• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • madeni başlıklar

Sonuçlar

Madeni başlıklar - Ithalat/Ihracat

 1. MECANOR SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Mecanor, mikro teknoloji alanında kullanılmak amacıyla, yenilikçi süreçler ve yüksek kaliteli ilerici araçlar kullanarak, zımbalama yöntemiyle yüksek hassasiyete sahip ürünlerin imalatında uzman iş ortağınızdır. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, Mecanor, mikro teknolojinin çeşitli pazarlardaki sürekli değişen taleplerine yanıt verebilmek amacıyla, başlangıçta sadece saat sanayisi, ve daha sonra medikal teknoloji, otomotiv sanayisi ve mikro cihazlar için çeşitli bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesini ve yeteneklerini sürekli geliştirmiştir.

 2. EUROCAP

  Belçika

  Verified by europages badge

  EUROCAP metal kapakların, şişe hasırlarının (tel kafesli kapakların), ısı büzüşmeli kapakların, alüminyum kapakların, kilitli kapakların (vida dişli alüminyum tapaların), vida dişli HDPE tıpaların ve kavanoz kapaklarının satış ve dağıtımında uzman bir şirkettir. EUROCAP N.V. şirketi farklı tipte kapatma sistemlerinin kullanımı üzerine profesyonel tavsiyelerde bulunmaktadır. EUROCAP N.V. şimdi sizlere içecek, gıda, kimya ve ilaç sektörlerine yönelik komple bir kapatma ürünleri çeşidi sunuyor.

 3. FINN-KORKKI OY

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  FINN-KORKKI OY, yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şişe tapaları, taç kapak, lüks alüminyum kapaklar, şişe kapağı tasarımı, Özel tıpalar, RingCrown, RipCap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hämeenlinna, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 4. PBR-MATIC AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  PBR-MATIC AG, yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Muri, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni başlıklar, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Motorsuz el aletleri, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Hassas baskı parçaları, Kesilmiş parçalar, Madeni başlıklar, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olpe, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PAPIERVERARBEITUNGSWERK FRANZ VEIT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PAPIERVERARBEITUNGSWERK FRANZ VEIT GMBH, yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hirschaid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SELBITSCHKA & SCHÄDLER STANZ- U. LASERTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  SELBITSCHKA & SCHÄDLER STANZ- U. LASERTECHNIK, yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leutkirch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. REMPLAST CAPS SRL

  Romanya

  REMPLAST CAPS SRL, yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Munteni, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. KEIZER INTERNATIONAL

  Hollanda

  KEIZER INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. vida kapakları, ambalaj malzemeleri, plastik fermuar ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andelst, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. UTIL GROUP

  Almanya

  UTIL GROUP, yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Backnang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. QTC KÖRNER GMBH

  Almanya

  QTC KÖRNER GMBH, yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weil Am Rhein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FA.TA. PLAST S.R.L.

  İtalya

  FA.TA. PLAST S.R.L., yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Livorno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PRÄZI-CUT GBR DRAHTERODIERTECHNIK

  Almanya

  PRÄZI-CUT GBR DRAHTERODIERTECHNIK, yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Paderborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EURO BOUCHAGE

  Fransa

  EURO BOUCHAGE, yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum kapsüller, ecza ürünleri ambalajı, Kapak üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Droisy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TECNOCAP UA

  Ukrayna

  TECNOCAP UA, yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vidalı tıpalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhovkva, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. SABAT

  İspanya

  SABAT, yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sant Sadurni D'anoia-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BATTISTELLA CAPSULE SPA

  İtalya

  BATTISTELLA CAPSULE SPA, yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik tıkaçlar ve kaplar, Plastik tıkaçlar ve kaplar, kapatma kapsülleri, Kapı çerçeveleri, Alüminyum, PET ve PVC kapaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ceggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. LA MALTERIE DU CHATEAU

  Belçika

  LA MALTERIE DU CHATEAU, yılında kurulan ve Bira katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni başlıklar, Madeni başlıklar, içki endüstrisi için maltlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lambermont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SILGAN WHITE CAP BELGIUM

  Belçika

  SILGAN WHITE CAP BELGIUM, yılında kurulan ve Mantar tapalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik tıkaçlar ve kaplar, Madeni başlıklar, Plastik tıkaçlar ve kaplar, ambalaj için plastik kapaklar, kapaklar, Madeni başlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lint, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. SAUCAPS SARL

  Fransa

  SAUCAPS SARL, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni başlıklar, Madeni başlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaune, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. HÄRTER STANZTECHNIK GMBH & CO. KGAA

  Almanya

  HÄRTER STANZTECHNIK GMBH & CO. KGAA, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Motorsuz el aletleri, Madeni başlıklar, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Motorsuz el aletleri, Madeni başlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Königsbach-Stein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AVACOM D.O.O.

  Slovenya

  AVACOM D.O.O., yılında kurulan ve Ticari haklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Madeni başlıklar, Plastik tıkaçlar ve kaplar, Eldivenler, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Madeni başlıklar, Plastik tıkaçlar ve kaplar, Eldivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Godovič, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. GENESIS ENGINE OIL

  Türkiye

  GENESIS ENGINE OIL, yılında kurulan ve Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni başlıklar, yağ değişimi, yağlar, araba amblemleri, Madeni başlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melikgazi, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. SPECIAL GABBIETTE MUSELETTES S.R.L.

  İtalya

  SPECIAL GABBIETTE MUSELETTES S.R.L., yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tıpalar için metal muhafazalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pont-Saint-Martin, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. USPEH METALCAP SSB LTD.

  Bulgaristan

  USPEH METALCAP SSB LTD., yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pleven, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. PEDI FRANCE

  Fransa

  PEDI FRANCE, yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pierry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MEKU MECHATRONISCHE SYSTEME GMBH

  Almanya

  MEKU MECHATRONISCHE SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Madeni başlıklar, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Madeni başlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CAVIONI FUSTITALIA S.P.A.

  İtalya

  CAVIONI FUSTITALIA S.P.A., yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda ambalajları, Madeni başlıklar, Gıda ambalajları, Madeni başlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zibido San Giacomo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. F. CEREDI S.P.A.

  İtalya

  F. CEREDI S.P.A., yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda ambalajları, Madeni başlıklar, Gıda ambalajları, Madeni başlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zola Predosa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. LITOPRINT S.R.L.

  İtalya

  LITOPRINT S.R.L., yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Gıda ambalajları, Madeni başlıklar, Gıda ambalajları, Madeni başlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fisciano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz