• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • laminant kaplamalar ve saclar - demirsiz metaller

Sonuçlar

Laminant kaplamalar ve saclar - demirsiz metaller - Ithalat/Ihracat

 1. BLECHCON GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BLECHCON GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRANKEN FAHRZEUGTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRANKEN FAHRZEUGTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wallersdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FB TECNO

  İtalya

  Verified by europages badge

  FB TECNO, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metallerden ince borular ve borular, Çelik, SMALL METAL PARTS, Çelik ticareti, Demir metallerden ince borular ve borular, Çelik, SMALL METAL PARTS sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. HP-POLYTECHNIK OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HP-POLYTECHNIK OHG, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bakır sac ve şeritler, pirinç çıtlar, Alüminyum folyo, Bakır sac ve şeritler, Paslanmaz çelik folye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Graben-Neudorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LASERHUB GMBH

  Almanya

  LASERHUB GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. JORDAN GMBH

  Almanya

  JORDAN GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Raddestorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SAVI SERBATOI

  İtalya

  SAVI SERBATOI, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Endüstriyel yapı inşaatı, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calendasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. METALOFFCUTS

  Birleşik Krallık

  METALOFFCUTS, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Liverpool, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. NOVAPROFIL

  Fransa

  NOVAPROFIL, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tignieu-Jameyzieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ACALIN

  Belçika

  ACALIN, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Paslanmaz çelik, Demir olmayan metal çubuklar, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Paslanmaz çelik, Demir olmayan metal çubuklar, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ans, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SAVOJNI SRL

  İtalya

  SAVOJNI SRL, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Soğuk lamine çelik şeritler, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Biçme, Soğuk lamine çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moncalieri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. STAALHANDEL STERNOTTE CH

  Belçika

  STAALHANDEL STERNOTTE CH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Çelik ticareti, demir endüstrisi ürünleri, çelik saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hasselt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. METALVIN EXPORT SLU

  İspanya

  METALVIN EXPORT SLU, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. alüminyum saclar, marangozluk işleri, Titanyum çubuklar, boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cartagena, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. H. PEPPING WERKZEUG-UND APPARATEBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  H. PEPPING WERKZEUG-UND APPARATEBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. METAL ROLLING SERVICES

  Fransa

  METAL ROLLING SERVICES, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Endüstriyel Alman gümüşü bantlar, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vannes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EISELE BLECHBEARBEITUNG GMBH

  Almanya

  EISELE BLECHBEARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwaigern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SOTOMET

  Fransa

  SOTOMET, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chatellerault, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. EURO-K

  Ukrayna

  EURO-K, yılında kurulan ve Kurşun levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, kalay, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. STANSTECHNIEK GAANDEREN BV

  Hollanda

  STANSTECHNIEK GAANDEREN BV, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zımbalama, prototiplerin yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaanderen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. MAYERS METALS

  Belçika

  MAYERS METALS, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi, demir dışı metallerin geri dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. W. MÜLLER U. CO. GMBH

  Almanya

  W. MÜLLER U. CO. GMBH, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grafing b. München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Çek Cum.

  PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir olmayan metal kaplamalar, Oluklu saclar - Demirli metaller, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Demir olmayan metal kaplamalar, Oluklu saclar - Demirli metaller, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lipnik Nad Becvou, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. S.T.A. S.R.L.

  İtalya

  S.T.A. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Sac ve borular, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Sac ve borular, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pianoro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ERGATA FARNÈ RAFFAELE GROUP S.R.L.

  İtalya

  ERGATA FARNÈ RAFFAELE GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel Guelfo Di Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. EMEL S.R.L.

  İtalya

  EMEL S.R.L., yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Sac ve borular, Isıya dayanıklı malzemeler, Sac ve borular, Isıya dayanıklı malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boretto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ETRUSCA PROFILATI S.R.L.

  İtalya

  ETRUSCA PROFILATI S.R.L., yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Sac ve borular, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Sac ve borular, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piombino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PATANELLA S.R.L.

  İtalya

  PATANELLA S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Sac ve borular, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Sac ve borular, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venaria Reale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. VI.VI.A. S.R.L.

  İtalya

  VI.VI.A. S.R.L., yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Sac ve borular, Endüstriyel yapı inşaatı, Sac ve borular, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forli', İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. TWINWALL FIXINGS (U K) LTD

  Birleşik Krallık

  TWINWALL FIXINGS (U K) LTD, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, Alüminyum levha ve bantlar, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, Alüminyum levha ve bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warrington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz