• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • makine aletleri - metal i̇şleme

Sonuçlar

Makine aletleri - metal i̇şleme - Ithalat/Ihracat

 1. TECHNOMARK

  Fransa

  Verified by europages badge

  TECHNOMARK, lazer ve mikro-perküsyon teknolojileri sayesine izi sürülebilirliğin Fransız uzman kuruluşu. 2000 yılından bu yana mikroperküsyon teknolojisinin uzman kuruluşu Technomark, inovasyon alanının öncüsü olan Multi4 ürün serisini (4 farklı kombinasyonda kullanılabilen bir ürün) piyasaya sürerek pazarda devrim yaptı. Başarısından aldığı güçle Technomark sürekli olarak ürünlerin geliştirdi ve mikroperküsyon pazarına anahtar niteliği taşıyan ürünler sunmaya başladı. 2013 yılında Technomark lazer alanına ilk adımlarını attı ve ihtiyaca göre çözümler sunan ürünlerini pazarlamaya başladı. 2016 yılına gelindiğinde Graphix fiber lazer ürün serisini pazara sundu. Dünyaca tanınan yenilikleri sayesinde Technomark ürünlerinin sertifikasyonundan yenilik ödüllerine kadar kullanıcılarının takdirleriyle günümüzün vazgeçilmez bir piyasa aktörü oldu ve artık izi sürelebilirlikten, kodlu markalamaya kadar komple çözümler sunmaya başladı. Çin'deki ve ABD'deki şubeleriyle bir gruba dönüşün kuruluşun temel hedefi FrenchFab kalitesini temsil eden ürünler sunmak ve uluslararası işbirlikçi kuruluşlar aracılığıyla sınırları aşarken yerel destek ağıyla da ürünlerine servis desteği sağlamak. Markalama tipi (alfa numerik diziler, özel karakterler, logolar, saat ve tarih işaretlemeleri ve Datamatrix, QR kod gibi çeşitli türden kodlamalar) size kaliteyi garanti ediyoruz. Böylece hangi endüstriyel alanda kullanılırsa kullanılsın sunduğumuz çözümler mutlaka ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz!

 2. DOGA MAKINA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Doğa Makina, İmalat Sektöründe 44 yılı aşkın (1978'den beri) deneyime sahip İstanbul merkezli bir şirkettir. Ana faaliyetlerimiz hassas parça üretimi, CNC işleme, hidrolik ayna üretimi, döküm ve daha fazlasını içermektedir. Doğa Makina, Türkiye'de tali parçalar, kasnaklar, makaralar, halkalar gibi imalarlar yapan tanınmış bir markadır. Yüksek üretim standartlarımızdan dolayı, 2001'den beri ISO 9001 sertifikasına sahibiz. Profesyonel bir özel imalat hassas parça tedarikçisiyiz. Size şunları sağlayabiliriz: CNC işlenmiş parçalar, hassas döküm parçaları, hassas enjeksiyon parçaları, MIM kalıp parçaları, hassas presli parçalar, plastik aksam kalıpları. Standart olmayan otomatikleştirilmiş tasarım ve üretim gibi tek elden hizmetler. CNC ekipmanlarımızın hepsi Almanya, Japonya, Kore'den temin edilmektedir. Tornalama ve frezeleme metal kesme işlerini de talep edilen teknik resimle seri üretmekteyiz. Yüksek vasıflı ekibimiz sayesinde Demir Çelik, İnşaat, Enerji, Otomotiv, Savunma Sanayii sektörlerinde ve daha pek çok sektörde faaliyet gösteriyoruz, Türkiye'de ve Dünya çapında! Bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin! Doğa Makina'dan CNC İşlenmiş Parça Siparişinin Avantajları: Hızlı Geri Dönüş - Hassasiyet - Özel Uygulamalar - Malzeme Seçimi - Kalite Kontrolü - Avrupa'da Hızlı Teslimat

 3. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 4. EUGEN LÄGLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LÄGLER® zemin döşeme ustalarının güvenilir iş ortağıdır. Teknik yenilikler ve en yüksek kalite standartları sayesinde parke zımpara makineleri alanında dünyanın lider üreticileri arasındayız. Bunda sadece teknik ilerleme değil, sağlanan fayda da etkili oldu. Bunu müşterilerimizden biliyoruz ve onlara kâr sağlıyoruz. 50 yıldan uzun süredir geliştirmelerimiz ve makine konseptlerimiz ile zemin zımparalama tekniği alanına damgamızı vurduk ve bu alanda bir devrim yaptık. Yol gösteren inovasyonlarımız sayesinde bant, santrifüj ve üç diskli zımparalama tekniklerinde uluslararası standartları belirledik.

 5. GEBR. HELLER MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Geleneksel orta ölçekli bir aile şirketi olarak metal kesme üretimi için yenilikçi çözümler sunan global bir kuruluş olan HELLER Grubu, benzersiz bir küresel kurumsal kültürü geliştirmiştir. Heller, bağımsız bir aile şirketi olarak 120 yıldır başarılı bir orta ölçekli bir aile şirketi olmuştur. Toplumsal düzeyde süreklilik ve liderlik bir programdır ve bu şekilde korunmaktadır. 2013 yılının ortasında, şirket kurucusu ve dolayısıyla ailenin dördüncü nesli olan dört büyük torunu, şirkette değişimi üstlenmiştir. Berndt Heller halen Denetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. 120 yıl önce 7 çırak ve 3 çırak ile başlayan yol, başarı hikayesinden gurur duyabilecek ve geleceğe güvenle bakabilen 2.500'den fazla kalifiye elemanla küresel bir şirket haline gelmiştir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EWS WEIGELE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EWS 1960 yılında kurulmuştur. Bugünkü temel uzmanlık alanı, CNC torna makineleri (statik ve tahrikli takımlar) takım sistemlerine ve EWS Kore üzerinden revolver ve revolver taşıyıcı sistemlerine dayanmaktadır. EWS Group'ta 300'den fazla çalışan, bireysel yetenekleriyle bugünkü şirketler grubunun profilini şekillendirmektedir. EWS ürünleri Almanya'da üretilmektedir. DMG-Mori Seiki (Trifix ve MSQP), INDEX (W dişler ve V çubuklar), Sandvik (EWS Capto), Iscar veya Arno (takım taşıyıcı sistemleri) ile kurduğu sistem ortaklıkları, alanındaki uzmanlığını ortaya koymaktadır. Hızlı değişim sistemi (modüler sistem) EWS Varia (çoğu zaman yanlışlıkla Vario olarak adlandırılır) ile şirketimiz donanım süresi optimizasyonunda standartları belirlemiştir. Sistem, Baden-Württemberg eyaleti inovasyon ödülünü kazanmıştır.

 2. WESPY INDUSTRIAL PARTS WASHING MACHINES

  Türkiye

  Verified by europages badge

  WESPY, Türkiye Konya merkezli bir parça temizleme/yağ alma makineleri üreticisidir. 2005 yılından bu yana, hem perakende hem de toptan makine grubu imalatı yapmaktayız ve işletmemiz kısa sürede Türkiye'nin Yüzey Temizleme Teknolojisi alanında önde gelen uzmanlarından biri haline gelmiştir. Her çeşit ve mükemmel kalitede ürünlere (makinelerimizde Avrupalı markalara ait parçalar ve sadece Paslanmaz çelik kullanıyoruz) ve kesinlikle ilginizi çekecek rekabetçi fiyatlara sahibiz. Geniş bir portföy yelpazemiz bulunmaktadır: -DÖNER SEPETLİ PÜSKÜRTMELİ YIKAMA MAKİNELERİ (Üstten Doldurulan, Önden Doldurulan) -MANUEL FIRÇALI YIKAMA MAKİNELERİ -YÜKSEK BASINÇLI YIKAMA MAKİNELERİ -HELEZON TAMBURLU KONVOYER SERİSİ -PARTİKÜL FİLTRESİ TEMİZLEME MAKİNELERİ -KONVEYÖR ÖZEL HAT YIKAMA MAKİNELERİ -PARTİKÜL FİLTRESİ TEMİZLEME MAKİNELERİ -TEPSİ YIKAMA MAKİNELERİ -HİDROLİK TEST MAKİNELERİ -TORK KONVERTÖRÜ VE KAYNAK TEST MAKİNESİ -VANA TAŞLAMA MAKİNESİ -İŞ MAKİNESİ TAKIMI -SİLİNDİR KAPAK TEST EKİPMANLARI (elektrikli vakum test cihazı, otomatik ve manuel honlama başlığı, küçük ve büyük vana lastiği sökme aleti, açı bileme aparatı, cila makinesi, yuva taşlama motoru vb.) Bunun yanında, değerli müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına göre standart ve özel ölçülerde hizmet vermekteyiz. Deneyimli ekibimiz ve çok avantajlı fiyatlarımız ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun bir iş ortağı olduğumuzu garanti ediyoruz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

 3. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA, kumlama (cüruflu zımpara maddesi) ve çeşitli uygulamalar için diğer cüruf granüllerinin mekanik işlemlerinde yetkin iş ortağınızdır. CHEMEGRA, istenen granül büyüklüklerinde ve istenilen ambalajlarda, silikoz içermeyen, özel tek kullanımlık kumlama maddeleri üretmektedir. Bunlar örneğin korozyon koruması alanında köprü yenileme, kaportaların korozyon koruması, beton düzeltme, bina dış cephelerinin restorasyonu vb. için uygundur. Zımparalar, farklı boyutlarda taneciklere sahip ve parlak tanecikli zımpara üretiminin yanı sıra zemin iyileştirme ve dolgu için de malzeme üretimi. Fason boşalma / fason doldurma kapsamında kendi döküm malzemelerinizi veya toz şeklindeki malzemelerinizi birkaç gün içinde, Big Bags (esnek büyük torbalar) memnuniyetle bulundukları yerde paketliyoruz.

 4. RÖMHELD GMBH FRIEDRICHSHÜTTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROEMHELD, sıkıştırma teknolojisi uzmanları HILMA ve STARK ile beraber, üretim teknolojisi için sıkıştırma teknolojisi alanında kapsamlı bir ürün paleti sunan, bir şirketler grubu oluşturmaktadır. Ürün gamı, montaj ve tahrik teknolojisi bileşenleri ve sistemlerinin yanı sıra genel endüstriyel kullanım için sayısız hidrolik elemanla tamamlanmıştır. Uzun yıllara dayanan uygulama tecrübesi ve ürün çeşitliliği sayesinde, ROEMHELD grubu, şirketler üzeri ve müşteriye özel çözümler geliştirme ve sunma olanaklarına sahiptir. Toplam 510 çalışanı bulunan ROEMHELD şirketler grubunun yıllık cirosu yaklaşık 105 milyon Avro seviyesindedir. Almanya'daki 17 satış ofisinin yanı sıra pazarlama ve satış iş ortakları tarafından kapsamlı bir şekilde desteklenen yurt içi müşterilere ilave olarak ihracat da giderek önem kazanmaktadır. İhracatın Römheld'deki payı şu anda yaklaşık %50 olup, dolaylı ihracatın da hesaba katılması halinde bu oran %65 seviyesine kadar çıkmaktadır.

 5. PETER PRINZING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Peter Prinzing GmbH orta ölçekli bir aile şirketidir ve Svabya Alplerinin merkezindeki kökleriyle uzun yıllara dayanan bir geleneğe sahiptir. Şirketin bugünkü stratejik olarak değerli olan Avrupa'nın merkezindeki konumu, iki önemli otobanın kesişme noktasında olması, Kuzeyle Güneyi, Doğuyla Batıyı birleştirmesi, ürünlerimizi tüm dünyaya teslim etmemiz için mükemmel koşullar sağlamaktadır. Geleneğinin farkındaki aile şirketimiz, şu anda Prinzing ailesinin 4. nesli tarafından işletilmektedir. 100 yıldan uzun süre önce Urspring'de metal dövme ile başladık. Sonuçta ortaya çıkan şirket iki faaliyet alanında gelişti: Sac işleme makineleri ve bölme sis giderme tekniği. Faaliyet alanları bu kadar farklı olsa da ortak bir yanları var: Peter Prinzing GmbH her iki alanda da piyasanın liderleri arasındadır.

 1. SMW-AUTOBLOK SPANNSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SMW-AUTOBLOK, iş parçalarının sabit ve döner germe teknolojisi alanında bir liderdir. Dünya çapında faaliyet göstermekte olan şirket, biri Almanya'nın Meckenbeuren kentinde, diğeri de İtalya'nın Kapri kentinde olmak üzere çok modern iki üretim tesisine sahiptir. SMW-AUTOBLOK, dünya çapında 50'den fazla ülkede pazarlama, satış ve teknik servis faaliyetleri yürütmektedir. Müşteri, kendi işletmesinde birinci sınıf bir satış sonrası desteğinin yanı sıra profesyonel ve çözüm odaklı bir danışmanlık hizmetinden yararlanır. Buna ilave olarak optimal bir dağıtım lojistiği sayesinde dünya çapında, en kısa sürede yedek parça tedariki garanti edilmektedir. SMW-AUTOBLOK, müşterilerin ihtiyaçlarına küresel olarak yanıt vermektedir. Patent başvurularının yüksek sayısı şirketin yenilikçi gücünü açığa vurmaktadır. Yeni geliştirilen yüksek teknoloji ürünleri, az bakım ve optimize edilmiş hazırlık süresi gerektirirken, çoğunlukla endüstri 4.0 uyumlu ya da işleme süreçlerinin otomasyonuna uygundur.

 2. VWH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Takım ve kalıp imalatı da üretimin bir başka ayağıdır. Üretimin odak noktası karmaşık teknik bileşenler için enjeksiyon döküm kalıpları imalatıdır. 30 yılı aşkın deneyim bu alandaki yenilikçi fikirler, profesyonel üretim ve pürüzsüz bir proje akışı için temelimizi oluşturmuştur. Enjeksiyon döküm teknolojisinin yanı sıra enjeksiyon döküm kalıpları örneklemesi standart faaliyetlerimizin arasındadır. Ayrıca şirketimizde bulunan enjeksiyon döküm tesisi de taleplerinize çok hızlı cevap vermemizi olanaklı kılmaktadır. 0 serileri, prototipler ve pilot üretimler en kısa sürede hazırlanabilir. VWH, ilk düşünce ve taslaklardan, üretim süreci üzerinden ambalajlama yönetimine kadar uzanan çok yönlü bir beceri havuzu sunmaktadır. Böylece, ilk andan itibaren projenin yönetimi sağlanabilir. Bundan sadece müşteri değil, nihaî ürün de yarar görür.

 1. OT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO. KG SCHWERIN

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine ve makine parçalarının işlenmesi ve kaplanması, özellikle imalat ve rejenerasyon ve böylesi işlerde aracılık. Ürünlerimiz: Fason kumlama; Vakumla ısı işleme; Türbin kanatları; Fason su jetiyle kesme; WIG kaynak; Ultrasonik testler; Anafor testleri; Lazer dolgu kaynağı; Metal parçaların boyasını temizleme; oksit seramik yüzey kaplama

 2. WILHELM WINTER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine, tesis ve bileşenlerin imalatı, teslimatı ve montajı - Yeni tesislerin montajı (mekanik, hidrolik ve elektrik) - Üretim tesislerinin değiştirilmesi ve modernleştirilmesi, onarımlar ve revizyonlar - Modern makine parkıyla şirket tesislerinde üretim ve standart bileşenler için yedek parça stokları, böylece ihtiyaç halinde (örn. tesis durduğunda, hasar durumunda) en kısa sürede tepki verilebilir.

 3. BRÄUER SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine mühendisliğindeki alanındaki otomasyon için yetkin ve güvenilir teknoloji ortağınız. Bräuer Systemtechnik GmbH Almanya'nın güneydoğusundaki orta ölçekli bir şirkettir. Otomotiv sanayine ek olarak gıda sanayinin yanı sıra medikal teknoloji alanında da deneyimli ve güvenilir bir sistem tedarikçisi olarak tanınırız. Mühendislik firmamız, direnç kaynağı ve konveyör teknolojisi alanında yüksek kaliteli ürün çözümleri geliştirmek ve üretmek için en iyi koşulları sunmaktadır. Elektrotların işlenmesi ve kaynak işlemlerinin otomasyonu için ısmarlama özel çözümler, müşteriye özel küçük konveyör sistemleri gibi ürün yelpazemizin bir parçasıdır. 10 yılı aşkın bir süredir kalite yönetimimiz DIN EN ISO 9001: 2015'e göre sertifikalandırılmıştır, 2016 yılında ise şirketimiz, DIN EN ISO 14001: 2015 Çevre Yönetimini sertifikasını almıştır.

 4. MARKATOR MANFRED BORRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARKATOR, endüstriyel iş parçalarının sahteciliğe karşı korumalı, kalıcı ve ekonomik bir şekilde markalanmasına yönelik sistemler konusunda uzmanlaşmıştır. 1984 yılından bu yana, iğneli veya çizik istampalama için yüksek kaliteli CNC markalama sistemleri ve müşteri gereksinimlerine göre münferit ve tam olarak gerçekleştirdiğimiz darbeli zımba aletleri geliştiriyor ve üretiyoruz. Kalite standartlarımız en yüksek talepleri karşılamaktadır: Önceden yapılan kapsamlı danışmanlıktan geliştirme ve bitmiş markalama sistemine kadar, azami özen göstermeye büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizle ve onların uygulamalarıyla sürekli diyalog halinde olarak, ürün yelpazemizde ürün optimizasyonu ve inovasyon için belirleyici bilgi avantajını güvence altına alıyoruz. Hizmetlerimiz, yüksek eğitimli çalışanlarımızın sorumlu olduğu kararlı ve yetkin bir müşteri hizmeti ile tamamlanmaktadır. MARKATOR® Ağustos 2004'ten beri ISO sertifikasına sahiptir.

 5. MR INDUSTRIES

  Danimarka

  Verified by europages badge

  MR INDUSTRIES, yüksek kaliteli tornalanmış ve frezelenmiş bileşenlerin üretimi için CNC işleme hizmetleri taşeronluğunda uzmanlaşmış özel bir şirkettir. Zaman içinde, çeşitli endüstri kollarında işlenmiş bileşenlerin üst düzey bir taşeronu olarak kendimizi kanıtladık. Kapsamlı yeteneklerimiz, prototiplerden yüksek hacimli siparişlere kadar her parti boyutunda bileşen üretmemizi sağlıyor. Çapı 1 mm'den 32 mm'ye kadar değişen kayar kafa çubuğu kapasitesiyle çok çeşitli gereksinimleri karşılayabiliyoruz. MR Industries olarak, maliyet etkinliği ve verimliliğe odaklanarak hassas işlenmiş bileşenler ve parçalar sunma konusunda sağlam bir itibar kazandık. Gelişmiş Citizen teknolojisini kullanmamız, prototip ve küçük seri projelerden hassas işlenmiş bileşen ve parçaların büyük ölçekli üretim çalışmalarına kadar her şeyin üstesinden gelmemizi sağlıyor. Son teknoloji CNC işleme merkezleriyle donatılmış olarak, kesintisiz üretim sağlayan tam otomatik seri sıralı besleyicileriyle çalışıyoruz. Bu kabiliyet, yüksek kaliteli hassas işlenmiş bileşenler için en verimli geri dönüş sürelerini ve olağanüstü hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Sizi değerli iş ortağımız olarak görme fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz. Daha fazla bilgi veya sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 6. WISSNER GESELLSCHAFT FÜR MASCHINENBAU MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Wissner CNC Technologies, merkezi Göttingen kentinde bulunan orta ölçekli bir şirkettir. 1986 yılında kurulduğundan bu yana Wissner, birkaç nesil yüksek hassasiyetli CNC freze ve lazer kesim makinelerini başarıyla geliştirmiş, tasarlamış, imal etmiş ve kurulumunu yapmıştır. Uzun yıllara dayanan deneyim ve son derece yenilikçi bir yaklaşım, şirketin çok çeşitli son teknoloji makineler sunmasını sağlamaktadır. Wissner, güvenilir HSC freze ve lazer makinelerinin lider üreticisi olmaktan gurur duymaktadır. Wissner'ın HSC freze makineleri yüksek hassasiyete ve en yüksek kaliteye sahiptir. Yenilikçi, patentli "Hold & Press" teknolojisi sayesinde, müşterilerimiz üretim süreçlerinde önemli tasarruflar elde etmektedirler. Wissner'ın ürün yelpazesi, makine mühendisliği, havacılık ve uzay sanayii, reklam ve aydınlatma, mobilya, oyuncak ve dişçilik gibi çeşitli sektörlerde kullanılan makineler, aletler ve hizmetleri içermektedir.

 7. MECANOR SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Mecanor, mikro teknoloji alanında kullanılmak amacıyla, yenilikçi süreçler ve yüksek kaliteli ilerici araçlar kullanarak, zımbalama yöntemiyle yüksek hassasiyete sahip ürünlerin imalatında uzman iş ortağınızdır. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, Mecanor, mikro teknolojinin çeşitli pazarlardaki sürekli değişen taleplerine yanıt verebilmek amacıyla, başlangıçta sadece saat sanayisi, ve daha sonra medikal teknoloji, otomotiv sanayisi ve mikro cihazlar için çeşitli bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesini ve yeteneklerini sürekli geliştirmiştir.

 8. TROTEC LASER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge
 1. ABRAWHEEL S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Abrawheel S.r.l. aşındırıcı diskler, aşındırıcı macunlar ve metal temizleme makineleri üretiminde liderdir. Sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, müşterilerimize hem İtalya'da hem de yurt dışında piyasadaki en iyi ürünleri garanti etmemizi sağlıyor. Her müşteriye özel çözümler sunmak için çalışıyoruz. Size tüm iş ihtiyaçlarınızı karşılayan yüksek kaliteli ürünler ve verimli hizmetler sunacağımıza güvenin.

 2. BENTIVOGLIO 1919 MACCHINE UTENSILI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Yeni ve ikinci el takım tezgahları: bileme makineleri, delme makineleri, dalgıç yaylar, külbütörler, kenar bantlama makineleri, broşlama makineleri, kalenderler, forkliftler, merkezleme-trimleme makineleri, iş merkezleri, kesiciler, punzo makineleri, kompresörler, profil bükme makineleri, azdırma makineleri, elektroerezyon makineleri, diş açma makineleri, freze makineleri, planya kesiciler, taş kesiciler, kılavuz çekme makineleri, oksi kesiciler, pantograflar, planya makineleri, bükme makineleri, boru bükme makineleri, presler, punta kaynak makineleri, punza makineleri, perçinleme makineleri, dişleme makineleri, haddeleme makineleri, püskürtme makineleri, kaynak makineleri, çentik açma makineler, testere makineleri, kanal açma makineleri, çeşitli torna tezgahları.

 3. CERATIZIT

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  CERATIZIT, 100 yılı aşkın bir süredir kesme takımları ve aşınma koruması için istisnai sert materyal ürünlerin geliştirilmesinde öncü olmuştur. Şirket, oldukça özel tungsten karbür kesme takımları, bağlantı yuvaları ve rotlar imal etmektedir. CERATIZIT GRUP, kesme ve hassas alet, rot ve kalıp imalatında pazar lideridir. CERATIZIT GRUP ayrıca birçok aşınma parçası uygulama alanında da pazar lideri olup başarılı sonuçlar ortaya koyan yeni tip sınıf sert metal, sermet ve seramik geliştirmektedir.

 4. METAL-TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  METAL-TECH, yılında kurulan ve Metal mamuller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Demirli metaller için haddehaneler, Diş açma aletleri, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gniezno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. TORCAMES

  Portekiz

  Verified by europages badge

  TORCAMES, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme hizmetleri, Çelik, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Pirinç, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri, Çelik ve metallerin torna edilmesi, CNC 4 eksenli frezeleme işlemleri, CNC alüminyum işleme, CNC frezeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Espinhel Águeda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, manüel rektifiye aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, matkap makinaları, şerit zımparalar, Çapak alma fırçaları, zımpara makineleri, silindir şeklinde rektifiye tezgahı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Speyer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. NIFMAK AUTOMATION MACHINERY INDUSTRY MEASUREMENT CENTER LTD. CO.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  NIFMAK AUTOMATION MACHINERY INDUSTRY MEASUREMENT CENTER LTD. CO., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, CNC 5 eksenli frezeleme işlemleri, CNC freze, CNC çevrilmiş parçalar, CNC işleme, Dijital kumandalı torna, Kontratlı CNC imalat ve makine üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. NUOVA PROFILATRICI ARTA

  İtalya

  Verified by europages badge

  NUOVA PROFILATRICI ARTA, yılında kurulan ve Profil yapıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, saç işleme için profil makinaları, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albairate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED

  Çin

  Verified by europages badge

  DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Endüstriyel metal levha işleri, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, metal kesme, sac, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Hassas baskı parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. MAS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  MAS SRL, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, mekanik imalat, hassas mekanik işlemeler, Makine aletleri - Metal İşleme, metal iç yüzeyi işleme, şahsa özel mekanik işleme, metal tornalama, rektifiye işlemleri, mekanik yapımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Imola, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Makine aletleri - metal i̇şleme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

8.757 Şirketler