• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • maden ocakları - makineler ve sistemler

Sonuçlar

Maden ocakları - makineler ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. UGUR MAKINA CRUSHING & SCREENING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Uğur Makina, maden makinaları, yol ve inşaat makinaları alanında ülkemize ve 40'ın üzerinde farklı ülkeye hizmet veren lider bir firmadır. Kuruluşumuzdan bu yana, kendimizi yüksek kaliteli taş kırma, eleme ve yıkama ekipmanları üretmeye adadık. Misyonumuz, sürdürülebilir alanların yaratılmasını destekleyen yenilikçi çözümler sunmaktır. Tanınmış Uğurmak® markası altında, kırma-eleme sektörü için çok çeşitli ekipmanların üretiminde uzmanız. Kapsamlı ürün yelpazemiz şunları içermektedir: •Kırıcılar: çeneli kırıcılar, darbeli kırıcılar, dikey milli darbeli kırıcılar, ikincil kırıcılar ve üçüncül kırıcılar. •Ekranlar: titreşimli yatay elekler, eğimli elekler ve grizzly elekler, •Besleyiciler: titreşimli ızgaralı besleyiciler, tünel besleyiciler, bantlı besleyiciler, wobbler besleyiciler ve apron besleyiciler •Yıkama: susuzlaştırma eleği, vidalı sınıflandırıcı •Konveyörler: bantlı konveyör ve radyal konveyör •Mobil Kırma Eleme Tesisi •Mekanik Stabilizasyon Tesisleri Makinelerimiz ve tesislerimiz, optimum performans ve uzun ömürlülük sağlamak için hassasiyet ve güvenilirlikle tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm müşteri yolculuğu boyunca olağanüstü hizmet sunmaya kararlıyız. Kendini işine adamış ekibimiz, ekipmanlarımızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için kapsamlı satış öncesi, satış sonrası ve yedek parça desteği sunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 2. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıla dayanan endüksiyon uzmanları karşınızda! Inductoheat Europe - endüktif ısıtma ve ısıl işlemle ilgili her sorununuzda doğru iş ortağı! Tüm dünyada faaliyet gösteren Inductotherm grubunun bir parçası olarak, endüktif ısıtma alanında Avrupa'nın teknoloji lideriyiz. Reichenbach'taki ana fabrikamızda en farklı endüstriyel uygulamalar için endüktif ısıtma tesislerini geliştiriyor, üretiyor ve sizlere sunuyoruz. Hem standart hem de özel sertleştirme sistemlerinin yanı sıra büyük bir bant genişliğinde invertörler de sunuyoruz. Ayrıca Inductoheat Europe Reichenbach ve Darmstadt'taki iki fason üretim tesisinde müşterilerimiz için büyük ve küçük seri sertleştirme işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Endüksiyon imalatımız ile uygulamaya özgü aşınan parçaları orijinal parça kalitesinde üretiyoruz - üstelik isterseniz "Ekspres hız" ile!

 3. FORJA Y CALDERERIA DELTA SA

  İspanya

  Verified by europages badge

  FORJA Y CALDERERIA DELTA SA, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Maden ocakları - Makineler ve sistemler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı malzemeler, Maden ocakları - Makineler ve sistemler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Çelik ve paslanmaz çelikten su kaynatıcı, çelik tanklar, metalürji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ibarra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Türkiye

  We are mining equipment spare parts ( GTIP HS CODE: 89.31 ) manufacturer in Turkey. Our Product’s : Driver , Chuck Bushing , Side Bolt , Dome Nut , Front Head , Coupling , Sleeve , Piston , Piston Guide , Telescope , Holder , Sliding Piece , Diaphragm , Accümülatör , Valve , Selenoid Valve , Main Pump etc.. "BOOMER 282 281 L2D" "ROC D7 T35 F9 L8" " DX700 DX800 PANTERA1000 PANTERA 1500 AXERA06 07 " HCR1200 HCR1500 etc.. Note: Our stocks and production capacity are rich. ! ! ! Please check in Our Catalog And Product Pictures . We ship our products worldwide and we export them. ( DHL EXPRESS / FEDEX ) COP3060 COP4050 VL140 COP1132, COP1238 COP1240 COP1838ME COP1838HD COP1838HDPlus COP1840 COP1840HEX COP1840PLUS COP1840EX COP2160EX COP2150 COP2160 COP2550 COP2550CR COP2560EX 3115158200 3115297100 3115026200 3128047510 RD520 RD314 RDX5 RD525 HLX5 HLX5T HL500 HL510 HL550 HL600 HL638 HL650 HL700 HL710 HL800T HF820T HL1000 HL1010 HL1500 HL1560T HC80 HC109 #HC120RP HC158RP YH65 YH70 YH80 YH135 HD615 HD709 HD712 HD715 HD836 RocD7 RocT35 RocL8 PowerrocT35 SmartrocT40 FlexirocT45 RocT25 RocF7 RocF7CR Roc742 Roc748 RocketBoomer281 RocketBoomer104 RocketBoomerL2D SimbaBoomer Axera5 Axera6 Axera7 Axera8 DD321 DX700 DX800 Pantera1100 Pantera1500 Leopard RocketBoomer282 BoomerS1D Pantera500 Pantera600 Pantera700, Cha500 Cha680

 5. ARMINAKIL BENTONIT MADEN

  Türkiye

  Founded in 2011, our company ARMİNAKİL BENTONİT MADEN serves the relevant sectors of our country by passing our bentonite reserves in our country through various processes. proximal part of 40% of natural pure bentonite reserves in Turkey Çankırı is located near the city borders. Most of these reserves are under the auspices of our company. We are the supplier of nearly 20 wholesalers throughout the country, and we export to 8 countries. In addition, both our production capacity and our packaging capacity have high market shares. As of today, we have an average bentonite granule production capacity of 120, 000 tons / year, and we are producing in our own facilities. 2011 yılında kurulan şirketimiz ARMİNAKİL BENTONİT MADEN olarak ülkemizde bulunan bentonit rezervlerimizi, çeşitli işlemlerden geçirerek Ülkemizin ilgili sektörlerine hizmet vermektedir. Türkiye’deki doğal katkısız bentonit rezervlerinin %40’a yakın kısmı Çankırı il sınırları civarında bulunmaktadır. Bu rezervlerin önemli bölümü şirketimiz himayesindedir. Ülke genelinde 20’ye yakın toptancının tedarikçiliğini, ve 8 ülkeye ihracat yapmaktayız. Ayrıca hem üretim kapasitesi hem de paketleme kapasitemiz yüksek seviyelerde pazar payına sahiptir. Bugün itibariyle ortalama 120.000 ton/yıl bentonit granül üretim kapasitesine sahip olup, Kendi Tesislerimiz de üretim yapmaktayız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AFYON BEYAZ MERMER

  Türkiye

  Reisoğlu Mermer 1943´ten günümüze traverten, mermer, bej mermer, andezit, oniks, limra, bazalt, ocak işletmeciliği, imalatı, ihracatı ve ithalatı yapan Türkiye´nin önde gelen firmalarından biridir. Ocaklarımızın üretim kapasitesi 80.000 m³ olup; kendimize ait 3 fabrikadan yıllık 1.250.000 m² ürün elde etmekteyiz. EFESUS STONE, yurt içi ve yurt dışı inşaat dünyasının, mimarların ve tasarımcıların istek ve ihtiyaçlarına etkin bir şekilde cevap veren; dünya çapında doğal taş pazarlarında aranılan bir markadır.

 2. KUR MAKINA TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Mermer sektöründe 17 yıllık tecrübemiz ile , 25 farklı ülkeye ihracat yapmaktayız. Avrupa, Arabistan ve Afrika da bölge müdürlüklerimiz olup satış ve teknik servis ağımız bulunmaktadır. Mermer ocakları için gerekli olan makine ve ekipmanların üretimini yapmaktayız. Başlıca ürünlerimiz, sondaj makineleri, rok delici makineleri, elmas tel kesme makineleri, kollu kesici makineler, sayalama makineleri, monotel makineleri ve bütün gerekli ekipmanların üretimi. Firmamız ürün tasarımı konusunda, 20 yıl deneyimli ve uluslararası tasarım yapabilir sertifikalı makina mühendisi Sn.Cemal Altindis tarafından yönetilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusunda özel tasarım ürünlerde yapmaktayız.

 3. ŞENOL MAKINA

  Türkiye

  Ülkemizin madencilik, inşaat, endüstriyel tesis ve geri dönüşüm makina üretimi konusunda kuruluşlardan olan Şenol Makina, 2005 yılında faaliyete başlamıştır. Şenol Makine’nin standart üretim programı, inşaat, Geri dönüşüm ve madencilik sektörlerini ilgilendiren makina ve tesisleri kapsamaktadır. Şenol Makine ’nin üretim programında, tüm dizaynları kendisine ait ve aşağıda başlıklar halinde gösterilen yüzlerce makina çeşidi vardır. - Komple (Sabit ve Seyyar) Kırma-Eleme-Yıkama-Stoklama Tesisleri - Her Türlü Malzeme Nakil ve Stoklama Tesisleri - Yeraltı ve yerüstü dökme malzeme konveyörleri - Montaj hatları için özel konveyörler - Geri Dönüşüm tesisleri ( Katı Atık Ayıklama Tesisi, Ambalaj Atığı Ayıklama Tesisi, Kağıt Ayıklama Tesisi) - Paketleme tesisleri (Kömür Paketleme Tesisleri, Gübre Paketleme Tesisleri, Şeker Paketleme Tesisleri, Un Paketleme Tesisleri, Kireç Paketleme Tesisleri) Şenol Makine’nin bugüne kadar kazandığı güvenin oluşmasında kaliteli ürünlerin yanında sağladığı satış sonrası servis ve sürekli yedek parça hizmetlerinin de büyük payı vardır. Şenol Makine; üretim konusuyla ilgili karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu çözebilecek uzman, teknik kadroya, bilgi birikimine sahiptir. Bu kadro çağın teknolojik yeniliklerine uygun olarak etüt, proje, üretim ve işletmeye alma safhalarında size yardımcı olmaya hazırdır.

 4. RAZOR SPARE PARTS

  Türkiye

  Razor Makina olarak kurulduğumuz günden bu yana madencilik ve inşaat sektörü başta olmak üzere birçok alanda faaliyet göstermekteyiz. Sektörümüzde hidrolik kaya deliciler, hidrolik kırıcılar, delici tabancalar, kaya delici ekipmanlar ve kaplinler olmak üzere temel ürünler ve teknik servis, başlangıç hizmetleri, bakım ve tamir hizmetleri ve yedek parça hizmetleri ile uzman kadromuzla, sizlere profesyonel ve güvenilir hizmet vererek küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve zamanında teslimat ilkelerimizle kendimizi her gün geliştirerek sizlere kalıcı çözümler sunmaktayız. Spare part alanında hedef ürünlerimizin birinci sınıf üretimleriyle hem rakiplerimize nazaran daha uygun fiyatlar ile hem de en yüksek kalite ürünler ile hizmet vererek hidrolik delicilerde atlas copco, furukawa ve ingersoll rand spare partları için, delici tabancalarda yine atlas copco ve fukurawa’ya ek olarak montebert spare part ve tüm ürün için hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hidrolik kırıcılar ve kaya delici ekipmanlarda atlas coppo başta olmak üzere birçok ürün için müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza hızlı ve yüksek kalite ürünlerimizle hizmet ve çözüm önerileri sunarak, sektördeki yerimizi güçlendirmek ve uluslararası pazarda bulunmak adına güçlü adımlarla ilerliyoruz.

 5. KARADENIZ MERMER MAKINALAR

  Türkiye

 1. ORKUN MAKINE IMALAT SAN. TIC LTD. ŞTI.

  Türkiye

 2. MAREŞAL ENGINEERING, CONSULTING AND SOFTWARE CO. LTD.

  Türkiye

  Mareşal, mühendislik temelleri üzerine kurulmuş, mühendisliğin en önemli noktaları olan detaycılık, disiplin ve üstün kaliteyi, bunu en çok değer verdiği unsur olan müşteri memnuniyeti ile birleştirerek profesyonel hizmet veren en yeni ve en güvenli limanlardandır. Mareşal Mühendislik geniş mavi yaka, tecrübeli ve bilgili üst kadrosu ile üretim, imalat ve inşaat alanında faaliyet gösteren işletmelere kaynaklı imalat altında makine imalatları, revizyonları ve çelik konstrüksiyon konularında alt yüklenicilik yapmaktadır. Çehresini geliştirmek ve ortalama şirketlerle arasındaki farkı ispatlamak, müşterilerine daha iyisini sunmak adına bilgisayar ortamında 3 boyutlu tasarımlar, statik ve dinamik analizler ile Ar- Ge hizmeti de sunarak kusursuz işler ortaya koymaktadır. Uluslararası müşterileri için Alman disiplini ile profesyonel alt yüklenici hizmeti verebilecek sisteme sahiptir. Profesyonel kadrosu ve mühendislik bilgisi ile yüklenici firmanın bütün sorumluluklarını kaldırabilecek kadar güçlü bilgi ve birikime, yaptığı çalışmalar ve bitirdiği projeler ile üstün tecrübelere sahiptir. Garantili ve ispatlanmış hizmet anlayışı sayesinde Mareşal, Türkiye’nin en elit şirketleri ile çalışmakta, başarılarında en büyük aktör olarak güçlerine güç katmakla gururluyuz. Müşteri memnuniyetini en temel ilkemiz olarak siz değerli uluslararası müşterilerimize sunuyoruz. En iyiler Mareşal ile çalışır. Birlikte çalışabilmek dileği ile...

 1. NORTH ROCK DRILL

  Türkiye

  Along with our 30-years’ service experience, providing spare parts to all around the world is one of our services as well. We are successful in this job because before anything else, we are doing what we love. Probably that is the sole reason for our success. We also know that you will work hard to improve yourself only if you love that job. In addition to being better, we are constantly researching to provide our valuable customers the best spare parts they can have. When there are difficulties, we do not find excuses, but only solutions. The job we do can be more difficult than predicted. Rather than finding excuses for those difficulties, we focus on how to solve them. Discipline and dedication is our greatest tools. Regardless of the sector you offer service, and your working conditions, we believe that if you search for success, then you must work with discipline in a programmed manner. For this reason, we present our highly valuable customers the best. In the market where we operate; with our competitive, principled, responsible, solution-focused, and innovative approach; to be the best in Turkey as well as in the world.In line with the unique service understanding arising from our experience and expertise, our mission is to meet the expectations of our customers by offering solutions that meet the needs of our customers by combining the use of modern technology with quality products at the highest level with the right quality-price ratio and with wide range of products

 2. GÜVEN TAŞ MAKINA

  Türkiye

  Güven taş makina, İzmir de konkasör ve beton santrali alanında hizmet veren bir firmadır. Firmamız uzun yıllardır konkasör sektörüne de yenilikçi anlayışı ile en iyi şekilde üretimlerini yapmaya devam etmektedir. Yüksek kapasiteli imalat yapan ve yaptığı makinaları en uygun fiyatlar ile sizlere sunan firmamız için öncelike her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu doğrultu da kaliteden ödün vermeden bütçenizi sarsmadan sizlerin istedikleri özellikler de üretim yapmaktayız. Firmamız bünyesinde bir çok kırıcı çeşidi bulunmakla birlikte bunların başlıcaları ise; tersiyer kırıcı, kübikser kırıcı, çeneli kırıcı, dik milli kırıcı, titreşimli elek sistemleri ve kum eleme yıkama tesisi sistemlerdir. Her firmanın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretim yapan firmamız, sizlere satış öncesi ve sonrasında en iyi desteği vermektedir. Sizler de gerçekten kaliteli konkasör tesisi arıyor iseniz Güven taş makina firması ile istediğiniz zaman irtibat kurarak, ürünlerimiz ve işletmemiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 3. SESA YEDEK PARCA

  Türkiye

  Merhaba .Firmamızın kurulduğu 1996 yılından bu yana ülke ekonomisine ve siz değerli müşterimize teknolojik gelişmeler ışığında kaliteli ve güvenirliğinden ödün vermeden hizmet vermekteyiz .Ülkemizin madencilik sektöründe , makine üretimi ve tasarımda lider firmalar arasına katılmıştır.Firmamız maden ocakları ve yol inşaat makineleri ve yedek parça üretimi yapan firmayız . Firmamız , sektörü cevher zenginleştirme kapsamında Taş ocakları , Kömür ocaklari , Kum çakıl işletmeleri , Beton santralleri , Çimento fabrikaları , Kireç ocakları , yurt içi ve yurt dışındada Türkü Cumhuriyeti ve Arab ülkeleri başta olmak üzere yurt dışında faliyet göstermektedir . ÖZ KÖKSALLAR MAKİNE VE SESA YEDEK PARÇA KIRMA ELEME olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada kalite politikalarımız çerçevesinde müşteri memnuniyetli ilkesine bağlı olarak , gün geçtikçe katlanarak artan üretim ve satış grafiği sürekli gelişmekte .Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız . SAYGILARIMLA. ÖZ KÖKSALLAR MAKİNA VE SESA YEDEK PARÇA KIRMA ELEME .

 4. KENSAN MAKINA

  Türkiye

  Çeneli Kırıcılı Seyyar Primer Üniteler, Darbeli Kırıcılı Seyyar Primer Üniteler, Titreşimli Besleyiciler, Titreşimli Kum Besleyiciler, Çeneli Kırıcılar, Darbeli Kırıcılar PDK, Darbeli Kırıcılar (K35, K36), Darbeli Kırıcılar (DMK), Darbeli Kırıcılar (K37, K38), Darbeli Kırıcı - Tersiyer , Dik Milli Kırıcılar, Bantlı Konveyörler, Titreşimli Elekler, Mekanik Stabilizasyon Plenti, Seyyar Yıkama Eleme Ünitesi, Agrega Bunkerleri, Stok Bunkerleri, Karıştırıcı, Helezon Yıkayıcılar Sabit ve seyyar kırma, eleme, yıkama ve stoklama tesisi.Sabit ve seyyar kırma, eleme ve stoklama tesisi.Eleme, yıkama ve stoklama tesisi.Eleme ve stoklama tesisi.Sabit ve seyyar mekanik stabilizasyon plenti.

 5. UZMAN MAKINA METAL SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız 2007 yılından itibaren İzmir-Aydın karayolu üzerinde 15.000 m2 kapalı alan ve 5.000 m2 açık alan olmak üzere toplam 20.000 m2 olan bugünkü mevcut üretim tesisine taşınmıştır. Mevcut üretim tesislerinde, Kırma Eleme, Yıkama Eleme Tesisleri, Beton Santralleri üretimlerinin yanı sıra alçak ve Damperli Dorse, Havuz Tipi Dorse Konteynır imalatlarımız ile de sektörde hizmet verilmektedir.Sürekli gelişirken ürün çeşidini ve kalitesini her geçen gün arttırmayı, ürettiği kaliteli ürünler ile de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen Uzman Makina Metal San. Tic. Ltd. Şti. bu hedef doğrultusunda uzman kadroları ile çalışmalarını sürdürürken ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemi ve EN ISO 3834 kaynaklı imalat yeterlilik belgesi çalışmaları ile de kalite anlayışında sürekli yenilenmeyi amaçlamaktadır.

 6. KENSAN

  Türkiye

  KENSAN MAKİNA kurulduğu günden bu yana maden ocakları için anahtar teslimi taş kırma eleme ve yıkama makinaları imalatı yapmaktadır. Ürettiği ürünlerin %70’ini yurt dışına ihraç etmekte olan KENSAN MAKİNA’nın Türkiye’nin 65 ilinde ve yurtdışında 16 ülkede makinaları çalışmaktadır. 2019 yılında 4000 m2’lik yeni fabrikasında üretimine devam etmektedir. KENSAN MAKİNA kaliteli, sağlam makinalar yapmayı ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite standartlarına uyarak sektöründeki seçkin bir isme sahip olma yolunda hızla ilerlemektedir. Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır. KENSAN MAKİNA, madencilik sektörüne yönelik, kırma eleme yıkama tesisleri kurarken tasarım, proje, imalat, montaj ve otomasyon gibi hizmetleri uzman ekiplerince anahtar teslimi olarak vermektedir. İmalatını Yaptığımız Komple Tesisler: 90'lık sabit kırma eleme tesisi 90'lık seyyar kırma eleme tesisi 110'luk sabit kırma eleme tesisi 110'luk seyyar kırma eleme tesisi 130'luk sabit kırma eleme tesisi 130'luk seyyar kırma eleme tesisi Mekanik stabilizasyon tesisi Seyyar yıkama eleme tesisi Sabit yıkama eleme tesisi Sabit eleme stoklama tesisi Mıcır yıkama Seyyar primer kırıcılar

 7. EUSKAL FORGING SA

  İspanya

  Tüm laminaj ürünleri işlemeyi ve şekillendirmeyi sağlayabilecek 8000 mm çapa ve maksimum 45 ton ağırlığa kadar ulaşan dikişsiz lamine ve dövme halka üretimi gerçekleştiriyoruz. Ek olarak, maksimum 10 ton ağırlığına kadar serbest dövme ürünler imal ediyoruz. Ürünler: Siparişe göre flanşlar. Off-shore kuruluşlara yönelik flanşlar. Rüzgar türbini kuleleri için flanşlar. Döner taç dişlileri. Tespit halkaları

 8. JING DUANN MACHINERY INDUSTRIAL CO., LTD

  Tayvan R.O.C.

  JING DUANN Machinery Industrial Co., Ltd. ISO 9001: 2000 Sertifikalı bir şirkettir ve Sıcak Dövme Presi, Mafsallı Soğuk Dövme Presi, Yüksek HIzlı Dövme Tezgahı, Pnömatik Tip Pres, CR serisi Soğuk Ovalama Tezgahı, Örgü Kayış Tipi Doğal Gazlı Dövme Fırınları, Örgü Kayış Tipi Elektronik Dövme Fırınları ve Tüm Tesis Donanımının imalatını gerçekleştirmektedkir. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilen nitelikli ve deneyimli bir işgücüne sahibiz.

 1. SARICELIK MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Başladığımız günden bu yana, Sarıçelik Markasını bir dünya markası konumuna taşıyan, değerlerimizden, ödün vermeden MADENCİLİK, İNŞAAT ve ENDÜSTRİYEL tesis alanlarında makine üretimimize güvenle, azimle, çalışarak yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

 2. TEKNO MAKINA LTD ŞT,

  Türkiye

  Tekno Makina torna Tekno Makina olarak maden makinaları imalatı, bakımı, onarımı, cnc freze işleri yapmaktayız. Cnc freze fason işler alınır .

 3. BOLAT MAKINE IMALAT SANAYI

  Türkiye

  Maki̇ne i̇malati, döküm yedek parça i̇malati, frezelem, e tornalama özel i̇malat maki̇neler projelendi̇rme ve üreti̇mi̇ döküm modelleri̇ i̇malati cnc router i̇malati havalandirma si̇stemleri̇

 4. AYCAN TRAVERTINE & MARBLE

  Türkiye

  We are manifacturer and quarry owner in turkey

 5. DINGZHOU JINHUA LANTIAN AUTOMOTIVE PARTS CO.,LTD

  Çin

  DINGZHOU JINHUA LANTIAN AUTOMOTIVE PARTS CO.,LTD, yılında kurulan ve Maden ocakları - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ses kayıt çözümleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baoding, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. AKYILDIZLAR

  Türkiye

  AKYILDIZLAR, yılında kurulan ve Maden ocakları - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal talk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. ESTAMFOR SARL

  Fransa

  ESTAMFOR SARL, yılında kurulan ve Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Maden ocakları - Makineler ve sistemler, Demir - Dövme, Maden ocakları - Makineler ve sistemler, Toz metalürji, kalıpta dövme, Demir - Dövme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Hautes-Rivières, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. FORGINAL MEDICAL

  Fransa

  FORGINAL MEDICAL, yılında kurulan ve Maden ocakları - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dövme metal ürünler, ortopedik protezler, cerrahi protezler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. GATWICK TECHNOLOGIES LTD

  Birleşik Krallık

  GATWICK TECHNOLOGIES LTD, yılında kurulan ve Maden ocakları - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brighton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. TECNIFORJA - FORJAGEM E ESTAMPAGEM DE PEÇAS TÉCNICAS, LDA

  Portekiz

  TECNIFORJA - FORJAGEM E ESTAMPAGEM DE PEÇAS TÉCNICAS, LDA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Maden ocakları - Makineler ve sistemler, Maden ocakları - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lixa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz