• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mıknatıslar

Sonuçlar

Mıknatıslar - Ithalat/Ihracat

 1. SUPERMAGNETE.DE - WEBCRAFT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Online mıknatıs mağazamız 2003 yılından beri faaliyettedir. Supermagnete ekibi kurulduğundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümüştür ve şu anda 50'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Doğru yolda olduğumuzu sadece şu anda aldığımız 2 milyon siparişten görmüyoruz. Müşterilerimizden gelen çok sayıda olumlu geri bildirim de bunu gösteriyor. 35 milyondan fazla mıknatıs ve mıknatıslı ürün stokumuzla olduğundan, anında ve büyük miktarlarda teslimat yapabiliyoruz. Herhangi bir sorunuz veya tereddüt varsa, dört dilde hizmet veren müşteri hizmetlerimiz size uzman bir yardım sağlayacaktır. Çünkü en büyük önceliğimiz isteklerinizi %100 yerine getirmektir. Yılda 224.000'den fazla siparişle, Avrupa'nın önde gelen çevrimiçi mıknatıs mağazayız. Mıknatıslar söz konusu olduğunda, doğru iş ortağıyız. Avrupa'da neodim mıknatısları satan başka hiçbir çevrimiçi mağazanın supermagnete.de kadar memnun müşterisi yoktur. Almanca konuşulan dünyada Supermagnete, neodim mıknatıslarla eşanlamlı hale gelmiştir.

 2. BRUGGER GMBH MAGNETSYSTEME

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kalıcı mıknatıslı yapı gruplarının lider üreticisi olarak, 1963 yılından bu yana her şeyi tek elden sunuyoruz. Kendi aletlerimizin ve ürünlerimizin geliştirilmesi, tasarlanması ve üretilmesinin, münferit parçaların zımba presinde ve çekilerek üretiminin yanı sıra plastik enjeksiyon döküm parçaların üretimi ve manyetik sistemlerin montajına kadar her şey Hardt'ta bir tesiste gerçekleştirilmektedir. Modern makine parkı, yenilikçi ürün konseptleri ve kapsamlı danışmanlık yetkinliği ile her yıl birkaç milyonun üzerinde "Made in Germany" mıknatıs sistemi üretmekteyiz. Kapsamlı standart ürün stoku, hızlı ve esnek sipariş işlemeye olanak sağlar. Münferit üründen büyük serilere kadar her türlü parti tedarik edilir. Kalıcı manyetik yapıl gruplarının kullanım alanları otomotiv sanayisi, aydınlatma ve medikal teknoloji ve inşaat sanayisinden dekorasyon amaçlı kullanıma ve promosyon malzemelerine ve isim plakalarına kadar uzanmaktadır.

 3. BVI MAGNET GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Görevinizi gerçekleştirmeniz için size profesyonel tavsiyeler ve yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Danışmanlık, geliştirme, üretim, kalite güvencesi, teslimat – memnuniyetiniz için attığımız adımlar. Bir mıknatıs üreticisi olarak BVI Magnet GmbH'de neodimiyum halka mıknatıslar ve sert ferrit mıknatıslardan AlNiCo mıknatıslara ve mıknatıslı filtrelere kadar çok çeşitli kalıcı mıknatıslar mevcuttur. Neodim (NdFeB), AlNiCo mıknatıslar ve samaryum-kobalt mıknatıslardan oluşan mıknatısları öne çıkarmak istiyoruz. Mıknatıs sistemleri veya mıknatıslı bileşenleri de sunuyoruz. Güvenilir bir mıknatıs üreticisi olarak, halka mıknatıslar, AlNiCo mıknatıslar veya neodimyumdan (NdFeB) yapılmış mıknatıslar gibi tüm kalıcı mıknatısları dikkatle kontrol ediyoruz. Bu nedenle mıknatıslarımız ve mıknatıs sistemlerimiz kalitesi ve güvenilirliği ile etkileyicidir. Halka mıknatıslar, blok mıknatıslar, çubuk mıknatıslar veya yuvarlak mıknatıslar, segman mıknatısları ve segman halka oyukları da dahil olmak üzere çok çeşitli kalıcı mıknatıslar üretiyoruz.

 4. PINS & MEHR GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Karmaşık şekiller, münferit renkler, özel malzemeler - Pins 1994 yılından bu yana sınırsız çeşitlilikte standart ürünler sunmaktadır. Müşteri şartnamesine göre özel taleplerinizi de yüksek kalitede üretiyoruz. Her türlü reklam mesajı çarpıcı, anlamlı ve benzersiz bir şekilde büyük bir yaratıcılıkla ortaya koyulur. Burada irtibat kişileri ile kurduğumuz kişisel müşteri ilişkisine büyük önem vermekteyiz. Bize güvenin ve gücümüzden yararlanın: Yetkinlik - uzun yıllara dayanan deneyim - Şirket içi grafik departmanı müşteri hizmetleri - Münferit danışmanlık - Kişisel irtibat kanalları - Hızlı işleme - Teslimat garantisi. Uygun fiyatlar - Gizli masraflar olmadan, şeffaf fiyatlar - SEDEX üyeliği sayesinde dürüstlük (Etik ve sosyal sürdürülebilirlik ilkeleri).

 5. NINGBO ZHAOBAO MAGNET CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  ZHAOBAO MAGNET 1999 yılından beri yüksek kaliteli nadir toprak kalıcı mıknatıslar (NdFeB ve SmCo) üretmektedir. Ürünlerimizin %95'inden fazlası Endüstriyel Otomasyon, Otomotiv Endüstrisi, Temiz Enerji ve diğer Üst Düzey Uygulamalarda, özellikle de enerji tasarruflu sabit mıknatıslı motorlarda kullanılmaktadır. Deneyimli 500 profesyonelden oluşan özel bir ekiple, rekabetçi ürün ve hizmetler sunuyoruz. Ayrıca teknik destek sağlamak için Chinese Academy of Sciences ile güçlü bir ortaklık kurduk. IATF 16949: 2016, ISO 14001: 2015 ve ISO 45001: 2018 sertifikalı bir şirket olarak, titiz izleme ve testlerle ürün istikrarını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız, kapsamlı hizmet sistemimizi yönlendirmektedir. Profesyonel OEM hizmetleri ile dünya çapında çeşitli endüstrilere hizmet veren lider bir NdFeB mıknatıs üreticisi ve tedarikçisiyiz. Ayrıca yüksek sıcaklık mukavemeti ve mükemmel fiziksel özellikleriyle bilinen AlNiCo mıknatıslar konusunda da uzmanız. Özelleştirilmiş AlNiCo ürünlerimiz kaplamaya ihtiyaç duymadan korozyona dayanıklıdır. Buna ek olarak, özel uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için kalıcı mıknatısları metal veya plastik bileşenlerle birleştiren ve müşterilerimiz için üretim maliyetlerini azaltan manyetik düzenekler sunuyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAX BAERMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dünya çapında plastik bağlı kalıcı mıknatısların önde gelen üreticisi olan MAX BAERMANN GmbH'ye hoş geldiniz. 90 yıldan fazla süredir, adım motorları, mikromotorlar, dönüş açısı sensörleri, tork sensörleri, yardımcı soğutma pompaları ve ayrıca armatürler ve enstrümanlar için yüksek kaliteli ürünler sağlıyoruz. Mıknatıslarımız, müşterilerimizin gereksinimlerine özel olarak, tasarım, ürün ve süreç geliştirme ile kalite güvence uzmanlarımızın yakın iş birliği içinde geliştirilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi çözümler sunuyoruz. MAX BAERMANN GmbH olarak üretimimizin kalitesine ve eşit olmasına büyük önem veriyoruz. Proseslerimiz en yüksek uluslararası standartlara uygun olup, IATF16949: 2016 standardına göre sertifikalıdır. Müşteriye özel çözümler için özel araç ve cihazlar gerekmektedir ve bu ihtiyaçları kendi takım atölyemizde üretiyoruz. Malzemelerimiz dikkatlice seçilir ve kullanımdan önce yüksek kalite standartlarımıza uygunluğunu test edilir. Karıştırma yöntemleri ve oranları sürekli kontrol altında tutulur ve en yüksek standartlara uygunluğu sağlamak için sürekli olarak yöntemler optimize edilir.

