• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • madeni çelik çemberler serit demirler

Sonuçlar

Madeni çelik çemberler serit demirler - Ithalat/Ihracat

 1. DUTTENHÖFER T+L GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DUTTENHÖFER T+L GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Madeni çelik çemberler/serit demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haßloch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BRÜNINGHAUS VERPACKUNGSSYSTEME GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BRÜNINGHAUS VERPACKUNGSSYSTEME GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Madeni çelik çemberler/serit demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AC DECOGROUP GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AC DECOGROUP GMBH, yılında kurulan ve Madeni çelik çemberler/serit demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Würselen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ERPAK AMBALAJ

  Türkiye

  Çember Makinası Teknik Servis Hizmetleri & Yedek Parça Çember Makinası teknik servis hizmetleri ve yedek parça satışı sunan Erpak Ambalaj, +10 yıllık tecrübesi ile Çember Makinası, Havalı Çember Makinası, Manuel Çember Makinası, Şarjlı Çember Makinesi, Yarı Otomatik Çember Makinaları, Tam Otomatik Çember Makinaları, El Tipi Çember Makineleri, Çember Taşıma Arabaları ve Plastik Köşebent hizmetleri vermektedir. Aşağıdaki listeden ürünlerimizi inceleyebilir ve satış / teknik destek / servis hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Çember Makinası Ürünleri

 5. ŞAHIN ZINCIR LTD.ŞTI.

  Türkiye

  1980 yılında Aydınlatma ve Tekstil aksesuar sektörüne kaliteli ürünleri sunma ve sektörüne ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. İstanbul Avizeciler Sanayi Sitesin de 800 m2 imalat alanı ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, Üretim parkuruna katmış olduğu CNC Tel bükme Makinesiyle , yurt içi ve yurt dışında ki müşterilerinin yedek parça ve aksesuar ürün gruplarında ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca Bijuteri sektöründe imalat ve satış yapmaktadır. Firmamızın ilkesi olarak müşteri memnuniyeti ön planda gelmektedir Şirket her türlü madeni zincir, avize zinciri, askı zinciri, halka kanca, cıvata, vida, somun, karabina, rondela cinsinden her türlü bağlantı elemanlarının imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ESYA CELIK AMBALAJ LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  %100 Yerli̇ çeli̇k ambalaj germe ve tokalama maki̇nalari üreti̇mi̇, çeli̇k ambalaj çember tokasi üreti̇mi̇. Tüm marka çeli̇k çember ve plasti̇k çember maki̇nalari i̇çi̇n bakim onarim servi̇s hi̇zmetleri̇ veri̇yoruz.

 2. REFACOM

  Belçika

  REFACOM, yılında kurulan ve Madeni çelik çemberler/serit demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalaj için metal çember uygulama makineleri, ambalaj ve kondisyon için makine ve ekipmanlar, Streç film, Armutlu alkol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lot, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. TECHNIQUES ET INNOVATIONS

  Fransa

  TECHNIQUES ET INNOVATIONS, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Madeni çelik çemberler/serit demirler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, çemberleme makinası, Madeni çelik çemberler/serit demirler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muttersholtz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GAPADOS E.K.

  Almanya

  GAPADOS E.K., yılında kurulan ve Madeni çelik çemberler/serit demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sörgenloch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STAALBAND - BANDSTAAL

  Hollanda

  STAALBAND - BANDSTAAL, yılında kurulan ve Madeni çelik çemberler/serit demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik levhalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spijkenisse, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. ISOPACK MACHINERY SA

  Lüksemburg

  ISOPACK MACHINERY SA, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni çelik çemberler/serit demirler, Madeni çelik çemberler/serit demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. DE LAMA

  Fransa

  DE LAMA, yılında kurulan ve Madeni çelik çemberler/serit demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Endüstriyel amaçlı dokunmuş kumaş parçası, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Endüstriyel amaçlı dokunmuş kumaş parçası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarlat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DE BO

  Belçika

  DE BO, yılında kurulan ve Bakır tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni çelik çemberler/serit demirler, ip sarma, Madeni çelik çemberler/serit demirler, sicimler, bağlantı kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waregem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. LA CROIX NOBLE

  Fransa

  LA CROIX NOBLE, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Madeni çelik çemberler/serit demirler, otomatizmler, ambalaj için hava yastıkları, Madeni çelik çemberler/serit demirler, çemberleme makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chaingy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FROMM PACKAGING SYSTEMS

  Belçika

  FROMM PACKAGING SYSTEMS, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni çelik çemberler/serit demirler, Madeni çelik çemberler/serit demirler, banderolleme makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marquain, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. FRANCE FEUILLARD

  Fransa

  FRANCE FEUILLARD, yılında kurulan ve Madeni çelik çemberler/serit demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomatik çemberleme makinaları, çemberleme makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TOUTEMBAL

  Fransa

  TOUTEMBAL, yılında kurulan ve Madeni çelik çemberler/serit demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, plastik ambalaj malzemeleri, Paketleme ve ambalaj firmaları, plastik ambalaj makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Octeville-Sur-Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. AJ PACKAGING LTD

  Birleşik Krallık

  AJ PACKAGING LTD, yılında kurulan ve Madeni çelik çemberler/serit demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bolton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. FROMM FRANCE

  Fransa

  FROMM FRANCE, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni çelik çemberler/serit demirler, Madeni çelik çemberler/serit demirler, ambalaj için hava yastıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Darois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SAS MIL-TEK SUD-OUEST

  Fransa

  SAS MIL-TEK SUD-OUEST, yılında kurulan ve Madeni çelik çemberler/serit demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sıkıştırıcılar ve eziciler, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Sıkıştırıcılar ve eziciler, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Atık giderimi için balyalama presleri, Polistiren kağıt parçalayıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaillac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. QUADRI GRUPI AS

  Estonya

  QUADRI GRUPI AS, yılında kurulan ve Ağaç ambalajlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cam ambalajlar, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Madeni çelik çemberler/serit demirler, Alüminyum kap ve tepsiler, Cam ambalajlar, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Madeni çelik çemberler/serit demirler, Alüminyum kap ve tepsiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 2. FORMSCHLUSS

  Almanya

  FORMSCHLUSS, yılında kurulan ve Madeni çelik çemberler/serit demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OCM S.P.A.

  İtalya

  OCM S.P.A., yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni başlıklar, Madeni çelik çemberler/serit demirler, Madeni başlıklar, Madeni çelik çemberler/serit demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gruaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MPS METAL PLASTIK SANAYI A.S.

  Türkiye

  MPS METAL PLASTIK SANAYI A.S., yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni çelik çemberler/serit demirler, Madeni çelik çemberler/serit demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dilovasi Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA.

  Portekiz

  CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA., yılında kurulan ve Alüminyum kap ve tepsiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni çelik çemberler/serit demirler, Metal şişeler, Madeni çelik çemberler/serit demirler, Metal şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vale Fetal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. P & M REGINA, SPOL S R.O.

  Çek Cum.

  P & M REGINA, SPOL S R.O., yılında kurulan ve Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Madeni çelik çemberler/serit demirler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Madeni çelik çemberler/serit demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nepomuk, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. KEMAPACK GMBH

  Almanya

  KEMAPACK GMBH, yılında kurulan ve Madeni çelik çemberler/serit demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzemeden ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Landsberg am Lech, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BULMETAL OOD

  Bulgaristan

  BULMETAL OOD, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni çelik çemberler/serit demirler, Madeni çelik çemberler/serit demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stara Zagora, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 9. MOSCA DIRECT LTD

  Birleşik Krallık

  MOSCA DIRECT LTD, yılında kurulan ve Madeni çelik çemberler/serit demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. MÁTRAMETÁL FÉMCSOMAGOLÓESZKÖZ GYÁRTÓ ÉS ÉRTÉKESÍTÕ KFT.

  Macaristan

  MÁTRAMETÁL FÉMCSOMAGOLÓESZKÖZ GYÁRTÓ ÉS ÉRTÉKESÍTÕ KFT., yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni çelik çemberler/serit demirler, Madeni çelik çemberler/serit demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sirok, Macaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz