• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • maden çıkarma

Sonuçlar

Maden çıkarma - Ithalat/Ihracat

 1. ARMINAKIL BENTONIT MADEN

  Türkiye

  Founded in 2011, our company ARMİNAKİL BENTONİT MADEN serves the relevant sectors of our country by passing our bentonite reserves in our country through various processes. proximal part of 40% of natural pure bentonite reserves in Turkey Çankırı is located near the city borders. Most of these reserves are under the auspices of our company. We are the supplier of nearly 20 wholesalers throughout the country, and we export to 8 countries. In addition, both our production capacity and our packaging capacity have high market shares. As of today, we have an average bentonite granule production capacity of 120, 000 tons / year, and we are producing in our own facilities. 2011 yılında kurulan şirketimiz ARMİNAKİL BENTONİT MADEN olarak ülkemizde bulunan bentonit rezervlerimizi, çeşitli işlemlerden geçirerek Ülkemizin ilgili sektörlerine hizmet vermektedir. Türkiye’deki doğal katkısız bentonit rezervlerinin %40’a yakın kısmı Çankırı il sınırları civarında bulunmaktadır. Bu rezervlerin önemli bölümü şirketimiz himayesindedir. Ülke genelinde 20’ye yakın toptancının tedarikçiliğini, ve 8 ülkeye ihracat yapmaktayız. Ayrıca hem üretim kapasitesi hem de paketleme kapasitemiz yüksek seviyelerde pazar payına sahiptir. Bugün itibariyle ortalama 120.000 ton/yıl bentonit granül üretim kapasitesine sahip olup, Kendi Tesislerimiz de üretim yapmaktayız.

 2. EMIR MAKINA SANAYI

  Türkiye

  Emir Makina Sanayi; 2010 Yılında mühendislik ve imalat alanında faaliyet göstermek amacaıyla kurulmuştur. Firmamız Balıkesir Sanayi Sitesinde faaliyet göstermekte olup üretmiş olduğumuz ürünleri yurt içi ve dışındaki firmalara göndermekteyiz. Ana üretim alanımız konveyör sistemler tasarım imalatı ve paslanmaz imalat işleridir Faaliyet Alanımız: 1.Konveyör Sistemler 2.Paslanmaz Ürünler İmalatı 3.Hidrolik Sistemler İmalatı(Lift, Pres) 4.Sentetik Kumaş Kesim Makinaları İmalatı 5.Laynır Makinaları İmalatı 6.Taş Ocakları, Madenler için yedek parça temini (Rulman Redüktör Bant) Emir Makina Sanayi; It was founded in 2010 with the aim of operating in the field of engineering and manufacturing. We are operating in Balıkesir Industrial Site and send the products we have produced to the domestic and foreign firms. Our main production area is conveyor systems design manufacturing and stainless steel manufacturing activities Our field of activity is: 1. Conveyor Systems 2.Pressed Products Production 3.Hydraulic Systems Manufacturing (Lift, Press) 4.Senthetic Fabric Cutting Machine Production 5.Laynır Machine Manufacture 6.Taş Ocakları, Spare parts for mines (Bearing Reducer Belt)

 3. AKSARI TEKSTIL MADENCILIK SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  (English) Our firm is based in Istanbul, Turkey and our facility is in Mugla, Turkey. We produce and market magnesite, chrome (lump and concentrate) and olivine ores .For now, we sell our products only to the local big firms in Turkey but we also would like to sell our products to the companies in Europe. We are looking forward to do business with you, for further information please contact us. (Deutsch) Der Hauptsitz unseres Unternehmens befindet sich in Istanbul, Türkei, und unsere Anlage in Mugla, Türkei. Wir produzieren und verkaufen Magnesite, Chrome (Klumpen und Konzentrate) und Olivin Erze. Derzeit verkaufen wir unsere Produkte nur an die lokalen großen Firmen in der Türkei, aber wir würden auch gerne unsere Produkte an die Firmen in Europa verkaufen. Wir freuen uns darauf, mit Ihnen in Geschäftsbeziehung zu treten, für weitere Informationen kontaktieren Sie uns. (Türkçe) Şirketimiz İstanbul'da kurulmuştur, maden ocaklarımız Muğla'da bulunmaktadır. İç piyasaya olivin, krom ve manyezit satışı yapılmaktadır. Gelecek yıl itibari ile ihracata başlanacaktır, bizimle iş yapmak isteyen firmaları bekliyoruz, daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 4. DMK MAKINA

  Türkiye

  DMK MAKİNA ailesi olarak temel ilkemiz, koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Buna göre aldığımız her işi ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeksizin en uygun fiyatla ve söz verdiğimiz sürede bitirmek başlıca prensibimizdir. Sıfırdan tesis kurulumu, çiftlik ve sera ekipmanları, maden ocakları için aşınmaya dayanıklı yüksek sertlikte HARDOX plakalar, elevatör kovaları, damper giydirme, yüksek sıcaklık ve dayanımda kaynaklı plakalar, asma tavan, korkuluk, çatı döşemeleri, havalandırma ve sulama sistemleri imalatımız mevcuttur. Aşınma ürünleri için tek noktanız olan HARDOX WEARPARTS’ın Trakya Merkezi olarak makina parkurumuzda bulunan 8 metre CNC Plazma Kesim, 4 Eksen CNC Abkant Büküm, Universal Torna, Giyotin Makas, Silindir Kıvırma, Boru Kıvırma, Profil Bükme, Boru Kurtağzı Açma ve daha bir çok teknolojik tezgahlarımız ile her çeşit Sac, Boru, Profil işlerinizde yanınızdayız.

 5. SET-A MAKINA TICARET SAN. A.Ş

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DOSTKAR MINING

  Türkiye

  Dostkar, Afyonkarahisar'daki madenlerinden yüksek kaliteli opal ve diatomit mineralleri çıkarıp işler. Minerallerimiz tarım, yalıtım ve filtrasyon gibi çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır. Nadir ve benzersiz opal taşlarımız yüksek kaliteli işleme teknikleriyle işlenerek güzel mücevher ve dekoratif malzemeler oluşturulur. Dostkar, müşterilerine en yüksek kaliteli ürünleri sağlamaya ve ürünlerini sürekli olarak geliştirmeye odaklanmıştır.

 2. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Türkiye

  TAŞDEMİR GLOBAL MADEN A.Ş OLARAK Hakkâri - KAYSERİ - ADANA - ERZİNCAN'DA OLMAK ÜZERE MADEN SAHALARIMIZ BULUNMAKTADIR. Çinko kullanım açısından demir dışı metaller içerisinde alüminyum ve bakırdan sonra gelenen önemli üç metalden birisidir. Bu üç metal başlıca, demir ve çeliğin korozyona karşıdirencinin artırılmasında, döküm sanayinde kullanılan özel alaşımlar ile pirinç alaşımlarınyapımında kullanılmaktadır. Çinko ayrıca, çinko plakaların yapımında, çatı kaplama malzemelerinde ve lastik sanayiinde de (ZnO olarak) kullanım alanı bulmaktadır. ÇİNKO MİNERALLERİDemir, alüminyum ve bakırdan sonra sanayide en çok kullanılan metaldir. Demir ve çeliğin korrazyona karşı direncinin artırılmasında, döküm sanayiinde kullanılan pirinç ve özel alaşımların yapımında, ayrıca çatı kaplama malzemeleri, lastik ve pil yapımında önemli miktarlarda çinko kullanılmaktadır. Görünür metal çinko rezervi dünyada yaklaşık 200 milyon ton, Türkiye’de 2.3 milyon tondur. Avustralya, ABD, Kanada, Çin en çok çinko rezervine sahip ülkelerdir. Dünyada çinko cevher üretimi 8 milyon ton, hurda çinko üretimi 0.5 milyon ton civarındadır.Türkiye’nin çinko metal tüketimi yılda 60 bin ton dolayındadır. Bunun 10 bin tonu geçici ihraç yoluyla yurtdışına gönderilen cevherlerden geri dönen metalle, bir bölümü hurdadan kazanılmakta, geri kalan 20-30 bin tonu ithalatla karşılanmaktadır.Doğada çinko metalinin üretildiği en önemli mineral sfalerittir. Genel olarak çinko mineralleri altıÇinko cevheri alımı için iletişime geçin

  Tüm ürünler arasında "maden çıkarma"
 3. JEODA MUHENDISLIK

  Türkiye

 4. KALTUN MINING CO.

  Türkiye

  altun Maden, one of the main sector companies in which Kaltun Holding is active, is one of the biggest mining companies in Turkey with its 56 licensed fields located in 5 main regions which are Çine, Milas, Yatağan, Bursa and Eskişehir. Kaltun Maden provides raw material to ceramics, glass, composite stone, paint, glaze, filtration, silicone cable and other related sectors, and aims to enhance its service network with new products to be added to the product range in near future. Kaltun Maden, which has managed to become one of the most well-known companies of the sector in the sodium feldspar export of Turkey, plays an important role in the world as a micronized and granule quartz producer. To be a globally local, trustworthy, respected, and enterprising leader brand.

 5. MEC ENERJI

  Türkiye

  Firmamız Mec Enerji Madencilik İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2010 yılında Ankara’da kurulmuş olup, üretim tesislerimiz Manisa Gördes ilçesinde Kıranköy Mevkii’nde bulunmaktadır. Manisa / Gördes’teki tesislerimizde, doğal zeolit - klinoptilolit minerali üretmektedir. Bu modern tesiste kırma, eleme, kurutma, paketleme ve depolama işlemleri yapılmaktadır. Ocak 2012’de yıllık 100.000 ton/yıl üretim kapasitesi ve yılın herhangi bir anında teslim olanaklarıyla Türkiye’nin en büyük kapasiteli organik tarıma uygun zeolit minerali işleme tesislerinden birine sahiptir. İşlemekte olduğumuz zeolit türü; doğada 42 çeşidi bulunan zeolit türünün klinoptilolit formudur. Dünyadaki zeolit (klinoptilolit ) rezervinin %62’si Türkiye’de bulunmaktadır. Mec Enerji Madencilik, % 90 saflık oranı ile dünyanın en kaliteli zeolit rezervlerine sahiptir. Sahip olduğu rezervlerin kalitesi dünyaca tanınmaktadır. Şirketimizin hedefi kaliteden ödün vermeden ülke ekonomisine katkıda bulunmaya çalışmaktır. Tesisimizin İzmir Limanına uzaklığı 150 km olup, ihracat için çok elverişli konuma sahiptir.

 1. DERBENT MINING CORPARATION

  Türkiye

  Dereli Ailesi 1940lı yıllarda madencilik faaliyetlerine başlayıp, üç nesildir madencilik sektöründe faaliyet göstermektedir. Dereli Ailesi'nin Marmara Adası'ndaki ilk teşebbüsü Saraylar'dan cam fabrikalarına dolomit tedariki ile başlamıştır. Dereli Ailesi, Marmara Adası faaliyetlerineDereli Mermer Granit Maden A. Ş. şirketi ile mıcır kalsit sektöründe, Derbent Maden A.Ş. şirketi ile de blok mermer sektöründe devam etmektedir. Dolomit, Kalsit, Mermer, Kalker ve Bazalt endüstriyel hammadde ürünleri konusunda hizmet vermekteyiz.

 2. AKPER PERLIT

  Türkiye

  Title Kısaca Biz 1993 yılından bu yana konusunda uzman, deneyimli kadrosuyla yüksek kalitede Ham Perlit, Kırılmış-Elenmiş (Tasnif Edilmiş) Perlit ve Genleştirilmiş Perlit üretimi yapmaktayız. Başta inşaat sektörü olmak üzere sanayi sektörü, tarım sektörü ayrıca gıda, kimya, tekstil ve demir-çelik sanayinin ihtiyaç duyduğu Ham Perlit ve Genleştirilmiş Perlit ihtiyacını karşılamaktayız. Referansları arasında Türkiye’nin sektörlerinde lider olan şirketleri ve kuruluşları yer almaktadır.

 1. YAPITASI GRUP

  Türkiye

  Biz bir taş ocağı madencilik kuruluşuyuz. İnşaat ve yol yapımında kullanılacak tüm madenleri çıkarıyoruz. Yurt içi ve yurt dışında hizmet vermekteyiz. Agrega, çakıl, asfalt için bitüm ve çakıl üretiyoruz. We are a Quarry mining enterprise. We are extracting all the mines that will be used for construction and roads. We provide services at home and abroad. We produce bitumen and gravel for aggregate, gravel, asphalt.

 2. PORFIDO REDBAZALT MADEN INŞAAT ITH.IHR.SAN.TIC.A.Ş

  Türkiye

  Kırmızı bazalt doğal taşın çıkarılıp 4x6 6x8 8x10 küp taş bordür taşı duvar taşı doğal sütün üretimi yapmaktayız

 3. AK-PA LTD.STI

  Türkiye

  ithalat-ihracat

 4. OBSIDIAN V.E.J

  Ermenistan

  OBSIDIAN V.E.J, yılında kurulan ve Maden çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yerevan, Ermenistan 'de bulunmaktadır.

 5. NEGAL INTERNATIONAL LTD

  Birleşik Krallık

  NEGAL INTERNATIONAL LTD, yılında kurulan ve Maden çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurulmuş balık ihracatı, ton balığı konservesi, külçe demir çinko alaşımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lincoln, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. SCYPI, S.L.

  İspanya

  SCYPI, S.L., yılında kurulan ve Maden çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. endüstriyel atık tasfiyesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oviedo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ANTATRADE LTD.

  Mısır

  ANTATRADE LTD., yılında kurulan ve Maden çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Badr City, Mısır 'de bulunmaktadır.

 8. NUTRIENTES NATURALES LATINOAMERICA SAC

  Peru

  NUTRIENTES NATURALES LATINOAMERICA SAC, yılında kurulan ve Maden çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bentonit, magnezyum sülfat, kalsiyum sülfat, kedi kumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lima, Peru 'de bulunmaktadır.

 1. IMERYS MINERAUX BELGIQUE

  Belçika

  IMERYS MINERAUX BELGIQUE, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Maden çıkarma, Demir olmayan metallerin filizi, mineral analizleri laboratuarı, Maden çıkarma, alaşım için mineraller, Demir olmayan metallerin filizi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lixhe, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SKALAND GRAPHITE AS

  Norveç

  SKALAND GRAPHITE AS, yılında kurulan ve Maden çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal grafit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skaland, Norveç 'de bulunmaktadır.

 3. DMSA GROUP LLC

  Azerbaycan

  DMSA GROUP LLC, yılında kurulan ve Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Maden çıkarma, sondaj makinaları, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, kireç, alçı ve çimento üretimi için makina ve ekipmanlar, Maden çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baku, Azerbaycan 'de bulunmaktadır.

 4. CAVE DI GUAMO DI ANGELO PERA

  İtalya

  CAVE DI GUAMO DI ANGELO PERA, yılında kurulan ve Maden çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. merdiven inşaat malzemesi KAPLANMASI sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. IBEROCLAYS SLU

  İspanya

  IBEROCLAYS SLU, yılında kurulan ve Maden çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Castellón De La Plana, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. KLAC INDUSTRIE SAS

  Fransa

  KLAC INDUSTRIE SAS, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Maden çıkarma, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, çekme, Maden çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Cyr En Val, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CAVA FOFFI SRL

  İtalya

  CAVA FOFFI SRL, yılında kurulan ve Maden çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Civita Castellana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SIBELCO ITALIA SPA

  İtalya

  SIBELCO ITALIA SPA, yılında kurulan ve Maden çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Silis kumu, killer, kaolin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ZAVALIEVSKY GRAPHITE

  Ukrayna

  ZAVALIEVSKY GRAPHITE, yılında kurulan ve Maden çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. GEO PETRO MINERALES SAS

  Kolombiya

  GEO PETRO MINERALES SAS, yılında kurulan ve Maden çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bogota, Kolombiya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz