• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • madeni kaplar

Sonuçlar

Madeni kaplar - Ithalat/Ihracat

 1. FRANCE FIL INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  FRANCE FIL INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint Clement Des Levees, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ECONOX

  Fransa

  Verified by europages badge

  ECONOX, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni kaplar, Madeni kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bierne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FILMEC

  İtalya

  Verified by europages badge

  FILMEC, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni kaplar, metal kutular, Madeni kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lezzeno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. KNAUSS RAUMSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KNAUSS RAUMSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bächingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. UNITEC SPEZIALTRANSPORTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNITEC SPEZIALTRANSPORTE GMBH, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Sassendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALBERT CHRIST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALBERT CHRIST GMBH, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Unterschneidheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RAINBOW CONTAINERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RAINBOW CONTAINERS GMBH, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Apensen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TILLMANN VERPACKUNGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TILLMANN VERPACKUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mühlheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ITALIANA CONTENITORI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  ITALIANA CONTENITORI SRL, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurutemizleyiciler için arabalar, metal kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giaveno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EVKON

  Türkiye

  Şirketimiz, hem enerji açısından verimli hem de çevre dostu olan güzel ve modern evler yaratmak için en son teknoloji ve malzemeleri kullanır. Prefabrik yapı ile, atıkları büyük ölçüde azaltabiliyor, çevreye verilen zararı en aza indirebiliyor ve geleneksel inşaat yöntemlerine göre daha hızlı, daha verimli bir inşaat süreci sağlayabiliyoruz. Müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına ve tercihlerine uyacak şekilde çok çeşitli özelleştirilebilir ev tasarımları sunuyoruz. Rahat kır evlerinden lüks modern evlere kadar her zevke ve bütçeye uygun bir şeyimiz var. Ancak bizi gerçekten ayıran şey, müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızdır. Vizyonlarının gerçeğe dönüşmesini sağlamak için tüm inşaat süreci boyunca müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Evlerimiz şantiye dışında inşa edildiğinden, sabit bir fiyat ve garantili bir tamamlanma tarihi sunabiliyoruz, bu da müşterilerimizin içinin rahat olmasını sağlıyor ve genellikle geleneksel inşaat projelerinin getirdiği belirsizlikleri ve sürprizleri ortadan kaldırıyor. Kısacası, daha hızlı, daha verimli bir inşaat süreci ve müşteri memnuniyeti odaklı, uzun ömürlü, güzel, yüksek kaliteli bir ev arıyorsanız, prefabrik ev firmamız sizin için mükemmel bir seçimdir. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz! " www.evkonprefabrik.com Modüler, prefabrik ev imalatı +90 541 880 23 71

 1. CONTAINEX CONTAINER- HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  CONTAINEX - konteyner ve mobil alan sistemleri- Bir WALTER GROUP firması - Konteyner ticaretinde 30 yılı aşkın deneyim - Avrupa genelinde 150'den fazla dağıtım deposu - 310 milyon €16/17 mali yılı satışları - 277 çalışan - Avrupa'nın her yerindeki müşterilerimize ofis, ekip ve sıhhi konteynerlerin yanı sıra, depolama, paketleme ve nakliye konteynerleri de tedarik etmekteyiz - Viyana'nın Wiener Neudorf bölgesinde modern konteyner terminali - Konteyner depo ve onarım işletmesi - Uluslararası kredi bürolarından birinci sınıf kredi değerlendirmesi: D&B (Nr. 30-042-9354): 5A1 Creditreform (Nr. 911.0056346): Bonitätsindex 153 KSV1870 (Nr. 37207): Rating 175 Kurumsal ilkeler: - Finansman sadece üretilen nakit akışından - Banka kredisi veya diğer borç finansmanına hayır - Çalışanlara mümkün olan en büyük kişisel sorumluluk veren kooperatif yönetim tarzı - Merkezi olmayan kâr merkezi organizasyonu - Şirkette var olan aile ekibi ruhunun teşviki

 2. BOHET FILS

  Belçika

  Şirket çöp ve atıkların depolanması için konteyner kiralamayı sunduğu hizmetler listesine eklemiştir. Sahip olduğu profesyonel amaçlı malzemeleri hem şirketlere hem de özel şahısların kullanımına sunmaktadır. Tüm atık ve çöplerinizi içine alacak boyutlarda 10 - 15 m³ kapasiteli beş farklı kategoride konteyneri müşterilerinin hizmetine ayırmıştır: hafriyat toprağı, tuğla döküntüsü, plastik, ahşap malzeme, hurda demir, çeşitli inşaat atıkları. Böylece tam bir güvenlik içinde eski mobilyalarınızın, ağır ve hacimli elektrikli ev eşyalarınızın taşınması sırasında size yardımcı olacaklardır.

 1. BSI PM ENGINEERING

  Fransa

  Fransız LMI şirketler grubuna bağlı BSI PM ENGENEERING, Pülverize, toz veya granüle her türden malzemenin boşaltma ve doldurma işlemlerine yönelik proses çözümleri konusunda sistemleri tasarlar, üretir ve kurulumunu gerçekleştirir ve hizmete alınmasını sağlar. Grubumuz, 30 yıldan daha uzun süredir, eczacılık, kimya, kozmetik ve tarım - gıda endüstrilerindeki uluslararası gruplara çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Ürün kataloğumuzda konteynerler, karıştırıcılar, dozajlama, doldurma ve boşaltma sistemleri, vb... gibi ondan fazla sistem ve düzeneğin referansları yer almaktadır

 2. HNM METAL

  Türkiye

  Messieurs, Nous produissons les Manuracks standards, Chandelles standards, Minimanuracks, Conteneurs standards, Barrières métales standards, Caisses métales et les produits similaires à la demande dans notre usine qu’il fait activité dans la ville de Bursa de la Turquie.Les entreprises avec lesquels nous travaillons en Turquie exportent en France, Allemagne, Angleterre, Italia les produits qu’ils ont fait produits chez notre entreprise.Il éxiste la production en qualité, livraison à temps, notre personnel expérimenté dans la production et notre cadre d’ingénieur dans notre service technique.Comme NAS METAL, nous voudrions faire exportation directement aux entreprises à l'étrangerEn faisant navigation sur l’internet nous avons accédé à votre adresse. Nous voudrons travailler avec vous. Nous sommes sûr de nous-même comme équipe et nous vous prions de penser de travailler avec nous.Particulièrement nous sommes très expérimenté sur les produits revêtus d’immersion à chaud de Zinc.Les proje

 3. RAPMET SP. Z O.O.

  Polanya

  "Rapmet" metal şirketi 1977' de kurulmuştur. Günümüzde, Polonya ve diğer ülkelerin birçok önemli firmalarına ürün nakleden çok tecrübeli bir firmayız. Üretim programımız - preslenmiş ve kaynaklı platform ızgaraları , - platform basamakları, - endüstri için segmen çitleri, - inşaat alanları için ayarlanabilen çitler, - kaynak fileleri, - file konteynerleri, - metal garajlar, - ve müşterilerimiz tarafından verilen örneklere göre diğer metal ürünlerden oluşmaktadır.

 4. NERI MAKINA MÜH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  NERI MAKINA MÜH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. COIN CONTAINER INSPIRATION GMBH

  Almanya

  COIN CONTAINER INSPIRATION GMBH, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Konteynerler, Konteynerler, depolama ve stoklama için konteynerler, konteynerle taşıma, şantiye barakası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GAMADARIC - INDÚSTRIA DE PRODUTOS METÁLICOS, LDA

  Portekiz

  GAMADARIC - INDÚSTRIA DE PRODUTOS METÁLICOS, LDA, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Metal kaynak , soğuk metal markalama, metal boyası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesar, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. LLC "RIN LTD"

  Ukrayna

  LLC "RIN LTD", yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal mamuller, Her türlü çerçeve işi, Yapı iskeleti inşaatı, metalik ambalajlar, Metal mamuller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporozhye, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. GRUPO CODESA COMPACSA, S.L.

  İspanya

  GRUPO CODESA COMPACSA, S.L., yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırıcılar ve eziciler, Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar, çöp kompaktörleri, Sıkıştırıcılar ve eziciler, Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellar Del Valles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. CHT CONTAINER GMBH

  Almanya

  CHT CONTAINER GMBH, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Beverstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CONTEK IBC-SERVICE GMBH

  Almanya

  CONTEK IBC-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ellrich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. COMO ANLAGENTECHNIK GMBH

  Almanya

  COMO ANLAGENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SANIMOBEL, S.A.

  İspanya

  SANIMOBEL, S.A., yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık konteynerleri, kent düzenlemesi, Konteyner sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. CONTAINERTRANSPORTE WESSELER GMBH

  Almanya

  CONTAINERTRANSPORTE WESSELER GMBH, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Melle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. AIR-SONIC GESELLSCHAFT ZUR LUFTREINHALTUNG UND LÄRMBEKÄMPFUNG MBH

  Almanya

  AIR-SONIC GESELLSCHAFT ZUR LUFTREINHALTUNG UND LÄRMBEKÄMPFUNG MBH, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sinntal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ZUH LOBO

  Polanya

  ZUH LOBO, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konteynerler - İmalat, Alüminyum kaplar, Forklift aksesuarları, Metal tilt kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwolen, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. SUMAL SLU

  İspanya

  SUMAL SLU, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni kaplar, metalik kafes, Madeni kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rubi, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. AVILON

  Ukrayna

  AVILON, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vitrin tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. BEYDEMIR SAC PROFIL SAN. TIC. A.S.

  Türkiye

  BEYDEMIR SAC PROFIL SAN. TIC. A.S., yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz