• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mühürleme telleri

Sonuçlar

Mühürleme telleri - Ithalat/Ihracat

 1. G. A. KETTNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  G. A. KETTNER GMBH, yılında kurulan ve Mühürleme telleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yön sinyalizasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villmar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. IRIS ELEK ELEKTRONIK GÜV SIS PLASTIK SAN AŞ

  Türkiye

  Şirketimiz uzun yıllardır güvenlik mührü (mühür görseli ek'te bilgilerinize sunulmuştur) endüstriyel tasarım, plastik enjeksiyon kalıpları üretimi ve plastik enjeksiyon baskı alanlarında tek bir çatı altında hizmet vermektedir.Müşterilerine çözüm ortağı olma prensibiyle oluşturduğu iş modeliyle tasarımdan son ürüne kadar olan bütün süreçleri eş zamanlı olarak yürüterek olası hataları da en aza indirmeyi amaçlar.Tasarım, kalıp yapımı ve enjeksiyon baskı bölümlerinin tek bir alanda bulunması müşterilerine zaman, kontrol, lojistik ve maliyet noktalarında büyük avantajları beraberinde getirmektedir.Şirketiniz portföyünde bulunan ürünlerin ve bundan sonrasında yapacağınız yeni çalışmaların bir parçası olmaktan onur duyacağımızı belirtir başarılar dileriz.

 3. LERAT SPRL

  Belçika

  LERAT SPRL, yılında kurulan ve Mühürler - Sipariş üzerine paketleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mühürleme telleri, kurşun, Mühürleme telleri, güvenlik mührü, yüksek güvenlikli mühürler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uccle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. VECTURAFAST OHG

  Almanya

  VECTURAFAST OHG, yılında kurulan ve Mühürleme telleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. yüksek güvenlikli mühürler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY TED-MAR TADEUSZ KRĘT

  Polanya

  ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY TED-MAR TADEUSZ KRĘT, yılında kurulan ve Mühürleme telleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Parmaklıklar, Parmaklıklar, Alüminyum tel örgü, kapalı metal çerçeveler, pirinç malzeme metal örgü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Majdan Nowy, Polanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EVROSUROVINA PA

  Kuzey Makedonya

  EVROSUROVINA PA, yılında kurulan ve Mühürleme telleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. odun tanecikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bitola, Kuzey Makedonya 'de bulunmaktadır.

 2. SU TESISATCISI

  Türkiye

  SU TESISATCISI, yılında kurulan ve Mühürleme telleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. S.E.P.A.I. S.R.L.

  İtalya

  S.E.P.A.I. S.R.L., yılında kurulan ve Mühürleme telleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. metallerin çinko kaplanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gessate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PICCHI S.R.L.

  İtalya

  PICCHI S.R.L., yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mühürleme telleri, kurşun ve alaşımları, Mühürleme telleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugherio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LABORATORIO DEL RAME DI FACCIO GIANCARLO

  İtalya

  LABORATORIO DEL RAME DI FACCIO GIANCARLO, yılında kurulan ve Mühürleme telleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bölgesel sanatsal eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AQUILA PIOMBO S.P.A.

  İtalya

  AQUILA PIOMBO S.P.A., yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mühürleme telleri, Mühürleme telleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cellatica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NEW MECA S.R.L.

  İtalya

 1. GAMBARINI FRANCESCO E FIGLIO DI GAMBARIN

  İtalya

 2. F.LLI COSTA S.A.S. DI CASTELLI M. & C

  İtalya

 3. PIOMBIFERA ITALIANA S.P.A.

  İtalya