• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • madeni inşaat malzemeleri

Sonuçlar

Madeni inşaat malzemeleri - Ithalat/Ihracat

 1. VELOXBLOC FASCETTE STRINGITUBO

  İtalya

  Verified by europages badge

  Veloxbloc, çeşitli türde şerit kelepçeler üretiminde uzmanlaşmış bir firmadır. Milano'lu firma, sonsuz vidalı kelepçeler, delikli şeritli ya da düz şeritli altıgen başlı kelepçeler gibi geniş bir ürün yelpazesi üretir. Ayrıca, braket kilitleme klipsli sürekli şerit kelepçeler ve delikli sürekli şeritli kelepçeler üretir. Tüm bunların yanı sıra, Milanolu firma bir veya iki kulaklı kıstırılabilir halkalar, kuvvetli kilitleme sistemleri için metal halkalı kelepçeler, naylon kablolar ve bağlantı elemanları için naylon kelepçeler de gerçekleştirir. Veloxbloc elektrik tesisatları için kablolama servisi de sunar.

 2. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Çin

  Verified by europages badge

  JIT Homes kırılmaz camdan yapılan aksesuarların tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünler: kenar bağlantı parçaları, cam kapı rayları, cam takoz sistemleri, yer hidrolikleri, kollar, duş menteşeleri, cam kelepçeler, kapı tokmakları, havlu askıları, gergi çubukları, duş fitilleri, musluklar, duş stabilizörleri, cam kanallar, döner donanım, kilitler, kapı menteşeleri, sürgülü kapı bağlantı parçaları, boydan boya cam kapı aksesuarları, ayaklı bağlantı parçaları vb.

 3. L.I.P.

  İtalya

  Verified by europages badge

  LIP, Milano ilinde Corsico'da yer alan, her metal malzemeden silindirik, spiral, içten dişli ve konik dişliler ve mikro dişliler üreten bir firmadır; frezede işlenmiş ve rektifiye edilmiş sonsuz vidalar. Termoplastik reçinelerden hassas dişlilerin kalıplanması. Düşük güç aktarımı için redüktörler ve motorlu redüktörler. Ürün kataloğunda yer alan standart dişliler. İhtiyaçlarınıza en uygun olan ürünü bulmak için bizi ziyaret edin.

 4. VIRGIS FILTER SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Virgis Filter, tarım, inşaat, maden çıkarma ve endüstri sektörlerinde önde gelen motor, kompresör, elektrojen üniteleri, kendiliğinden hareketli makineler, yaprak üfleyici üretici firmalarının teçhizatlarında kullanılan onaylanmış hava filtresi, filtre kartuşları ve aksesuarları üretiminde lider firmadır. Her zaman yenilik ve ürünlerinin etkinliğinin kontrolü konularına büyük önem veren firma bu sektöre oldukça fazla yatırım yapmıştır.

 5. CIVIC INDUSTRIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  CIVIC INDUSTRIE, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çubuklar ve kornişler, Resim kancaları, Endüstriyel Hırdavat, duvar tamponları, kapı tamponları, Çubuklar ve kornişler, beton yapılar, Resim kancaları, Meşe kütükler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L'haye Les Roses, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MINSAVIT

  İtalya

  Verified by europages badge

  MINSAVIT, yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Temizlik şirketi, Taşıt kiralama, Elektrik Ekipmanları, Temizlik hizmetleri, cıvatalar, özel cıvatalar, Madeni inşaat malzemeleri, kendinden sabitlemeli cıvata ve somunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Besana In Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PRÄMETA GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRÄMETA GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Troisdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. G-FITTINGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  G-FITTINGS GMBH, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Emmerich Am Rhein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. JUST HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  JUST HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO.KG, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Müllheim (im Schwarzwald), Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KELLER & KALMBACH GMBH ZENTRALE

  Almanya

  Verified by europages badge

  KELLER & KALMBACH GMBH ZENTRALE, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Unterschleißheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MORO & SPREAFICO S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  MORO & SPREAFICO S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Madeni inşaat malzemeleri, menteşeler, Endüstriyel Hırdavat, Kriyojenik ekipman, asma kilit, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Marenzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PUNTOVITI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  PUNTOVITI SRL, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, özel cıvata ve saplamalar, büyük cıvatalar, Madeni inşaat malzemeleri, somunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FAWO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FAWO GMBH, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nieder-Olm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROVERE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  ROVERE SRL, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sac, zımbalama makinası, metal iskelet, demir işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montelabbate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FEM S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  FEM S.R.L., yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Alet ve hırdavat, metal tespitleme pimleri, dekorasyon menteşeleri, Madeni inşaat malzemeleri, Alet ve hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granarolo Dell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FRATELLI GUZZABOCCA SNC UTENSILERIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  FRATELLI GUZZABOCCA SNC UTENSILERIA, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. cıvatalar, kompresörler, elektronik aletler, metal işleme tezgah makinaları için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seregno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GSG BAUBESCHLÄGE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GSG BAUBESCHLÄGE GMBH, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Elsterwerda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. POLLMANN & SOHN GMBH & CO KG BAUBESCHLÄGE

  Almanya

  Verified by europages badge

  POLLMANN & SOHN GMBH & CO KG BAUBESCHLÄGE, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kierspe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DI.GI.MA.

  İtalya

  Verified by europages badge

  DI.GI.MA., yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Un ve irmik, Hamur işleri, Madeni inşaat malzemeleri, Otel, hayvansal katı gıda yağları, zootekni gıdaları, Un ve irmik, Gıdasal un, Hamur işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villanterio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CAMUT - RETTIFICATRICI

  İtalya

  Verified by europages badge

  CAMUT - RETTIFICATRICI, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, manüel rektifiye aletleri, döner tablalı rektifiye makinaları, Madeni inşaat malzemeleri, endüstriyel doğrultucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saluggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHMIDT + MELDAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHMIDT + MELDAU GMBH, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SICUREZZA & STILE

  İtalya

  Verified by europages badge

  SICUREZZA & STILE, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ, demir işleme, sac ve boru işleme, Madeni inşaat malzemeleri, Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelnuovo Di Porto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. OMAT

  Fransa

  Verified by europages badge

  OMAT, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pantin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MAR DEMIR LTD. ?TI.

  Türkiye

  Türkiyenin ilk el arabası fabrikalarından olan TUNALI el arabaları 1970 li yıllarda kurulmuş olup Mardemir Ltd. Şti. bünyesinde ‘’TUNALI ‘’ markası ile tanınmaktadır. Aksaray’da kurulan fabrika zaman içinde atölye imalatından profesyonelseri imalata; Aksaray organize sanayi bölgesinde 4.000 metrekaresi kapalı 10.000 metrekare sahada devam etti. Günlük üretimi 1.000 adet iken değişen dünya teknolojisini takip ederek, yeni robotlar ve yeni teknoloji markalar alarak 2010 yılı başında 2.000 adet/gün kapasitesine çıkardı. Yıllık 40.000 ton metal işleme kapasitesi ile sürekli arge çalışmaları yaparak yeni modeller geliştirdi.Profesyonel imalat ve dış ticaret kadrosuyla ihracat yaptığı 45 ülkeye ilave olarak yeni ikili görüşmeler ile hedef ülke ve yeni müşteri tespit çalışmaları yapmaktadır. Kaliteyi ve en uygun dünya fiyatını tespit ederek dünya ticaret arenasında her zaman rol almaktadır.

 5. HOJU-BESCHLAG GMBH

  Almanya

  Taban plakaları, kapı koruyucuları, delikli plakalar, alüminyum, plastik ve paslanmaz çelikten yapılmış havalandırma ızgaralarının yanı sıra özel sac parça üretimi 60 yılı aşkın bir süredir şirketimizin girişimci varlığımızı korumaktadır. Ürünlerimiz çağdaş, etkileyici, görsel olarak çekici ancak aynı zamanda da işlevsel ve günlük kullanım için uygundur. Günümüzün pazar gereksinimlerini karşılamak, giderek daha kısa teslimat sürelerine uyarken sürekli aynı yüksek performansı ve kaliteyi sağlamak anlamına gelmektedir. Bunu da büyüyen müşteri yapımızla işbirliği içinde gerçekleştirmekteyiz. Faaliyetimiz rekabetçi ve sürdürülebilir, çünkü yeni teknolojilere ve güçlü bir makine parkına yatırım yapmaktayız. Çok sayıda müşteri ve tedarikçi değerlendirmesi, kalitenin bizim için boş bir ifade olmadığını, aksine yaşanan bir şirket uygulaması olduğunu göstermektedir.

 6. PRECITOOL WERKZEUGHANDEL GMBH & CO. KG ZENTRALLAGER

  Almanya

  Müşterilerine mümkün olan en iyi hizmeti sunmak, tüm PRECITOOL ortaklarının nihaî hedefidir. Metal işleme sektöründeki kalite, güvenilirlik, danışmanlık ve sorun gidermenin yanı sıra pazar bilgilerine ilişkin sorularınızın tek bir cevabı var: PRECITOOL - Yetkinlik sayesinde güven. Ürünlerimiz, ağır iş ve uzun süreli profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. En yüksek kalite standartları ve güvenlik gereksinimlerini karşılamaktadır. PRECITOOL - ardında Almanya ve Avrupa'nın güçlü ortak firmaları durmaktadır. Bu ortak firmalar, ticaret ve sanayi alanlarından müşterilere her zaman ülke çapında hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermeyi olanaklı kılar. PRECITOOL tanınmış üreticileri ve markaların 100.000'den fazla kaliteli ürününü sunmaktadır. PRECITOOL - metal işleme ve talaşlı imalat konusunda modern Lojistik ve hizmet merkezi. Yüksek kaliteli kesici takımlar, bağlama aletleri, ölçüm cihazları, rasta, zımpara ve kesme takımları, el ve elektrikli aletler

 7. INTER-PLAST PLASTIK DOGRAMA AKSESUARLARI SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  İnter-Plast Plastik, ticari firma olarak 1993 yılında inşaat sektöründe pvc aksesuarları alt segmentinde hizmet vermek üzere kurulmuştur. Daha sonra, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli mal tedarik etme zorunluluğu, İnter-Plast Plastik'i aşağıdaki ürün gamında üretim ve tedarik yoluyla dış ticaret yapmaya yöneltmiştir: 3 D kapı menteşeleri ( IQ , elephant, tiger, elephant junior, elephant professional, tiger professional ), pencere menteşeleri (planet), ortakayıt bağlantı takozları ( veka, rehau, kömmerling, aluplast, salamander, gealan, wintech profilleri için, vb. ), zamak 5 karşılıklar, kilitli kapı ispanyoletlerı (elephant), kapı kilitleri (IQ , elephant), bareller (planet, elephant, IQ , balkon çıtçıtları ( elephant), alüminyum kapı ve pencere kolları, kilitli dar balkon kolları ( planet, slimline), sineklik tülü( butterfly), ısıcam çıtası (formart, vidalar ve buldex montaj vidaları (planet), balkon camlama sistemleri ve katlanır camlama sistemleri (elephant, IQ parking.

 8. B&H BESCHLAGTECHNIK OHG

  Almanya

  İşimiz müşterilerimize, torna, freze parçaları, lazer parçaları, zımba ve basınçlı döküm parçalarının yanı sıra inşaatlar ve mobilyalar için her türlü metal aksamın temin edilmesidir. Uzmanlığımız küçük, orta ve büyük parti büyüklüklerindedir. Ana yetkinliğimiz paslanmaz çelik işleme alanında olsa da, diğer tüm metallerden mamul ürünlerin tedarikini de yapmaktayız. Mobilya sanayi ve mağazacılık sektörlerinin yanı sıra, otel dekorasyonu, fuar sektöründen cam ve medikal ürün sanayisine kadar tüm alanlar için torna ve freze parçaları üretmekteyiz. Bu sayfada ürünlerimiz hakkında her şeyi bulabilirsiniz ve kendimizi size yetkin bir ortak olarak tanıtmak istiyoruz. Ayrıca, çelik palanga teli, bowden kontrol telleri ve tahrik tellerinin üretiminde de uzmanız. Burada, numune ve çizime göre her türlü çekme ve itme tellerin, tahrik telleri, gaz telleri, kavrama telleri, fren telleri, vites telleri ve bowden kontrol tellerinin onarımını ve hem tek olarak hem de seri olarak üretimini yaptığımızı da belirtmek isteriz.

 9. TECHNIDIS DOCKS MARITIMES

  Fransa

  1920 den bu yana Saint-Nazaire de yer alan DOCKS MARITIMES “TECHNIDIS” in en önemli uğraşları en geniş memnuniyetleri karşılamak ve müşterilerine verilen hizmetlerin en iyisini vermektir. Grup Socoda üyesi, bağımsız grup Fransa genelinde 650 satış noktası gücünde. DOCKS MARITIMES " TECHNIDIS " piyasa lideri olan üretici ortaklardan, aşağıdaki alanlarda daha etkili yenilikçi ürünleri müşterilerine geniş malzeme paleti sunmaktadır: Alet takımı, pnömatik, lehim, keskin alet, zımpara, kaldırma, EPI, cıvatalık, yağlama, yapıştırma. DOCKS MARITIMES "TECHNIDIS" müşterileri ister «Büyük Cirolu» şirketler, ister KOBİ veya müteahhit ya da esnaf olsunlar, bireysel ihtiyaçlarına uyarlanmış en iyi fiyatlarda hizmet çözümleri sunmaktadır. DOCKS MARITIMES TECHNIDIS, endüstriyellerin hizmetine sunulmuş yüksek performanstır.

 10. FERMA FINESTRA CLICK COMP SRL

  İtalya

  Click Comp ® pencere emniyet kelepçesi kapıların ve pencerelerin, rüzgâr ve hava akımlarında dahi açılmaması için emniyete alınması ihtiyacından doğmuştur. Emniyet kelepçesi her tip pencereye, delme, vidalama veya yapıştırmaya gerek olmadan kolayca takılabilecek şekilde etüt edilmiş ve üretilmiştir ve konutun, pencerenin aniden kapanmasını veya açılmasını önleyip istenen açıklıkta bloke edilmesiyle, kolayca havalandırılmasını sağlar. Evcil hayvan besleyen herkes için faydalı bir çözümdür, pencere kasasına monte edilir ve kedi kapısı yerine kullanılabilir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Madeni inşaat malzemeleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

13.686 Şirketler