• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar

Sonuçlar

Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar - Ithalat/Ihracat

 1. LIVA GROUP ELECTRIC ELECTRONIC CONSTRUCTION

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Liva Grup, Türkiye'nin İzmir merkezli lider paratoner sistemleri üreticisi ve uygulayıcısıdır. Bilgili ve uzman ekibimizle 4000 m2 kapalı alan ve 2500 m2 açık alana yayılan tesislerimizde faaliyet göstermekte ve ürünlerimizin %97'sini kendi bünyemizde üretmekteyiz. Ürün gamımızda yıldırımdan korunma sistemleri, aktif paratonerler, Franklin çubukları, Faraday kafes tipi yıldırımdan korunma sistemleri, eşpotansiyel çubukları ve yıldırımdan korunma ekipmanları ile birlikte termokaynak tozları ve kalıpları bulunmaktadır. Kurulduğumuz 2000 yılından bu yana Elektrik Sistemleri, Güvenlik Sistemleri ve Otomasyonla ilgili danışmanlık, projelendirme, taahhüt ve mühendislik hizmetleri sunmaktayız. Geçmişimiz, LIVA GROUP LTD. olarak tüzel kişiliğimizi kazandığımız 2004 yılına dayanıyor. İlk faaliyet yılımızda aplikasyon projeleri yapmaya odaklandık ve elektrik sektörüne yönelik üretim yapmak üzere AR-GE ve Tasarım Departmanı oluşturduk. Ardından Türk Patent Enstitüsü Marka Dairesi Başkanlığı aracılığıyla ürünlerimiz için LIVA markamızı tescil ettirdik. İlgili kurumlardan onay/belge almış Liva markalı geniş ürün portföyümüzle gurur duyuyoruz. Vizyonumuz, olağanüstü hizmet ve ürün kalitesi sunarken ilerlemeye ve yenilik yapmaya devam etmektir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 2. SEACOMP

  Amerika Birleşik Devletleri

  Verified by europages badge

  SEACOMP, tüketici, medikal ve endüstriyel alanlardaki elektronikler için bir tasarım ve üretim ortağıdır. Yenilikçi fikrinizi konseptten dünya çapında dağıtılabilecek fiziksel bir ürüne dönüştürüyoruz. Elektronik cihazlar için yeni ürün tanıtımına (NPI) odaklanıyoruz. Donanımınızı piyasaya sürmenize yardımcı oluyoruz: - tasarım mühendisliği ve üretim için tasarım (DFM) - üretime hazırlık ve tedarik zincirinizi kurma - ürününüzü seri üretime ölçeklendirme - üretim süreçlerinizi ve tedarik zincirinizi optimize etme hikayemiz 1989 yılında başladı ve hizmetlerimiz yıllar içinde bugünkü halimize dönüştü: tasarım ve elektronik üretim ortağınız. Çin'de tamamı bize ait ISO13485 sertifikalı bir üretim tesisi ile ABD merkezli bir şirket içi mühendislik ekibimiz var. Ayrıca 2023 yılında Meksika'da bir tesis açacağız. Yeni bir elektronik ürün geliştirmek, hepsinin bir araya gelmesi gereken birçok bireysel karar içeren uzun bir süreçtir. Yanlış bir karar, ürün lansmanınızı riske atarak istenmeyen basamaklı bir etki yaratabilir. SEACOMP ile iş ortaklığı yaparak ürün geliştirme yolculuğunuzu basitleştirin: mühendislikten tedarik zinciri kurulumuna ve aradaki her şeye kadar tüm süreç boyunca size rehberlik ediyoruz. SEACOMP ile, işinizi büyütmeye odaklanabilmeniz için tasarım ve üretim uzmanlığı yanınızda olacak. Yeni bir elektronik ürün geliştirmenin zorluklarını anlıyoruz ve ürününüzü başarıyla piyasaya sürmenize yardımcı olmak için bugün varız.

 3. ING. ERICH GEISS GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz, 1945 yılında bugünkü yerinde elektrikli motor onarım malzemelerinin ticareti için kurulmuştur. Motor klemens levhaları, bağlantı çubukları, kelepçeler, kablo pabuçları, kontak halkası gövdeleri, kömür fırçalar, fırça tutucu cıvatalar, sabitleme braketleri, destek braketleri, cıvata bağlantı braketleri imalatı. O günden bu yana 250'nin üzerinde kalıp tasarladık ve ürettik. Bu kalıp aletleriyle dünya çapındaki müşterilerimiz için her iş günü yakl. 40.000 adet motor klemens levhaları üretiyoruz. Kontak halkası gövdesi üretimine başladıktan sonra, müşterilerimiz için 700'den fazla farklı kontak halkası gövdesi tasarladık ve ayrıca önde gelen kontak halkası üreticilerinin eski çizimlerine göre üretilmeye de devam etmekteyiz.

 4. TECHNIC MACHINES

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Teknik Makine, 2012 yılında kurulmuş ve Talaşlı İmalat konusunda uzmanlaşmış bir Türk şirketidir. Biz endüstriyel makine çözüm ortağınızız! Firmamız rulo boy kesme hattı, rulo dilme hattı, rulo şekillendirme makine hatları, rulo besleme sistemleri, NC veya CNC bükme makineleri, beton santralleri, beton blok makineleri gibi metal işleme makineleri ve inşaat makineleri üzerine çalışmaktadır. Müşterilerimiz için Türk makine tedarikçilerinden optimum sonuçları bulmak, sözleşme görüşmelerini ve satışını bitirmek, sevkiyat ve diğer süreçleri takip etmek bizim işimizdir. Müşterilerimize Türkiye pazarından yapacakları alımlar konusunda danışmanlık yapıyoruz.²²

 5. FLAIG MAGNETSYSTEME GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Modern endüstri tipi yeşil mıknatıslar. Güzel Kara ormanlarında bulunan uzmanlarımız, kalıcı ve elektropermanent manyetik sistemlerin önde gelen üreticisinden en iyi danışmanlığı sunmaktadır. Magnet kaldırma alanında FX Serisi ve Manyetik sıkma teknolojisinde FXL Serisi gibi geniş standart ürün yelpazesi sunmamızın yanı sıra, manyetik yardımcı, sıkma ve kaldırma araçlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz ve bir adet veya OEM olarak ihtiyacınıza göre özel çözümler üretiyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EPN ELECTROPRINT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EPN ELECTROPRINT GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PROVISCOM ELECTRONICS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROVISCOM ELECTRONICS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Althengstett, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VBE KAMM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VBE KAMM GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ettlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. INSTA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INSTA GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EXATRON ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EXATRON ELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bönningstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CLEMENS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CLEMENS GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Waldbüttelbrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BINDER ELECTRONIC MANUFACTURING SERVICES GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BINDER ELECTRONIC MANUFACTURING SERVICES GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Vohburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ANS-ANSWER ELEKTRONIK-SERVICE- UND VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANS-ANSWER ELEKTRONIK-SERVICE- UND VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Limeshain, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ELECTRONIC CONCEPT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELECTRONIC CONCEPT GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gaggenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KURZ INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KURZ INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Remshalden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GRAF ELEKTRONIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GRAF ELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dornbirn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. E.I.S. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  E.I.S. GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Röthenbach An Der Pegnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. IBR LEITERPLATTEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  IBR LEITERPLATTEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Rappenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PROFECTUS GMBH ELECTRONIC SOLUTIONS

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROFECTUS GMBH ELECTRONIC SOLUTIONS, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Suhl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ESO ELECTRONIC SERVICE OTTENBREIT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESO ELECTRONIC SERVICE OTTENBREIT GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hahnenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ILESO GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ILESO GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Löffingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MKC MICHELS & KLEBERHOFF COMPUTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MKC MICHELS & KLEBERHOFF COMPUTER GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HEINEN ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEINEN ELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haan, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SERO GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SERO GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rohrbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DP EMBEDDED GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  DP EMBEDDED GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Füllinsdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. KERN PCB-FACTORY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KERN PCB-FACTORY GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pentling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MASSOTH ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MASSOTH ELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Seeheim-Jugenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KARRÉ GMBH ELEKTRONIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  KARRÉ GMBH ELEKTRONIK, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. KWH ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KWH ELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mayen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GRUBER ELECTRONIC GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GRUBER ELECTRONIC GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ohlsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

6.980 Şirketler