• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • makine araçları için kesiciler

Sonuçlar

Makine araçları için kesiciler - Ithalat/Ihracat

 1. CETEC SYSTEMS SONDERMASCHINEN- VERTRIEBS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Bağlantı kurma yolu. PROJE PLANLAMASI: Uzun vadede maliyetlerinizi düşürmek için, kablo teknolojisi ve elektronik üretimde müşteriye özel çözümlerimiz ile sofistike uygulamalar gerçekleştirmekteyiz. Proje hedefinize ulaşabilmeniz için tüm proje adımlarını koordine ediyoruz. SÜREÇ OPTİMİZASYONU: Üretim hattınızın azami performansına ulaşması için süreçlerinizin kalitesini analiz ediyoruz. Süreçlerinizi nasıl optimize edeceğinizi dize söylüyoruz ve uygulamanın tüm aşamalarında size eşlik ediyoruz. UZMAN DANIŞMANLIĞI: Sizin için olası uygulamaların cangılında araştırıma yapıyoruz ve özel uygulamanız için çözümler sağlıyoruz. Böylece, yüksek yatırım maliyetlerinden kaçınma konusunda karar vermenizi kolaylaştırıyoruz. UZMAN DESTEĞİ: Ürünlerinizi müşterileriniz için çekici tutmak için yeni işleme yöntemlerinde sizi güncel tutuyoruz. Çalışanlarınızı en son teknolojileri kullanabilecek hale getirmek için eğitiyoruz.

 2. MERCEL, CUTTING KNIVES S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  MERCEL, kesme bıçakları s.r.o. endüstriyel bıçakların üretimi, tedariki, taşlanması ve servisi konusunda uzmanlaşmış bir Çek şirketidir. 2006 yılından bu yana, baskı, gıda, ambalaj, lastik üretimi, mobilya üretimi, sac kesme ve tütün işleme gibi endüstriler için çok çeşitli kesme ve delme bıçakları üretiyoruz. Üretim tesisimiz Třebechovice pod Orebem, Çek Cumhuriyeti'nde bulunmaktadır ve bıçak üretimi için yalnızca yüksek kaliteli Avrupa malzemeleri kullanmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel üretim sunuyor ve endüstriyel bıçaklar için taşlama hizmetleri sağlıyoruz. Çeşitli malzemeleri kesme konusundaki uzmanlığımızla, danışmanlık hizmetleri de sunuyor ve bıçak tutucular, kesme çubukları ve matkap uçları gibi aksesuarlar tedarik ediyoruz. MERCEL, bıçaklara ek olarak, bıçak tutucuları, plastik kesme çubukları ve kağıt için matkap uçları da dahil olmak üzere bıçaklar için kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca MERCEL, kağıt endüstrisi için makaslar, baskı makineleri ve diğer işleme ekipmanlarını içeren kullanılmış makinelerin satışını yapmaktadır. Mevcut kullanılmış kağıt işleme makinelerinin bir listesini web sitemizde bulabilirsiniz. MERCEL, bıçak üretimimizde kalite ve hassasiyet sağlamak için en yeni CNC ve NC makinelerini kullanmaktan gurur duyar. Avrupa'nın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet veriyoruz ve yüksek kaliteli malzemeler ve modern teknolojilere olan bağlılığımızla tanınıyoruz.

 3. RIGHI INOX

  İtalya

  Verified by europages badge

  Righi şirketi otomatik makinelere yönelik genel olarak dairesel, düz, dişli tip bıçaklar ve falçata bıçaklarının ayrıca teknik resme göre endüstriyel bıçakların üretilmesi alanında uzmanlaşmıştır. Gıda ve konserve sanayisi için paketleme ve ambalajlamaya yönelik bıçaklar. Paketleme ve ambalajlama makineleri için düz ağızlı veya dişli bıçaklar ve sıyırıcılar. Mekanik endüstrisi, madencilik endüstrisi, kauçuk endüstrisi, plastik işlemeye yönelik endüstri, paketleme, sac işçiliği, atık ve geri kazanım malzemelerine yönelik bıçaklar.

 4. POLIMATEK SANAYI VE TICARET

  Türkiye

  Polimatek 2012 yılında kalıpçılık ve kuyumculuk sektörlerine kesici takım satışı ve üretimi yapmak üzere kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Faaliyet konumuz, ELMAS, PCD, CBN , KARBAYT gibi ham maddelerden yapılmış Kesici takımların satışı konusudur. KARBAYT ham maddeden mikro freze, matkap, küre freze, zemin takımları PCD, ELMAS, CBN ve MCD ham maddelerden Posalux, CNC, punch, torna takımları Özel takım imalatı (Müşterinin üretmek istediği model doğrultusunda, takımın teknik resminin çizilerek istenilen takımın üretilmesi.) Kalıpçılık sektöründe; plastik enjeksiyon kalıp imalatından başlayarak, kuyumculuk sektöründe, alyans, bilezik, kolye ucu üretimi gibi üretim konularında 20 yıllık aktif bir iş deneyimimiz var. . Satışını yapmış olduğumuz kesici takımları “üretici kimliğimiz” ile müşterilerimize sunuyoruz. “Üretici kimliğimiz ve makine kullanım bilgimiz” ile satışını yapmış olduğumuz ürünleri müşterilerimize sunmamız, müşterilerimiz için çok önemli avantajlar oluşturuyor. Müşterimiz daha hızlı üretim yapıyor.Güçlü stoklara sahibiz.Müşterilerimiz kalitesi daha yüksek ürünler üretebiliyor.Daha az takım tüketimi ile daha cok iş üretebilme imkanı sağlıyoruz.Yenilikçiyiz, müşterilerimize daha önce kullanmadıkları kesici takımlar sunarak onlara yeni modeller üretebilmeleri için imkan sağlıyoruz. Müşterilerimiz için üretmiş olduğumuz özel takım çözümleri sayesinde müşterilerimizin üretim prosesleri kısalıyor, maden fireler azalıyor.

 5. ORTA TESTERE

  Türkiye

  ORTA TESTERE kökeni 2008 yılından Almanya'ya bağlı olup 2020 Yılında Türkiye'de faaliyetine devam etmektedir. Şerit testere bıçaklarında portföyümüzde bir çok sektöre hitap eden ürünlerle yer almaktayız. Başlıca ürün gruplarımız kısaca şunlardır; Sünger, strafor, kağıt, karton, hızar makinaları bıçakları Gıda ve gıda uyumlu şerit testereler ; Et kemik, Balık, Ekmek kesme makinalarının şerit bıçakları sünger hızar makinalarının CNC bıçakları Ahşap şerit testere bıçakları Metal sektörü Plastik Değerli ağaçların kesiminde kullanılan ince şerit testereler. Testere bıçaklarımız en kaliteli çeliklerle (İsveç, Alman, İngiliz) ve son teknoloji Alman malı makinalarla sizler için iyisini üretmekten mutluluk duyarız. Ahşap şerit testere grubunda 3mm den 200mm kadar şerit testere bıçakları mevcuttur, Sünger, strafor, kağıt, karton, filtre grubu testere bıçaklarında 3mm den 50mm e kadar şerit testere bıçakları mevcuttur, Et, kemik, kesme bıçaklarında 15mm, 16mm, 20mm... Ekmek dilimle makinası 10mm 20mm şerit hızar bıçaklarımız mevcuttur. ORTA TESTERE olarak hedefimiz sınır tanımaksızın dünyada ki tüm ülkelere ürünlerimizi sunmak ve iş birliği içinde bulunmak...

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EKINOKS URETIM TEKNOLOJILERI A.S.

  Türkiye

  We as EKINOKS have been supplying our manufacturing based customers with high performance, precision cutting tools under the brand name EOXTOOLS or customer-driven private labels. EOXTOOLS carries a full line of high quality; indexable inserts and tools for your cutting applications including turnning, drilling, boring, milling, and also have capability to provide cutting tools&inserts designed and built to customer specification, offering the widest selection of quality products and services available in the indutry.

 2. BI-AX CUTTING TOOLS

  Türkiye

  2004 yılından bugüne sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 2010 yılında BI-AX CUTTING TOOLS markası ile piyasaya kesici uç bağlama ekipmanları üretmektedir. Kurulduğu günden beri büyük bir inanç ve sabırla çalışarak Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Firmamız sürekli teknolojiye ayak uydurmuş, makine parkurunu artırmış ve bilgisayarlı tezgahlarla ürün çeşitliliği kapasitesini artırmanın yanı sıra ürün kalitesini de maksimum düzeye getirerek piyasada aranan marka olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaç edinmiş bu bağlamda ürünlerinin kalitesini artırmayı, ürün fiyatlarını piyasa koşullarının altında tutmayı başarmıştır. Teknolojiyi yalnız kullanan değil onu anlayan ve geliştiren kurulduğu yıldan itibaren sürekli kendini iyileştiren, geliştiren ve yenileyen dinamik bir süreç içerisinde yer alan firmamız 2012 yılında yeni ufuklar açacak çalı

 3. YUTA TEKNIK MAKINA MÜHENDISLIK

  Türkiye

  Ülkemizin imalat sanayinde seri, ucuz ve kaliteli üretim sürecine girmesiyle, talaşlı üretimin temeli kesici takımlar ve hassas takım tutuculara talep hızla artmıştır. Bu hızlı talep artışına cevap vermek gayesiyle, müessesemiz büyük bir titizlikle yapılan araştırmalar sonucunda, ürünleri dünya çapında birçok firma tarafından tercih edilen üreticilerinden; Alman (Tahrikli Takımlar, Modüler Tahrikli Takımlar, HSK/T, HSK-AT, CAPTO Takımlar) EWS, Alman (HSK/MAS403BT, DIN69871 Tutucu Takımlar, Hidrolik Tutucular, VDI Hidrolik Tutucular, Isıtmalı Tutucular, Geweflex) GEWEFA, Alman (Standart Pensler, Özel Pensler, Sıkma Ekipmanları, Özel Sıkma Ekipmanları) NANN, Alman (Modüler Sistemler, Baralama Takımları, Kanal Açma Takımları, İnsertler, Sıkma Takımları, Özel Takımlar) WOHLHAUPTER, Alman (DIN2080, DIN69871 AD/B, JISB6339 MAS403 BT, DIN69893HSK, DIN69880 VDI) GİSS, İspanya (Açılı Ayarlanabilir Takım Tutucular, Hız Kafaları, Elektrikli Spindle, Çoklu Kafalar) MADAULA firmaları bünyemizde yer almaktadır

 4. CAJHEN CUTTING TOOLS D.O.O.

  Slovenya

  CAJHEN CUTTING TOOLS D.O.O., yılında kurulan ve Makine araçları için kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lasko, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE

  Fransa

  GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel bakım, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Makine araçları için kesiciler, Endüstriyel bakım, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Makine araçları için kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barr, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. GP-MO LAMES DE CISAILLES GUILLOTINE

  Fransa

  GP-MO LAMES DE CISAILLES GUILLOTINE, yılında kurulan ve Makine araçları için kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. hidrolik giyotin makaslar, makaslama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barr, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CUTWELL INTERNATIONAL

  Hindistan

  CUTWELL INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Makine araçları için kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hyderabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 1. INTERNATIONAL SAWS SRL

  İtalya

  INTERNATIONAL SAWS SRL, yılında kurulan ve Makine araçları için kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ağaç işleme makineleri - aletleri ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roseto Degli Abruzzi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HIGH SPEED & CARBIDE (HSC) MACHINE KNIVES

  Birleşik Krallık

  HIGH SPEED & CARBIDE (HSC) MACHINE KNIVES, yılında kurulan ve Makine araçları için kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. INDUSTRIAL CARBIDE CAPPUYNS

  Belçika

  INDUSTRIAL CARBIDE CAPPUYNS, yılında kurulan ve Makine araçları için kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Tremelo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MASNADA DIAMANT INDUSTRIE

  Fransa

  MASNADA DIAMANT INDUSTRIE, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel elmaslar, Makine araçları için kesiciler, Endüstriyel elmaslar, Makine araçları için kesiciler, freze uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Besançon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PRINZ BLADES GMBH & CO. KG

  Almanya

  PRINZ BLADES GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Makine araçları için kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel ekipman ve tesisatlar için aksesuarlar, parçalar ve malzemeler, ekskavatör bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mayen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PONOT SAS

  Fransa

  PONOT SAS, yılında kurulan ve Makine araçları için kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bambu havlu, kesim bıçakları, lama testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yssingeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. JACO TOOLING

  Birleşik Krallık

  JACO TOOLING, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bıçaklar, Dairesel bıçaklar, Makine araçları için kesiciler, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel bıçaklar, Dairesel bıçaklar, Makine araçları için kesiciler, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. HIEKE SONDERWERKZEUGE GMBH & CO. KG

  Almanya

  HIEKE SONDERWERKZEUGE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Makine araçları için kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Buchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CUTMAN SP Z O. O.

  Polanya

  CUTMAN SP Z O. O., yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Makine araçları için kesiciler, Makine araçları için kesiciler, kağıt tekniği için endüstriyel lamalar, tıraşlama makineleri için tıraşlama fırçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Łódź, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALPHA MACHINE KNIFE

  Birleşik Krallık

  ALPHA MACHINE KNIFE, yılında kurulan ve Endüstriyel bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Makine araçları için kesiciler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Makine araçları için kesiciler, işlenmiş lamalar, lamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotherham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. TIBEM

  Fransa

  TIBEM, yılında kurulan ve Endüstriyel bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Makine araçları için kesiciler, Bayan ayakkabıları, Makine araçları için kesiciler, wıdıa bıçaklarını bileme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riom, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AFFUT 82

  Fransa

  AFFUT 82, yılında kurulan ve Makine araçları için kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deliciler, Deliciler, freze bıçaklarının bileylenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canals, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TOOLING

  İtalya

  TOOLING, yılında kurulan ve Makine araçları için kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. metal delme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kardaun, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ENTREPRISE GAUVRY SARL

  Fransa

  ENTREPRISE GAUVRY SARL, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Makine araçları için kesiciler, mobil öğütücü, Tarımsal makine ve aksesuarlar, Makine araçları için kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vezin-Le-Coquet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CHANGZHOU KIMDA CUTTING TOOLS CO., LTD

  Çin

  CHANGZHOU KIMDA CUTTING TOOLS CO., LTD, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine araçları için kesiciler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Dairesel bıçaklar, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine araçları için kesiciler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Dairesel bıçaklar, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. TYZACK INDUSTRIEVERTRETUNG DIPL.-ING. NICO ROHM

  Almanya

  TYZACK INDUSTRIEVERTRETUNG DIPL.-ING. NICO ROHM, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, Makine araçları için kesiciler, Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, Makine araçları için kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. PARMA STAMP S.R.L.

  İtalya

  PARMA STAMP S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine araçları için kesiciler, Demir testereleri ve kesme makineleri, Demir - Dövme, Çeşitli mühendislik el aletleri, Makine araçları için kesiciler, Demir testereleri ve kesme makineleri, Demir - Dövme, Çeşitli mühendislik el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. JINYOUNG TBX CO., LTD.

  Güney Kore

  JINYOUNG TBX CO., LTD., yılında kurulan ve Makine araçları için kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. rotorlar, türbinler, Motorlu aletler için kesiciler, Endüstriyel bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, KYUNGNAM, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz