• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler makaralar

Sonuçlar

Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler makaralar - Ithalat/Ihracat

 1. PETER FAUST KUGELROLLEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  PETER FAUST KUGELROLLEN, yılında kurulan ve Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rodgau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ARIMETAL GERI DONUSUM

  Türkiye

  Arı Metal 1970’li yıllarda Sn. Yusuf Arı ve Sn. Doğan Arı önderliğinde Adana’da ticaret hayatına başlamıştır. İş Makinası ve Ağır Sanayi alanında gerçekleştirdiği hizmetlerle her geçen gün kendini yenileyen ve sektördeki yerini genişleten firmamız, 1994 yılında şahıs şirketi ünvanından “Arı Metal Anonim Şirketi” ünvanına geçmiştir. Sahip olduğu etkin çalışma disiplini sayesinde hizmet alanını genişleten firmamız, Adana ve Ankara’da hizmet vermektedir. 2013 yılı itibari ile Sn.Yusuf Arı ve Sn. Doğan Arı ortaklığını bitirmiş bulunmaktadır, Sn. DOĞAN ARI bu tarihten itibaren kendisi ve oğulları ile birlikte ARIMETAL GERİ DÖNÜŞÜM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Çatısı Altında faaliyet ve hizmetlerine devam etme kararı almıştır. VİZYON ARIMETAL GERİ DÖNÜŞÜM İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. vizyonu sahip olduğu geçmişten geleceğe bilgi, müşteri yaklaşımı ile iş makinası ve ağır sanayi üzerine çıkma yedek parça konusunda müşterilerine değer katan sektörün en büyük ve en başarılı şirketi olmaktır. MİSYON ARIMETAL GERİ DÖNÜŞÜM İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. misyonu müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmeti, en uygun, en kaliteli şekilde vermek, müşteri bağlılıklarını sağlayarak , ürün çeşidini artırmak, yenilenmek sürekli büyümektir. ŞİRKET KURUCUSU DOĞAN ARI Yönetim kurulu başkanı Köksal ARI Yönetim kurulu üyeleri Atila ARI

 3. TENTE SAS

  Fransa

  TENTE SAS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dişli tekerlekler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, ruletler, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dişli tekerlekler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Fargeau Ponthierry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BRT GRUP ANADOLU METALURJI

  Türkiye

  BRT GRUP ANADOLU METALURJI, yılında kurulan ve Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. madencilik sanayi için hadde makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. RUEDAS ALEX

  İspanya

  RUEDAS ALEX, yılında kurulan ve Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, burçlar ve rulolar, Paslanmaz çelik tekerler, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, poliüretan tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fraga-Huesca, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TENTE RUEDAS S.A

  İspanya

  TENTE RUEDAS S.A, yılında kurulan ve Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, endüstriyel yük arabaları için tekerlekler, naylon tekerlekler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montcada I Rexac, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHULTE & SCHMIDT GMBH & CO. LEICHTMETALLGIESSEREI KG

  Almanya

  SCHULTE & SCHMIDT GMBH & CO. LEICHTMETALLGIESSEREI KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değerli ve özel metaller, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Değerli ve özel metaller, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TENTE

  Belçika

  TENTE, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Özel tekerlekler, Biyo sertifikalı temel yağlar, plastik tekerlekler, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kruishoutem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. RUEDAS EURYBAS

  İspanya

  RUEDAS EURYBAS, yılında kurulan ve Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. RW SILICIUM GMBH

  Almanya

  RW SILICIUM GMBH, yılında kurulan ve Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metallerin kesilmesi, metalik silis sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pocking, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SAMTEK AUTOMOTIVE

  Türkiye

  SAMTEK AUTOMOTIVE, yılında kurulan ve Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sakarya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. H. A. RAPOLD AG

  İsviçre

  H. A. RAPOLD AG, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kalay ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kalay ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. GEISER RAHMEN AG

  İsviçre

  GEISER RAHMEN AG, yılında kurulan ve Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç ürünler, Çubuklar ve kornişler, Fotoğraf çerçeveleri ve montajları, Çerçeveleme, Ağaç ürünler, Çubuklar ve kornişler, Fotoğraf çerçeveleri ve montajları, Çerçeveleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biel/bienne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. CNCWORKING S.R.O.

  Çek Cum.

  CNCWORKING S.R.O., yılında kurulan ve Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. CNC frezeleme, Boru bağlantısı, Cıvata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klatovy, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. KUNSTGEWERBLICHE ZINNGIESSEREI STEFAN WITTER

  Almanya

  KUNSTGEWERBLICHE ZINNGIESSEREI STEFAN WITTER, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Beyaz maden/Kalay kurşun karışımı dekoratif ürünler, Tamamlanmış dokumalar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Beyaz maden/Kalay kurşun karışımı dekoratif ürünler, Tamamlanmış dokumalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HILLEGAART-LAUFERSWEILER-HILLEGAART UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  HILLEGAART-LAUFERSWEILER-HILLEGAART UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç ürünler, Çubuklar ve kornişler, Çerçeveleme, Kırtasiye, Ağaç ürünler, Çubuklar ve kornişler, Çerçeveleme, Kırtasiye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PICK UP LAHOFER GES.M.B.H.

  Avusturya

  PICK UP LAHOFER GES.M.B.H., yılında kurulan ve Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ağaç ürünler, Çubuklar ve kornişler, Çerçeveleme, Kırtasiye, Ağaç ürünler, Çubuklar ve kornişler, Çerçeveleme, Kırtasiye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frättingsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. BLUECHIP WORLD OF PICTURES

  Almanya

  BLUECHIP WORLD OF PICTURES, yılında kurulan ve Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç ürünler, Çubuklar ve kornişler, Çerçeveleme, Kırtasiye, Ağaç ürünler, Çubuklar ve kornişler, Çerçeveleme, Kırtasiye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Philippsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GUSSET AG, GLOCKENGIESSEREI, UETENDORF

  İsviçre

  GUSSET AG, GLOCKENGIESSEREI, UETENDORF, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır ve alaşımlar, Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, Dökme çanlar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Bakır ve alaşımlar, Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, Dökme çanlar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uetendorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. DELLA BIANCA DANIEL, ZINNGIESSEREI

  İsviçre

  DELLA BIANCA DANIEL, ZINNGIESSEREI, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kalay ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kalay ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Visp, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. VEHI MERCATUS GMBH

  Almanya

  VEHI MERCATUS GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Ağaç ürünler, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Beyaz maden/Kalay kurşun karışımı dekoratif ürünler, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Ağaç ürünler, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Beyaz maden/Kalay kurşun karışımı dekoratif ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RESTAURATOR RAINER LEHMANN

  Almanya

  RESTAURATOR RAINER LEHMANN, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Beyaz maden/Kalay kurşun karışımı dekoratif ürünler, Giysi/Kıyafet tüyleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Beyaz maden/Kalay kurşun karışımı dekoratif ürünler, Giysi/Kıyafet tüyleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meißen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ZINN-GRUBE AG

  İsviçre

  ZINN-GRUBE AG, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kalay ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kalay ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. STEPHAN DÖRR

  Almanya

  STEPHAN DÖRR, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Değerli ve özel metaller, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Değerli ve özel metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eggolsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HEUSCHKEL & BARNICKEL GMBH

  Almanya

  HEUSCHKEL & BARNICKEL GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanları, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. RUDOLF PERNER GMBH & CO. KG

  Almanya

  RUDOLF PERNER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Test ekipmanları, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Test ekipmanları, Saatçilik/Saat yapımcılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Passau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HEINRICH FREIBERGER GMBH

  Almanya

  HEINRICH FREIBERGER GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Değerli ve özel metaller, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Değerli ve özel metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwanstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. RUPERT LEIKAM

  Avusturya

  RUPERT LEIKAM, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Metal ev eşyaları, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Metal ev eşyaları, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Knappenberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. ISARMETALLGUSSWERK GMBH & CO. KG

  Almanya

  ISARMETALLGUSSWERK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme demir parçalar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dökme demir parçalar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geretsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. METALLGIESSEREI FRANZ DUSSLER GMBH

  Almanya

  METALLGIESSEREI FRANZ DUSSLER GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir. Dökme demir parçalar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dökme demir parçalar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Königsbrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler makaralar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

309 Şirketler