• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kuyumcu- saatçilik- mücevher işleri - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kuyumcu- saatçilik- mücevher işleri - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. L'ECHOPPE D'OR

  Fransa

  Verified by europages badge

  1976 yılında kurulan L'ECHOPPE D'OR, çevrimiçi bir kuyumcudur ve Ermeni takıları satmaktadır. Kuyumcu ustalarımızın tamamı kuyumculuk mezunudur. Bu nedenle saatçilik ve kuyumculukta uzmanız. Herhangi bir mücevher talebiniz için en iyi becerilerimizi hizmetinize sunuyoruz. En son kreasyonlarımız web sitemizde ve 47 rue d'Endoume, 13007 Marsilya adresindeki mağazada görülebilir. Ermeni haçları ve Ermeni alfabeli plaketler, sarı altın, beyaz altın, 18 ayar pembe altın ve gümüş konusunda uzmanız. Ayrıca Aznavour vakfı ile ortaklaşa Aznavour şarkılarına adanmış madalya koleksiyonunun resmi yaratıcılarıyız. Ayrıca satış bedelinin %15'i Aznavour Vakfı'na bağışlanmaktadır. Ürünlerimizin tamamı 18 ayar altın veya 925 ayar gümüş olup, atölyemizdeki tezgahlarda yapılmaktadır. Bu nedenle, 40 yılı aşkın bilgi birikimimizle size muhteşem mücevherler sunabiliyoruz. Teslimat giderleri yurtiçinde 100 Euro ve yurtdışında 30 Euro’dur. Her tür ek bilgi için 04-91-52-00-32 numaralı hattımzdan 09: 00 - 12: 00 ve 14: 00 - 18: 00 saatleri arasında her zaman ulaşabilirsiniz.

 2. BAMINA JEWELLERY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Kişiye Özel Altın ve 925 Ayar Gümüş Mücevher ve mücevher parçalarını isteğinize göre üretiyoruz. Bamina Mücevherat, son 10 yıl içinde OEM/ODM ve kişiye özel tasarımlar açısından marka kuyumculara yönelik tek noktadan çözümler sunmaktadır. Değerli mücevher yapımı sırasında, sadece fikirlerinizi, fotoğraflarınızı veya CAD tasarımlarınızı kullanarak muhteşem bir mücevher koleksiyonu oluşturabiliriz. Kişiye özel logolar ve sunum şekli ile kadın yüzükleri, gümüş haç kolyeler, kalpli kolyeler, beyaz altın küpeler ve altın bileklikler dahil olmak üzere %100 gerçek altın ve saf gümüş yüzükler, kolyeler, kolye uçları, küpeler, bilezikler ve inci mücevherlere yönelik ODM/OEM hizmetleri sunuyoruz. Bamina Mücevherat olarak, rekabetçi fiyatlarla yüksek kalitede mücevherler imal ediyoruz. Türkiye, İstanbul'da yer alan son teknoloji üretim tesisimiz sayesinde müşterilerimiz arasında itibar kazandık. Tasarımdan ambalaja kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin gizliliğini koruma sorumluluğumuzun bulunması nedeniyle, müşterilerimize ait kimlik veya ilgili işlem bilgilerini açıklamıyoruz. Ayrıca, müşterilerimize tam kapasitede daha fazla değer sunabilmek için çözümlerimizi geliştirmek amacıyla sürekli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Fikri mülkiyet haklarınıza saygı duyarız. İmalat süreci başlamadan önce bir gizlilik sözleşmesi (NDA) imzalanacaktır. Bu sözleşme, benzersiz tasarımınızın hiçbir koşulda diğer kişilerle paylaşılmamasını sağlamaya yöneliktir.

 3. LAVAL EUROPE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LAVAL EUROPE, yılında kurulan ve Kuyumcu - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Duvar ve kol saati gereçleri, Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, Mücevher kutuları, Saatler - Onarım aletleri, Kutu ve sandıklar - Sipariş üzerine paketleme, saat aksesuarları, Duvar ve kol saati gereçleri, takı kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chédigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DRECHSLEREI GARTNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRECHSLEREI GARTNER GMBH, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sinzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PRINT 3D CAST

  Belçika

  Verified by europages badge

  PRINT 3D CAST, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Mücevherat ve bijuteri, Mücevherler, Endüstriyel prototipler, mücevherat - üretim, takı tasarımı ve çizimi, 3 boyutlu dizayn, mücevher imalatı, takı tasarımı, Kayıp mum işlemiyle döküm  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uccle, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EMSFINISHING KUYUMCU MAKINA IMALAT VE SATIŞI

  Türkiye

  sayın yetkili, iyi günler dilerim. 12 yıl kuyumculuk maknaların imalatını yapmakta ve geliştirmekteyiz. Hızla değişen bir dünya ya tanık olmakla birlikte, küreselleşme serbest pazar ekonomisinin düzenini biçimlendirmektedir.Çağdaş bilimin geleceği ile ilgili teknolojik yağun bilgi ve enformasyon içinde kuyumculuk alanında karşılıklı işbirliğinin sağlanmasıdır. Sektör içinde 28 yılın tecrübesiyle birlikte hizmet vermekteyiz. Üretimini yaptığımız makinalarımızdan bazılarını ekte sayfa olarakgönderiyoruz. ihracat yaptığımız ülkeler: avustralya, romanya, filistin, sudiarabistan, iran, ırak, libya, bulgaristan, almanya, ukranya, rusya, moğolistan, moldava v.b vardır. Bayi veya ortaklaşa işbirliği oluşturmak amacımızdır. Ürün grubumuz, - dökümhane grubu, - pres grubu, - içi boş grubu, - şarnel grubu, - asit indirme grubu, (ramat-ifraz)- Fırın pişirme grubu, - cila makinası-yıkama makinası-istim makinası grubu, - silindir grubu, - dekor grubu.

 2. HELIOS JEWELRIES

  Türkiye

  "Helios Jewelries is a gold chain manufacturer, exporter and seller that serves both online and brick mortar store. At Helios we process gold to create modern fashion line for each demographic groups and zones. Our experienced team is ready to serve for every demand on gold chains, bracelets and necklaces." Helios Jewelries was established to bring high quality Jewelry products at a great price. Our mission is to design and craft timeless and exquisite Gold Jewelry that goes beyond our customer's expectations in excellence, worth, and service.The company founder holds over 50 years of experience in the Jewelry industry in manufacturing and export, and Helios Jewelries was created to expand our beautiful jewelry to our online market and enabling them to purchase our jewelry at wholesale prices. Here at Helios Jewelry we are committed to our customer's satisfaction

 3. SAS GRANDIDIER

  Fransa

  1985 yılından beri, küçük ve orta seri (50 ile 10000 parça) (2 ile 40 mm çaplı) prototip hassas parça kaynak boşluğu uzmanı olan GRANDIDIER SAS şirketi Fransa’da komşu İsvriçre’nin çok yakınında, Morteau yakınında, Haut-Doubs, Grand-Combe-Chateleu’de kurulmuştur. Çok geniş bir makine parkına sahip olan, GRANDIDIER SAS her malzemeden kaplaması çıkarılmış parça siparişine hızlı ve etkili şekilde yanıt verir : sanayi sektörleri ne olursa olsun, inoks, çelik, alüminyum, pirinç, PVC. Özellikle yükleyicili tornalardan oluşan makine parkurumuz sayesinde : Citizen A32, Miyano 40 mm, CN Boley BKN 100B torna, 30 mm çaplı, küçük ve orta seri teknik parça CNC işleme, torna ve temizleme projelerinizin tümü için kaliteli hizmetler ve verimli bir geri dönüş sunuyoruz... 50 yıl öncesinde kurulduğundan bugüne, GRANDIDIER SAS, geniş bir el aletleri serisi üretim & sunmaktadır.

 4. DIAMERA

  Türkiye

  Diamera markası olarak 2016 yılından itibaren elmas sektöründeki 25 yıllık tecrübemizi kendi ofisimizde yeni tasarımlara yansıtmaya çalışıyoruz. Doğu ve batı kültürlerinin güzel bir şekilde sentezlendiği eşsiz bir şehir olan İstanbul'dan ilham alarak yarattığımız özgün tasarımları sunmaktan heyecan duyuyoruz. Katıldığımız çeşitli uluslararası fuarlarda özgün tasarımlarımıza gösterilen yoğun ilgi bize kendi tarzımızda daha fazlasını üretme gücü veriyor. Kalite, samimiyet, özgünlük, müşteri memnuniyeti kesinlikle yapımız için vazgeçilmezdir. İşimize bağlılık ve sadakat ve sanat, müşterimizi sadece iş ilişkisi değil, ailemizin değerli bir üyesi olarak ilgilendiren şirket davranışımız bizi ayrıcalıklı kılan önemli özelliklerdir.

 5. BESEN GÜMÜŞ

  Türkiye

  Besen Gümüş, 1995 yılında kurulmuştur. 1995 yıldan bu yana gümüş takı, değerli ve yarı değerli doğal taşlarla üretim ve pazarlama alanında faaliyette bulunan Besen Gümüş, El işçiliğinin ve gelişen tasarım anlayışını en iyi yansıtan firma olma misyonunu kendisine ilke edinmiştir. Besen Gümüş, binlerce farklı model ve ürün çeşitliliğiyle sektöründe yine eşsiz bir konuma sahiptir. Takıyla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip eden firmamız, en son trendleri siz müşterilerimizle buluşturmaktadır.

 1. ŞAMDAN TAKI

  Türkiye

  Sitemizde doğal taş ve gümüş takılar mevcuttur. Şamdan Takı’dan vereceğiniz siparişleriniz BEĞENME GARANTİSİ ile en kısa zamanda elinize ulaşacaktır…GÜVEN , MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve SAMİMİYET alışverişlerimizde en önde gelen ilkelerimizdir.

 2. PIRAMIT ALYANS

  Türkiye

  30 Yillik tecrübeyle kendi̇ bünyemi̇zde üreti̇m yapilip ni̇hai̇ tüketi̇ci̇ye kadar olan bütün aşamalardan geçi̇p alyans konusunda profesyonel olarak hi̇zmet veri̇lmektedi̇r.

 1. ONLINESAATCI

  Türkiye

  Global marka orjinal kol saatlerinin satışının yapıldığı sitede, saatler garantili olarak orijinal kutularında ve hediye paketi yapılarak Tüm Türkiye'ye kargolanmaktadır.

 2. DTY SAAT

  Türkiye

  DTY SAAT VE KUYUMCULUK SAN.VE DIŞ TiC.LTD.ŞTi.Larem’s, Polo Collection Ve Twinex Marka Saat’lerinin Türkiye Ve K.K.T.C Distribütörü-İthalatçı Firması Ve Tek Dağıtımcısıdır…

 3. OLVIOS

  Yunanistan

  OLVIOS, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. takılar, 14 ayar altından takılar, alaşımlı gümüşten takılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. RAMBAKA

  Almanya

  RAMBAKA, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. moda aksesuarlar, hediyelik eşyalar, afrika el sanatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EFCO CREATIVE GMBH

  Almanya

  EFCO CREATIVE GMBH, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rohrbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. LERRAC OUTILLAGE

  Fransa

  LERRAC OUTILLAGE, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saatler - Onarım aletleri, Saatçi - Makine ve ekipmanlar, Optik - Cihazlar, Duvar ve kol saati gereçleri, Saatler - Onarım aletleri, Saatçi - Makine ve ekipmanlar, Optik - Cihazlar, Duvar ve kol saati gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Fins, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. GIOIELLO SICURO

  İtalya

  GIOIELLO SICURO, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. elmaslı takılar, sarı altından takılar, mücevher alımı, beyaz altından takılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. JONATAN EXPOSITO S.L.

  İspanya

  JONATAN EXPOSITO S.L., yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. saat aksesuarları, süslemeler, değerli obje satın alımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molins De Rei, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. PRECIOVS

  Belçika

  PRECIOVS, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Tournai, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. UNITECH MAKINA LTD.

  Türkiye

  UNITECH MAKINA LTD., yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bahcelievler, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. VIP-WATCHES.NET

  Bulgaristan

  VIP-WATCHES.NET, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. ANADA SILBERSCHMUCK INH. ANNA PILCH

  Almanya

  ANADA SILBERSCHMUCK INH. ANNA PILCH, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gümüş takılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AUROPHILIST INH. TJARK CÖSTER

  Almanya

  AUROPHILIST INH. TJARK CÖSTER, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MAARTEN CROUSEN HORLOGEMAKER

  Hollanda

  MAARTEN CROUSEN HORLOGEMAKER, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Ransdaal, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. ARTSUPPORT GMBH

  İsviçre

  ARTSUPPORT GMBH, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. 3D yazıcılar, 3D yazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rümlang, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. SURFACES SYNERGIE GROUPE

  Fransa

  SURFACES SYNERGIE GROUPE, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. takı işleme ve kuyumcular için değerli metal alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maiche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. IPB - INTERNATIONAL PRODUCTS GMBH

  Almanya

  IPB - INTERNATIONAL PRODUCTS GMBH, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Son model takılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. AMAZONIA GMBH

  Almanya

  AMAZONIA GMBH, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Buxtehude, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz

Fiyat teklifi bul