• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar

Sonuçlar

Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. BECHTEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Elevatör kovası, elevatör kayışı, plak vidası, kazıyıcı zincir, burçlu konveyör zinciri, çatallı zincir, zincir çarkı, dönüş makarası, konveyör kanadı, orta rulman, konveyör vidası tedarikçisi

 2. MEVATEC S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  MEVA, atık konteynerleri, depolama ve taşıma ekipmanları veya kentsel tesislerin üretiminde uzmanlaşmış bir Çek şirketidir. Daha spesifik olarak, ürün yelpazemiz iç veya dış çöp kutuları, yağmur suyu tankları, tehlikeli atık konteynerleri, tıbbi atık konteynerleri, kaldırma platformları, transpaletler, plastik veya ahşap paletlerin yanı sıra belediyeler için banklar, masalar ve çeşmeler içerir. 1898 yılında kurulan şirketimiz, kapsamlı geçmişi, bilgi birikimi ve deneyimiyle gurur duymaktadır. Her müşterimiz için özel ihtiyaçlarını karşıladığımızdan ve birlikte en iyi çözümü bulduğumuzdan emin olmak için bireysel bir yaklaşım benimsiyoruz. Müşterilerimizin taleplerine göre özel ürünler sunabiliyoruz. Ayrıca, ürünlerimizin çoğunu stoklarımızda bulunduruyoruz ve bu da hızlı bir teslimatı garanti ediyor. Kuruluşundan bu yana, MEVA her zaman aynı değerleri korumuştur: güven ve güvenilirlik. Müşterilerimizle uzun vadeli ve başarılı ortaklıklar kurmak istiyoruz. Gücümüz, sürekli değişen bir pazarın gereksinimlerine uyum sağlama kapasitemizde yatmaktadır. Hedefimiz, kalitesi ve tasarımıyla öne çıkan cazip ürünler geliştirmektir. Ayrıca montajdan nakliyeye kadar ürünlerimizle ilgili hizmetler de sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten ve web sitemizi ziyaret etmekten çekinmeyin! İhtiyacınız olabilecek her türlü tavsiyeyi sunmaktan mutluluk duyacağız.

 3. FLEXQUBE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FLEXQUBE GMBH, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oberursel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CARL STAHL HEBETECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  CARL STAHL HEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Eggendorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. CROWN GABELSTAPLER GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CROWN GABELSTAPLER GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Malların taşınması için motorlu yük arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Yük arabaları asansörleri, Paletli yük arabaları/transpaletler, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Yük arabaları asansörleri, kullanılmış forklift sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feldkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EXCO TEC GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EXCO TEC GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wilnsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SANO TRANSPORTGERAETE GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SANO TRANSPORTGERAETE GMBH, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Linz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, merdaneli planyalar, Ofis dolapları, Taşıma makaraları, eklemli kaldırma masaları, hava platformları, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Endüstriyel römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. COMUT LTD WASTE CONTAINER

  Türkiye

  Geri dönüşüm ve atık konteynerleri ile ilgili servis vermek üzere 2002 yılında kurulan şirketimiz, geçen yıllar da türkiye pazarında önemli bir yer edinmiştir. Çöp konteyneri, Geri dönüşüm kutusu, Park bahçe çöp kovaları, Devirmeli konteynerler, Talaş konteyneri, Hurda konteyneri, Damper konteynerler ile ilgili teknoloji ve bilgi birikimini siz değerli paydaşlarımızla oluşturduk. Bugüne kadar ki katkılarından dolayı paydaşlarımıza teşekkür ederiz...

 1. ZIEKER GMBH MECHANISCHE WERKSTÄTTE

  Almanya

  İşletme dâhilindeki taşıma için istif araçları: Sıkıştırmalı plaka taşıma aracı, tekerlekli taşıma aracı, arp taşıma aracı ve döner masalardan, taşıma ve kaldırma aparatlı istifleme araçlarına kadar her türlü taşıma ve istif donanımını Ernst Zieker GmbH firmasından temin edebilirsiniz. Mengeneler: Dıştan bağlama için pnömatik kıskaçlı mengeneler; Hızlı, güçlü sabitleme; Basınçlı havanın kademesiz olarak ayarlanması sayesinde hassas sabitleme gücü; Yük taşıma için merdiven tertibatları: Elektrikli merdiven tertibatı sayesinde ağır mallar merdivenlerde tek kişi tarafından yukarı ve aşağı hareket ettirilebilir. Döner merdivenlerde de kullanılabilir! Ürünlerimiz: Şirket içi taşıma için malzeme taşıma cihazları, taşıma için destek donanımları, mengeneler/ tutuculu mengeneler, merdiven vidaları, el arabaları (taşıma araçları), taşıma araçları için tekerlekler, yük taşımacılığı için tekerlekli merdiven tırmanıcıları, merdiven tırmanmaya uygun el arabaları, halkalar , mengeneler, özel taşıma araç ve gereçleri, el arabaları, özel cıvatalar.

 2. CANTINIAU LEVAGE MANUTENTION & TRANSPORTS EXCEPTIONNELS

  Fransa

  CANTINIAU yük kaldırma taşıma şirketi yük kaldırma, taşıma, yük kaldırma araçları kiralama hizmeti, ağır ve yüksek yük taşımacılığında uzmandır. Şantiyelerde, kamusal altyapı çalışmalarında, inşaatlarda ve endüstride römorkta taşıma, yük kaldırma, köprülü vinç ve taşıma alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Ayrıca sürücülü taşıma araçları kiralama hizmeti de sunuyoruz: vinçler, vinçli yük arabaları, forkliftler, sepetli vinçler ya da forklift ya da (sürücüsüz) sepetli vinç temini.

 1. MECA SERVICES SARL

  Fransa

  MECA SERVICES SARL, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas mekanik işleme, elektromanyetik separatörüler, dairesel elekler, Hassas mekanik işleme, su arıtma tesisi üreticileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Witry-Lès-Reims, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. STÄUBLI WFT GMBH

  Almanya

  STÄUBLI WFT GMBH, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sulzbach-Rosenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LIPPE-KONTOR TRANSPORTGERÄTE ANDREAS WOITE E.K.

  Almanya

  LIPPE-KONTOR TRANSPORTGERÄTE ANDREAS WOITE E.K., yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Salzuflen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ELOKON GMBH

  Almanya

  ELOKON GMBH, yılında kurulan ve Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Yük arabaları asansörleri, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Yük arabaları asansörleri, Filo yönetimi, Darbe önleyici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tornesch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INGENITEC

  Fransa

  INGENITEC, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montbrison, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. FUSION SYSTEMS GMBH

  Almanya

  FUSION SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. STAPLERKÖNIG GMBH

  Almanya

  STAPLERKÖNIG GMBH, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CARGOPAK LTD

  Birleşik Krallık

  CARGOPAK LTD, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari malların depolanması için el arabalar, kurutemizleyiciler için arabalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. LENORMANT MANUTENTION OISE EST

  Fransa

  LENORMANT MANUTENTION OISE EST, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Beauvais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ETRA ELEKTROFAHRZEUGBAU GMBH

  Almanya

  ETRA ELEKTROFAHRZEUGBAU GMBH, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ROTEM

  Fransa

  ROTEM, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, büyük bahçe kapıları için aksesuarlar, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roncq, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GESA-TRANSPORTTECHNIK ING. GERHARD SANDHOFER GES.M.B.H.

  Avusturya

  GESA-TRANSPORTTECHNIK ING. GERHARD SANDHOFER GES.M.B.H., yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. MANUBOB INDUSTRIE SARL

  Fransa

  MANUBOB INDUSTRIE SARL, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konteynerler, Taşıma - malzeme ve ekipman, Konteynerler, palet üretimi, Taşıma - malzeme ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Halluin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. EURO-SERVICES

  Belçika

  EURO-SERVICES, yılında kurulan ve Damperli karayolu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Depolama hizmetleri, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Depolama hizmetleri, Entegre çizim masası, malların paketlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aiseau-Presles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. ROULEAUX PACK

  Fransa

  ROULEAUX PACK, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Boen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. BOA CONCEPT

  Fransa

  BOA CONCEPT, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, depo halısı, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, deviyatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. WEBSILOR

  Fransa

  WEBSILOR, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Thionville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. DEMOUSSIS

  Fransa

  DEMOUSSIS, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuille Pont Pierre, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

495 Şirketler