• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • likörler ve sert içkiler

Sonuçlar

Likörler ve sert içkiler - Ithalat/Ihracat

 1. UNIQUELAB - DISTILLERY SPIRITS & BIOTECH CHEMICALS

  Portekiz

  Verified by europages badge

  UNIQUELAB, iki faaliyet alanında faaliyet gösteren Portekizli bir şirkettir: Distillery de Basto adı altında alkollü içki üretimi ve Deterjanlar ile dezenfektanlar: Biotech Chemical. Destilaria de Basto, alkollü içecek üreticisidir. Kendi markanızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Destilaria de Basto'da, ürün tasarımından formülasyona veya her pazarın yasal durumuna kadar 360º vizyonu bütünleştiren bir hizmetle bir dizi Özel Markalı ürün geliştiriyoruz. Distribütörler veya tüccarlar için kendi markalarıyla cin votka, likör, brendi, wisky üretiyoruz. Uniquelab Biotech Chemical, Deterjan ve Dezenfektan üreticisidir. Çevreye saygılı hijyen, temizlik, deterjanlar, dezenfektanlar ve biyositler için çözümlerin formülasyonu ve üretiminde uzmanız. Özel markalı ürünler üretiyoruz. Depolama veya distribütör sektöründe bir profesyonelseniz, Uniquelab Distribütörü olmanın avantajlarına göz atın. Ev temizliği için ürünler: "Lava Bem" sprey, çok amaçlı sprey, güçlü yağ giderici sprey, biyolojik olarak parçalanabilen yağ giderici sprey, cam temizleyici sprey, Lavvo çamaşır deterjanı 100 doz ve 140 doz, Uniquelab serisinden profesyonel ürünler, restoranlar, oteller, hastaneler için deterjanlar ve yağ gidericiler. Likit ürünleri oluşturulması ve üretilmesinin yanı sıra, distribütörler ve özel markalar için bitmiş bir ambalajlı ürün oluşturmak için tüm ambalaj bileşenlerinin tasarımı, oluşturulması ve tedariki konusunda uzmanız.

 2. AURIAN SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  AURIAN SAS, 1880'den beri şarap ve Armagnac için damıtma ve satış yapmaktadır. AURIAN, güneybatı Fransa'nın kalbinde kurulmul aromalı şaraplar, likörler ve alkollü içkiler üreticisi ve tüccarıdır. Kökleri, Bay Dupeyron'un Armagnac ve Gascony şarabının en önemli tüccarlarından biri olduğu 1880 yılına kadar uzanır. Birkaç yıl sonra, Dupeyron'un torunu Philippe Aurian, aromalı şaraplar, likörler ve geleneksel alkollü içkiler üretiminde uzmanlaşmış ve ticari faaliyetlerine Armagnac olarak devam etmiştir. Bugün şirket, Fransa'nın tüm bölgelerinde yılda 500.000'den fazla şişe satıyor. Tüm AURIAN ürünleri, el yapımı, doğal aromalı meyve infüzyonları ve çoğunlukla ikisinin karışımıyla elde üretilmektedir. Eylül 2018'de Florent ve Isabella Soulhol, amacı Bay Aurian tarafından kurulan ustalık geleneğini sürdürmek ve böylece AURIAN imalathanesinin özelliklerini dış pazarlara taşımak amacıyla AURIAN imalathanesinin sahibi oldular. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. SAS 007BUSINESS PRAGEN

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAS 007BUSINESS PRAGEN, 2016 yılında Paris'te kurulmuş ve Başkan ve Kurucu / Sanatçı ve Eğitim Hukuk Müşaviri olan “Princess Aggeex HUTIN” tarafından yönetilen çok hizmet alanlı bir şirkettir. Olağanüstü ve nadir dinamizm ve yaratıcılıkla, dokuz ulusal ve uluslararası farklılığa sahiptir. Eşsiz bir BUSINESS MODEL: İstisnai, nadir ve orijinal BASİT PRAGEN FRANCHISE işletmeleri ve PRAGEN iş ortaklıkları; Katılımcı ve çevreye duyarlı bir ekonomik hedef ve dayanışma gösteren çok faydalı Afrika bitkisinden ilham alan bir "FRANSIZ ürünü". Toplulukların ve halkların, WIN-WIN ortaklıklarının daha iyi kapsanması ve sosyal ve profesyonel uyumu için ve çeşitliliği ve çok yönlülüğüyle ender ve öncü katma değerler için muazzam potansiyeliyle ideal benzersiz çözümler ve fırsatlar kaynağıdır. Bu nedenle, PRAGEN deneyimi, herhangi bir vizyon sahibi yatırımcı için alınabilecek en iyi risktir. Sanatsal ve kültürel kreasyonlarından, idari ve yasal ticari deneyimiyle çeşitli PRAGEN hizmetlerinin Tarımsal İşletme ve Etkinlikler, Yardım ve Eğitimin Paris ve Şampanya versiyonlarının denenmesi çerçevesinde iş ortaklığı sözleşmelerine ilham verir: Seyahat, para transferi, vb. Bu nedenle catering ve gıda işleme sektöründe, Bio ve aynı bitkilere dayalı kozmetik kreasyonlarında 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

 4. ELLUSTRIA LTD.

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  İçme deneyiminizi benzersiz, premium ve hikaye anlatan markalar ile zenginleştirin. Ellustria, Londra'nın merkezinden, en iyi alkollü içkileri özenle üreterek, dağıtarak ve pazarlayak dünya çapında faaliyet gösterir. Mevcut portföy, Snow Queen Votka, Romanov Votka, Belka & Strelka Votka, IL Dottore Cin ve daha birçoğu gibi Ellustria'ya ait markalardan oluşuyor. Seçkin pazarlarda Ellustria, Amuerte Gin, Highclere Castle Gin, Moko Rum, Prunier Konyak ve diğerlerinin pazarlamasını gerçekleştirir. Şu anda İngiltere'deki tüketicilere ithalat, dağıtım, toptan ve perakende satış yapabiliyoruz. Müşteri listemiz, Waitrose, Harrods, 5 Star Otelleri ve diğer premium ve lüks hesapları içerir.

 5. 366 PUNCHS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Tropikal meyvelerin, egzotik baharatların ve Guadeloupe'dan gelen bielle agricole romunun en iyilerini bir araya getiren cesur bir eser olan 366 PUNCHS'ın büyüleyici egzotizmine kendinizi bırakın. Her yudum, canlı tatların damakta rakipsiz bir zarafetle dans ettiği uzak adaların güneşle ıslanan kıyılarına duyusal bir kaçış. Ustaların ve doğal içeriklerin kalitesinin olağanüstü bir premium ürün yaratmak için bir araya geldiği unutulmaz bir tadım deneyimi sunuyoruz. 366 PUNCHS'ta, size sıradan sınırları aşan bir kokteyl sunmak için Guadeloupe'un ünlü bielle agricole romu ile birlikte en iyi meyve ve baharatları seçmeyi bir onur noktası haline getiriyoruz. İster arkadaşlarınızla dışarıda geçireceğiniz bir akşam, ister özel bir kutlama ya da sadece rahatlama anının tadını çıkarmak için olsun, punch'ımız sizi anında güneşin her zaman parladığı ve lezzetlerin her zaman orada olduğu uzak ufuklara götürecektir. Ve en büyük zevkiniz için, hızlı teslimat hizmetimiz, değerli 366 PUNCHS şişenizi nerede olursanız olun, Fransa'da veya diğer ülkelerde teslim alabileceğiniz anlamına gelir. Diğerlerinden farklı olan bu kokteyli keşfetmekte gecikmeyin, kaçırılmaması gereken bir lezzet daveti.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EGIAZKI SPIRITUEUX

  Fransa

  Verified by europages badge

  Kendini olağanüstü içkiler üretmeye adamış tutkulu bir damıtımevi olan Egiazki Spiritueux'yü keşfedin. Şirketimiz, asırlık geleneklerin mirasını bünyesinde barındırmakta ve eşsiz teruarımızın doğal bileşenlerini öne çıkarmaktadır. İçkilerimizin her damlası bir hikaye anlatır, duyuları uyandırır ve sizi unutulmaz bir tat deneyimine davet eder. Demlemeden damıtmaya kadar titiz üretim sürecimiz kusursuz kaliteyi garanti eder. Yerel ürünleri tercih ediyor, sürdürülebilirliği ve çevreye saygıyı teşvik ediyoruz. Çok çeşitli ürün yelpazemizde karmaşık botanik aromalara sahip cinler, zarif tatlı likörler ve rafine eaux-de-vie'ler bulunmaktadır. Her bir şişe topraklarımıza ve usta damıtıcımızın uzmanlığına bir övgü niteliğindedir. İster yeni lezzetler arayan bir uzman olun, ister sadece yeni aromaları keşfetmeye meraklı olun, Egiazki Spiritueux sizi büyüleyici bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor. Kendinizi eşsiz kreasyonlarımızın dünyasına bırakın ve Egiazki'nin ruhuna kendinizi kaptırın. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. HK TRADING GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Avrupa ve Birleşik Krallık'ta büyük bir pazara kaliteli ürünler tedarik etme konusundaki on yılı aşkın deneyimimizle, başladığımız 2006 yılından ve markanın konsolide edildiği 2010 yılından bu yana aklımızda tek bir hedef vardı: Uluslararası standartları karşılayan sağlıklı kuruyemişler, içecekler, bakliyatlar, baharatlar ve çok daha fazlası için dünyanın en büyük tedarikçisi olmak. Bizim için mesele sadece satış değildir. Müşterilerimizle sağlıklı ilişkiler kurmak ve sürdürmek varlığımızın önemli bir parçasıdır. Kaynaktan alıcıya meyve taşımacılığının yapısını iyileştirmeye kararlıyız. Bunu gelişmiş pazarlama, tedarik ve risk yönetimi çözümleriyle yapıyoruz. Kaliteden ödün vermiyoruz, ancak benzersiz, dinamik stratejiler uygulayarak herkesi memnun ediyoruz. Bütünsel pazarlama işlevimiz, meyve tedarik zincirindeki hizmet sağlayıcılarla sağlıklı bir ilişki sürdürürken nakliye, teslimat ve ödeme düzenlemelerini kapsar. Tayland'dan yağ, pirinç, fındık ve şeker ihracatı için karmaşık hizmetler ve ayrıca bir dizi lojistik hizmet sunuyoruz: - Tohum yağı, un, tahıl taşımacılığı için gemilerden gelen kargo; - Avrupa ve Asya'ya petrol, pirinç, fındık, şeker nakliyesi; - Yağ, pirinç, fındık, şeker konteyner taşımaları; - Flexi tanklar ile tohum yağlarının taşınması

 3. DISTILLERIE HEROULT

  Fransa

  Verified by europages badge

  DISTILLERIE HEROULT, Britanya'da bulunan bir geleneksel damıtımevi olarak, uyumlu ve güçlü bir tadım deneyimi yaratan özel aromalar ve tatlarla, kalitesiyle ünlü içkiler için olağanüstü tarifler sunmaktadır. Tüm orijinal tariflerimiz kendi atölyemizde geliştirilmektedir. İki imbikle donatılmış olmamız, 100L'den 20.000L'ye kadar dökme ürünler veya kendi etiketiniz veya özel etiketimizle satışa hazır ürünler sunmamızı sağlamaktadır. Ürün yelpazemiz şunları içermektedir: - 4 referans cin (70 cl ve 20 cl formatlarında), - 1 referans pastis, - 1 referans triple sec, - 2 referans tahıl konyağı. Toplam üretim kapasitemiz yılda yaklaşık 250.000 şişedir. İçki fabrikamızın ürünleri için özellikle Londra, İspanya ve Dünya Cin Ödülleri'nde çok sayıda madalya ve ödül kazandık. Ayrıca tüm özel veya profesyonel etkinlikleriniz için imajınıza özel cin tarifleri hazırlayabiliriz. Tatlar ve miktarlar açısından ilhamınıza göre sınırlı sayıda üretimler yapıyoruz. Ekibimiz İngilizce, Lehçe, Hollandaca ve Almanca konuşmaktadır. Daha fazla bilgi almak veya planladığınız içikinizin özelliklerini tanımlamak için sizi bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz. Uyarı, aşırı kullanımı sağlığınız için tehlikelidir. Kararında içiniz.

 4. ALTITRADE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Birkaç prestijli şarap bölgesinden birinci sınıf şarapların satışında uzmanız. Seleksiyonumuz, Saint-Émilion, Graves, Médoc gibi ünlü adların yanı sıra Morgon, Touraine ve Mâcon gibi diğer nadide değerleri içerir. Tüm damak zevklerine ve tüm durumlara hitap edecek çok çeşitli kırmızı, beyaz ve roze şaraplar bulacaksınız

 5. LES BIÈRES DE MONTMORILLON

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES BIERES DE MONTMORILLON, 1843'ten beri butik bira, limonata ve kola üretiminde uzmanlaşmış bir bira fabrikasıdır. Ürünlerimiz organiktir ve %100 Fransa'da üretilmiştir. Bilgi birikimimiz ve seçilen bileşenlerin kalitesiyle öne çıkmaktadırlar. Bir dizi bira sunuyoruz: - Sarı, - Beyaz, - Esmer, - Ambre, - IPA. Aynı zamanda sezonluk biralar da bulunmakta: - Noel biraları, - Bahar biraları, - Yaz biraları. Ayrıca özel bira üretimlerimiz vardır. Ürünlerimiz Fransa'da ve yurt dışında kafe, otel ve restoranların yanı sıra şarküteri, şaraphane, süpermarket ve hiperrmarketlerde satılmaktadır. Ayrıca sipariş üzerine üretim yapıyoruz. İçeceklerimiz ekolojik bir yaklaşımla ve çevreye saygı duyarak üretilmektedir. Aşırı alkol tüketimi sağlık için tehlikelidir. Kararında içiniz.

 1. CFC ALCOOLS

  Fransa

  Verified by europages badge

  C.F.C şirketi brüt ya da işlemden geçmiş her tür likörü, likör ve diğer ürünleri her hacimde kaplarda Fransız, Avrupa piyasalarında satışa sunmakta ya da ihraç etmektedir. C.F.C şirketi günümüzde üç yerde faaliyet gösterir. TILLOUX merkezi, ahşap tank ve küçük fıçılarda brendi yıllandırma amaçlı depolama üzerine organize edilmiştir. SAINT-CIERS merkezi özel kural ve kararnamelere göre yıllandırma gerektirmeyen alkollü içeceklerin depolanması ve dağıtılmasına yönelik düzenlenmiştir. Temel olarak Konyak ve Brendi türü alkollü içkilere yönelik olarak sadece meşe ağacı fıçılar içinde yıllandırma yapılan mahzenler. Şirket yönetimi ve ofisleri ise, iş adamlarının bilgisi ve deneyimi ile dünyaca ün yapmış COGNAC kentinin merkezinde yer almaktadır. Her iki lojistik merkezimizden de toptan ve yarı toptan mal alan müşterilerimize yönelik olarak depolama ve teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Tüm tesislerimiz satışını yaptığımız tüm ürünlerin kalitesinin korunmasını ve yükseltilmesini sağlayacak şekilde uyarlanmıştır. ISO 9001 sertifikası

 2. SPIRIT BEAUTIES CONSULTING

  Fransa

  Verified by europages badge

  2020'de girişimciliğe adım atan Alexis Vuong, Pernod Ricard'daki 26 yıllık uluslararası kariyerinin ardından Spirit Beauties'i kurdu. Spirit Beauties olarak, küçük ve büyük alkollü içki şirketlerinin uluslararası arenaya çıkarken karşılaştıkları benzersiz zorlukları anlıyoruz. Bu nedenle, ister yeni pazarlara açılmak ister küresel varlığınızı güçlendirmek istiyor olun, her adımda size rehberlik etmek ve tavsiyelerde bulunmak için buradayız. Kapsamlı ağımızı, stratejik pazarlama uzmanlığımızı ve uluslararası pazarlara ilişkin derinlemesine bilgimizi kullanarak zamandan tasarruf etmenize ve daha verimli olmanıza yardımcı olmaya kararlıyız. Gerçek iş ortağınız olarak hareket ediyoruz. Misyonumuz, tüketicileri markalarınızla buluşturmanıza yardımcı olmaktır. Bize katılın & başarınıza kadeh kaldıralım!

 1. COURVOISIER

  Fransa

  Verified by europages badge

  COURVOISIER yüzyıllardan beri konyaklarının kalitesiyle tüm dünyada ün salmıştır. Bu, tümüyle hak edilmiş bir ündür. Cognac COURVOISIER®'nin oluşturulmasının ve üretilmesinin her aşaması çok yüksek kaliteli ve çoğu kişi için mükemmelliğe varan bir ürünün garanti altına alınabilmesi için büyük bir titizlikle kontrol edilmektedir. Fransız bilgi ve geleneklerine tamamen uygun bir şekilde üretilen Cognac COURVOISIER® ünlü kuruluşlardan aldığı ödül ve madalyalardan gurur duymaktadır.

 2. MOSAIC BEVERAGE LTD

  Kıbrıs (Güney)

  Verified by europages badge

  Mosaic Beverage Co., Arjantin, Şili, Yeni Zelanda, Avustralya ve Güney Afrika'dan en iyi şarapları tedarik etmeye ve ihraç etmeye kendini adamış, aile tarafından işletilen bir şarap distribütörüdür. Kaliteye ve orijinalliğe olan bağlılığımızla, dünya çapındaki şarap meraklılarına bir lezzet ve deneyim mozaiği sunuyoruz. Müşterilerimize seçkin şaraplar sunarak, doğaya benzeri görülmemiş bir özen göstererek tüm dünyada güvenilir ve karlı bir ortaklık kurmaya çalışıyoruz. Şaraplarımızı keşfetmek için bugün ekibimizle iletişime geçin!

 3. COGNAC DEROUINEAU

  Fransa

  Verified by europages badge

  Fransız konyak üreticisi olarak yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Çiftliğimiz, 25 hektarı AOC konyak olmak üzere 30 hektarlık üzüm bağlarından oluşmaktadır. XO konyağımız yalnızca üzüm bağlarımızdan gelmektedir. Asmaların budamasından şişelemeye kadar her şey arazimizde yüksek düzeyde titizlikle gerçekleştirilmektedir. Uyarı: aşırı alkol sağlık açısından tehlikelidir. Kararında içiniz.

 4. LES SAVEURS DE MAYA

  Martinik

  Verified by europages badge

  LES SAVEURS DE MAYA, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Baharatlar, Likörler ve sert içkiler, konyak, karabiber, biyolojik yağlar, armagnac, yağlar, tarçın, hardal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivière-Pilote, Martinik 'de bulunmaktadır.

 5. ARDUENNA GIN

  Belçika

  Verified by europages badge

  ARDUENNA GIN, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Alkollü aperitifler, Likörler ve sert içkiler, Hazır kokteyller, alkollü içecekler, cin, Alkollü aperitifler, ispirtolu, alkoller, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaux-Sur-Sûre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. DOMAINE FLAGUERIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOMAINE FLAGUERIE, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Brendi, elma rakısı, Brendi, armut şarabı, topuzcuk, aperatifler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ducy-Sainte-Marguerite, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. LA CAVE ÉCLAIRÉE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA CAVE ÉCLAIRÉE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Likörler ve sert içkiler, rhum, şampanya, viski sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Issy-Les-Moulineaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CHAMPAGNE JOFFREY

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHAMPAGNE JOFFREY, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şampanya, bağcılık, siyah pınot şampanyası, likörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Riceys Bas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. TRILUXE B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  TRILUXE B.V., yılında kurulan ve İş hediyeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kozmetik ürünleri, Likörler ve sert içkiler, Güzel kokular ve güzellik ürünleri, beğenilen şaraplar, Makyaj - ürünler, Ginseng ürünleri, Kozmetik ürünleri, Likörler ve sert içkiler, parfümler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. O.S.U.D. DISTILLERIE DE L'UBAYE

  Fransa

  Verified by europages badge

  O.S.U.D. DISTILLERIE DE L'UBAYE, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. el emeğine dayalı damıtım, likörler, meyveli likörler, likör kreması, Pastis üreticisi, aperatifler, lımoncello, cin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Lauzet Ubaye, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DIXVINS

  Fransa

  Verified by europages badge

  DIXVINS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Şaraplar - Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, roze şarap, kırmızı şaraplar, Fransız kırmızı şarapları, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auxerre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BALBINE SPIRITS

  Fransa

  Verified by europages badge

  BALBINE SPIRITS, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Alkollü aperitifler, Yumuşak içecekler, Likörler ve sert içkiler, ispirtolu, Alkollü aperitifler, alkollü içecekler, Yumuşak içecekler, cin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colombes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GIRLINGER & CO GES.M.B.H

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GIRLINGER & CO GES.M.B.H, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lembach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. LES ARRANGEURS FRANÇAIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES ARRANGEURS FRANÇAIS, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek ithalat - ihracatı, Hazır kokteyller, İçecekler, rhum, armagnac, Armagnac üreticisi, İçecek ithalat - ihracatı, ispirtolu, alkollü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cologne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. AIRMAIL COCKTAIL

  Fransa

  Verified by europages badge

  AIRMAIL COCKTAIL, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır kokteyller, Alkollü aperitifler, alkollü içecekler, alkoller, Hazır kokteyller, Alkollü aperitifler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cognac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. RENCHTALBRENNEREI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RENCHTALBRENNEREI GMBH, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Peterstal-Griesbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MAISON BRANDINI

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON BRANDINI, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. likörlü şaraplar, zanaatsal üretim, Şaraplar - Jura ve Savoie, aperatifler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thonon-Les-Bains, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. SAKA SPIRITS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAKA SPIRITS, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. egzotik içkiler, ahşap dekoratif ürünler, ispirtolu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Port Saint Père, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Likörler ve sert içkiler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

7.762 Şirketler