• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • makarna

Sonuçlar

Makarna - Ithalat/Ihracat

 1. MADAR

  Polanya

  Verified by europages badge

  MaDar, yaklaşık 30 yıllık bir geleneğe sahip, Polonyalı bir gıda toptancısıdır. Ürünlerimizi marketler, restoranlar, farklı profildeki şirketler, kurumlar ve özel şahıslar gibi çok çeşitli sektörlere tedarik etmekteyiz. %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak için ürünlerimizi en yüksek kalitede en iyi fiyata ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, bizde çok çeşitli mükemmel gıda ürünleri bulacaksınız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Makarna, •İşlenmiş ve konserve etler •Tahıllar, •Farklı unlar, •Süt ürünleri, •Şeker, •Baharatlar, ürün portföyümüz hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizden bulabilirsiniz! Garanti ediyoruz: •Hızlı sipariş karşılama, •Cazip fiyatlar, •Geniş ürün yelpazesi, •Dünya çapında teslimat. Ürünlerimiz, mükemmel lezzetle en iyi kaliteye ulaşmak için güvenilir tedarikçilerden ve yerel çiftliklerden ithal edilmektedir. Eşsiz lezzetleri bizimle sofralarınızda bulabilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 3. INDUSTRIA NAVARRA DE CONFITERÍA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Şirket, Pastas y Bizcochos Gloria ticari adı altında pasta ürünleri ve kurabiyelerin geliştirilmesinde 50 yılı aşkın bir geleneğe sahip bir aile şirketidir. Şu anda, INACO'da son yıllarda %100 ekolojik tarımdan en iyi doğal hammaddeleri, kepekli unlar, tahıllar, kuru meyve ve tohumlar, bir tatlandırıcı olarak sızma zeytinyağı ve buğday şurubunu seçerek BELSI markası altında ekolojik kurabiye ve kuru kekler geliştirmektedir. BELSI ekolojik ürünleri yüksek lif içeriği sağlarken, sağlıklı ve dengelidir ve CPAEN (Ekolojik Tarımsal Üretim Konseyi) tarafından Nº NA-E0013 lisans kodu altında garanti edilir. Tedarik edilen ürünler: gıda, diyet ürünler | beslenme | pastacılık | ekolojik gıdalar | kurabiyeler | çay kurabiyeleri | diyet gıdalar | ufak kurabiye | gastronomik ürünler | diyet hamur işleri | muhtelif gıdalar.

 4. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 5. MUDRAC SRLS

  İtalya

  Verified by europages badge

  MUDRAC SRLS, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Makarna, Şarküteri, Özel gıdalar, Et ve şarküteri, ev yapımı yağlar, zeytin yağları, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, zeytinyağı üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellamare, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PASTA BERRUTO SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Via Sommariva 139, Karmagnola yer alan Pasta Berruto Şirketi, 1881'den beri büyük bir tutku ile makarna üretiminde faaliyet göstermektedir. Berruto ailesi, tahıl ve makarna yapımı pazarında bir asırlık deneyime sahiptir. İtalyan pazarında ise şirket büyük dağıtım ağı üzerinden, en büyük zincir mağazalarla işbirliği içinde kendi markaları altında olduğu kadar müşterilerinin markaları altında da satış yapmaktadır.

 2. EURO PIZZA PRODUCTS

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Üretici ve uzman bir işletme olarak 1993 yılından bu yana gerek ülkemiz Hollanda'da gerekse yurt dışında üstün kaliteli ve çok çeşitli pizza hamurlarımızla pizza pazarındaki faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sahip olduğu restoran zinciriyle (150'nin üzerinde New York Pizza restoranı) gurur duyan bir üretici ve tedarikçi işletme olarak mükemmel bir pizza hazırlamak için neler gerektiğini kesinlikle biliyoruz. Böylelikle kendi bünyemizde en küçük çaplısından en önemlilerine kadar dünya pizza pazarının tüm oyuncuları için ideal bir iş ortağında bulunması gereken bilgi ve deneyime sahibiz.

 3. GIGLIO PASTA

  İtalya

  Verified by europages badge

  2004 yılında, BRC (İngiliz Perakende Konsorsiyumu) ​​ve IFS (Uluslararası Gıda Standardı) standartlarına göre bir Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin (FSMS) tanıtılmasına yönelik iddialı proje tamamlandı. 2009 yılında EC Yönetmeliği 834/07 ve 889/08 uyarınca organik üretim yönteminin sertifikasını alırken, 2012 yılında, firma, Kosher sertifikasını aldı.

 4. BROKERAGE DI CLAUDIO ZENGA

  İtalya

  Verified by europages badge

  FOOD BROKERAGE ITALIA tüm dünyaya İtalyan Ürünlerini tedarik eder. Muhteşem İtalyan makarnası, dondurulmuş pizza, domates (posa, soyulmuş domates, hazır soslar, vs.), kuru yemiş ürünleri, meyve suları ve özel makarnalar (glutensiz makarna, kılçıksız buğday makarnası, organik makarna, bakliyat makarnası). 30 yıldır özenle ilgilendiğimiz müşterilerimize üstün kaliteli ürünler, etkin ticari hizmet ve destek sağlıyoruz. Uluslararası ticaret gerekliliklerini yerine getiren, ISO, IFS, BRC, vb. belgelerine sahip firmalar.

 5. GABARONI, BMM D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  Biz, 60 yıldır mutfak sektöründe uzmanlaşmış Sloven bir aile şirketiyiz. Firmamız öncelikle organik ve vegan makarna üretimine odaklanmaktadır. Bizi diğer şirketlerden ayıran ve farklı kılan, özellikle baklagil bazlı makarna üretimimizdir: - kırmızı mercimek, - nohut, - bezelye ve - siyah fasulye. Amacımız müşterilerimize en iyi ve en sağlıklı ürünleri sunmaktır. Ürünlerimizin sizin raflarınızda da yer almasından memnuniyet duyarız.

 1. MELLE ET UNE PÂTE

  Fransa

  Verified by europages badge

  MELLE ET UNE PÂTE, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yumurtalı hamurlar, Atık giderimi için balyalama presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LA FERM'MEAUX PÂTES (EARL DU PAVÉ)

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA FERM'MEAUX PÂTES (EARL DU PAVÉ), yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makarna, tarım işletmesi, yumurtalı kuru hamurlar, irmik hamuru, makarna üretimi, ilk yemekler - ıslak pasta, hamur bazlı ilk yemekler, kurutulmuş makarna üretimi, Atık giderimi için balyalama presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varreddes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LES NOMINETTES

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES NOMINETTES, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makarna, hamur fabrikası, biyolojik hamurlar, kurutulmuş makarna üretimi, kuru buğday hamurları, makarna üretimi, Makarna, Atık giderimi için balyalama presleri, tagliyatel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Condé-Sur-Marne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LE MOULIN EPIS C TOUT

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE MOULIN EPIS C TOUT, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık giderimi için balyalama presleri, kuru gıda hamurları, buğday ezmesi, yumuşak buğday unu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Sulpice De Faleyrens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LANDGOLD FRESH GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  LANDGOLD FRESH GMBH, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ried Im Traunkreis, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. PASTIFICIO MINARDO

  İtalya

  Verified by europages badge

  PASTIFICIO MINARDO, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyolojik hamurlar, organik gıdalar, bronzda çekme hamurlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. I SAPORI DEL VALLO

  İtalya

  Verified by europages badge

  I SAPORI DEL VALLO, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hamur fabrikası, taze hamur, restoran gereçleri, sanatsal taze pastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. LA PASTA DI CASA ISOARDI

  İtalya

  Verified by europages badge

  LA PASTA DI CASA ISOARDI, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. derin dondurulmuş gıda hamurları, derin dondurulmuş dolma içi harçları, dondurulmuş gıdalar, ravıolıs sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caraglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. WOLF BUTTERBACK KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WOLF BUTTERBACK KG, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, Makarna, Ekmek, Donut, Konveyör parçaları, Petifurlar, ekmek ve pastane ürünleri, Viyana usulü ekmek ve çörekler, pasta ve unlu mamullerin toptan satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. A&M FOOD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A&M FOOD GMBH, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Neuss, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ULU TRADING GROUP OF COMPANIES

  Türkiye

  Ulu aiming to compete for the world's leaders in the food sector which our main target while not abandoning the quality of the goods and services, as much as focusing on providing affordable and high-end products to the world market. Within several years, we are planning to have the same strategy for each sector that we step into. We strive to be the best through strong performance, dedication and the application of our expertise and creativity in support of our clients’ success. We win as a team, both in our relationship with our clients and with each other. We believe that diversity and collaboration deliver better results. By acting with integrity, we act on our values. Everything we do is inspired by honesty and respect, openness, trust and fairness. We care for our clients, our co-workers and our communities. We are loyal to each other, take ownership for our actions and advice and take care to ensure our employees have an appropriate work-life balance. Our priority is to support clients’ business objectives through effective communication and a superior level of service. Our companys is driven by the shared benefit of excellent work, to deliver success for our clients and to underpin the future success of ULU.

 2. EMET ITHALAT IHRACAT LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Bu Topraklarda 4000 Yıllık Bir Mazisi Olan Makarnanın Lezzetini Sunmak İçin, Yine Bu Toprakların Bağrında Yetişmiş %100 Türk Durum Buğdayından Yapılan Makarnanın Lezzet Ve Kalitesini Yer Yüzüne Yaymak İçin Yola Çıkmış Bulunuyoruz.Ulusal Ve Uluslararası Standartlar Çerçevesinde, "Tarladan Sofraya Gıda Güvenliği" İlkesiyle , Hijyen Ve Gıda Güvenliğini Dikkate Alarak Hijyenik Ortamlarda Kaliteli Ürün Üretmeyi, Aynı Zamanda Çevreyi Ve Doğal Denge Hassasiyetini Düşünerek, Kaliteli Ve Müşteriyi Memnun Kılan Lezzetli Ve Güvenli Ürünleri En Yüksek Değerde Üretip Müşterilerin Mevcut Ve Gelecek Taleplerini Belirleyerek Türkiye Ve Dış Pazarda Saygınlık Ve Güven Kazanarak Farklı Yeniyi Üretmektir.Modern Üretim Sistemlerini Kullanarak Nitelikli İş Gücünün Yardımı İle Ürettiğimiz Ürünleri, Müşterilerimizin Damaklarında Kalıcı Tat Ve Akıllarında Kalmak Amacıyla Memnun Ve Mutlu Etmektir.Sağlıklı, Güvenilir, Helal, Hijyenik Ve Kaliteli Makarna, Un, İrmik, Sos Ve Zeytin Yağı Ürünleri İle Müşterilerimizin, Çalışma Ortamı Ve Koşulları İle Çalışanlarımızın, Çevreye, Doğaya Duyarlılığımız Ve Tüm Yasal Düzenlemelere Uyumumuz İle Toplumun, Verimliliğimiz Ve Karlılığımız İle Ortaklarımızın İhtiyaç Ve Beklentilerini Karşılamak İçin Ürün, Süreç Ve Teknolojimizi Sürekli İyileştirmek, Uygulanabilir Bilgi Güvenliği Şartlarını Ve Risk Değerlendirme Sonuçlarını Dikkate Almak, Ürün Kalitesini Arttırmak Ve Yaptığımız Her İşe Nitelikli Personelimiz İle Yeni Değerler Katmaktır.

 3. MAKKI COMPANY

  Türkiye

  Al-Haysam Makki Genel Ticaret Şirketi Genel ticaret, gıda ticareti, otomotiv, inşaat malzemeleri ile iç ve dış dekorasyon ürünleri gibi alanlarda yüksek kaliteye ek olarak, yetkinlik ve uzmanlardan oluşan bir kadroya sahip olmamızla öne çıkıyoruz. Şirketin ithalat ve ihracat yaptığı durumlarda, şirket yararına ve talep üzerine diğer şirketlerle birlikte çalışıyoruz. Ürünlerimizin kalitesi ile yerel pazar ve dünya ile rekabet etmekte olup, Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri pazarlarından destek almaktayız. Özellikle gıda sektöründeki yelpazemizi genişleneterek hem ulusal hem de uluslararası arenada bu sektör için gereken yenilikleri kendimiz ve birlikte çalıştığımız ortaklarımız adına gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız pazar araştırmlarıyla piyasaya son derece hakimiz. BİRLİKTE ÇALIŞMAYA NE DERSİNİZ ?

  Tüm ürünler arasında "makarna"
 4. PRIME GROUP LLC

  Türkiye

  PRIME GROUP COMPANIES & Trua International – Ukraine . working Jewelry, Food, Energy manufacturing and general supplier & importing - exporting more then 30 countries, based Turkey over 20 years experience we manufacturer as - Sunflower oil - Olive Oil - Corn Oil - Wheat Flour - Pasta and Semolina - Corn Flakes - Chicken - Wood Charcoal (oak Hardwood) Supply As Pulses (Lentis, Chick pea, rice etc.) Wheat Milk Powder All Type Food and Agro Products

 5. FERİŞTE GIDA

  Türkiye

 6. MFU FOREIGN TRADE

  Türkiye

  MFU Dış Ticaret Şirketi Konya’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yoğun olarak yurtdışına gıda ve içecek ihracatı yapan MFU Dış Ticaret firması, inşaat malzemeleri satışı, çeşitli makine ve ekipman ihracatı da yapmaktadır. MFU Dış Ticaret Şirketi kurulduğu yıldan günümüze birikmiş tecrübesi, nitelikli iş gücü, mevcut dış ilişkileriyle uluslararası pazarlarda iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir. Şirket, topluluk ürünlerinin yanı sıra yurt içindeki pek çok üreticinin ürünlerini de dünya pazarlarıyla buluşturmaktadır. Şirketimiz, dış ticaret stratejisi çerçevesinde toplulukta üretilen doğal kaynak suyu ve su ürünleri, meyve suyu ve benzeri ürünler, inşaat malzemeleri satışı, çeşitli makine ve ekipman gibi ürünlerinin yurtdışı satışlarını sürdürmenin yanı sıra topluluk şirketlerinin temel hammadde ihtiyaçları ile ilgili ithalatlarını da gerçekleştirmektedir.

 7. TPK VARNA, LLC

  Rusya

  "TPK" Varna "LLC, aşağıdaki ticari markalara ait gıda ürünlerinin tedarikinde uzmanlaşmış bir gıda şirketidir: "Tsar" (Makarna, Un, Kabuğu çıkarılmış taneler, Çok tahıllı gevrek, Hazır gevrek, Yulaf lapası, Yulaf gevreği, Dondurulmuş hamur, yemeklik yağ); "Soyuzpischeprom" (makarna), "Healty Menu" (TAHIL GEVREĞİ, MAKARNA ÜRÜNLERİ, GEVREKLER, YEMEKLİK YAĞ, TAM TAHILLI GEVREKLER, BİTKİ BAZLI İÇECEKLER). Şirketin ürün yelpazesi, yalnızca Rusya Federasyonu ve Gümrük Birliği ülkelerinde değil, aynı zamanda ABD, Çin, Kanada, İsrail ve Güney Kore'de de müşteriler tarafından sevilen ve bilinen yüzden fazla ürün adını içermektedir. Ürünlerin üreticisi, Rusya Doğal ve Çevreye Duyarlı Ürün Üreticileri ve Tedarikçileri Siciline kayıtlıdır ve Uluslararası Ekoloji Fonunun en yüksek ödüllerine layık görülmüştür. Üretimde modern ekipmanların kullanılması, en yüksek dünya standartlarını karşılayan ürün kalitesinin elde edilmesini sağlamaktadır.

 8. OBA MAKARNACILIK SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  OBA Makarnacılık San. ve Tic. A.Ş. Yüksek teknolojik yatırımları ve insan sağlığına önem veren kaliteli üretimi ile sektöründe öncü bir kuruluştur. OBA Makarnacılık San. ve Tic. A.Ş. Gaziantep 4.Organize sanayi bölgesinde 110.000 M’2 açık, 65, 000.m’2 kapalı alana sahip tesislerinde en son İtalyan teknolojisi ve yüksek kapasitesi ile dünya standartlarında üretim yapmaktadır. 2010 ve 2012 yılları arasında yaptığı 50.000.000 Euro’luk yatırımlarının ardından günlük 1.500 ton buğday kırma ve 1.000 ton/gün makarna üretimi ile Türkiye’nin 1.si Dünya’nın 2.si olarak sektörün en büyük firması olmuştur. Başta Türkiye, Afrika, Ortadoğu, Uzakdoğu pazarı olmak üzere İngiltere, Almanya, Çin, Güney Kore, Hindistan, Ukrayna ve Kolombiya’yı içeren 86 ülkenin raflarında Oba markası ile yer almaktadır. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin bereketli topraklarında yetiştirilen %100 sert durum buğdayını kullanarak tüketicisine 40 farklı ürün çeşidi sunan Oba Makarna, entegre modern üretim tesislerinde el değmeden, en gelişmiş kontrol cihazlarıyla donatılmış laboratuvar analizleri ile hizmet vermektedir. Hammaddelerin seçimi, deneyimli uzman kadro tarafından , ürünün kalitesini etkileyecek her faktör (buğday cinsi, hava durumu, toprak cinsi, üretimde çevreye saygı) göz önünde bulundurularak gerçekleşmektedir. Üretim partilerinden alınan örnekler, yapılan analizler, ürün izlenebilirliği ve periyodik kalite toplantıları ile her üründe, her ülkede aynı kaliteyi taahhüt eder.

 9. GARNEC LLC

  Rusya

  "Garnec", glutensiz un ve pişirme karışımlarının üretiminde liderdir. Rusya'da, ürünlerimiz ile "Crossed Grain Trademark" etiketleme hakkını alan ilk şirket olduk. Bu ticari marka, çoğu gelişmiş ülkelerde tanınan Avrupa Çölyak Dernekleri Birliğinin glutensiz ürünleri için bir güvenlik işaretidir. Aynı zamanda yeşil teknolojiler kullanıyoruz: ürünlerimiz soğuk öğütme teknolojisi kullanılarak çevre dostu ekipmanlarda üretilmektedir. Soğuk öğütme, unun vitamin ve minerallerin çoğunu korumasına izin veren 40°C'den daha düşük bir sıcaklıkta öğütme işlemidir. Buna ek olarak, üretimimizde rafinerinin yanı sıra herhangi bir lezzet arttırıcı ve koruyucu madde kullanmayı tamamen reddediyoruz. Geniş bir sağlıklı gıda yelpazesinde üretim yapıyoruz - herkes gibi siz de bir şeyler bulacaksınız. Garnec: Tüm aile için başka gıdalar.

 10. PIZZA CRAFT

  Türkiye

  Çankaya’da yer alan Pizza Craft, odun ateşinde İtalyan pizzasının Ankara'daki yeni adresi. Özenle seçilen ve her zaman taze malzemeler kullanılarak hazırlanan pizzalar, çeşitleriyle de Türk damak zevkine hitap ediyor. Menüde İtalyan mutfağına özgü diğer lezzetler de var. Mart 2016’da Ankara Çankaya'da açılan Pizza Craft, bölgeye odun ateşinde hazırlanan pizzanın lezzetini ve mükemmeliyetini taşıdı. Pizzalarımız Akdeniz mutfağına özgü estetikle, ince hamurda ustalıkla hazırlanıyor. İster Margherita ister mekana özel Craft Pizzayı seçin, Pizza Craft sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Malzemelerimiz özenle taze seçilerek kullanılmaktadır. Menümüz sadece Pizza ile sınırlı değil, taze olarak hazırlanan makarna, sandviç ve salataları da içerir. İsterseniz açık mutfağımızda pizzanızın hazırlanışını izleyerek restoranımızda, isterseniz güzel balkonumuzda açık havada pizzanızı yiyin. Paket servis isterim diyorsanız, bizi 441 41 03 numaralı telefondan arayarak sipariş verebilirsiniz. Gel-al servisimiz de mevcuttur.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Makarna - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.408 Şirketler