• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mahsul ekimi ve koruma

Sonuçlar

Mahsul ekimi ve koruma - Ithalat/Ihracat

 1. TEMAS GROUP EXPORT PARTNERS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Temas Grup Export Partners olarak, yeni ihracat müşterileri bularak, potansiyel müşteriler oluşturarak ve ihracat stratejileri geliştirerek işletmelerin küresel pazarda başarılı olmalarına yardımcı olma konusunda uzmanız. Özenle tasarlanmış hizmetlerimiz, siz değerli müşterilerimizin benzersiz ve etkili bir deneyim yaşamasını sağlar. Gümrükleme, lojistik ve dış ticaret alanlarındaki deneyimimizle satışları artırıyor ve işletmenizin başarıya ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, tekstil, tıbbi ekipman, makine, makine mühendisliği, endüstriyel ekipman, tarım ürünleri, kimyasallar, plastik ürünler, tek kullanımlık sofra takımları, paketleme çözümleri, meyve ve sebzeler ve diğer istisnai tekliflerin yanı sıra lazer işleme dahil olmak üzere çeşitli ihtiyaçlara hitap etmektedir. Türk üreticilerin yüksek kaliteli ürünlerini Avrupa'ya ihraç ediyoruz. Temas Grup Export Partners, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve bunu ticari faaliyetlerimizin özü haline getiriyoruz. Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş mükemmel hizmetler sunmayı taahhüt eder. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için yeni müşteriler bulma, potansiyel müşteriler oluşturma ve ihracat gelişimini teşvik etme konusundaki uzmanlığımızdan yararlanarak ticari faaliyetlerinizi geliştirmek ve genişletmek için değerli destek sağlıyoruz. Size sunulan tüm fırsatları keşfetmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

 2. KREGLINGER EUROPE

  Belçika

  Verified by europages badge

  Kreglinger Europe özel bir içerik sağlayıcısı olup, Amerika'dan Avustralya'ya ve Çin'den Şili'ye ürünler sağlar ve yiyecek, içecek, yiyecek katkısı, ilaç, kozmetik, tarım ve diğer teknik endüstrilere çözümler sağlar. Kendi lojistik iştiraki (Kreglinger logistics – Kregspedi) ile desteklenmekte olup, teknik desteği zamanında teslimat ile birleştirerek birinci kalite ticari hizmet verir.

 3. CEVIKSAN PULVERIZATOR TARIM MAK. SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Firmamız ‘Çeviksan Pulverizatör Sanayi ve Ticaret’ ismiyle 1999 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Piyasayı analiz ederek, pulverizatör sanayisinde eksik ve şikayetleri belirleyerek işe koyulduk. Bize göre en büyük eksiklik ürün kalitesi ve imalatçı firmaların birbirlerine karşı olan güven eksikliği idi. Hedef ve misyonumuzu bunlara göre belirledik, KALİTE ve GÜVEN sözlerini kendimize ilke edinerek kazancı ikinci plana bıraktık. Bu özverinin karşılığını yıllar sonra ÇEVİKSAN ürünlerinin piyasada aranan bir marka olmasıyla aldık. Yeni tasarımlar, çalışma disiplini ve gelişen makine parkı ile sektörümüzde daima öncü olduk. ÇEVİKSAN’ı bir marka yapan değerli çiftçilerimize ve makine imalatçılarımıza TEŞEKKÜR etmeyi bir borç bilir, bol kazançlar diler ve saygılarımızı sunarız.

 4. ARBEMU

  Türkiye

  Arbemu | Supply Better Arbemu is a trading company specializing in supplying equipment, materials, industrial goods, and raw materials for various industries. The company was established in 2022 as a division of Modulus Metal Company as a result of the combination of many years of experience in manufacturing, sourcing, procurement, project management, and industrial knowledge. Our experience is in various industries such as automotive, machinery, consumer goods, urban furniture, food, agriculture, renewable and conventional energy, civil engineering, transport and logistics, chemicals, and also customer-specific parts.

