• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • manyetik ekipmanlar

Sonuçlar

Manyetik ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. BVI MAGNET GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Görevinizi gerçekleştirmeniz için size profesyonel tavsiyeler ve yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Danışmanlık, geliştirme, üretim, kalite güvencesi, teslimat – memnuniyetiniz için attığımız adımlar. Bir mıknatıs üreticisi olarak BVI Magnet GmbH'de neodimiyum halka mıknatıslar ve sert ferrit mıknatıslardan AlNiCo mıknatıslara ve mıknatıslı filtrelere kadar çok çeşitli kalıcı mıknatıslar mevcuttur. Neodim (NdFeB), AlNiCo mıknatıslar ve samaryum-kobalt mıknatıslardan oluşan mıknatısları öne çıkarmak istiyoruz. Mıknatıs sistemleri veya mıknatıslı bileşenleri de sunuyoruz. Güvenilir bir mıknatıs üreticisi olarak, halka mıknatıslar, AlNiCo mıknatıslar veya neodimyumdan (NdFeB) yapılmış mıknatıslar gibi tüm kalıcı mıknatısları dikkatle kontrol ediyoruz. Bu nedenle mıknatıslarımız ve mıknatıs sistemlerimiz kalitesi ve güvenilirliği ile etkileyicidir. Halka mıknatıslar, blok mıknatıslar, çubuk mıknatıslar veya yuvarlak mıknatıslar, segman mıknatısları ve segman halka oyukları da dahil olmak üzere çok çeşitli kalıcı mıknatıslar üretiyoruz.

 2. FLAIG MAGNETSYSTEME GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Modern endüstri tipi yeşil mıknatıslar. Güzel Kara ormanlarında bulunan uzmanlarımız, kalıcı ve elektropermanent manyetik sistemlerin önde gelen üreticisinden en iyi danışmanlığı sunmaktadır. Magnet kaldırma alanında FX Serisi ve Manyetik sıkma teknolojisinde FXL Serisi gibi geniş standart ürün yelpazesi sunmamızın yanı sıra, manyetik yardımcı, sıkma ve kaldırma araçlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz ve bir adet veya OEM olarak ihtiyacınıza göre özel çözümler üretiyoruz.

 3. SELTER S.A.

  İspanya

  Verified by europages badge

  SELTER S.A., yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. manyetik kaldırma makinaları, elektromıknatıslar, manyetik tepsiler, manyetik ayırıcılar, manyetik bileşenler, manyetik plakalar, manyetizma giderici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. RAOUL LENOIR

  Fransa

  Verified by europages badge

  RAOUL LENOIR, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Elektrik santralleri, Dış lastikler, daimi mıknatıs, manyetik vinç, manyetik kaldırma makinaları, metal geri dönüşümü için donanımlar, demir dışı metallerin geri dönüşümü, maden ocakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cosnes Et Romain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. RED MAGNETICS - EINE FACHABTEILUNG DER INTERTEC COMPONENTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RED MAGNETICS - EINE FACHABTEILUNG DER INTERTEC COMPONENTS GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hallbergmoos, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BÜRKI INGENIEURE GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BÜRKI INGENIEURE GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Schönenberg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. GMB DEUTSCHE MAGNETWERKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GMB DEUTSCHE MAGNETWERKE GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bitterfeld-Wolfen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MAGNET.WORKS MAGNET- UND INDUSTRIETECHNIK VERTRIEBS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MAGNET.WORKS MAGNET- UND INDUSTRIETECHNIK VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Linz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. PETER WELTER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PETER WELTER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Erftstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MAGNETBAU SCHRAMME GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAGNETBAU SCHRAMME GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Deggenhausertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. THYSSENKRUPP MAGNETTECHNIK - ZWEIGNIEDERLASSUNG DER THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  THYSSENKRUPP MAGNETTECHNIK - ZWEIGNIEDERLASSUNG DER THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHALLENKAMMER MAGNETSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHALLENKAMMER MAGNETSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kürnach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. I.H.G. SPANN- UND ANWENDUNGSTECHNIK VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  I.H.G. SPANN- UND ANWENDUNGSTECHNIK VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GÜNTHER ELECTRONIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GÜNTHER ELECTRONIC GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ludwigsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MAGNETFABRIK BONN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAGNETFABRIK BONN GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bonn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DEUTSCHE TECHNA DR. HAHN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEUTSCHE TECHNA DR. HAHN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mıknatıslar, mıknatıslı kelepçeler, mıknatıslar ve sabit mıknatıslar, Neodymium iron boron magnets (NdFeB magnets), manyetik filtreler, manyetik sistemler, Ferrit mıknatıs, Yakalayıcı mıknatıslar, Mıknatıslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MANNEL MAGNETTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MANNEL MAGNETTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BR TECHNIK KONTOR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BR TECHNIK KONTOR GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mittelangeln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MTK MAGNET - FABRIK SOLINGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MTK MAGNET - FABRIK SOLINGEN GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ALEXANDER GMBH MAGNETTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALEXANDER GMBH MAGNETTECHNIK, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Selm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EARTH PANDA-FAMOUS MAGNET (EUROPE) GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EARTH PANDA-FAMOUS MAGNET (EUROPE) GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ADVANCED MAGNETIC TECHNOLOGIES AND CONSULTING (AMT&C)

  Rusya

  AMT&C Group, bilim ve endüstri için sürekli mıknatıslar ve elektromanyetik sistemler temelinde manyetik ekipman tasarlamakta ve üretmektedir: yüksek yoğunluklu manyetik alanın manyetik ve elektromanyetik ekipmanı (kusur göstergeleri, manyetik alan kaynakları); laboratuvarlar ve araştırmacılar için manyetik elektrik ve elektronik ölçüm aletleri; indüksiyon manyetometreleri; elektro mıknatıslar. AMT&C Group, uygulamalı manyetizmanın çağdaş alanlarına odaklanmaktadır: enerjiden bağımsız gaz kesme vanaları, elektrikli aktüatörler ve son derece yüksek enerji dönüşüm verimliliğine sahip elektrikli makineler, yaylı tekerlek içi motorlar, bilimsel enstrümantasyon ve endoskopik GI muayene kapsüllerini kontrol etmek için manyetik sistemler. AMT&C, manyetik hipertermi, ilaçların hassas hedefli manyetik alan kontrollü desorpsiyonu, manyetik soğutma ve ayrıca nano ölçekli ve nano yapılı malzemelerin üretim yöntemlerinde Ar-Ge yürütmektedir.

 3. MAGNETIC CONSTRUCTION

  Portekiz

  2016 yılında kurulan MAGNETIC CONSTRUCTION inşaat, mühendislik, metalurji ve tarım sektörlerinde uzmanlaşmış dinamik bir şirkettir. Şirket, kıyıda ve denizde endüstriyel onarım ve gemi inşa projelerinin uygulanması ile metal işleme endüstrisinde uzmanlaşmış işgücü sağlamaktadır. Misyon, tüm müşterileri için proje ve faaliyetleri yürütürken montaj ihtiyaçlarını çözmektir. Lojistik ve idari destek imkanlarının tamamını entegre eden şirketin ürettiği çözümler hızlı, esnek, güvenilir ve dinamiktir. Yarattığımız çözümler her projenin özelliğine göre düzenlenir ve müşterinin ihtiyaçlarına tamamen uyarlanır. Magnetic Construction, müşterilerinin montaj ihtiyaçlarını karşılamak için yurt içi ve yurt dışı her türlü alana müdahale ederek stratejik ortaklıklar kurmaktadır. MAGNETIC CONSTRUCTION'ın müdahale kapasitesi, yüksek teknik gereksinimleri olan büyük ölçekli projeleri kapsamasına olanak tanır. MAGNETIC CONSTRUCTION'ın çalışmaları gemi onarımında orta veya kısa vadeli projelerden uzun vadeli gemi inşa projelerine kadar küçük veya büyük müdahaleleri içerir. Endüstriyel nitelikteki projelerde metalik yapılar, termoelektrik, petrokimya ve rafineri inşaatları alanına hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. KENDRION (DONAUESCHINGEN/ENGELSWIES) GMBH

  Almanya

  KENDRION (DONAUESCHINGEN/ENGELSWIES) GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektromıknatıslar, elektromanyetizm konusunda danışmanlık, mıknatıslı kelepçeler, Elektromıknatıslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donaueschingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SAV GMBH

  Almanya

  SAV GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. VEEKIM AG

  Almanya

  VEEKIM AG, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wismar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. EUROMAGNETE GMBH

  Almanya

  EUROMAGNETE GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BBA AG

  İsviçre

  BBA AG, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aarau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. MTS TRADING UG

  Almanya

  MTS TRADING UG, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Donaueschingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ISLIKER MAGNETE AG

  İsviçre

  ISLIKER MAGNETE AG, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Andelfingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Manyetik ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

521 Şirketler