 2. RM2M

  Fransa

  Verified by europages badge

  RM2M, endüstriyel uzaktan kontroller ile kaldırma ve taşıma ekipmanları distribütörüdür. Kaldırma ve Malzeme Taşıma alanında yolumuza devam ettik ve bugün gezer vinç alanında birden fazla çözüm sunuyoruz. TELECRANE markasının endüstriyel uzaktan kontrollerinin özel FRANSA ithalatçısı olan RM2M, müşterilerine kaliteli ekipman sunmak için 30 yıllık deneyimine ve gezer vinç aksesuarları ve bileşenlerine ilişkin bilgisine güvenmektedir. RM2M, birçok endüstriyel sektör için önerilen geniş bir ürün yelpazesi pazarlamaktadır: otomotiv, havacılık, inşaat, iletişim, ambalaj, ilaç, kimya, çelik endüstrisi: KALDIRMA CİHAZLARI (elektrikli vinçler, kılavuzlar, lastikler, vb.), MAKİNE KONTROLLERİ VE BESLEMELERİ (buton kutuları, radyo kumandaları vb.), GÜVENLİK CİHAZLARI, ELEKTRİK EKİPMANLARI, TARTIM (30kg - 300 ton arası kantarlar) ve KALDIRMA AKSESUARLARI.

 3. M-PULSE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  M-Pulse şirketi, mıknatıs ve mıknatıs sistemlerinin mıknatıslanması, kalibre edilmesi ve ölçülmesine ilişkin her türlü konuda güçlü iş ortağınızdır. Uzun yıllara dayanan tecrübe, uygun fiyatlı üretim ve hızlı teslimatı ile sizi manyetik çözümlerde destekliyoruz. Müşterilerimizin geliştirme ve üretim sistemleri ile yakın temas içinde, müşteriye özel mıknatıslama donanımları geliştirmekteyiz. Ürünlerimiz aşırı akımlar ve son derece kısa çevrim süreleri ile öne çıkmaktadır. Bu yüzden güvenilirlik ve emniyete özel önem veririz. M-Pulse, Almanya, Singapur ve Tayvan'daki üretim tesislerinin güçlü yanlarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Tayvan ve Singapur'daki üretimimizin güçlü yanı, maliyet optimizasyonunun yanı sıra güvenilir ve yüksek kalitedir. Singapur'dan teslimat süreleri, %80'e kadar üretim derinliğine sahip tam donanımlı bir atölye çalışması nedeniyle kısadır. Burada mıknatıslama bobinleri üretilmektedir.

 4. FLAIG MAGNETSYSTEME GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Modern endüstri tipi yeşil mıknatıslar. Güzel Kara ormanlarında bulunan uzmanlarımız, kalıcı ve elektropermanent manyetik sistemlerin önde gelen üreticisinden en iyi danışmanlığı sunmaktadır. Magnet kaldırma alanında FX Serisi ve Manyetik sıkma teknolojisinde FXL Serisi gibi geniş standart ürün yelpazesi sunmamızın yanı sıra, manyetik yardımcı, sıkma ve kaldırma araçlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz ve bir adet veya OEM olarak ihtiyacınıza göre özel çözümler üretiyoruz.

 5. MAGNETIQUES.FR

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAGNETIQUES.FR, yılında kurulan ve Mıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mıknatıslı kauçuk, daimi mıknatıs, esnek mıknatıslı kauçuk, sabitleme mıknatısları, Magnet tahtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassenage, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FORTIS M. BOROWY SP. J.

  Polanya

  Verified by europages badge

  FORTIS M. BOROWY SP. J., yılında kurulan ve Sürekli modda baskı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mıknatıslar, Offset baskı, Mouse petler - Fare altlıkları, Karton kutular, Ambalaj, lantiküler baskı, Mıknatıslar, Offset baskı, Mouse petler - Fare altlıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zielona Góra, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. DEKO-METALL ZUNGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEKO-METALL ZUNGER GMBH, yılında kurulan ve Mıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wesel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MAGNETWORLD

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAGNETWORLD, yılında kurulan ve Mıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Jena, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AR.ON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AR.ON GMBH, yılında kurulan ve Mıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mülheim An Der Ruhr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MAGNA-C GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAGNA-C GMBH, yılında kurulan ve Mıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wendlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DEUTSCHE TECHNA DR. HAHN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEUTSCHE TECHNA DR. HAHN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mıknatıslar, mıknatıslı kelepçeler, mıknatıslar ve sabit mıknatıslar, Neodymium iron boron magnets (NdFeB magnets), manyetik filtreler, manyetik sistemler, Ferrit mıknatıs, Yakalayıcı mıknatıslar, Mıknatıslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HEINRICH KIPP WERK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEINRICH KIPP WERK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Mıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sulz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PZK BRNO A.S.

  Almanya

  Verified by europages badge

  PZK BRNO A.S., yılında kurulan ve Mıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DEMAG CRANES & COMPONENTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEMAG CRANES & COMPONENTS GMBH, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel raylı vinçler, Proses vinçleri, Evrensel vinç, asılı vinçler, Platform vinci, Tel halatlar, kaldırma düzenekleri, zincirli caraskallar, tahrik teknolojisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wetter, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MAGNETSHOP SUPERMAGNETIC

  Almanya

  Magnetshop Supermagnetic, güçlü neodimyum mıknatısların satışı konusunda uzmanlaşmıştır ve nikel kaplı, altın kaplı, krom kaplı ve epoksi kaplamalı ürünlere sahiptir. Hem B2B hem de B2C müşterilere hizmet veriyoruz. Mıknatıs ürün yelpazemiz hiçbir talebi karşılıksız bırakmamaktadır. Online mağazamızda aralarından seçim yapabileceğiniz 200'den fazla sabit neodimyum mıknatısımız mevcuttur ve tüm size özel ihtiyaçları da mümkün olduğunca karşılamak hedefimizdir. Ürün yelpazemiz 1mm'den başlayan küçük mini mıknatıslardan 20 cm'lik güçlü süper mıknatıslara kadar uzanır. Süper mıknatıslarımız kendi ağırlığının 1000 katına kadar taşıyabilir. Güçlü neodimyum dörtgen prizma mıknatıslarımızın ticari kullanım alanları çok geniştir: Makine ve tesis imalatı, model imalatı, otomotiv endüstrisi, aydınlatmalar, elektrik motorları, jeneratörler, hoparlörler vb. Mıknatıs mağazamızda her yıl %30 ciro artışı gerçekleşmektedir. Sizi de müşterimiz olarak selamlayabilmek bizi mutlu edecektir.

 1. STRONG MAGNETS GMBH

  Almanya

  Tıbbi mıknatıslardan endüstriyel mıknatıslara kadar her türlü mıknatısı üretiyoruz, bu dalda 20 yılı aşkın deneyime sahibiz. Biz tezgah tipi NMR mıknatısları ve MRI mıknatısları konusunda uzman bir üreticiyiz. Ayrıca tanınmış NMR / MRI şirketleri için manyetik bileşenlerin tedarikçisiyiz. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanan bu magnetleri biz üretmekteyiz. Almanya, ABD, Hindistan, Polonya ve Çin'de şubeleri bulunan ve yüksek kaliteli mıknatıslarını dünya çapında sunan uluslararası bir şirketiz. Yüksek kaliteli mıknatıslarımızla da ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Rekabetçi kalite kontrol ve fiyatlandırmamızın işinizi ileriye taşımasına izin verin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğimizden eminiz. SHANGHAI STRONG MAGNETS INDUSTRIAL & COMMERCIAL CO.LTD şirketi, Elektrik - İthalat/İihracat alanlarında faaliyet gösteren bir üreticidir.

 2. BV MAGNETICS CO., LTD

  Çin

  BV Magnetics Co., Ltd şirketinin ana faaliyet konuları Manyetik malzeme imalatı, manyetik malzemeler için mühendislik çözümleri sunumu ve mekanik ve manyetizma sistemlerinin dikey entegrasyonudur. BV işletmesi, bir manyetik malzemeler uygulama uzmanı olarak, gelişmiş teknolojili mıknatıslı malzeme özellikleri test cihazları, profesyonel analiz yazılımları ve son derecede güvenilir analiz prosedürleri kullanmaktadır. BV işletmesi ESI yaklaşımını benimsemekte, bu da müşterilerin ürün geliştirme döngülerini kısaltmakta, maliyetleri düşürmekte ve ürün performans ve kalitesini yükseltmektedir.

 3. OTTO GANTER GMBH + CO. KG NORMTEILEFABRIK

  Almanya

  Lider standart eleman ortağınız. 1894 yılında Furtwangen Kara Orman'da bir mekanik atölyesi olarak kurulan Ganter, 1912'de, yani Alman Endüstri Standartları (DIN) ortaya çıkmadan beş yıl önce, ilk standart eleman kataloğunu tanıttı. Günümüzde ise ailenin dördüncü jenerasyonuyla ve 60.000'i aşkın stoktan teslim standart elemanıyla, standart elemanların geliştirilmesi, üretimi, ve dağıtımında lider bir firmadır. Bunu gelecekte de sürdürmek için Ganter, dünya çapında ağa ve güçlü ortaklara sahip olduğu gibi en modern üretim ve lojistik imkanlarıyla da ürün portföyünde devamlı ve tutarlı bir gelişim gösteriyor.

 4. FLEXIBLE MAGNET (CHINA) CO., LTD.

  Hong Kong

  Flexible Magnet (Çin) Co. Ltd., Esnek Mıknatıs ve benzer ürünlerin imalatı, satışı ve pazarlamasıyla uğraşan profesyonel bir şirkettir. Şirketimizin ana üyeleri, esnek mıknatıs alanında 10 yılı aşkın bir deneyime sahiptirler. Şirketimiz sadece esnek mıknatıs değil aynı zamanda esnek mıknatıs solüsyonu da sunmaktadır. Fabrikamız, Çin, Dongguan, Shijie'de bulunmaktadır. Satış ofisimiz ise Hong Kong ve Shenzhen'de bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sizlere her an profesyonel hizmetler sunmaya hazırdır.

 5. MAGNETEKSAN MAKINE ARGE SANAYI TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Mıknatıslar hemen her alanda kullanıma sahip olup çok fazla müşteri tarafından talep görmektedir. Magneteksan olarak en büyük prensibimiz müşteri odaklı olarak çalışmak, onlarla ortak bir bağ kurarak, söz verdiğimiz zamanlarda ürünlerimizi teslim etmeye çalışmaktır. Firmamız İstanbul Pendik’te bulunmaktadır ve 8.00-18.00 arasında hizmet vermektedir. Ancak sitemiz magneteksan.com 7/24 aktiftir. Yani bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve kısa sürede işlerinizi halledebilirsiniz. Güvenilirlik açısından emin olmak istiyorsanız İstanbul Pendik’te bizleri ziyaret edebilirsiniz. Firmamız; otomotiv, gıda, maden, elektronik vb. sektörlerde ihtiyaç duyulan birçok konuda hizmet vermektedir. Bunlar: Mıknatıs, Elektromıknatıs, Manyetik Alan Ölçümleri, Demanyetizör konularıdır. Sitemiz de bu konularla ilgili başlıklar ve daha fazlasını bulabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Firmamız yılların verdiği tecrübeyle yoluna devam etmektedir ve bu tecrübeyle en iyiye odaklanarak birçok müşteriden de iyi yorumlar almaktadır.

 6. GAZ-PRÜFTECHNIK GMBH

  Almanya

  GAZ-Prüftechnik GmbH şirketi cihazlar, tesisler ve aksesuarlar için tahribatsız malzeme testi anlamına gelmektedir. Uzun yıllardan bu yana çeşitli tahribatsız test yöntemleri ve test cihazlarının ileri derecede geliştirilmesi alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Tahribatsız test yöntemleri için geniş bir cihaz ve aksesuar yelpazesine ilave olarak, GAZ test çantası gibi komple test sistemleri konusunda da uzmanız. Ultrason ve röntgen ile test ve tesis yapımı alanlarında tanınmış iş ortaklarımızla uzun yıllara dayanan işbirliğimiz sayesinde, size tahribatsız malzeme testi alanında geniş bir yelpazede teklif verme olanağına sahibiz. GAZ-direkt internet sayfamızda çeşitli test yöntemleri ve ürünlerimiz hakkında geniş bilgi bulabilirsiniz. Burada doğrudan çevrimiçi teklif isteyebilir veya kendi test çantanızı oluşturabilirsiniz.

 7. MANYETIK KALDIRMA EKIPMANLARI

  Türkiye

  Firmamız kaldırma mıknatısı ve manyetik kaldıraç satış ve servisini yapmaktadır. Satışını ürünler ; Kaldırma mıknatısı, hurda mıknatısı, manyetik kaldıraç, sac kaldırma mıknatısı ve elektromanyetik mıknatıslar. Kaldırma mıknatısları bir çok sektörde kullanılmaktadır. Demir, çelik plaka, blok ve profil taşımada, pres kalıpları ve yarı mamül makina parçalarını kaldırma ve taşımada ideal bir çözümdür. Ürünlerimiz hakkında fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için bizi arayın. Satış departmanımız işletmenize en uygun modeli şeçmenizde yardımcı olacaktır.

 8. AZS MANYETIK MIKNATIS SISTEMLERI

  Türkiye

  Firmamız 30 yılı aşkın süredir mıknatıs sektöründe faaliyet göstermektedir. Satışını yaptığımız ürünler: Manyetik kaldıraç, kollu mıknatıs, sac kaldırma mıknatısı, hurda kaldırma mıknatısı, kaldırma mıknatısı. Satış sonrası garanti, servis ve bakım konularında uzman deneymli ekibimizle hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

 9. TUNGSTEN MADENCILIK SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Mıknatıs Firmasıyız. cevher zenginleştirme makineleri yapıyoruz , gıda üretim firmaları için mıknatıs ayırıcılar yapıyoruz, üretim bantlarının üstüne mıknatıslı plakalar yapıyoruz, geri kazanım makineleri için mıknatıslar üretiyoruz , manyetik ayrıştırıcı , ızgara mıknatıs ayırıcılar, davul tipi mıknatıs ayırıcılar , çimento fabrikaları için mıknatıslar üretiyoruz.

 10. AC MAGNETS 98 SL

  İspanya

  Sunulan ürünler: magnetler, manyetik sistemler, ferrit, manyetik cihazlar, manyetik bant, döner magnetler, plastik magnetler, alnico magnetler.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Mıknatıslar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

443 Şirketler