 5. PILTAR PLASTIK KIMYA VE TARIM ÜRÜNLERI SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Our company headquarter is located in Konya / Turkey. We are a company who is working in agricultural field . We have an irrigation factory for 5 main different products: 1)Drip irrigation system factory: we produce round pipe, GR pipes for rain sistems, flat pipe and fittings for drip irrigation systems. 2)Sprinkler irrigation system: we produce pipe 16-160mm diameter with the relative fittings. We export to 5 main areas. Europian countries, Middle east, South Africa and Middle Asia and old Soviet Union Countries. We are in agriculturel field since 2007. We have high quality products. We work with high professional services.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NAHLE TARIM

  Türkiye

 2. KÜKÜRT VE ÜRE 46

  Türkiye

  KÜKÜRT HAKKIMIZDA Rafine sülfürün (granüllerin) mikronizasyonu (10µ, 45µ, 90µ ve üzeri inceltme) süreci ve ticareti yapan güvenilir bir şirketiz. Dünya standartlarında üretim ve paketleme yapabilen makine filomuz ile; Ürün kalitesi ve zamanında teslimat prensibiyle iç ve dış pazarda işimizi yönlendiriyoruz. Uluslararası akreditasyona sahip laboratuvar analizlerimizi web sitemizde ve ürünlerimiz üzerinden alıcılarımızla paylaşmak ve ürünlerimizin kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermemek, pazar koşullarında güvenilirliğimizin en büyük göstergesidir. (µ; mikron) BELGELERİMİZ iso 9001 iso 14001 iso 22000 iso 22716-gmp Ohsas 18001 KÜKÜRT ÜRETİM KAPASİTEMİZ Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından akredite laboratuvarlar (AgrioLABEN Gıda ve Tarım Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı - ODTÜ Merkez Laboratuvarı Zeta Parçacık Ölçüm Laboratuvarı) Yaptığımız analizler ile; Su inceltme kapasitemizin 7, 6 μ'a kadar mümkün olduğu tespit edilmiştir. Bu önlem, bizi dünyada mikronize kükrt üreten birkaç şirket arasına yerleştiriyor. 7.6μ ve üzeri akışkanlaştırma kapasitemiz ve 2000 kg / saat. Üretim kapasitemiz, kükürtün kullanıldığı tüm sektörler için hammadde tedarik etmemizi sağlar.

 3. KENAN ERTUGRUL TARIM MAKINELERI SAN. TIC.LTD STI.

  Türkiye

  Nevagro agri̇cultural our company has establi̇shed i̇n nevsehi̇r as a small repai̇r and weldi̇ng shop i̇n 1960. İt entered the agricultural sector i̇n 1978 wi̇th potato planti̇ng and harvest machi̇nes’ repai̇r orerati̇ons and si̇ns 1981 i̇t has been manufacturi̇ng agri̇cultural machi̇nes. After i̇t has turned i̇nto a company i̇n 1997 wi̇th i̇ts’ on quali̇ty and servi̇ces, our company penetrated the domesti̇c market and started to focus on i̇nternati̇onal sales, thus became a weel-known brand i̇n mi̇ddle-east and afri̇can markets. From 2009 and on, our export conti̇nues mai̇nly to algeri̇a, sudan, i̇raq, tunus, syri̇a, georgi̇a, cyprus and to many other countri̇es. Our quali̇ty i̇s i̇mproved wi̇th the help of i̇so 9001-2000 certi̇fi̇cata. We’re also proud of documenti̇ng our machi̇nes’ quali̇ty wi̇th test reports gi̇ven by uni̇versi̇ti̇es. We thank to all associ̇ates for perferi̇ng us and wi̇sh success for all. Our products : 1: potato planter machine 2: potato harvester machine 3: rotovator 4: anchor machi̇ne 5: soil preparation machine

 4. ENTOSAV ENVIRONMENTAL HEALTH AND SOLUTIONS

  Türkiye

  Entosav, bir haşere mücadelesi kuruluşu şirketi olarak 1995 yılında Türkiye'de kurulmuş önde gelen bir grup şirkettir. Artık 4 şirkete sahip olan ve 1000'den fazla kişiye istihdam sağlayan şirket, çiftliklerde ve kümeslerde hayvan sağlığı, bitki koruması, çevresel planlama, çevre düzenlemesi ve inşa açısından üretim, hizmet, halk sağlığı, haşereyle mücadele ve biyogüvenlik gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermeye devam etmektedir. Entosav, karşılanmamış piyasa ihtiyaçlarına hitap eden çok sayıda yeni ve farklı çözümü bilimsel bir şekilde sunmaya devam ediyor. Entosav aynı zamanda son 7 yıldır Türkiye'de sahip olduğu yaklaşık %40'lık piyasa payıyla halk sağlığı piyasasında lider konumdadır. Biz, özel teknik hizmet (know-how), özel araç, ekipman-gereç ve birçok ülke pazarlarındaki her türlü formülasyonu formülleştiren kemirgen öldürücü ilaçlar, insektisidler, fungisidler ve ot öldürücüler gibi eşsiz kişiye özel birçok ürün sunmaktayız.

 5. HATTI TEKNOLOJI SANAYI TICARET A.S.

  Türkiye

 1. AGROBULLS MACHINERY

  Türkiye

 2. AGROLEAD AGRICULTURAL MACHINERY

  Türkiye

  AGROLEAD AGRICULTURAL MACHINERY, yılında kurulan ve Mahsul ekimi ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. BIOIPM

  Türkiye

  BIOIPM, yılında kurulan ve Mahsul ekimi ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, gübre, pestisidler, organik ve biyolojik gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kepez, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SPICELAND ENT.

  Almanya

  SPICELAND ENT., yılında kurulan ve Mahsul ekimi ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 10th Of Ramadan City, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VITISERVE GMBH

  Almanya

  VITISERVE GMBH, yılında kurulan ve Sarmaşıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mahsul ekimi ve koruma, Mahsul ekimi ve koruma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sommerhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TIMSPRAYER

  Türkiye

  TIMSPRAYER, yılında kurulan ve Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mahsul ekimi ve koruma, Bahçe yağmurlama sistemleri, tarım makineleri için nebülizatörler, arozözler, Mahsul ekimi ve koruma, Bahçe yağmurlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. HMEZAD EXIM D.D.

  Slovenya

  HMEZAD EXIM D.D., yılında kurulan ve Bira sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mahsul ekimi ve koruma, Mahsul biçme, malt, içki endüstrisi için maltlar, Mahsul ekimi ve koruma, Mahsul biçme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zalec, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 6. RIAVANILLE SARL

  Madagaskar

  RIAVANILLE SARL, yılında kurulan ve Mahsul ekimi ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Antalaha, Madagaskar 'de bulunmaktadır.

 7. MONTE DA CAPELA - SOCIEDADE AGRICOLA E COMERCIAL, LDA

  Portekiz

  MONTE DA CAPELA - SOCIEDADE AGRICOLA E COMERCIAL, LDA, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mahsul ekimi ve koruma, Mahsul ekimi ve koruma, Şaraplar - Portekiz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pias Serpa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. BIOFLORENSAGRO

  Türkiye

  BIOFLORENSAGRO, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mahsul ekimi ve koruma, Mahsul ekimi ve koruma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. SAINTENOY BERNARD ET FILS

  Belçika

  SAINTENOY BERNARD ET FILS, yılında kurulan ve Ekilebilir tarla hazırlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mahsul biçme, Mahsul ekimi ve koruma, Tarım - makineler ve malzemeler, Mahsul biçme, Mahsul ekimi ve koruma, Tarım - makineler ve malzemeler, tarım traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rouveroy, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. JARINI DIENSTVERLENING

  Hollanda

  JARINI DIENSTVERLENING, yılında kurulan ve Mahsul ekimi ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, De Lier, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. AGRO 21 S.L

  İspanya

  AGRO 21 S.L, yılında kurulan ve Mahsul ekimi ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, La Almunia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. BIOFLORENS AGRO

  Türkiye

  BIOFLORENS AGRO, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Mahsul ekimi ve koruma, tarım gereçleri, bahçe ürünleri, Mahsul ekimi ve koruma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. SIPLEKA OÜ

  Estonya

  SIPLEKA OÜ, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mahsul ekimi ve koruma, biyolojik arpa, biyolojik buğday, Çiftlik malları, Mahsul ekimi ve koruma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lootvina, Estonya 'de bulunmaktadır.

 6. BPG BEIERSDORF-FREUDENBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  BPG BEIERSDORF-FREUDENBERG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mahsul ekimi ve koruma, Mahsul ekimi ve koruma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beiersdorf-Freudenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TARPS UK

  Birleşik Krallık

  TARPS UK, yılında kurulan ve Mahsul ekimi ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. AGROSAVFE

  Belçika

  AGROSAVFE, yılında kurulan ve Sıhhi ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mahsul ekimi ve koruma, Böcek öldürücüler, Mahsul ekimi ve koruma, Böcek öldürücüler, doğal böcek ilacı imalatçısı, Mantar ve bakteri öldürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ghent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. FUMIGATION

  Ukrayna

  FUMIGATION, yılında kurulan ve Mahsul ekimi ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, tütsüleme, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporozhie, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. VIVEROS DE LA ROSA

  İspanya

  VIVEROS DE LA ROSA, yılında kurulan ve Mahsul ekimi ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Castro Del Río, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz