• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kuvvetlendirilmiş şarap

Sonuçlar

Kuvvetlendirilmiş şarap - Ithalat/Ihracat

 1. MEYESTIX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MEYESTIX GMBH, yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Adelsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SOCIETA' AGRICOLA LE MIRE S.S.

  İtalya

  Le Mire di Refrontolo tarımsal işletmesi DOGC sertifikalı mükemmel Prosecco şarapları üretmektedir. Kuruluşun tamamen kendi ürünü Prosecco şarabı, ölçülü bir presleme olanağı sağlayan modern şarapçılık tesislerinde sıkılan üzümler, ardından sıcaklığı kontrol edilebilir tanklarda fermante edilen "mayşe" ve sonrasında kapalı tanklarda köpüğün oluşmasının sağlanması. Kurumsal üretimin müşterilerimize tattırılması. Mire vadisini çevreleyen tepelerde, Refrontolo yerleşim merkezine konumlanmış olan Liessi ailesi üç nesilden bu yana arazilerinin özelliğini yansıtan yerel şaraplar üretmektedir, çok yüksek kaliteli bu şaraplar mükemmel içimiyle zarif bir damak tadı sunmaktadır. Conegliano-Valdobbiadene tepelerinde yer alan bağlarda yetiştirilen üzümlerden tutku ve profesyonellikle üretilen birinci kalite şaraplar. Bunlardan en tanınanları: Prosecco Conegliano Valdobbiadene, Prosecco Superiore Brut DOCG, Prosecco Superiore Conegliano Valdobbiadene DOCG Millésimé Extra Dry, Le mire Idol - fıçılarda dinlendirilmiş kırmızı şaraplar IGT Colli Trevigiani Rosso, Rosso delle Mire. Dökme veya şişelenmiş şarap satışı. İnternet sitemiz: www.proseccolemire.it.

 3. DISTILLERIE BERTA SRL

  İtalya

  Şirketimizin kuruluş amacı yerel bir kültürün uygulanması olarak tanımlanabilir. Benzersiz damıtımevlerimiz Mombaruzzo tepelerinde yer almaktadır. Tüketicilerimizin gereksinimlerine göre ve damak tatlarına uygun Grappa di Moscato, Beyaz Grappa, damıtılmış alkollü içecekler ve likörler gibi yerel ürünler sunmamız bizim güçlü yanımızı oluşturmaktadır. Ziyaretlerinizi bekliyoruz. Tüketicilerimizin gereksinimlerine göre ve damak tatlarına uygun Grappa di Moscato, Beyaz Grappa, damıtılmış alkollü içecekler ve likörler gibi yerel ürünler sunmamız bizim güçlü yanımızı oluşturmaktadır.

 4. PODERI LA COLLINA DI PIERGIORGIO MARENGO

  İtalya

  Özen, sürekli dikkat ve maksimumu elde etme isteği, bunların hepsi şirketin sekiz hektar toprağının hazırlandığı andan itibaren uygulanır, klon ve kök taşıyıcı seçimi, benimsenen ekim şekli, geleneği kaybetmeden modern teknikler ile gerçekleştirilen şarapçılık ; ve bunların hepsini mükemmel şişe, kapak ve etiket seçimi izler.

 5. VINO CHILENO

  Almanya

  VINO CHILENO, yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Salzuflen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. THE WINE ADVENTURE

  Hollanda

  THE WINE ADVENTURE, yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Putten, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. CAVE BRUANT

  Fransa

  CAVE BRUANT, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuvvetlendirilmiş şarap, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Şaraplar - Fransa, Kuvvetlendirilmiş şarap, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Şaraplar - Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ormes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ECOLIFE 7 LTD.

  Bulgaristan

  ECOLIFE 7 LTD., yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pomorie, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. MANOEL D. POÇAS JÚNIOR - VINHOS, S.A.

  Portekiz

  MANOEL D. POÇAS JÚNIOR - VINHOS, S.A., yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal durum, AOC etiketli şaraplar, Şaraplar - Portekiz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Gaia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. FWD FORWARDING

  İspanya

  FWD FORWARDING, yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. lojistik, kamp ekipmanı, ticaret sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. FRANCE-VIN PATRICE HERREWYN

  Almanya

  FRANCE-VIN PATRICE HERREWYN, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Kuvvetlendirilmiş şarap, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Likörler ve sert içkiler, Kuvvetlendirilmiş şarap, Şampanya ve köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seesen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VINTAGE PORT GIFTS

  Birleşik Krallık

  VINTAGE PORT GIFTS, yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. FX DE BEUKELAER

  Belçika

  FX DE BEUKELAER, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kuvvetlendirilmiş şarap, Kuvvetlendirilmiş şarap, ot ve bitki kökü likörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. TRADING CONSULTING AMATO E.K.

  Almanya

  TRADING CONSULTING AMATO E.K., yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. şarap, içki ve şekerleme besin sektörü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reinfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GODAERT & VAN BENEDEN

  Belçika

  GODAERT & VAN BENEDEN, yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. FOSS MARAI S.P.A.

  İtalya

  FOSS MARAI S.P.A., yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şampanya ve köpüklü şaraplar, Kuvvetlendirilmiş şarap, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Kuvvetlendirilmiş şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valdobbiadene (Tv), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. WANDS LTD

  Malta

  WANDS LTD, yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şampanya ve köpüklü şaraplar, Likörler ve sert içkiler, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marsa, Malta 'de bulunmaktadır.

 6. SIGNATURE SELECTIONS

  Fransa

  SIGNATURE SELECTIONS, yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir. Köpüklü şaraplar, Köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. GRAPE A S

  Estonya

  GRAPE A S, yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şampanya tipi köpüklü şaraplar, Likörler ve sert içkiler, Şampanya tipi köpüklü şaraplar, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harjumaa, Estonya 'de bulunmaktadır.

 8. CANTINA PRODUTTORI CORMONS SOC. COOP. AGRICOLA

  İtalya

  CANTINA PRODUTTORI CORMONS SOC. COOP. AGRICOLA, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuvvetlendirilmiş şarap, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Kuvvetlendirilmiş şarap, Şampanya ve köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cormons (Go), İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. STR COMMERCE

  İtalya

  STR COMMERCE, yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Rende, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SARL YVES JACQUIER

  Fransa

  SARL YVES JACQUIER, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kuvvetlendirilmiş şarap, Kuvvetlendirilmiş şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perrigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. OLIVIER DECELLE

  Fransa

  OLIVIER DECELLE, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kuvvetlendirilmiş şarap, Kuvvetlendirilmiş şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Emilion, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HUGEL & FILS

  Fransa

  HUGEL & FILS, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuvvetlendirilmiş şarap, Kuvvetlendirilmiş şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riquewihr, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. S.P.A. VINICOLA ITALIANA S.A.V.I.

  İtalya

  S.P.A. VINICOLA ITALIANA S.A.V.I., yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuvvetlendirilmiş şarap, Kuvvetlendirilmiş şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marsala (Tp), İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SARL LES DOMAINES DE PROVENCE

  Fransa

  SARL LES DOMAINES DE PROVENCE, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuvvetlendirilmiş şarap, Kuvvetlendirilmiş şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ollieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. HENRI BADOUX SA

  İsviçre

  HENRI BADOUX SA, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kuvvetlendirilmiş şarap, Kuvvetlendirilmiş şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aigle, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. EXPLOTACIONES VALDUERO SA

  İspanya

  EXPLOTACIONES VALDUERO SA, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuvvetlendirilmiş şarap, Kuvvetlendirilmiş şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. WEINFINGER GMBH

  Almanya

  WEINFINGER GMBH, yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SCAF FRUITIERE D'ARBOIS

  Fransa

  SCAF FRUITIERE D'ARBOIS, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuvvetlendirilmiş şarap, Kuvvetlendirilmiş şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arbois, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz