• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler

Sonuçlar

Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler - Ithalat/Ihracat

 1. DHD CLEAN PARTS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DHD Clean Parts GmbH & Co. KG firmasının kuruluşu Kasım 2017'de DHD Technology GmbH & Co. KG firmasından ayrılmasıyla gerçekleşmiştir. DHD Clean Parts GmbH & Co. KG firmasının temel yetkinlikleri endüstriyel parça temizliği üzerine kuruludur. Bu üretim faaliyetlerinin yanı sıra DHD Clean Parts GmbH & Co. KG kalan kir analizlerine yönelik bir laboratuvardan da sorumludur. Burada dahili kalite güvenliğine ilişkin kontrollerin yanı sıra müşteri isteği üzerine kontroller de gerçekleştirilir. Bu laboratuvar şirketin diğer ticari etkinliklerinden tamamen bağımsız bir şekilde faaliyet göstermektedir. Müşterilerimiz otomobil endüstrisi ve bunların tedarikçilerinden, elektrik ve elektroteknik endüstriden, ısıtma sistemlerinden ve ısı teknolojileri alanlarından, makine mühendislerinden, çevre ve yöntem tekniklerinden ve daha çok sayıda endüstri dallarında faaliyet gösteren kuruluşlardan oluşmaktadır.

 2. PAUL AUER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PAUL AUER GMBH, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzey işleme, kumlama kabini sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NANOCOM LLC

  Rusya

  Nanocom LLC, yarı kristal toz (QC) AlCuFe sentezi için yüksek performanslı teknolojinin geliştiricisidir; AlCuFe + B; AlCuFe + Si, çeşitli alanlarda endüstriyel üretim ve uygulama QC geliştirir. Yarı kristal toz Al-Cu-Fe uygulaması: Fiziksel, mekanik ve sürtünme önleyici özellikleri, aşınma direncini, hidrofobikliği ve yapışmayı geliştirmek için polimerler ve elastomerler için dolgu maddesi. Teflon'da (PTFE), Polifenilen sülfürde (PPS) aşınma direncinde önemli artış; 3D baskıda kullanılan polimer tozları için dolgu, Seçici Lazer Sinterleme (SLS) katkı maddesi imalatı; Orijinaline kıyasla gelişmiş özelliklere sahip yeni kompozit malzemelerin ve alaşımların geliştirilmesi; Mekanizmaların yağlama sistemlerinde katkı maddesi olarak sürtünme kayıplarını azaltmak, ünite ve düzeneklerin hizmet ömrünü artırmak, enerji verimliliğini artırmak ve ekipmanların enerji tüketimini azaltmak; Kaplamaların oluşturulması: sürtünme önleyici, yapışmaz, yapışmaz, hidrofobik, boru ve kaplarda tortu ve cüruf seviyesini azaltan; Metanolün buharla reformasyonu için yeni katalizörlerin geliştirilmesi ve yeni hidrojen depolama sistemlerinin oluşturulması; Daha verimli lityum iyon pil anotları yapmak; Güneş panellerini daha verimli hale getirmek; Chlorella büyüme biyoaktivatörü, antibakteriyel malzemeler. Nanocom, üretim yöntemi için bir patente sahiptir. Test için 100 g toz deneme teslimatı mümkündür. https: //quasicrystal.eu/

 4. JAFO MARAT GROUP JAROCINSKA FABRYKA OBRABIAREK

  Polanya

  JAFO MARAT GROUP JAROCINSKA FABRYKA OBRABIAREK, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal frezeleme, freze makineleri, makineler ve ekipmanlar, Üniversal freze tezgahı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jarocin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. JIMCO A/S

  Danimarka

  JIMCO A/S, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dezenfekte etme ve sterilize etme - servisler, Dezenfekte etme ve sterilize etme - servisler, dezenfeksiyon sistemleri, hava temizleyicileri, sterilizasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rudkøbing, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LOESER GMBH

  Almanya

  LOESER GMBH, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Galvanoteknik - Makineler, metal rektifikasyon makina ve tesisleri, çapak alma, Galvanoteknik - Makineler, maden zımpara makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Speyer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BOSSI - MACCHINE FINITURA METALLI

  İtalya

  BOSSI - MACCHINE FINITURA METALLI, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal satinaj işlemleri için makina ve tesisatlar, metal polisaj işlemleri için makina ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abbiategrasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L.

  İtalya

  PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L., yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, metal temizleme makina ve tesisatları, Temizlik makineleri parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scandicci, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ROSLER UK

  Birleşik Krallık

  ROSLER UK, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parlatıcı ekipman ve materyaller, plastik malzeme tamamlama işlemleri makina ve ekipmanları, zımparalama ve polisaj ürünleri, Parlatıcı ekipman ve materyaller, özel taksi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prescot, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. MECARIA

  Fransa

  MECARIA, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, 5 akslı frezeleme, özel makineler, az miktarda seri üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riaille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. RUMP STRAHLANLAGEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  RUMP STRAHLANLAGEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Salzkotten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. THERMOCOMPACT

  Fransa

  THERMOCOMPACT, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kimyasal nikelajlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pringy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PRECICUT ENGINEERS

  Hindistan

  PRECICUT ENGINEERS, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. BİLYELİ ZIMPARALAMA TEKNELERİ (kumlama), kepçeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aurangabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 2. HÜPPE GMBH

  Almanya

  HÜPPE GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Zwischenahn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SAMETAL SARL

  Fransa

  SAMETAL SARL, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, madenlerin işlenmesi, kumlama, metallerin yağının arındırılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ancenis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BEL - TECHNOLOGIES

  Belçika

  BEL - TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, madenlerin yüzeysel işlenmesi, Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, yüzey parlatma ve işleme makina ve tesisleri için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lochristi, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. GALVATEK - THERMOPLONGEURS

  Fransa

  GALVATEK - THERMOPLONGEURS, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vidalı ısıtma parçaları , dondurma makinesi imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonnières-Sur-Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. MODERTECH INDUSTRIES

  Fransa

  MODERTECH INDUSTRIES, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Elektroliz - Yüzey işleme, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Yüzey işleme, Elektroliz - Yüzey işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. FINI METAUX

  Fransa

  FINI METAUX, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limoges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. RIMOR GROUP

  İtalya

  RIMOR GROUP, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boya, kumlama, Havalandırma, elektroforez sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turin, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. HNK SERVICE

  Fransa

  HNK SERVICE, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ayıklama makineleri, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Yüzey denetim sistemleri, Çinko elektrokaplama, Metal ayıklama makineleri, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Yüzey denetim sistemleri, Çinko elektrokaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeurbanne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PLASTIMETAL

  Belçika

  PLASTIMETAL, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalleştirme, önceden işlenmiş şeritler, zeminden panel ısıtıcılar, Metalleştirme, toz boya hatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heist-Op-Den-Berg, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. SISTEMPLAST SA

  Romanya

  SISTEMPLAST SA, yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal tanklar, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, ELEKTRİK TESİSATLARI, Metal tanklar, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, ELEKTRİK TESİSATLARI sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ramnicu Valcea, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. AFFUTEUSE-DIFFUSION

  Fransa

  AFFUTEUSE-DIFFUSION, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Paray Vieille Poste, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ARVIUS GMBH

  Almanya

  ARVIUS GMBH, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yazılım versiyonu, Bilgisayar manyetik iletişim araçları, Yazılım versiyonu, Bilgisayar manyetik iletişim araçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großhabersdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. LUDWIG SCHIERER WERKMARKT GMBH

  Almanya

  LUDWIG SCHIERER WERKMARKT GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Makine aletleri - Metal İşleme, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Kötzting, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GEN MOTOR SRL

  Romanya

  GEN MOTOR SRL, yılında kurulan ve Elektrik üretim birimleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilimsel araştırma merkezleri ve laboratuvarları, Elektrik jeneratörleri, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Elektrikli motorlar - alternatif akım, Bilimsel araştırma merkezleri ve laboratuvarları, Elektrik jeneratörleri, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Elektrikli motorlar - alternatif akım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iasi, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. SCHMIDT SANDSTRAHLTECHNIK GMBH

  Almanya

  SCHMIDT SANDSTRAHLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Westheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MEC PUIG

  İspanya

  MEC PUIG, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. frezeleme, mekanik montajlar, kaynak işleri, Hassas mekanik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Joan De Vilatorrada, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz