• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • laboratuarlar için mobilyalar

Sonuçlar

Laboratuarlar için mobilyalar - Ithalat/Ihracat

 1. TRITEC GES. FÜR LABORTECHNIK UND UMWELTSIMULATION MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Soğutma ve klima tekniği uzmanlık alanımızdır! Tekniğin güncel durumuna uygun olan soğutma ve klima tekniğinin tüm alanlarında enerji verimli ürünler için tritec® olarak doğru adres biziz. Teknik laboratuvarınıza branşlara özel ve bakım gerektirmeyen soğutma ve klima tekniği tedarik ederiz. Burada çeşitli modellerin mükemmel kalitesinin yanı sıra kapsamlı ürün yelpazesi ile karakterize edilir. Bunlar boyutları ve kapasiteleri ile birbirinden ayrılır, böylece laboratuvar tekniği ile ilgili talepleriniz için her laboratuvarda ideal laboratuvar buzdolaplarını veya ecza buzdolaplarını bulabilirsiniz. Ya da tecrübeli ve nitelikli ekibimizle özel yapılar planlarız, böylece tam olarak taleplerinize uygun özel laboratuvar donanımlarını bulabilirsiniz. Tıbbi, endüstriyel ve kimyasal ağırlık merkezi için cihazlar ve sistemler ve üniversiteler, teknik yüksek okullar ve diğer eğitim kuruluşları uzmanlık alanımızdır.

 2. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yukarı Swabia, Riedlingen'de 55 yılı aşkın süredir test cihazları geliştiriyor ve üretiyoruz. Güçlü yönlerimizden biri, bireysel müşteri spesifikasyonlarına göre yüksek kaliteli özel test cihazlarının tasarımı ve üretimidir. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz, birkaç newton kuvvetindeki en küçük makineden otuz tondan fazla ağırlığa sahip 10000 kN basınç test makinesine kadar en zorlu tasarımları bile gerçekleştirebilmektedir. Önde gelen enstitüler ve üniversitelerle yakın temasımız sayesinde, test teknolojisinde her zaman en ileri noktadayız. Test cihazları için uzman grup olan Alman Mühendislik Federasyonu (VDMA) üyeliğimiz, geleceğe yönelik teknolojiler, üstün kalite ve güvenilir hizmet garantisi anlamına gelir. Ayrı bir departman, elektronik tertibatların geliştirilmesi ve test makinelerimize uyarlanmasıyla ilgilenmektedir. Odak noktalarından biri, müşteriye özel gereksinimlere göre proje planlama ve geliştirmedir. Donanımın üretimi İsviçre'deki bir yan kuruluş tarafından gerçekleştirilmektedir.

 3. LAT - LABOR- UND ANALYSEN-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Firma LAT - Labor- und Analysen-Technik GmbH yaklaşık 50 yıllık deneyime sahip, laboratuvar toptancılığı yapan bir aile şirketidir. Profesyonel bir eksiksiz laboratuvar tedarikçisi olarak, tüm tanınmış üreticilerin yüksek kaliteli ürünlerini satmaktayız. Ürün yelpazemiz, örn. laboratuvar cihazları, laboratuvar kullanım malzemeleri, laboratuvar mobilyaları, kimyasallar, tıbbi malzemeler, eğitim materyalleri gibi birçok ürün alanını kapsamaktadır. Şirketimiz bünyesinde bulunan cam üfleme atölyemiz ile müşteri spesifikasyonlarına (örneğin DIN, ISO, VDI, DEV veya numunenize) göre cam laboratuvar aparatları üretebilmekteyiz. Uzman bir cam onarım servisi de hizmet teklifimizi tamamlamaktadır. Ayrıca alanlarında uzman teknisyenlerin çalıştığı bir atölyemiz de vardır. Size her türlü bakım ve onarım hizmetini sunarken, gerekli tüm yedek parçaları da tedarik etmekteyiz. Bakım ve onarım konseptimiz, ilgili tüm yasal yönergeleri içermektedir. LAT GmbH – Tümü tek bir kaynaktan!

 4. METAGRO EDELSTAHLTECHNIK AG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  METAGRO EDELSTAHLTECHNIK AG, yılında kurulan ve Laboratuarlar için mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hainfeld, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. HUNI ITALIANA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  HUNI ITALIANA SPA, yılında kurulan ve Metalik mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel bölmeler, metal kutular, çekmeceli mobilyalar, laboratuarlar için mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colzate, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GEBR. LIEBISCH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEBR. LIEBISCH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Laboratuarlar için mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WOHLKING LABOREINRICHTUNG UND -PLANUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WOHLKING LABOREINRICHTUNG UND -PLANUNG, yılında kurulan ve Laboratuarlar için mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KAUFMANN GROUP

  Slovakya

  Verified by europages badge

  KAUFMANN GROUP, yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çatı kaplama işleri, ısmarlama mobilya, ahşap çalışmaları, laboratuar mobilyaları, doğrama işleri, tabanlar, lakeleme, bina inşaatları, duvarcılık işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vysny Orlik, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 4. ERNUR OFFICE & SCHOOL FURNITURE

  Türkiye

  ERNUR Okul & Ofis Mobilyaları Şirketi, 1993'te kurulmuştur. İstanbul Tuzla'da 4000 metrekare büyüklüğünde fabrikaya ve CNC makinelere sahiptir. Ernur Okul & Ofis Mobilyaları Şirketi, okul sıraları başta olmak üzere okul mobilyaları, anaokulu mobilyaları ve ekipmanları, ofis mobilyaları, laboratuvar ekipmanları, konferans salonu mobilyaları, yemekhane ve kantin mobilyaları, öğrenci yurtları mobilyaları, kütüphane mobilyaları, atölye mobilyaları ve gereçleri üretmektedir. Ernur Okul & Ofis Mobilyaları Şirketi, bir anaokulunu, ilkokulu, liseyi ve üniversiteyi tamamıyla donatabilir. Sınıf tahtasından öğrenci dolaplarına, panolardan akıllı tahtalara bütün okul ekipmanları Ernur tarafından sağlanır. 20 yıldan fazla tecrübesiyle, modern ve eşsiz tasarımlarıyla, yüksek kalite standartlarıyla ve güveninirliğiyle Ernur Okul & Ofis Mobilyaları Şirketi daima memnun müşterilere sahip olmuştur. Ernur Buro Malzemeleri reklam firmaları için çıkarma harf ve rakam üretip satmaya başlar. Günümüzde Ernur Büro Malzemeleri 15’ten fazla ülkeye ihracat yapan, 4000 m2’lik alanda nitelikli çalışan ve CNC makinelerdan oluşan yapısıyla A’dan Z’ye okul ve büro mobilyası ve donanımı üretimine devam etmektedir. Firma Ce ve Iso 9001: 2008 sertifikalarına sahiptir. https: //www.ernur.com.tr/tr/ http: //www.ernurschooldesks.com/en/ http: //ernureducationalfurniture.com/tr/ http: //www.ernurofficeschoolsupplies.com/ https: //ernur-okul-ve-ofis-mobilyalar.business.site/

 5. MONOLAB LABORATUVAR ÇÖZÜMLERI

  Türkiye

  Laboratuvar Mobilyaları, Çeker Ocaklar, Laboratuvar Tezgahları, Biyogüvenlik Kabinleri, Hassas Terazi Masaları, Kimyasal Saklama Dolapları, Laboratuvar Cihazları, Laboratuvar Kimyasalları ve Sarf Malzemeler, Lokal Emiş Kolları, Hassas Teraziler, Vorteks, Etüv, Santrifüj, Pcr Kabinleri, Ultrasonic Banyo, Soğutmalı Çalkalamalı İnkübatör, Çalkalamalı İnkübatör, İnkübatör, Distile Su Cihazı, Evye, Laboratuvar Su Muslukları, Su Banyosu, Orbital Çalkalayıcı, Kül Fırını, Kurutma Fırını, Vakum Etüv, Etüv, İklimlendirme Test Kabini, Hassas Terazi, Terazi, Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı, Votex (Vorteks), Isıtıcılı Karıştırıcı, Magnetic Stirrer, Laboratory Furnitures, Laboratory Benches, Fume Hood, Fume Cupboard, Biosafety Cabinet, Local Extraction Arm, Balance Table, Chemical Storage Cabinets, Oven, Laboratory Accessories, Centrifuge, Drying Rack, Water Bath, Ultrasonic Bath, Laboratory Gas Tap, Laboratory Water Tap, Laboratory Sink, Laboratory Chemicals, Incubator, Vacum Oven, Pcr Cabins

 1. BRAU GRUP MOBILYA INŞAAT MÜHENDISLIK SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  BRAU GRUP daha iyi bir çalışma hayatı için sizlere laboratuvar ve ofis mekanları tasarlar. Maliyeti karşılanabilir çözümler sunar. Kaliteli malzeme ve işçilik vaat eder. Laboratuvar ve ofisleriniz için tasarım aşamasından başlayarak üretim, yerinde montaj ve bakım konularında ekonomik çözümler sunar. BRAU GRUP laboratuvarlarınız için yerleşim öncesi gerekli olan tesisat alt yapı çalışmalarında sizlere profesyonel destek verir. Anlaşması yapılan işlerinizde sizlere mekanik ve elektrik tesisatları için ücretsiz proje ve teknik danışmanlık hizmeti sunar. Müşteri memnuniyetini önemser ve buna odaklı olarak hizmet verir. BRAU GRUP 2015 yılında markalaşma çalışması başlatmış ve bünyesindeki laboratuvar ve ofis mobilyası ürünlerini Brau LAB ve Brau OFİS olarak iki ayrı marka altında toplamıştır. BRAU GRUP Organizasyon yapısında ISO 9001 yönergelerini uygular. EN ve DIN normlarına hakimdir, CE direktiflerine ve TSE standartlarına uygun üretim yapar. BRAU GRUP Ürünlerinde uluslararası standartların öngördüğü güvenlik, ergonomi ve kalite kriterlerine riayet eder. Çalışmalarında, imalat ve montaj hizmetlerinde çevreye duyarlı davranır, atık yönetim prosedürlerine sadıktır, karbon emisyonlarını küçültmenin gayretindedir.

 2. TURA CELIK BURO MOB VE INS SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Anahtar teslim laboratuvar kurulumu projelerinizde danışmanlık hizmeti, mimari ve mühendislik tasarım uygulamaları alanına hizmet veren firmamız; gıda, kimya, boya vb. endüstriyel tesisler, özel ve resmi sağlık ve eğitim kurumları için kimyasallara dayanıklı tezgah, dolap ve raflar çekerocak, yangına dayanıklı dolap, musluk, hava emiş kolu gibi laboratuvar ekipmanlarının üretim ve satışını yapmaktadır. Laboratuvar mobilyası ve beraberinde büro mefruşatı koltuk, masa ve metal aksam kişisel donanım ve arşiv dolaplarının tamamı kendi bünyemizde üretilmektedir. Laboratuvar donanım malzemeleri ve cihazları, büro tefrişatı alanında üretici olan firmamız mobilya atölyesi, çelik atölyesi ve boya atölyesi olmak üzere toplamda 4000 M² üretim kapasitesine sahip Bağcılar’da ki üretim tesisinde devam ettirmektedir. Tura Çelik, iş ortakları, esnek çözüm önerileri ve yerinde hizmet politikası ile laboratuvar sistemleri, okul laboratuvar sistemleri ve ofis sistemleri alanında çözüm ortağınız olmaktadır. Tura Çelik; İnsan kavramından yola çıkarak fiziksel ortam düzeninin çalışan bireylerin duygusal dünyaları ve performansları üzerinde ki olumlu etkilerini ortaya çıkaracak tasarım çalışmalarında renk uyumu, gürültü seviyesi, ısı düzeyi ve yerleşim düzeni gibi hususların doğru şekilde konumlandırılmasını sağlamaktadır. Laboratuvar projeleriniz de sürekli gelişen, değişen ürün ve hizmetler arasından sizler için hedeflenen tasarımın doğru şekilde kurulması adına çalışmaktadır.

 1. CORE LABORATUVAR TEKNOLOJI SISTEMLERI SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  HAKKIMIZDAFirmamızın ana faaliyet konusu yangına dayanıklı ürün üretimi olup, 2019 yılında Türk mühendislerimiz ile ülkemizin dış pazardan ithal etmiş olduğu güvenli depolama sistemlerinin üretimi için bir araya gelerek, başlatmış olduğumuz Type core serisi 90 dakika yangına dayanıklı güvenlik dolaplarının üretimini İstanbul tesisimizde yürütmekteyiz. Tesisimizde üretilen dolapların tamamı TÜRKAK tarafından akredite Efectis Era Test Merkezinde EN 14470-1 standardına uygun olarak “Alevlenebilir Sıvılar İçin Güvenli Muhafaza Dolabı” kapsamında teste tabi tutularak ve 103 dk. Yangına dayanım direnci göstermiştir.İnsan ve çevre hassasiyetine duyarlı firmamız yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren endüstriyel tesisler, sağlık ve eğitim kurumlarına tedarik ettiği ürünler ile kullanıcılarına 90 dakika maximum güvenli bir depolama sağlamaktadır. Laboratuvar Donanım sistemleri alanında İstanbul’da faaliyet gösteren Tura Çelik ve Ağır-Hafif Çelik alanında Ankara’da hizmet veren Phoenix Makin ortak kuruluşu olan Core Laboratuvar; sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerin tamamını 4000 Metrekare İstanbul merkezli ana üretim tesisinde kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.Firmamız başta ISO 45001: İş sağlığı ve güvenliği olmak üzere ISO 9001: Kalite Yönetim sistemi ve ISO 14001: Çevre Yönetim sistemi kurallarını üretim ve satış sonrası hizmetlerinde uygulanmaktadır. İnsan sağlığı ve güvenlik odaklı, müşteri memnuniyetine dayanan hizmet politikamız ile hızla gelişen ve değişen dünyada ileri tekn

 2. GNY GRUP MOB VE INS SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  GNY Grup 15 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimi olan idari ve teknik personeli ile Ürün çeşitlerini ve hizmetlerini sizlere güvenilir kalitede arzu ettiğiniz şekilde sunmaktadır. Şirketimiz, Laboratuvar Tezgahları , Kimyasal Madde Dolapları, Yangına dayanıklı sertifakalı dolaplar, Çeker Ocak , (Fume Hood) , Laminar Flow , Soyunma dolapları , Asit ve Baz Saklama Dolapları , Hassas Tartım Masaları , Kolej ve Lise Grubu Enerji üniteleri , Laboratuvar Yardımcı Ürünler , Arşiv ve Dosya Dolapları , Takım ve Çalışma Tezgahları , Hastane ve Okul Mobilyaları , Makam Mobilyaları , Ofis ve Personel Mobilyaları üretim hattına sahip olup siz değerli müşterilere hizmet vermekten onur duymaktadır. Gny Grup, akredite laboratuvar sistemlerinde laboratuvarlarınızın projelendirilmesi, inşa işleri, laboratuvar tezgah ve donanımlarının imalatı ve montajı, laboratuvar cihazlarının kurulum ve eğitim hizmetlerinin tamamını gerçekleştirmektedir. Gny Grup ; ISO9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi , ISO14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi ISO45001: 2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ISO13485: 2012 Medikal Cihazlar için Kalite Yönetim Sistemi anlayışını benimsemiş olup tüm üretim süreçlerinde bu anlayış doğrultusunda devam ettirip müşterilerimize bu doğrultuda hizmet vermektedir.

 3. MEDIS MEDICAL TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  MEDIS Medical Technology GmbH geniş bir ürün yelpazesinde üretim yapar. Şirket, anatomi ve patoloji kurumlarının planlanması ve komple donanımı konusunda uzmanlaşmıştır. 30 yıldan uzun süreye dayanan deneyimi sayesinde çok sayıda geleceğe odaklı ürün geliştirmiş ve tüm dünyaya pazarlamıştır - bunu yaparken de her zaman ürünlerin birinci sınıf kalite standardını ön plana çıkarmıştır. Bilinen adıyla PABH sistemi (Pathologie Anatomie Body Handling sistemi) ile vücudu manuel olarak hareket ettirmek gerekmez ve bu sistem tıp uzmanlarının gündelik çalışmalarına ergonomik destek sağlar. Otopsi, post mortem analiz ve hazırlama masaları, kemik yağı çıkarma sistemleri ve kemik maserasyon sistemleri ile anatomi, müze hazırlama çalışmaları ve adli teknolojiler için şirketin geliştirip sunduğu en güncel ürünlerdir. Özel imalatlar konusunda da size yardımcı olmaktan mutlu olacağız.

 4. ELMAR MOBILYA DEKORASYON SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Bir mobilya düşünün ki sizin en ince zevkinizi yansıtsın. 3D Art Mobilya olarak 2006 yılından bu yana evinizi ve sizi en doğru şekilde yansıtan mobilyaları üretiyor ve en iyi tasarımları ortaya koyuyoruz. Öncelikle mekân da keşif yaparak sizi dinliyor sonra aklınızdaki ve size uygun olacağını düşündüğümüz tasarımları 3d çizimlerle ekrana yansıtıyoruz. Mobilyadan duvar kaplamalarına dekoratif eşyalara kadar mekâna dair her şeyi komple bir tasarım şeklinde sunuyoruz. Daha sonra tasarımlarımızı mekanınızın ruhuna uygun bir şekilde üretiyoruz.

 5. PEDIKO

  Türkiye

  Anaokulu, müze ve kütüphaneler için mobilya üreten Pediko ürünlerinde sağlıklı, güvenilir ve kaliteli malzeme kullanır. Proje bazlı çalışan Pediko, mekan keşfi, ölçülendirme, projelendirme, tasarım, üretim ve montaj işlemlerini gerçekleştirir. Dünyanın ilk Uçak Çocuk Kütüphanesi'ni Pediko kurdu. Su ana kadar 8 müze, 50’den fazla kütüphane, 1000’e yakın anaokulu kuran firma, dünya standartlarının üzerinde, temalı anaokulları kurmaya devam ediyor. Anaokulu & Kreş & Anasınıfı Malzemeleri & Mobilyaları & Dekorasyonu & Donatımı & Dolapları & Çocuk Masa Sandalyesi ve de Kreş ve Anasınıfı gibi okul öncesi kurumların ; özel eğitim merkezlerinin ; çocuk hastanelerinin çocuk oyun alanlarının tüm malzemelerinin , üretimini , satışını ve yerinde kurulumunu yapmakta ve bu ürünlerle alakalı danışmanlık hizmeti de vermektedir. Anaokulunuzun mimari bölümlenmesi, işleyişi ve Milli Eğitim Bakanlığı yada Sosyal Hizmetler çocuk esirgeme kurumunun Anaokulu ve Kreşler ile ilgili standartlarına uygun hale getirilmesi ve ruhsat işlemleri ile ilgili bilgiler konusunda da fikirler vermektedir.Binada yerinde keşif ve ölçülendirme işlemlerini gerçekleştirebiliriz.

 6. METZMEDIC GMBH

  Almanya

  Bir aile şirketi olarak, müşterilerimizle uzun vadeli bir iş ortaklığını hedefleyen bir kurumsal felsefeyi takip etmekteyiz. Ürünlerimiz ile birlikte ilgili yazılım ve kendi üretimimizin temeli olan esnekliğimiz sayesinde, özellikle büyük taahhüdümüzle ekonomik dalgalanmaları kolayca dengeleyebilir ve müşterilerimiz için güvenilir bir ortak olmayı sürdürebiliriz. MetzMedic, en yüksek ve kanıtlanmış kalitede hastane tedarik sistemleri sağlamaktadır. İlk görüşmeden, proje planlamasına ve tam lojistik tedarikin kurulmasına kadar, eksiksiz şirket içi tedarik sisteminizi tek bir kaynaktan alırsınız. Gereken durumlarda, dahili lojistik süreçleri optimize etmek için, ayrıntılı maliyet-fayda analizleri ve konseptleri hazırlamaktan memnuniyet duyarız. Yeni modüler tedarik sistemlerinizi sizin için planlar ve devreye alırız.

 7. ALEPH S.R.L.

  İtalya

  ALEPH S.R.L., yılında kurulan ve Laboratuarlar için mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kimyasal dayanımlı davlumbazlar, yanıcı sıvılar için güvenlik dolapları, kuluçka dolapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. STAHLMED LABORATORY SYSTEMS

  Türkiye

  STAHLMED LABORATORY SYSTEMS, yılında kurulan ve Tıbbi malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. laboratuarlar için mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Turkey, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. BUDDEBERG GMBH

  Almanya

  BUDDEBERG GMBH, yılında kurulan ve Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Laboratuar ekipman ve aletleri, Bilimsel araştırma merkezleri ve laboratuvarları, Kimya - Laboratuvar maddeleri, Laboratuarlar için mobilyalar, Laboratuar ekipman ve aletleri, Bilimsel araştırma merkezleri ve laboratuvarları, Kimya - Laboratuvar maddeleri, Laboratuarlar için mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BUDDEBERG GMBH

  Almanya

  BUDDEBERG GMBH, yılında kurulan ve Laboratuarlar için mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DERPA

  Belçika

  DERPA, yılında kurulan ve Metalik mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. laboratuar mobilyaları, Ara kontrol makinesi, laboratuarlar için plakalar, hastane ve tıbbi laboratuvar ekipman ve malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MONTAJES M3 MONTADORES SL

  İspanya

  MONTAJES M3 MONTADORES SL, yılında kurulan ve Teknik mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Laboratuarlar için mobilyalar, Laboratuarlar için mobilyalar, Mobilya montajı, ticari montajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfafar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ENLAB INDUSTRIAL LABORATORY SYSTEMS AND EQUIPMENT

  Türkiye

  ENLAB INDUSTRIAL LABORATORY SYSTEMS AND EQUIPMENT, yılında kurulan ve Laboratuarlar için mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. DETRA SYSTEM A/S

  Danimarka

  DETRA SYSTEM A/S, yılında kurulan ve Laboratuarlar için mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Raf sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roedovre, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. DCD LAB SP. Z O.O.

  Polanya

  DCD LAB SP. Z O.O., yılında kurulan ve Metalik mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Laboratuarlar için mobilyalar, bisiklet şapkaları, Laboratuarlar için mobilyalar, laboratuarlar için teknik mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stęszew, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. KONSTANTINA GLAMPEDAKI

  Yunanistan

  KONSTANTINA GLAMPEDAKI, yılında kurulan ve Atölye mobilya ve tertibatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilimsel araştırma merkezleri ve laboratuvarları, bilim laboratuarları için mobilyalar, laboratuarlar için mobilyalar, Bilimsel araştırma merkezleri ve laboratuvarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 9. RMF PHARMASYSTEM GMBH

  Almanya

  RMF PHARMASYSTEM GMBH, yılında kurulan ve Laboratuarlar için mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Münstereifel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HIGH IDENTITY BUILDINGS

  İspanya

  HIGH IDENTITY BUILDINGS, yılında kurulan ve Laboratuarlar için mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ondarroa, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz