• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı

Sonuçlar

Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı - Ithalat/Ihracat

 1. EGGSPERT4U E.K. INH. SUSANN SATTKOWSKI

  Almanya

  Verified by europages badge

  EGGSPERT4U E.K. INH. SUSANN SATTKOWSKI, yılında kurulan ve Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schenefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OVOSTAR

  Ukrayna

  OVOSTAR, yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, tavuk yumurtaları, sıvı yumurta, Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, yumurta albümini sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. DEROVO - DERIVADOS DE OVOS, S.A.

  Portekiz

  DEROVO - DERIVADOS DE OVOS, S.A., yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, hazır yumurta ürünleri ve türevleri, toz yumurta ürünleri, Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, sıvı yumurta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pombal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. OVANIS S.A.S

  Fransa

  OVANIS S.A.S, yılında kurulan ve Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. yumurta albümini, lokantacılık-ortak mülkiyetler için dondurulmuş yumurta ürünleri, dondurulmuş yumurta, toz yumurta ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roissy En France, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EUROVO S.R.L.

  İtalya

  EUROVO S.R.L., yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, Yumurta ürünleri, yumurta çeşitleri, Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, yumurta albümini, Yumurta ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Maria In Fabriago, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GROWARD GROUP UAB

  Estonya

  GROWARD GROUP UAB, yılında kurulan ve Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumurtalar, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yumurta ürünleri, yumurta albümini, Yumurtalar, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yumurta ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaunas, Estonya 'de bulunmaktadır.

 2. BALCAN IMPORT-EXPORT 81 LTD

  Bulgaristan

  BALCAN IMPORT-EXPORT 81 LTD, yılında kurulan ve Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. MTB GROUP

  Ukrayna

  MTB GROUP, yılında kurulan ve Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tavuk yumurtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. OVOCOM

  Fransa

  OVOCOM, yılında kurulan ve Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. yumurta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pedernec, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. RIEMER-GMBH

  Almanya

  RIEMER-GMBH, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FRESCHINI SIMONA

  İtalya

  FRESCHINI SIMONA, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir. Tavukgiller, Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, Tavukgiller, Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perugia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FUZHOU MIN-TAI MACHINERY CO., LTD

  Çin

  FUZHOU MIN-TAI MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. ASAREZA

  Ukrayna

  ASAREZA, yılında kurulan ve Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. COMMERCIALE RAMONDA S.R.L.

  İtalya

 3. SOCIETA' AGRICOLA LIBERELLE I S.R.L.

  İtalya

 4. GRASSO MARIO

  İtalya

 5. RENZO LUCIA S.R.L.

  İtalya

 6. COPRA

  İtalya