• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • manyezit (lüle taşı)

Sonuçlar

Manyezit (lüle taşı) - Ithalat/Ihracat

 1. CALMAGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CALMAGS GMBH, yılında kurulan ve Manyezit (Lüle taşı) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lüneburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NORMAG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NORMAG GMBH, yılında kurulan ve Manyezit (Lüle taşı) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Homburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AKSARI TEKSTIL MADENCILIK SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  (English) Our firm is based in Istanbul, Turkey and our facility is in Mugla, Turkey. We produce and market magnesite, chrome (lump and concentrate) and olivine ores .For now, we sell our products only to the local big firms in Turkey but we also would like to sell our products to the companies in Europe. We are looking forward to do business with you, for further information please contact us. (Deutsch) Der Hauptsitz unseres Unternehmens befindet sich in Istanbul, Türkei, und unsere Anlage in Mugla, Türkei. Wir produzieren und verkaufen Magnesite, Chrome (Klumpen und Konzentrate) und Olivin Erze. Derzeit verkaufen wir unsere Produkte nur an die lokalen großen Firmen in der Türkei, aber wir würden auch gerne unsere Produkte an die Firmen in Europa verkaufen. Wir freuen uns darauf, mit Ihnen in Geschäftsbeziehung zu treten, für weitere Informationen kontaktieren Sie uns. (Türkçe) Şirketimiz İstanbul'da kurulmuştur, maden ocaklarımız Muğla'da bulunmaktadır. İç piyasaya olivin, krom ve manyezit satışı yapılmaktadır. Gelecek yıl itibari ile ihracata başlanacaktır, bizimle iş yapmak isteyen firmaları bekliyoruz, daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 4. MURAT GOKSU MADENCILIK

  Türkiye

  urat Göksu Madencilik Olarak; Vizyonumuz, Müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak.Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek.Uzmanlaşmış olduğumuz inşaat sektöründe imza attığımız kaliteli ve , güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştıran bi firma olmak. Misyonumuz, Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, değerli müşterilerinin memnuniyetini ilk sırada gözeterek, yeni, kaliteli, güvenilir, huzurlu yaşam birimleri oluşturmak. Politikamız, Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimseriz ve paylaşırız. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak, müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutarız.Takım anlayışını benimseriz ve yaşatırız.Ekibimizin bilgi ve becerilerini arttırır, geliştiriririz.

 5. REFRACTARIOS KELSEN S.A.

  İspanya

  REFRACTARIOS KELSEN S.A., yılında kurulan ve Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Manyezit (Lüle taşı), ateş tuğlaları, refrakrater beton, dolomit, Manyezit (Lüle taşı) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aduna (gipuzkoa), İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DASHIQIAO MEIR MAGNESIUM PRODUCTS CO., LTD.

  Çin

  DASHIQIAO MEIR MAGNESIUM PRODUCTS CO., LTD., yılında kurulan ve Manyezit (Lüle taşı) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Magnezyum, elektrik rezistansları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dashiqiao City, Liaoning Province, China, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. ZHONGYANG HANDICRAFT PRODUCTS COMPANY LIMITED

  Japonya

  ZHONGYANG HANDICRAFT PRODUCTS COMPANY LIMITED, yılında kurulan ve Manyezit (Lüle taşı) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dongguan, Japonya 'de bulunmaktadır.

 3. CARL SPAETER GMBH

  Almanya

  CARL SPAETER GMBH, yılında kurulan ve Manyezit (Lüle taşı) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AMSTOR SP. Z O.O.

  Polanya

  AMSTOR SP. Z O.O., yılında kurulan ve Manyezit (Lüle taşı) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. magnezyum sülfat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. NUTRIMIX HAYVANSAL KATKI MADDELERI URT.TIC.SAN.AS.

  Türkiye

 1. AYMER MARBLE

  Türkiye

  AYMER MARBLE, yılında kurulan ve Maden çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Manyezit (Lüle taşı), Mermer, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, makina mühendisliği, Manyezit (Lüle taşı), Mermer, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. IBAR NORDESTE LTDA

  Brezilya

  IBAR NORDESTE LTDA, yılında kurulan ve Manyezit (Lüle taşı) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. manyezit, Magnezyum karbonat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brumado, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 1. MASTERMIX GMBH

  Almanya

  MASTERMIX GMBH, yılında kurulan ve Manyezit (Lüle taşı) sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel zeminler, Çimento ve harç katkı maddeleri, Ateşe dayanıklı harç ve beton, Endüstriyel zeminler, Çimento ve harç katkı maddeleri, Ateşe dayanıklı harç ve beton sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remshalden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DASHIQIAO CITY QUANSHUN FLAME-PROOF MATERIAL CO., LTD.

  Çin

  DASHIQIAO CITY QUANSHUN FLAME-PROOF MATERIAL CO., LTD., yılında kurulan ve Manyezit (Lüle taşı) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dashiqiao, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. MOTIM MÜKORUND GYÁRTÓ ÉS ÉRTÉKESÍTÖ KFT

  Macaristan

  MOTIM MÜKORUND GYÁRTÓ ÉS ÉRTÉKESÍTÖ KFT, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik zımparalar, Demirli ve demirsiz maden cevherleri, Manyezit (Lüle taşı), Mekanik zımparalar, Demirli ve demirsiz maden cevherleri, Manyezit (Lüle taşı) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mosonmagyarovar, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 4. STYROMAGNESIT STEIRISCHE MAGNESITINDUSTRIE GMBH

  Avusturya

  STYROMAGNESIT STEIRISCHE MAGNESITINDUSTRIE GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Manyezit (Lüle taşı), Manyezit (Lüle taşı) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St.Katharein/Laming, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. SKALIMEX - BOROW S.A.

  Polanya

  SKALIMEX - BOROW S.A., yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Manyezit (Lüle taşı), Manyezit (Lüle taşı) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sieradz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. TOOTSI TURVAS AS

  Estonya

  TOOTSI TURVAS AS, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Manyezit (Lüle taşı), Manyezit (Lüle taşı) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pärnumaa, Estonya 'de bulunmaktadır.

 7. SANGLA TURVAS AS

  Estonya

  SANGLA TURVAS AS, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Manyezit (Lüle taşı), Manyezit (Lüle taşı) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tartumaa, Estonya 'de bulunmaktadır.

 8. AGROTORF SUBSIDIARY COMPANY

  Ukrayna

 1. KOPALNIA I ZAKLAD PRZEROBCZY PIASKOW SZKLARSKICH OSIECZNICA SP Z O O

  Polanya

 2. NOWY LAD SP. Z O.O. KOPALNIA GIPSU I ANHYDRYTU

  Polanya

 3. P.J. LAGAN (CONTRACTS) LTD

  Birleşik Krallık

 4. TREFFEX A S

  Estonya

 5. ZHYTOMIRTORF STATE COMPANY

  Ukrayna

 6. MARMOLES RAIMAR SOCIEDAD LIMITADA.

  İspanya

 7. BELEXPLO SL.

  İspanya

 8. LAFLORA SIA

  Latviya

 9. CHERKASSYTORF SUBSIDIARY COMPANY

  Ukrayna

 10. CHERNIGOVTORF STATE COMPANY

  Ukrayna

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz