• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu

Sonuçlar

Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu - Ithalat/Ihracat

 1. STROBEL QUARZSAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  135 yılı aşkın Strobel Quarzsand deneyimi. Uzun yıllara dayanan bir gelenek. Yatırım yapma isteğimiz ve yenilik yapma tutkumuz sayesinde gelecekteki zorluklarla da başa çıkacağız. Tüm nesiller şirketin geleceğine sürekli yatırım yapma isteğiyle, şirketin uzun geçmişinde başarılı bir gelişmenin temellerini atmıştır. Kuvars kumunun sürekli artan kullanım seçenekleri, uzun vadeli güvenli ham madde yataklarımız ve yüksek ürün kalitesi, önümüzdeki zamanlara iyimser bakmamızı sağlıyor. Kendini işine adamış ve yüksek nitelikli çalışanlar tarafından hayata geçirilen yeni fikirlerle, gelecekte de müşterilerimizin isteklerini karşılamaya devam edeceğiz. Bu şekilde şirketin başarısını uzun vadede güvence altına almak, işleri korumak ve yenilerini yaratmak istiyoruz.

 2. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA, kumlama (cüruflu zımpara maddesi) ve çeşitli uygulamalar için diğer cüruf granüllerinin mekanik işlemlerinde yetkin iş ortağınızdır. CHEMEGRA, istenen granül büyüklüklerinde ve istenilen ambalajlarda, silikoz içermeyen, özel tek kullanımlık kumlama maddeleri üretmektedir. Bunlar örneğin korozyon koruması alanında köprü yenileme, kaportaların korozyon koruması, beton düzeltme, bina dış cephelerinin restorasyonu vb. için uygundur. Zımparalar, farklı boyutlarda taneciklere sahip ve parlak tanecikli zımpara üretiminin yanı sıra zemin iyileştirme ve dolgu için de malzeme üretimi. Fason boşalma / fason doldurma kapsamında kendi döküm malzemelerinizi veya toz şeklindeki malzemelerinizi birkaç gün içinde, Big Bags (esnek büyük torbalar) memnuniyetle bulundukları yerde paketliyoruz.

 3. SHARPENING STONES INDUSTRY

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Ürünün Resmi Adı Bileme Taşıdır ancak su taşı veya bileği taşı olarak da bilinir. Elouda Dağlarında mikro-kristal formda bulunan %96-99 Silikon Dioksitten oluşan doğal, metalik olmayan bir mineraldir. Orada sadece deniz yaşamının eski kalıntılarından oluşan tortu malzemesi katmanlarının altında bulunur. Genellikle tamamen beyaz veya açık gri renkte olan su taşının paralel katmanlarının altındandan kazıyla çıkartıyor ve ardından bileği taşını işliyoruz.

 4. DOLDTERRA INH. MARTIN DOLD

  Almanya

  Verified by europages badge

  DOLDTERRA INH. MARTIN DOLD, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Niedereschach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. QUARZSAND GMBH NUDERSDORF

  Almanya

  Verified by europages badge

  QUARZSAND GMBH NUDERSDORF, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lutherstadt Wittenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HELIOS ITALQUARTZ

  İtalya

  Verified by europages badge

  HELIOS ITALQUARTZ, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuvarslı lambalar, teknik lamblar, quartz, küresel ve toz kuartz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambiago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TRICURA GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRICURA GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Hude, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ZIEGLER & CO. GMBH MINERALSTOFFE

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZIEGLER & CO. GMBH MINERALSTOFFE, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wunsiedel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KALTUN MINING CO.

  Türkiye

  altun Maden, one of the main sector companies in which Kaltun Holding is active, is one of the biggest mining companies in Turkey with its 56 licensed fields located in 5 main regions which are Çine, Milas, Yatağan, Bursa and Eskişehir. Kaltun Maden provides raw material to ceramics, glass, composite stone, paint, glaze, filtration, silicone cable and other related sectors, and aims to enhance its service network with new products to be added to the product range in near future. Kaltun Maden, which has managed to become one of the most well-known companies of the sector in the sodium feldspar export of Turkey, plays an important role in the world as a micronized and granule quartz producer. To be a globally local, trustworthy, respected, and enterprising leader brand.

 5. GYPSUM AND GROUPS TURKEY VDT

  Türkiye

  Our company, in 2001 Özkuvvet as gypsum Turkey's Full cast and as drywall factories import and the export market, domestic handpiece the field has deserved to be the sole arbiter .. Currently in Turkey, engaged in manufacturing exclusive and the best products in the exports of both producers and the companies do not give importance to quality and with the best price policy. We are the vanguard of trouble-free export to the entire world exports in countries such as Turkey we are the pioneer in the production of domestic production. Our direct responsibility is in the TRNC, Lebanon, Syria, Iraq and Jordan as well as United Arab Emirates, Afghanistan, Australia, Azerbaijan, Bulgaria, Belarus, Congo, Ivory Coast, Algeria, Egypt, Gabon, Georgia, Ghana, Equatorial Guinea. , Greece, Croatia, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Libya, Macedonia, Mozambique, Nigeria, Romania, Russia, Sudan, Senegal, Somalia, Togo, Tajikistan, Turkmenistan, Tunisia, Venezuela, and other ÖZKUVVET organizations on behalf of need in Yemen, and Turkey ' is engaged in sales with the valued customers. providing seamless service with more than 400 Business Partners in Turkey, our company are proud to serve my country to the world's different. GYPSUM PRODUCTS TO BUY CHEAPER FOR Variz prices at the FACTORY IN TURKEY.

 1. MARBOLUX

  Lüksemburg

  MARBOLUX, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Granit, Mermer ve doğal taşlar, mutfaklar için çalışma tezgahları, Granit, Mermer ve doğal taşlar, seramik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pétange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. EUROTREX

  Lüksemburg

  EUROTREX, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. mineraller, doğal taşlar, lojistik, bazalt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weiswampach, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. SIFUCEL SILICAS SA

  Portekiz

  SIFUCEL SILICAS SA, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Silis kumu, yol kaplamaları için kum, çakıl taşı ve mıcırlar, cam üretimi için kum, toz ürün doldurma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rio Maior, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. FORSAN ELNIL

  Suudi Arabistan

  FORSAN ELNIL, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Dmmam, Suudi Arabistan 'de bulunmaktadır.

 3. ENGINEERING COMPANY FOR MINING KNOUZ

  Mısır

  ENGINEERING COMPANY FOR MINING KNOUZ, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Feldspath, silikat kumu, quartz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cairo, Mısır 'de bulunmaktadır.

 4. PROF. FEIERABEND GMBH

  Almanya

  PROF. FEIERABEND GMBH, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NEWSTAR STONE CO.,LTD

  Çin

  NEWSTAR STONE CO.,LTD, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Quanzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. KIESWERK HOHENFURCH STREIF GMBH & CO. KG

  Almanya

  KIESWERK HOHENFURCH STREIF GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hohenfurch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. URALGRIT

  Rusya

  URALGRIT, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - İnşa, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Doğal aşındırıcı maddeler, Kum püskürterek temizleme ekipmanları, Gemiler - İnşa, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Doğal aşındırıcı maddeler, Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yekaterinburg, Rusya 'de bulunmaktadır.

 8. SCHICKER MINERAL GMBH

  Almanya

  SCHICKER MINERAL GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Sanayi tuzu, Kum ve çakıl, Mermer ve doğal taşlar, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Sanayi tuzu, Kum ve çakıl, Mermer ve doğal taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Berneck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LKAB MINERALS GMBH

  Almanya

  LKAB MINERALS GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kum ve çakıl, Mermer ve doğal taşlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kum ve çakıl, Mermer ve doğal taşlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PANNONIA KIESGEWINNUNG GES.MBH

  Avusturya

  PANNONIA KIESGEWINNUNG GES.MBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kum ve çakıl, Mermer ve doğal taşlar, Kütük odunlar, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kum ve çakıl, Mermer ve doğal taşlar, Kütük odunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. BREMTHALER QUARZITWERK GMBH

  Almanya

  BREMTHALER QUARZITWERK GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kum ve çakıl, Mermer ve doğal taşlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kum ve çakıl, Mermer ve doğal taşlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Usingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. POLLAK SANDWERKE GMBH & CO. KG

  Almanya

  POLLAK SANDWERKE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kum ve çakıl, Mermer ve doğal taşlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kum ve çakıl, Mermer ve doğal taşlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heideck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SUNG RIM EUROPE GMBH

  Almanya

  SUNG RIM EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Sürgülü yataklar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Teknik-endüstriyel amaçlı cam, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Sürgülü yataklar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Teknik-endüstriyel amaçlı cam sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruchköbel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SIMIT SARL

  Tunus

  SIMIT SARL, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kum, kumlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tunis, Tunus 'de bulunmaktadır.

 7. JENS ROSNERSKI BAUSTOFFE UND ZOOLOGISCHER BEDARF

  Almanya

  JENS ROSNERSKI BAUSTOFFE UND ZOOLOGISCHER BEDARF, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dekoratif kum ve çakıl taşı, Siparişe göre paketleme, çakıl sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HERAEUS QUARTZ UK LTD

  Birleşik Krallık

  HERAEUS QUARTZ UK LTD, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. silis, Silikat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wallsend, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. FRIEDRICH GMBH & CO KG

  Almanya

  FRIEDRICH GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kum ve çakıl, Mermer ve doğal taşlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kum ve çakıl, Mermer ve doğal taşlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SANBLAST JANUSZ BANDER

  Polanya

  SANBLAST JANUSZ BANDER, yılında kurulan ve Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. zımpara bezleri, akvaryum bilimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Żukowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz