• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mandreller torna milleri ve torna punto başlıkları

Sonuçlar

Mandreller torna milleri ve torna punto başlıkları - Ithalat/Ihracat

 1. MING XIAO MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ming Xiao Manufacturing Co., Ltd., Çin Ningbo'da bulunan, Sac İmalatı, CNC İşleme, Boru Bükme, Plastik Enjeksiyon Kalıplama ve Plastik Ekstrüzyon hizmetlerinde uzmanlaşmış, profesyonel bir ISO9001 sertifikalı Metal Parça ve Plastik Parça üreticisidir. Metal Damgalamanmış Parçalar, Derin Çekme Parçalar, Metal parça kaynak ve şekillendirme, Boru Bükme ve imalat bileşenleri, Paslanmaz Çeliklerden Soğuk ve Sıcak Dövme Parçaları, Karbon çelikleri, Pirinç ve Bakır, Alüminyum ve alaşımlar malzemelerle gibi CNC Torna ve Freze ile Hassas CNC Torna Parçaları üretiyoruz. Ayrıca Plastik enjeksiyonla kalıplanmış parçalar, Plastik ekstrüzyon profilleri ve tüpler üretiyoruz. Çeşitli endüstriler için metal parçalar ve plastik parçalar üzerinde çalışıyoruz, müşterilerimizin çizimine veya örneğine göre çok çeşitli makine parçaları ve donanım bileşenleri üretiyoruz, örneğin metal miller, Manşonlar, Flanşlar, borular; Metal damgalamanmış braketler, çerçeveler, kelepçeler, kasalar, muhafazalar; derin çekilmiş bileşenler; boru bükme bileşenleri; soğuk dövme parçalar, saplamalar, cıvatalar, vidalar vb.

 2. IMETA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Her tip teneke kutu, her tür karton kutu imalathanesi ve her kutu kapama makinesi üreticisi için en iyi kapama performansını garanti etmek için kalıp miller ve makaralar üreterek, Gıda, İçecek ve genel üretim hatları alanında, nihai kullanıcıların tüm gereksinimlerine yanıt vermeyi amaçlar. Kutu kapama makineleri için dönüştürme kiti ve yedek parça üretimi. Her model için format değiştirme (kutu / kapak) için gerekli donanımlar.

 3. FRATELLI BELLEGRANDI DI COTTINI & ROVIZZI SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  FB MANDRINI A PINZA patentli markası altında penseli torna aynası üretimi, hidrolik torna aynaları, entegre silindirli pnömatik torna ayakları, entegre silindirli hidrolik torna ayakları, pnömatik/hidrolik statik tabanlar, frezeler, MINT tipi penseler, dahili silindirli hidrolik torna ayakları ve delik üzerinde parça alma için genişleyen penseli torna aynası.

 4. SIGMA SPANNTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIGMA SPANNTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Inzigkofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MECCANICA ARNES

  İtalya

  Verified by europages badge

  MECCANICA ARNES, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları, diş açma kılavuzları, torna mandrelleri, Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları, Öğütme milleri, otomatik merkezlendirmeli mandrenler, tezgah mandrelleri, alet taşıyıcıları, mandreller için küçültme soketleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavriago, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GÜNDOGDU ENDÜSTRI

  Türkiye

  Ürünler: Takım tutucu, tutucu takım, tahrikli takım, açılı kafa, hız kafası, çoklu kafa, broşlama, baralama, kama kanalı açma, pens, pens başlığı, veldon, torna için tutucular, freze, işleme merkezleri için tutucularMarkalar: Giss, Giss Motion Line, Gewefa, EWS, Nann, Wohlhuapter, PoliangolarGündoğdu Endüstri, takım tutucu konusunda 30 yıllık birikimi ile Almanya'da sektörün önde gelen kuruluşlarından olan Gewefa, EWS, Wohlhaupter ve Nann firmalarının ve İtalya'dan Poliangolar firmasının yanında Giss ve Giss Motion Line markalarının Türkiye mümessilliğini yapan Gündoğdu Endüstri, güçlü bayi ağı ve mühendis ekibi ile tüm Türkiye'yi kapsamaktadır.Gündoğdu Endüstri aynı zamanda Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir.

 2. FADA RETTIFICHE CONI MANDRINI

  İtalya

  Torna ve freze makinelerinizin iç ve dış mandren koniklerinin rektifikasyon işlemleri, parça değiştirmeye ve sökmeye gerek bırakmayacak şekilde, makinelerin sınırlı sürelerde durdurulmasıyla doğrudan atölyenizde gerçekleştirilir. Bu müdahaleler her tipten makineye uygulanabilir. ISO 30-40-50 ve 60 normundaki torna, freze ve diş açma makinesi mandrenleri koniklerinin rektifikasyonu her türden deformasyonun, ovalleşmenin, sıkışmanın ve pürüzlerin giderilmesini sağlar

 3. TDG CLAMPING SOLUTIONS

  İspanya

  TDG CLAMPING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gernika-Lumo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. GAETANO CAPORALI SRL

  İtalya

  GAETANO CAPORALI SRL, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıkma çeneleri, cnc aletleri, Sıkma penseleri, tezgah mandrelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cinisello Balsamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. JUNGWIRTH FEINMECHANIK GMBH

  Almanya

  JUNGWIRTH FEINMECHANIK GMBH, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hofkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BARANOVICHI MACHINE TOOL ACCESSORIES PLANT. JSC

  Beyaz Rusya

  BARANOVICHI MACHINE TOOL ACCESSORIES PLANT. JSC, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıkıştırma mengeneleri, tezgah mandrelleri, alet taşıyıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baranovichi, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 2. WEIBERG TECHNISCHE PRODUKTE E.K.

  Almanya

  WEIBERG TECHNISCHE PRODUKTE E.K., yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Plochingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SC NEMACOLY SRL

  Romanya

  SC NEMACOLY SRL, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Focsani, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. LISHUI HUANQIU BEARING TRADING CO., LTD.

  Çin

  LISHUI HUANQIU BEARING TRADING CO., LTD., yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sürtünmeyi engelleyen yataklar, 4 kontaklı rulmanlar, Yüksek ısılı rulmanlar, motorlu taşıtlar için transmisyon rulmanları, Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lishui, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. MECCANICA SCOTTI S.R.L.

  İtalya

  MECCANICA SCOTTI S.R.L., yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal işleme tezgah makinaları için yer döşemeleri, otomatik merkezlendirmeli mandrenler, tahrik mekanizmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cornate D'adda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EMAC-TOOLS SRL

  İtalya

  EMAC-TOOLS SRL, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alet taşıyıcıları, diş açma kılavuzları, madren revizyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TECNOLOGIE FRB S.R.L.

  İtalya

  TECNOLOGIE FRB S.R.L., yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tahrik mekanizmaları, endüstriyel aletler, ölü noktalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgonuovo Di Sasso Marconi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BOTTELLI SRL

  İtalya

  BOTTELLI SRL, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mandrel parçaları, alet taşıyıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sumirago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ROTOMORS FRANCE

  Fransa

  ROTOMORS FRANCE, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. tezgah mandrelleri, paletleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villemoirieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SE.RI.NEX S.R.L.

  İtalya

  SE.RI.NEX S.R.L., yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kilitleme halkaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Annone Di Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. Yiwu Dachuan Industry&Trade co. Ltd

  Çin

  Yiwu Dachuan Industry&Trade co. Ltd, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Yiwu, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. SCHRENK GMBH

  Almanya

  SCHRENK GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel Hırdavat, Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları, Madeni inşaat malzemeleri, Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel Hırdavat, Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zimmern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. REMO-TECH SP. Z O.O. PPHU

  Polanya

  REMO-TECH SP. Z O.O. PPHU, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları, Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları, kule aletleri, zımpara makinaları, endüstriyel zıvana makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koronowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. SMZ ITALIA S.R.L.

  İtalya

  SMZ ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. madren revizyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volpiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DONGGUAN LIXIAN INSTRUMENT SCIENTIFIC CO.,LTD

  Çin

  DONGGUAN LIXIAN INSTRUMENT SCIENTIFIC CO.,LTD, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. SCHUNK

  Belçika

  SCHUNK, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Erembodegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. HANGZHOU PINGCHENG MATCHINE CO.,LTD

  Çin

  HANGZHOU PINGCHENG MATCHINE CO.,LTD, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xiaoshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. DONGGUAN QINJI MOTOR CO.,LTD

  Çin

  DONGGUAN QINJI MOTOR CO.,LTD, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. SINO-AUSTRALIA REFRIGERATION EQUIPMENT CO.,LTD

  Çin

  SINO-AUSTRALIA REFRIGERATION EQUIPMENT CO.,LTD, yılında kurulan ve Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. THORMAC ENGINEERING LTD

  İrlanda

  THORMAC ENGINEERING LTD, yılında kurulan ve Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları, Plastik malzeme - Ev ürünleri, Plastik malzemeden profiller, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları, Plastik malzeme - Ev ürünleri, Plastik malzemeden profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kilrush, İrlanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz