• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • makineler için korumalar

Sonuçlar

Makineler için korumalar - Ithalat/Ihracat

 1. ANVA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANVA GMBH, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waldstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MÖRZ METALLBEARBEITUNGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MÖRZ METALLBEARBEITUNGS GMBH, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HTS TRENNWANDSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HTS TRENNWANDSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. THISSEN TELESKOPE GMBH

  Almanya

  THISSEN TELESKOPE GMBH, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Niederkrüchten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. P.E.I. SRL

  Almanya

  P.E.I. SRL, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ismaning, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRÜHL SAFETY GMBH

  Almanya

  BRÜHL SAFETY GMBH, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Netphen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FOURTEC FÖRDERTECHNIK GMBH

  Avusturya

  FOURTEC FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ebenthal, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. ZMT ZWARTMETALLBAUTECHNIK GMBH

  Almanya

  ZMT ZWARTMETALLBAUTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Viersen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCUDER WAY WIPERS, S.L.

  İspanya

  SCUDER WAY WIPERS, S.L., yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Astigarraga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. WILLI FENT GMBH & CO KG

  Almanya

  WILLI FENT GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Birenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AIR LIQUIDE WELDING LUXEMBOURG

  Lüksemburg

  AIR LIQUIDE WELDING LUXEMBOURG, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kaynak malzemeleri, kaynak gözlükleri, Katkı maddeleri ve pigmentler, Makine otomasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. NICO GMBH MASCHINEN & ANLAGEN KONSTRUKTION

  Almanya

  NICO GMBH MASCHINEN & ANLAGEN KONSTRUKTION, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BMI AXELENT SARL

  Fransa

  BMI AXELENT SARL, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel kapılar, ardiye çözümleri, prefabrik bürolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Romain De Colbosc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. T.M.P. SOUFFLETS DE PROTECTION

  Fransa

  T.M.P. SOUFFLETS DE PROTECTION, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint-Clément-Des-Levées, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BRÜHL SAFETY GMBH - BETRIEBSSTÄTTE ÖSTERREICH

  Avusturya

  BRÜHL SAFETY GMBH - BETRIEBSSTÄTTE ÖSTERREICH, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hermagor, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. TRIMAT SRL

  İtalya

  TRIMAT SRL, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıyıcı bandlar, Makineler için korumalar, Şase, Taşıyıcı bandlar, Anotlanmış profiller, Makineler için korumalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viganò, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ENKO PROTECTION DE MACHINES

  Fransa

  ENKO PROTECTION DE MACHINES, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. koruma körükleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gennes-Val-De-Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. KBT ELECTRIC

  Türkiye

  KBT ELECTRIC, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tilt anahtarı, konveyörler, Vinçler ve ekipman, güvenlik malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. HOYER MONTAGETECHNIK GMBH

  Almanya

  HOYER MONTAGETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waltershausen Ot Schwarzhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. EITEC FÜHRUNGSBAHNSCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Almanya

  EITEC FÜHRUNGSBAHNSCHUTZ-SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızdırmaz malzemeler, Kauçuk contalar, Makineler için korumalar, Sızdırmaz malzemeler, Kauçuk contalar, Makineler için korumalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schweitenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ENVIRON TECHNOLOGIES LTD

  Birleşik Krallık

  ENVIRON TECHNOLOGIES LTD, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cambourne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. WEMA MASCHINENSCHUTZELEMENTE GMBH & CO. KG

  Almanya

  WEMA MASCHINENSCHUTZELEMENTE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Makineler için korumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schloß Holte-Stukenbrock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GRAZIOLI CESARE GROUP

  İtalya

  Verified by europages badge

  Grazioli Cesare srl firması, zırai ürünleri sektöründe ve otomasyon alanında dünya çapında faaliet gösteren bir İtalyan aile şirketidir. Kurulduğu ilk zamanlardan itibaren firmamızın temellerini güvenilirlik, esneklik, dakiklik prensipleri oluşturur ve bu prensipleri gururla korumaya devam ediyoruz. Grazioli Group markasının destek hizmetleri, müşterilerimize tedarik edilen üretim tesisatlarının karlılığını temin ederek tüm üretim süreci boyunca personelimizin daimi varlığını ve sürekli güven garanti etmeyi başarır. Makinelerimiz ile gerçekleştirilebilecek işlemler arasında şekillendirme, kesim, rulolama ve malzeme çıkarma olmadan diş açma işlemlerini sayabiliriz. 50 yılı aşkın süredir paslanmaz çelik ve demir içermeyen metal malzemelerden boruların işlenmesi için yenilikçi makineler ve tesisatların yanı sıra, geçmişten bugüne piyasadaki bireysel talepler için "kişiye özel" çözümler arandığından kişiselleştirilmiş makineler üretiyoruz.

 4. TIPP OIL MANUFACTURER LTD. CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  YAĞLAYICILAR İÇİN UZMAN - Almanya'da Üretilen Kalite. Yağlayıcılar sürtünmeyi azaltır ve gücün mümkün olduğunca fazla harekete dönüşmesini sağlar. Araç motorlarının, ekipmanların ve makinelerin uzun ömürlü olmasına katkıda bulunurlar. Geniş ürün yelpazemizle, yağlayıcı teknik gereksinimleri ve koşulsuz güvenilirlik için size kapsamlı çözümler sunuyoruz. Misyonumuz, yenilikçi madeni yağ çözümleriyle gelecek üzerinde sürdürülebilir bir etki yaratmak ve dünyanın hareket etmesini sağlamaktır. Yağlayıcılar kullanıldıktan sonra da servise büyük önem veriyoruz: 1L-20L plastik şişelerdeki boş Tipp Oil kapları için "Rebottle" depozito sistemimizi kullanın. Organik düşünüyoruz, organik temizliyoruz... etkili mikroorganizmalarla - Yeşil düşünün! Profesyonel uygulamalar için tamamen etkili mikroorganizmalara dayanan yeni ve sürdürülebilir biyolojik temizlik ürünleri serimiz. Hedefimiz, bütünsel bir temizlik konseptinin yanı sıra çevreye yönelik sürdürülebilir bir yaklaşımdır. Çözümlerimizi kullanarak, geleneksel temizlik maddelerinin tüketimi mutlak minimuma indirilir ve böylece su ve çevre korumasına aktif bir katkı sağlanır! Yapay veya kimyasal madde katkısı olmaksızın etkili mikroorganizmaların kullanılması. Tipp Oil organik preparatlarının felsefesi, yalnızca doğada olduğu gibi temizleme süreçlerinin kullanımına dayanmaktadır.

 5. INTELCARE

  Fas

  Verified by europages badge

  Firmamız Intelcare, doğal aktif bileşenlere dayalı organik kozmetik tasarımcısıdır. 2017 yılında kurulan Intelcare, yerel ve yenilenebilir kaynaklardan elde edilen malzemeler kullanılarak uluslararası müşterilerin ihtiyaçlarına uyarlanmış ürünler yaratmaktadır. INTELCARE Kozmetik Laboratuvarı, olağanüstü teknik bilgisi ve ekibinin sözlerini tutan kaliteli güzellik ve sağlık bakımları geliştirme tutkusu ile ünlüdür.Kozmetik laboratuvarımız ve üretim birimlerimiz iyi üretim uygulamaları standartlarına göre tasarlanmış olup ISO22716 ve ISO 9001 sertifikalarına sahiptir. Atölyelerimiz ve stoklarımız, üretim alanı, paketleme alanı, geliştirme ve formülasyon laboratuvarı, hammadde stokları, ambalaj ürünleri ve bitmiş ürünler arasında bölünmüş toplam 1000 m2'lik bir alanı kapsamaktadır. Proses, dolum ve paketleme makinelerine sahip geniş ve verimli bir makine parkına sahibiz. Müşterilerimizin sağlığını ve çevreyi korumaya kararlıyız, bu nedenle ürünlerimiz paraben, silikon veya mineral yağ içermemektedir. Ürünlerimizin ana aktif maddeleri doğadan elde edilmektedir. Vitamin bakımından zengin bitkisel özler, esansiyel yağ asitleri içeren bitkisel yağlar, aromatik esansiyel yağlar kullanıyoruz. Gerçek besin konsantreleridir.

 6. ETSIOKA

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  ETSIOKA, kağıt torbalar, plastik torbalar ve ambalaj aksesuarları gibi en kaliteli ambalaj malzemeleri konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir şirkettir. 1993'te başladığımızdan bu yana sürekli büyüyerek sektörde önemli bir oyuncu haline geldik. ETSIOKA'daki ana hedefimiz, işlerini sistematik bir şekilde büyütmeye kendini adamış girişimciler için çok önemli bir müttefik olmaktır. Karşılıklı başarı için uzun vadeli işbirliğinin önemini anlayarak kalıcı ortaklıklar kurmayı hedefliyoruz. Bizim için önemli bir başarı, 2021 yılında müşterilerimizin logolarını kağıt torbalar, plastik torbalar, kurdeleler ve çıkartmalar gibi çeşitli ürünlere basarak promosyon malzemelerini kişiselleştirmemiz oldu. Bu, iş vizyonlarının hayata geçirilmesini sağladı ve genişleme hedeflerini destekledi. Görevimiz, müşterilerimizin yatırımlarından en iyi getiriyi elde etmelerini sağlamak için stratejik ortaklıkları kullanarak yalnızca olağanüstü ürünler ve entegre hizmetler sunmaktır. 2015 yılında operasyonlarımızı son teknoloji makinelerle yenileyerek siz değerli müşterilerimize yenilikçi hizmetler sunmamızı sağladık. Taahhüdümüz, her zaman rekabetçi fiyatlarla eşsiz kaliteyi korumaya çalışarak çok yönlü hizmetler sunmak etrafında dönmektedir. ETSIOKA'da müşteri hizmetlerini temelimiz olarak görüyoruz. Kendimizi mükemmelliğe ulaşmaya adadık, en yüksek kalite ve uygun fiyat standartlarını korurken birinci sınıf ürünler, hizmetler ve deneyimler sunarak beklentileri aşmak için sürekli çalışıyoruz.

 7. KMKILIC MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Sektörde yıllar boyu edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgi ile temelleri atılmış olan firmamız, gelişime verdiği önem , mühendislik ve kalite konusunda sürekli yaptığı yatırımlar ile yakın geleceğin saygın firmaları arasındaki yerini korumayı hedeflemektedir. Sistematik şekilde güncellenen makine parkuru ve laboratuarı ile sadece zamanında ürün üretmeyi değil kaliteden taviz vermemeyi de kendisine hedef belirlemiştir. Makine ve yedek parça imalatları, talaşlı imalat, kalıp ve fikstür imalatları, sert dolum kaynak işleri ve çelik konstürksiyon işleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, her geçen gün genişleyen makine parkı ve kapasitesi ile sizlere hizmet vermektedir.Kocaeli tesisimiz 2.500 m2 üzerinde kurulu olup 40’ın üzerinde personeli ile hizmet vermektedir. Mühendis ve teknisyenlerden oluşan teknik ofisimizde CAD/CAM uygulamaları yardımı ile dizayn ve imalat işlemleri yürütülmektedir. Kalite kontrol ve güvence ekibimiz size doğru ürünün ulaşması için sürekli denetim ve laboratuar hizmeti sunmaktadır. Kalitemizi her geçen gün arttırmak için gerek iç gerekse 3. parti denetimlerimizi sürekli yapmakta ve bunları raporlamaktayız. Tesisimiz tüm müşteri ürünlerinin ve makinelerin güvenliği, işçi sağlığı ve iş güvenliğini takip amacı ile 7/24 CCTV sistemi ile izlenmektedir. Müşterilerimizin ürünleri ve tesislerimiz All Risk sigortası ile sürekli güvence altındadır.

 8. IRSA LACKFABRIK IRMGARD SALLINGER GMBH

  Almanya

  IRSA: 1975 yılından bu yana, yüzeylerin korunması için sıra dışı ve yenilikçi ürünler araştırmakta, geliştirmekte ve üretmekteyiz. İç mekanlarda parke ve ahşap zeminlerin korunmasının yanı sıra, ahşap cepheler, bahçe mobilyaları, ahşap teraslar, mantar, bambu, spor uçaklar, silo ve ahır zeminlerinin ıslahı için özel ürünler sunmaktayız. Faaliyetimizin sonuçları çevre dostu sızdırmazlık malzemeleri, yağlar, boyalar, bakım ve temizlik maddeleridir. Hizmet doğrultusunda Ürün yelpazemizi, verdiğimiz hizmet alanına uygun, aşındırıcılar, pedler, silme ve çalışma cihazları, makineler ile tamamlamaktayız. Yüzeyleri yenilemeyi mümkün kılan ürünler imal etmekteyiz. Ürün değerini uzun vadede korumaya odaklanan müşterilerimizin temel ilkesi kaliteli mal ve hizmet edinmenin yanı sıra maliyetlerden tasarruf etmektir. Ürün yelpazemiz birçok bireysel tasarım seçeneğine uygun malzemeler içermektedir - böylece renk sistemleri, vurgulamalar veya parlaklık dereceleri (aşırı mattan çok parlaklığa kadar) ile seçilen kombinasyonlar ile mekân tasarımı optimize edilebilmektedir.

 9. HDPR HOUSSE DE PROTECTION ROBOTIQUE

  Fransa

  Sanayi ortamı için tekstil korumada uzman SARL HDPR. Robot korumasında uzman. SCARA tipi sanayi robotlar, karteziyen, teknik kumaş 6 eksenli hareketli robotlar, robotik için koruma sistemleri ve sanayi makineler için koruma kılıfları üretimi, tüm robot markalarını (ABB, FANUC, KUKA, MOTOMAN, KAWASAKI, COMAU, REIS, NACHI, CMA ROBOTICS, YASKAWA, ADEPT, DENSO, UNIVERSAL ROBOTS, REIS, CLOOS, HYUNDAI, JANOME, PANASONIC, SHUNCK, TOSHIBA, TM ROBOTICS, DURR) koruyoruz. Aynı zamanda koruma perdeleri ve imalat makineleriniz için körükler sunabiliriz. Bakım problemleri olması durumunda size bir çözüm sunuyoruz. Kılıflarımız tüm üretim yöntemleri ile tüm hareketlere uygundur. Çeşitli kumaşlarımız tüm dış koşullara dayanıklı şekilde tasarlanmıştır ( T°: -50 ° ila +1400°), füzyon döküm projeksiyonu, kum, moloz, asit, kaynak, vs.

 10. GETZNER WERKSTOFFE GMBH

  Avusturya

  Getzner Werkstoffe, titreşim ve şok korumasında önde gelen bir uzmandır. Çözümler, kendi geliştirdiği ve ürettiği Sylomer®, Sylodyn®, Sylodamp® ve Isotop® ürünlerine dayanmaktadır ve demiryolu, inşaat ve endüstri sektörlerinde kullanılmaktadır. Bu ürünler titreşimleri ve gürültüyü azaltırlar, depolanan bileşenlerin hizmet ömrünü uzatırlar ve böylece yollar, araçlar, yapılar ve makineler için bakım ve onarım maliyetlerini düşürürler. Şirket 1969 yılında Getzner, Mutter & Cie'nin bir yan kuruluşu olarak kuruldu. Getzner dünya çapında titreşim koruma çözümleri pazarlamaktadır. Şirketin Bürs ve Almanya'daki lokasyonlarının yanı sıra Çin, Fransa, Hindistan, Japonya, Ürdün ve ABD'de şubeleri bulunmaktadır. Avrupa'da birbirine sıkı sıkıya bağlı bir satış ağı, dünya çapında 40'tan fazla şirket tarafından tamamlanmaktadır. Getzner, gürültüyü ve titreşimleri azaltarak, yaşam ve iş kalitesinin artırılmasına değerli bir katkı sağlar.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz