S.N.C.

  İtalya

  S.I.A.T. SOCIETA' IMPIANTI ASSISTENZA TECNICA 2000 S.N.C., yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, endüstriyel buzdolapları, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ciampino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. NELSON DISH & GLASSWASHING MACHINES LTD

  Birleşik Krallık

  NELSON DISH & GLASSWASHING MACHINES LTD, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. SOMEPRODUCTS

  Belçika

  SOMEPRODUCTS, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Endüstriyel bakım - ürünler, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.