• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • lpg- endüstriyel tesisatlar

Sonuçlar

Lpg- endüstriyel tesisatlar - Ithalat/Ihracat

 1. ELETTROMECCANICA PETROLI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  ELETTROMECCANICA PETROLI SRL, yılında kurulan ve Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, benzin istasyonu, lpg distribütörü, LPG, endüstriyel tesisatlar, endüstriyel tesis inşaatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VALVOS VANA

  Türkiye

  Sevi̇ye kontrol ci̇hazlari, pnömati̇k aktüatör, elektri̇lki̇ aktüatör, wafer kelebek vana, akiş şalterleri̇, yüksek performansli kelebek vanalar, paslanmaz kelebek vanalar.Aktüatörlü vanalar, di̇şli̇ kutulari, ayirma kollari, bobi̇nler, lug kelebek vana, si̇vi̇ç kutulari̇, posi̇zyonerler, glok vanalar, emni̇yet venti̇lleri̇, köşe vanalar, paslanmaz vana, çekvalfler, pi̇sli̇k tutucular, kompansatörler, di̇sco çekvalfler, namur valf zaman röleleri̇, soleboi̇d valfler, patlaç valfler, pnomati̇k pi̇stonlu vanalaryabgi̇n hi̇dranti̇, toplu çekvalf, yüksek performansli kelebek vana, mono blok vana, sürgülü vanaşi̇ber vana, emni̇yet venti̇li̇, , vafer çekvalf, vana çeketi̇, gözetleme cami̇, pi̇stonlu vanai̇zleme anahtarli̇ kelebek vana, yangin dolabi, 3 yollu motorlu vana, sürgülü vana, teflon contali kelebek vana, i̇ğneli̇ vana, di̇yaframli vanalar, basinç düşürüçüler, pri̇nç vanaçeketli̇ vana, 180c aktüatör, üç posi̇zyonlu aktüatör, oransal aktüatör, 3 yollu paslanmaz vanakauçuk kompansatör, elektri̇k aktüatörlü vana, buhar valfi̇, pvc vana, monoblok vana, paslan

 3. MANGIAROTTI SPA

  İtalya

  Sedegliano (İtalya) şehrinde yerleşik Mangiarotti işletmesi reaktörler, damıtma kolonları ve ısı eşanjörleri gibi enerji dönüşüm tesislerine yönelik büyük boyutlu basınç donanımları imal etmektedir. Ürünlerin karakteristik özellikleri yüksek basınca dayanıklılık, yüksek kalınlık, dev boyutlardır ve kimya, petrokimya, nükleer, ilaç sektörleri ve enerji üretim tesisleri için üretilmektedirler.

 4. IZMIR OCAK SERVISI

  Türkiye

  Lpg ve doğalgaz ile çalışan endüstriyel mutfak cihazları kuzine, benmari, pasta börek, pizza, pide. Fırını, lokanta ocağı, yer ocağı, döner ocağı, ızgara, çay ocağı, şofben, soba tamir bakım ve montajı yapılır.Bütün marka model ocak ve fırınların yedek parçaları, yanıcı brülör başlıklarına, gaz musluklarına, valflerine dedantörlerine, regülâtörlerine, bakır ve çelik boru tesisatlarında aklınıza gelecek her türlü ocak ve fırın arıza, tamiri için İZMİR OCAK SERVİSİ hizmetinizdedir

 5. SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, LPG, endüstriyel tesisatlar, elektronik teraziler, endüstriyel konveyör zincirler, tüp doldurma tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DURULSAN

  Türkiye

  DURULSAN, yılında kurulan ve LPG sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, LPG ekipman parçaları, endüstriyel kullanım için gazlı ve lpg'li sobalar cihazları, LPG, endüstriyel tesisatlar, sıvılaştırılmış petrol gazı LPG sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Korfez, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. GBOSHOP.COM - LPG EQUIPMENT SHOP FOR CARS

  Ukrayna

  GBOSHOP.COM - LPG EQUIPMENT SHOP FOR CARS, yılında kurulan ve LPG, endüstriyel tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. FIORE TECHNOLOGIES SPA

  İtalya

  FIORE TECHNOLOGIES SPA, yılında kurulan ve LPG, endüstriyel tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vakumlu kaplar, basınçlı hava hazneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mussolente, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EURO LPG

  Hollanda

  EURO LPG, yılında kurulan ve LPG sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, LPG, endüstriyel tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nijmegen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. PETRONOVA SP. Z O.O.

  Polanya

  PETRONOVA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, Sıvı yakıtlar, yakıt distribütörü, LPG, endüstriyel tesisatlar, Sıvı yakıtlar, gaz kompresörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrów Wlkp., Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. COTRAKO S.R.L.

  İtalya

  COTRAKO S.R.L., yılında kurulan ve LPG, endüstriyel tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Calvenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. INSTAL SERWIS

  Polanya

  INSTAL SERWIS, yılında kurulan ve Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, lpg tankları, LPG, endüstriyel tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nowy Dwór Mazowiecki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. KLAW PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  KLAW PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve LPG, endüstriyel tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wiltshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. TECNICOGAS

  İspanya

  TECNICOGAS, yılında kurulan ve LPG, endüstriyel tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. AKTIF OTOGAZ

  Türkiye

  AKTIF OTOGAZ, yılında kurulan ve LPG, endüstriyel tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. SC AXA SERVICE SRL

  Romanya

  SC AXA SERVICE SRL, yılında kurulan ve LPG, endüstriyel tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Özel vida, uzaktan kumandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. INWIT-ARMATURA SP. Z O.O.

  Polanya

  INWIT-ARMATURA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Gaz tesisatları, LPG, endüstriyel tesisatlar, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Gaz tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ksawerów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. RAMAREX I BRZOZA ZBIGNIEW AUTO-GAZ

  Polanya

  RAMAREX I BRZOZA ZBIGNIEW AUTO-GAZ, yılında kurulan ve LPG, endüstriyel tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lpg'li otolar için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rybnik, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. TRIGON SERVICE SRL

  Romanya

  TRIGON SERVICE SRL, yılında kurulan ve Fosil yakıt enerji santrelleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, Güneş enerjisi panelleri, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler, LPG, endüstriyel tesisatlar, Güneş enerjisi panelleri, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ploiesti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. CAVAGNA GROUP U K LTD

  Birleşik Krallık

  CAVAGNA GROUP U K LTD, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, LPG, endüstriyel tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Derby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. RICHELAISE ELECTRONIQUE ET MECANIQUE

  Fransa

  RICHELAISE ELECTRONIQUE ET MECANIQUE, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, LPG, endüstriyel tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Razines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. EUROPUMP LTD

  Türkiye

  EUROPUMP LTD, yılında kurulan ve LPG, endüstriyel tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. REPKON LTD.

  Türkiye

  REPKON LTD., yılında kurulan ve LPG, endüstriyel tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Istanbul, Turkey, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. INSMED SP. Z O.O. PRZEDS. ROBOT INSTALACYJNYCH

  Polanya

  INSMED SP. Z O.O. PRZEDS. ROBOT INSTALACYJNYCH, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, LPG, endüstriyel tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rzeszow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. GRUPO SOTEINPE

  İspanya

  GRUPO SOTEINPE, yılında kurulan ve LPG, endüstriyel tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, ALMUNIA DE SAN JUAN, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. POZNAN SP. Z O.O. WYTWORNIA SPRZETU KOMUNIKACYJNEGO

  Polanya

  POZNAN SP. Z O.O. WYTWORNIA SPRZETU KOMUNIKACYJNEGO, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, LPG, endüstriyel tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznan, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. SANO-PROPAN GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  SANO-PROPAN GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. LPG, endüstriyel tesisatlar, LPG, endüstriyel tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BRAUN TANKSCHUTZ+TANKBAU GMBH

  Almanya

  BRAUN TANKSCHUTZ+TANKBAU GMBH, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, LPG, endüstriyel tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirrweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. JOVIGAS, INSTALAÇOES DE REDES DE GAS, S.A.

  Portekiz

  JOVIGAS, INSTALAÇOES DE REDES DE GAS, S.A., yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, LPG, endüstriyel tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugar De Comendas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 10. ONE PERFECT SOLUTION LIMITED

  Birleşik Krallık

  ONE PERFECT SOLUTION LIMITED, yılında kurulan ve LPG, endüstriyel tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Greenford /london, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz