• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • makaralı rulmanlar

Sonuçlar

Makaralı rulmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. SCHULZ STANZTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  50 yılı aşkın geleneğe sahip bir şirket olan Schulz Stanztechnik, 1991 yılından bu yana Halver'de Almanya içinde ve dışındaki çok sayıda müşterisi için faaliyet göstermektedir. Çeşitli tasarımlarda çok sayıda ürünü, 2.500 m²'den daha büyük olan üretim alanımızda üretiyor ve monte ediyoruz. İlerleyen sayfalarda size sunacağımız geniş ürün yelpazemiz, malların taşınmasında akla gelebilecek her türlü görevi yapabilmektedir. Yatak, aktarma ve taşıma tekniği, basınçla delme ve basınçla bükme parçalar veya kablo montajına yönelik aksesuarlar için eksenel oluklu bilyeli rulman, tekli parçalar ve bileşenler ana ürünlerdir.

 2. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEMM Maschinenbau, 50 yılı aşkın bir süredir kağıt, film, ambalaj ve gıda endüstrilerindeki rulo taşıma sistemleri alanında dünya çapında bir tedarikçidir. Ayrıca, tahrik ve vana endüstrisi için konsollar, kaplinler, mil uzatmaları ve gaz kelebeği vanalarının üretimi 20 yıldan fazla bir süredir devam etmektedir. Modern makine parkımız sayesinde, tornalama ve frezeleme alanındaki zorlu talepleri her zaman karşılayabilecek durumdayız. DIN ISO 9001: 2015 bir şirket olarak müşteri odaklı bir kalite politikası, kurumsal felsefemizin ayrılmaz bir parçasıdır. Nitelikli uzmanlarımız sayesinde, size her zaman özel çözümler için münferit danışmanlık ve destek sağlayabilmekteyiz.

 3. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her yıl 900'ün üzerinde farklı tipte rulmanlı yatak üretmekteyiz. Portföyümüz, standart rulmanlı yataklardan 50 mm ila 1.500 mm çap aralığında özelleştirilmiş özel rulman çözümlerine kadar uzanmaktadır. Çeşitli rulmanlı yatak bileşenlerine ek olarak, müşterilerimize özel hassas bileşenler ve rulmanlı yatak aksesuarları da tedarik ediyoruz. Özellikle uygulama için optimize edilmiş özel rulmanlar için araştırma ve geliştirme çalışmalarında güçlüyüz. Müşteri ile doğrudan işbirliği içinde teknik olanaklar koordine edilir, test edilir ve uygulanır. Projeyle ilgili hesaplamalara ek olarak, mühendislik portföyümüz pratik hizmet ömrü ve mukavemet testlerinin yanı sıra rulman değerlendirmelerini de içerir. Yetkinlik yoluyla kalite - En yüksek kalite, malzemelerin satın alınmasından ürünlerimizin teslimine kadar tüm üretimimiz boyunca kırmızı bir iplik gibi uzanır. KRW rulmanlı yatakları 1934'ten beri Leipzig'in batısındaki geleneksel tesiste üretilmektedir. Ayrıca, müşterilerimize doğrudan yakın olmak ve uygulamaya özel yardım sağlamak amacıyla Çin, Hindistan, Kazakistan ve Güneydoğu Asya'da satış ofisleri işletiyoruz.

 4. MELUCCI - CUSCINETTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Giovanni Melucci tarafından kurulan Melucci srl, 1950'lerden beri piyasada varlığını sürdürmekte olup zamanla rulman dağıtımı alanında büyümüş, şanzıman alanında uzmanlaşarak, ürün yelpazesine kayışlar, kasnaklar, zincirler, taçlar, zincir dişlileri vb. ekleyerek endüstriyel malzemeler alanında dünya liderleri ile işbirliği yapabilir seviyeye ulaşmıştır. SKF, Timken, Ina ve Nadella, kendi pazar segmentlerinde evrensel olarak lider olarak kabul edilen firmalardır.

 5. C&U EUROPE HOLDING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  C&U EUROPE HOLDING GMBH, yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schweinfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Masuralı rulmanlar, Makaralı rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Döndürme halkaları, Masuralı rulmanlar, Makaralı rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Yüksek ısılı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AZM RULMAN A.S.

  Türkiye

  Değerli, AZM Rulman A.Ş. Dostları, 1986 yılında kurulan AZM Rulman A.Ş; kurulduğu günden bu günlere siz değerli dostlarımıza en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde oldu.Her geçen gün inançla, yılmadan ve azimle siz deðerli müşterilerimize, “kazandırmadan kazanma, kazandır ve kazan” prensiplerimizle birlikteliğimizi devam ettirdik ve devam ettirme kararlılığımızı sürdürmekteyiz.Sanayimize ve siz değerli dostlarımıza katkıda bulunmanın gururunu, mutluluğunu hep beraber yaşadık. AZM Rulman A.Ş. olarak kuruluşumuzdan bu güne kadar her sattığımız ürünün arkasında durduk. Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda kalitesine güvenmediğimiz malı satmadık.Ülkemize dünyanın en genç ve en son teknolojisiyle kurulan ART rulman fabrikasını ülkemize kazandırdık. Türkiye de ilk olarak rulmana 24 ay garanti verdik. Distrübütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız markaların seçimini yaparken herşeyden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olması için, firmamız bünyesinde bulunan teknik mühendislik ekibimizle, rulman seçimi, hesaplama işlemleri, takma - sökme, yağlama, depolama ve diğer kullanım şekilleri gibi konularda rulman kullanan yetkililerin bilgilendirilmesi için seminerler ve toplantılar düzenlemekteyiz. Ülkemiz ve sanayimizin aydınlığı için, inanan ve güvenen siz değerli dostlarımızla işbirliği içerisinde, birbirimizden aldığımız tecrübe ve pozitif enerji ile birlikte kalkınmamız için inanan kişiler ile güç birliği oluşturmaktayız.“ Her zaman birlik beraberliğe doğru...”Saygılarımızla,

 3. KFB CLARFELD GERMANY GMBH

  Almanya

  KFB Clarfeld Almanya, Hamburg'un eteklerinde Hansa karakterli geleneksel bir Alman aile işletmesidir. Günümüzün teknik yeniliklerle dolu zamanında, müşteriye özel bilye ve makaralı rulman teknolojisine ilişkin olarak, münferit ve müşteriye özel tasarım çözümlerinin yanı sıra uzman danışmanlığın önemi gittikçe artmaktadır. Dünya çapındaki bağlantılarımız ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, size bilyeli rulmanlar, rulmanlar, zincirler ve dişliler alanında kapsamlı bilgi sunmaktayız. Dünyanın her yerindeki müşterilerimiz uzmanlarımızın bilgisine güvenmektedir. Bu güvene dayalı ilişkiler uzun vadeli bir işbirliğinin temelini oluşturmaktadır. Faaliyetlerimizin odak noktasında, her şeyden önce müşterilerimizin başarısı bulunmaktadır. Yüksek esneklik ve müşteri odaklı hizmet bu noktada kendini göstermektedir. Geçtiğimiz 40 yıl boyunca, ürünlerimiz dünya çapında çeşitli uygulama alanlarında değerlerini kanıtlamıştır.

 4. HIWIN GMBH

  Almanya

  HIWIN GMBH, yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Dişli miller, doğrusal kılavuzlar, doğrusal sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALPHA WÄLZLAGER GMBH

  Avusturya

  ALPHA WÄLZLAGER GMBH, yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürtünmeyi engelleyen yataklar, rulmanlar, hassas rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Hadde Makinesi rulmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. DITŞ GROUP CONVEYOR AND CONVEYOR ROLLER MANUFACTURER TURKEY

  Türkiye

  DITŞ GROUP CONVEYOR AND CONVEYOR ROLLER MANUFACTURER TURKEY, yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. OTOBAŞAR

  Türkiye

  OTOBAŞAR, yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarımsal zincirler, kilitleme halkaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. KUGELLAGERSTORE.DE

  Almanya

  KUGELLAGERSTORE.DE, yılında kurulan ve Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Makaralı rulmanlar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Sürgülü yataklar, Bilyalı rulmanlar, Makaralı rulmanlar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Sürgülü yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ENGENHART & HAERTER

  Almanya

  ENGENHART & HAERTER, yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bilyalı rulmanlar, iğneli rulman, rulmanlar, Bilyalı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Korntal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CSC BEARING EUROPE GMBH

  Almanya

  CSC BEARING EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makaralı rulmanlar, Mil rulmanı, Makaralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesentheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CODEX D.O.O.

  Slovenya

  CODEX D.O.O., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Makaralı rulmanlar, bilyeli rulmanlar, Makaralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murska Sobota, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. SFRM

  Fransa

  SFRM, yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma - malzeme ve ekipman, Taşıma - malzeme ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thorigny-Sur-Marne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. KARACA KAPI PENCERE ALUMINYUM AKSESUARLARI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  KARACA KAPI PENCERE ALUMINYUM AKSESUARLARI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makaralı rulmanlar, alüminyum aksesuarlar, çelik ve alüminyum gidonlar, Makaralı rulmanlar, kilitleme mandalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. RODAMIENTOS ALCAZAR, S.L.

  İspanya

  RODAMIENTOS ALCAZAR, S.L., yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Makaralı rulmanlar, mekanik güç transmisyonu, Makaralı rulmanlar, yağ sızdırmaz malzemeler, mekatronik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcazar De San Juan, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. ORBIT BEARINGS INDIA PVT.LTD.

  Hindistan

  ORBIT BEARINGS INDIA PVT.LTD., yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, RAJKOT, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 1. MECANARTE - METALURGICA DA LAGOA, LDA

  Portekiz

  MECANARTE - METALURGICA DA LAGOA, LDA, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makaralı rulmanlar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, tekerlekler, jant, Makaralı rulmanlar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trofa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. ZVL AUTO

  Slovakya

  ZVL AUTO, yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konik Makaralı rulmanlar, rulmanlı yataklar, rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Presov, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 3. SKF AEROENGINE FRANCE

  Fransa

  SKF AEROENGINE FRANCE, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makaralı rulmanlar, Havacılık - ekipmanlar, Makaralı rulmanlar, Bilya kilitli kavramalar, Bilyalı rulmanlar, Havacılık - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montigny Le Bretonneux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. WONIL BEARING INDUSTRY CO., LTD

  Güney Kore

  WONIL BEARING INDUSTRY CO., LTD, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makaralı rulmanlar, rulmanlar, halkalar, Makaralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, INCHEON, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 5. DAL SOGGIO S.R.L.

  İtalya

  DAL SOGGIO S.R.L., yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel rulmanlar, metal sinterleme için otoklav makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zanè, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TIMKEN

  Fransa

  TIMKEN, yılında kurulan ve Profesyonel federasyonlar,dernekler ve birlikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sendikalar, Makaralı rulmanlar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Sendikalar, Makaralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colmar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. KHARKOV BEARING PLANT (JSC "HARP")

  Ukrayna

  KHARKOV BEARING PLANT (JSC "HARP"), yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vagonlar, rulmanlı yataklar, tarım makinesi parçaları, lokomotifler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. STH HIGH-PRECISION DENTAL BEARING

  Çin

  STH HIGH-PRECISION DENTAL BEARING, yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, 455 East Zhongshan Road, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. DEZHOU YILUN CONVEYING MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  DEZHOU YILUN CONVEYING MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dezhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. BAODING HUAYUN CONVEYOR MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  BAODING HUAYUN CONVEYOR MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baoding,hebei, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Makaralı rulmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.031 Şirketler